Geros blynų keptuvės indukcijai

Geriausia indukcinė blynų keptuvė – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Kokią indukcinę blynų keptuvę pirkti? Peržiūrėkite mūsų reitingą, nes iš jo sužinosite, kurie produktai yra populiarūs ir vertinami vartotojų. Tefal Talent Pro yra keptuvė iš pirmos reitingo vietos. Jis yra 25 cm skersmens ir greitai įkaista. Dugnas pagamintas taip, kad tolygiai paskirstytų šilumą, todėl keptuvėje paruošti blynai gerai iškepa. Apačioje, iš vidaus, yra Thermo-Spot, t.y. indikatorius, rodantis, kiek karšta keptuvė. Priedas veikia su visų tipų viryklėmis. Kitas mūsų pasiūlymas – keptuvė Tefal Chef C6943802. Jis turi nepridegančią dangą, todėl išlaikyti švarą nėra problema.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią indukcinę blynų keptuvę pasirinkti?

Kiekvienas blynų mėgėjas turėtų gauti tinkamą keptuvę, su kuria bet kada galės pasigaminti mėgstamus blynus. Geriausi modeliai turi būti tvirti, patogūs naudoti ir turėti nepridegančią dangą. Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį perkant tokio tipo indus? Atsakymą rasite šiame straipsnyje. Pabaigoje taip pat rasite reitingą, kuriame surinkome tris geriausias indukcines krepų keptuves.

Jei esate indukcinės kaitlentės savininkas, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į keptuvės pritaikymą prie savo viryklės. Dauguma rinkoje esančių modelių yra skirti naudoti ant dujinių, elektrinių ar keraminių viryklių – deja, ne visi gali būti naudojami ant indukcinių kaitlenčių. Nepamirškite įsigyti gaminio, kuris bus pagamintas iš atitinkamų medžiagų, kurios nesubraižytų disko paviršiaus. Geriausiai tinka titano, plieno arba ketaus keptuvės. Keramikinės ir varinės versijos veiks šiek tiek prasčiau.

Taip pat svarbu keptuvės dydis ir danga. Parduodami indai nuo 20 cm iki 30 cm skersmens. Jei blynų pyragus ar kroketus norite ruošti keptuvėje, rinkitės didelį modelį. Tačiau jei jis skirtas kepti blynams vaikams ar nedideliems užkandžiams vakarėliams, užteks ir mažesnio skersmens patiekalo.

Blynų keptuvės turėtų būti su nepridegančia danga, kuri leistų blynus kepti nepridedant riebalų ir būtų lengviau juos apversti. Populiariausias sprendimas – teflono sluoksnio naudojimas, kurio privalumas – paprastas valymas. Gamintojai siūlo ir keptuves su titano ar granito danga, kurios užtikrina maksimalų ilgaamžiškumą, tačiau yra tikrai brangesnės.

Geriausia 2023 metų indukcijai skirta blynų keptuvė taip pat turi storą dugną, kuris tolygiai paskirsto šilumą ir neleidžia blynams pridegti. Be to, jame yra gerai profiliuota rankena, pagaminta iš medžiagų, kurios nepraleidžia šilumos. Rankena turi būti tvirtai pritvirtinta. Geriausiai tinka rankenos, pagamintos iš buko medienos, bakelito arba silikonu dengto plieno.

Indukcinės blynų keptuvės – reitingas

1. Tefal Talent Pro blynų keptuvės 25cm

Jei ieškote 25 cm skersmens blynų keptuvės, kuri būtų labai patvari ir atspari įbrėžimams, jus tikrai sudomins Tefal Talent Pro modelis.

Gaminys padengtas titano sluoksniu, kuris apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Todėl galime naudoti net metalinius priedus nesijaudindami, kad nesubraižysi jo paviršiaus. Keptuvė taip pat pasižymi unikaliomis nepridegančiomis savybėmis, o tai reiškia, kad blynus galima kepti nepridedant riebalų. Negana to, šis modelis turi storą indukcinį dugną, kuris garantuoja tolygų šilumos pasiskirstymą ir atsparumą deformacijoms.

Keptuvės paviršiuje yra Thermo-spot indikatorius, kuris informuoja mus apie pasirengimą naudoti, o gaminio rankena pagaminta iš nerūdijančio plieno. Šis modelis tinka kepti visų tipų viryklėse.

Atsižvelkime ir į teigiamas vartotojų nuomones, kurias galima rasti internete. Vartotojai vertina keptuvę pirmiausia už atsparumą pažeidimams.

Tefal Talent Pro indukcinės krepinės keptuvės skersmuo yra 25 cm. Jis taip pat gali būti naudojamas ant kitų viryklių.

