Geri fizinių pratimų kilimėliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Gegužės mėn

Geriausias storas mankštos kilimėlis – pirkimo vadovas, reitingai ir testai

Storesni mankštos kilimėliai gerai sugeria smūgius ir taip garantuoja didesnį saugumą. Kaip rasti sau tinkamą aksesuarą? Jei užduodate sau šį klausimą, patekote į reikiamą vietą. Mūsų svetainėje rasite tokio tipo produktų reitingą, kuris buvo sukurtas kruopščiai išanalizavus vartotojų pateiktas apžvalgas. Vienas iš labiausiai rekomenduojamų mankštos kilimėlių yra Insportline Fity purpurine spalva. Jis pagamintas iš NBR medžiagos, kuri yra gerai izoliuojanti guma, atspari prakaitui ir vandeniui. Kilimėlis nesideformuoja ir nėra atsparus dilimui. Produktas skirtas naudoti namuose, jis turėtų patenkinti dažnai besimankštinantį asmenį. Kilimėlis neslysta ant grindų, garantuodamas stabilumą net intensyviai dirbant ant kūno. Tačiau jei šis modelis jums dėl kokių nors priežasčių netinka, galite pasirinkti kitą iš rekomenduojamų produktų. Antroji reitingo vieta priklauso storam mankštos kilimėliui HMS NBR YM03 pagamintas iš lanksčios gumos.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį storą mankštos kilimėlį turėtumėte pasirinkti?

Kilimėlis praverčia atliekant daug įvairių pratimų. Didžiausias jo pranašumas yra tai, kad jis leidžia išlaikyti kūną minkštą ir išvengti kritimų, galinčių sukelti skausmingas traumas. Tokių produktų pasirinkimas parduotuvėse yra toks platus, kad dauguma žmonių nežino, kuris modelis jiems bus geriausias. Štai kodėl mes sukūrėme šį vadovą su patarimais ir reitingais jo pabaigoje. Tikimės, kad pateikta informacija išsklaidys abejones dėl tobulo kilimėlio pasirinkimo.

Šiuos pratimų produktus galima suskirstyti į keletą tipų: gimnastikos, treniruočių ir jogos. Gimnastikos modeliams būdingas didžiausias dydis ir storis, todėl jie puikiai apsaugo kūną nuo traumų ir netikėtų kritimų. Jie taip pat dažnai naudojami korekcinėms ir reabilitacijos pratyboms. Savo ruožtu mokymo produktai yra universaliausi. Jie ne tik užtikrina tinkamą kūno amortizaciją, bet ir izoliuoja jį nuo grindų, dėl to nejaučiame žemės šalčio. Jogos kilimėliai, kaip rodo pavadinimas, pirmiausia naudojami praktikuoti jogą. Jie yra labai lengvi ir ploni, izoliuoja kūną nuo žemės, taip pat suteikia gerą sukibimą užimdami sunkias pozicijas.

Geriausias storas mankštos kilimėlis 2021 m. Visų pirma turėtų būti tinkamų matmenų. Turime suderinti jų vertybes su savo augimu, taigi kuo aukštesni, tuo ilgesnio produkto mums reikės. Populiariausi ir universaliausi yra iki 180 cm ilgio modeliai, tačiau žmonės, kurių ūgis viršija šią vertę, tikrai ras kiek ilgesnį kilimėlį.

Daugelis žmonių sako, kad kuo storesnis kilimėlis, tuo geriau. Dėl to galime garantuoti didesnį komfortą sportuodami gulint ant nugaros, skrandyje ar šonuose. Be to, storesnis modelis taip pat gali užtikrinti geresnę izoliaciją nuo žemės. Nepaisant to, labai storas kilimėlis gali neužtikrinti mums pakankamo stabilumo stovint, ko taip pat reikėtų nepamiršti perkant.