Privalumai

Nelipni danga:

Keptuvė turi nepridegančią Titanium Excellence dangą, kurios dėka ji atsparesnė įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams.

Storas dugnas:

Tolygus šilumos paskirstymas yra būtinas norint pagaminti skanius blynus. Tai garantuoja storas, indukcinis dugnas. Dugnas greitai įkaista ir nėra jautrus deformacijai.

Universalumas:

Ši keptuvė tiks visiems. Jis tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines.

Kepimas beveik be riebalų:

Ar norite sumažinti riebalų kiekį maiste? Šis produktas jums padės tai padaryti. Šioje keptuvėje galite kepti net be riebalų, nebijant, kad blynas apdegs ir nebus skanus.

Naudojimo saugumas:

Naudoti Tefal Talent Pro yra visiškai saugu. Produkto sudėtyje nėra kadmio, švino ar PFOA.

Defektai

Šildymo rankena:

Kai kurie žmonės atkreipia dėmesį į tai, kad darbo metu rankena įkaista, todėl turite būti atsargūs.

2. Tefal Chef blynų keptuvė C6943802

Pristatome 25 cm skersmens blynų formą Tefal Chef C6943802. Jis turi aliuminio korpusą, todėl yra lengvas ir patogus nešiotis, be to, yra patvarus. Dugnas įšyla greitai ir tolygiai. „Thermo-Spot“ indikatorius praneša, kada dugnas pakankamai karštas, kad būtų galima pradėti kepti.

Keptuvėje naudojama Titanium Pro danga, kurią sudaro titano dalelės. Jų dėka maistas neprilimpa prie paviršiaus, o gaminį lengviau išlaikyti švarų. Galimi nešvarumai ir maisto likučiai lengvai pašalinami. Rankena pagaminta iš plastiko. Rankena pakankamai didelė ir garantuoja tvirtą sukibimą.

Tefal Chef C6943802 puikiai tinka ne tik blynams, bet ir omletams bei kitiems blynams kepti. Pirkėjai vertina, kad keptuvė tinka visų tipų viryklėms, todėl ją galima naudoti bet kuriuose namuose.

Tefal Chef C6943802 yra labai daug gera blynų keptuvė indukcijai iki 100 PLN. Jo skersmuo yra 25 cm.

Privalumai

Puikiai priglundanti forma:

Tefal Chef C6943802 yra tokios formos, kad nėra problemų dėl alyvos taškymosi. Todėl naudoti šią keptuvę yra saugu (nėra nudegimų pavojaus) ir patogu (nereikia daug valyti po kepimo).

Termo taško indikatorius:

Naudingas papildymas yra Thermo-Spot indikatorius, kuris tampa ryškiai raudonas, kai dugnas įkaista iki reikiamos temperatūros.

Nelipni danga:

Keptuvė padengta stipria Titanium Pro danga su titano dalelėmis. Maistas nelimpa prie dugno, o ši danga taip pat palengvina indo valymą.

Universalus tikslas:

Produktas nusipelno būti vadinamas universaliu. Tefal Chef C6943802 tinka visų tipų viryklėms.

Defektai

Pasidaro karšta:

Keptuvė labai įkaista, todėl blynus lengva prideginti. Retkarčiais turite patikrinti tešlą.

3. Ambition Crepe Pan 28Cm Nature 34148

Savo reitinge norime jums pristatyti Ambition 28Cm Nature modelį. Tai 28 cm skersmens blynų keptuvė, kurios dėka greitai paruošime mėgstamus blynus visai šeimai.

Gaminys pagamintas iš lietaus aliuminio, kuris gerai išlaiko šilumą, todėl taupo energiją. Storas, daugiasluoksnis indukcinis dugnas yra atsparus deformacijai ir tolygiai paskirsto temperatūrą visame keptuvės paviršiuje. Viduje indas padengtas nelimpančia į akmenį panašia danga. Iš išorės gaminys padengtas grubiu aukštos temperatūros atsparios medžiagos sluoksniu.

Keptuvė atrodo labai originaliai. Galima įsigyti unikalios baltos spalvos su rankena iš specialios medį primenančios medžiagos. Rankena neįkaista ir užtikrina patikimą sukibimą rankoje. Šis modelis tinka kepti visų tipų viryklėse.

Žmonės, kurie savo virtuvėje turi „Ambition 28Cm Nature“ keptuvę, yra ja labai patenkinti. Savo nuomonėse jie pabrėžia, kad šis modelis yra patvarus ir gražiai atrodo. Ambition Nature blynų