Paskutinis svarbus klausimas yra gamybos medžiaga, kuri nulems ne tik naudojimo patogumą, bet ir tai, ar lengva išlaikyti švarų įsigytą produktą. Geriausi stori mankštos kilimėliai dažniausiai gaminami iš plastiko, kurio pagrindas yra guma arba polipropilenas. Idealus modelis neturi būti per grubus ar per daug putėtas, nes tai apsunkins kruopštų valymą.

Storos mankštos kilimėliai – reitingas

1. „Insportline“, skirta mankštai „Purple“

Klientai, kurie domisi storu mankštos kilimėliu už gerą kainą, turėtų pasidomėti „Insportline Fity Violet“ modeliu. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus vandeniui, prakaitui, mechaniniams pažeidimams ir net UV spinduliuotei. Todėl produktas gali ilgai tarnauti mums ir išlaikyti estetinę išvaizdą net ir dažnai naudojant.

Pateiktas kilimėlis skirtas ypač žmonėms, kurie užsiima joga, gimnastika ir fitnesu. Jis yra 15 mm storio, todėl gerai izoliuoja ir absorbuoja kūną. Neslystantis paviršius reiškia, kad visus pratimus galima atlikti labai saugiai ir patogiai, nerizikuojant nukristi. „Insport“ prekės ženklo modelio matmenys yra: 140 cm x 61 cm.

Pasak vartotojų, pagrindiniai minėto produkto privalumai yra paprastas valymas ir patogus naudojimas. „Insportline Fity Violet“ kilimėlį galima susukti į tvirtą ritinį ir laikyti treniruočių krepšyje ar rankinėje. Dėl to, kad aprašyto modelio svoris neviršija 1 kg, jo transportavimas nėra problemiškas.

„Insportline Fity“ mankštos kilimėlis turi tokius matmenis: ilgis – 140 cm, plotis – 61 cm ir storis – 1,5 cm. Produktas yra rožinės, mėlynos ir geltonos spalvos.

Privalumai

Minkšta medžiaga:

Sporto kilimėlis pagamintas iš minkštos medžiagos, kuri nedirgina odos. Jį galite naudoti atlikdami sudėtingus pratimus nugaroje ar atramoje.

Atsparumas prakaitui ir vandeniui:

Storų mankštos kilimėlių bandymas patvirtino, kad „Insportline Fity“ modelis yra ypač atsparus drėgmei.

Neslystantis paviršius:

Kilimėlis turi neslidų paviršių, kuris garantuoja, kad pratimo metu išliksime stabilūs. Taigi mes neturime jaudintis dėl savo saugumo.

Diržas įtrauktas:

Rinkinyje yra specialus diržas, leidžiantis suvynioti aksesuarą ir apsaugantis nuo atsitiktinio išsiskleidimo. Juostos dėka galime lengvai pajudinti kilimėlį.

Ilgą laiką išlaiko pradinę spalvą:

Kai kuriems žmonėms didelę reikšmę turi produkto estetika. Aksesuaras turi gražią spalvą, kuri ilgą laiką išlaiko savo intensyvumą.

Trūkumai

Ilgis:

Kilimėlis nėra pakankamai ilgas aukštiems žmonėms. Jie pripažįsta, kad sportuoti jame ne visada yra patogu.

2. HMS NBR YM03 mankštos kilimėlis

HMS NBR YM03 mankštos kilimėlis yra violetinės spalvos, kuris turi gražų atspalvį. Tiksli aksesuaro išmatavimai yra: ilgis – 183 cm, plotis – 61 cm ir aukštis – 1 cm. Produktui taikoma 24 mėnesių garantija.

Gamybai buvo naudojama NBR medžiaga, t. Y. Tam tikros rūšies sintetinė guma. Dėl to kilimėlis pasižymi didesniu nei vidutinis patvarumu. Svarbu tai, kad vykdymo medžiaga gerai sukimba su pagrindu. Dėl to kilimėlis neslysta per grindis, o tai sumažina traumų riziką. Aksesuaras yra toks storas, kad kritimo metu gerai sugeria kūną. Kilimėlis yra lankstus, o jo paviršius išlieka visiškai lygus (išsiskleidęs aksesuaras greitai išsilygina).

Pirkėjų atsiliepimai yra teigiami. Kilimėlis tinka fitnesui, aerobikai ir jogai. Suspaustos diržai leidžia patogiau nešioti aksesuarą. Kilimėlis yra lengvas ir malonus liesti, jis taip pat yra patvarus.
HMS NBR YM03 modelis yra geras storas mankštos kilimėlis iki 50 PLN. Produkto matmenys yra: ilgis: 183 cm, plotis – 61 cm ir storis – 1 cm.

Privalumai

NBR medžiaga:

Pateiktas mankštos kilimėlis pagamintas iš amortizuojančios NBR medžiagos. Tai yra ne kas kita, kaip sintetinė guma, kuri yra patvari ir gerai sukimba su pagrindu.

Lygus paviršius:

Gamintojas tikina, kad kilimėlis turi mažai atminties formos, todėl išsiskleidęs greitai prisitaiko.

Likimas:

Aksesuaras ypač tinka mankštai namuose. Tinka fitnesui, aerobikai ir jogai. Kilimėlį taip pat galite naudoti būdami paplūdimyje.

Lengva valyti:

Žmonės, naudojantys šį kilimėlį, pripažįsta, kad jį išlaikyti švarų nėra sunku. Pakanka laikas nuo laiko nuvalyti gaminį drėgna skudurėliu ir leisti jam išdžiūti.

Trūkumai

Tai užima daug vietos:

Savo apžvalgose vartotojai pabrėžia, kad kilimėlis užima daug vietos net ir susukdamas, o tai kartais būna problema jį nešant.

3. Jogos kilimėlis „Sissel Pilates Pilates 310.040“

„Sissel Pilates 310.040“ mankštos kilimėlis tikrai pravers ne tik jogai, bet ir pilatesui bei gimnastėms. Jo pranašumas yra susiūti kraštai, neleidžiantys produktui per greitai pablogėti. Iš abiejų pusių „Sissel“ modelis buvo padengtas neslidžiu paviršiumi, kuris padidina jo stabilumą ir pagerina naudojimo patogumą.

Kilimėlio matmenys yra: 60 cm x 170 cm, jis yra 0,6 cm storio. Atsižvelgiant į tai, kad aprašyto gaminio paviršius nėra labai šiurkštus, jį galima lengvai laikyti nepriekaištingai švarų. Negana to, „Pilates“ modelis 310.040 buvo pagamintas iš kokybiškų, sveikatai nekenksmingų medžiagų, kuriose nėra kenksmingų medžiagų.

Remiantis vartotojų nuomone, pateikto produkto pranašumas daugiausia yra patvarumas ir lengvas susukimas į sandarų ritinį. Kadangi kilimėlis yra atsparus pažeidimams, jį galima naudoti labai ilgai.

„Sissel Pilates“ mankštos kilimėlis 310.040 yra maždaug 60 cm x 170 cm x 0,6 cm. Produktas yra bordo spalvos.

Privalumai

Naudojimo sauga:

Kaip tikina gamintojas, kilimėliui gaminti buvo naudojama geros kokybės medžiaga, kurioje nėra jokių kenksmingų medžiagų. Šio produkto naudojimas yra visiškai saugus sveikatai. Kilimėlis turi susiūtus kraštus, kad būtų užtikrintas tvirtumas.

Neslystantis paviršius:

Produktas pagamintas iš neslidžios medžiagos. Dėl to kilimėlis neslysta per grindis ir mankštintojui lengviau išlaikyti stabilumą.

Lengva išlaikyti švarą:

Priedo valymas nėra nieko sudėtingo ar daug laiko reikalaujančio reikalo.

Trūkumai

Tik viena spalvų versija:

Pirkėjams nepatinka tai, kad prekė yra tik vienos spalvos versijoje.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

Nedo Yantramat

Nedo Yantramat yra …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *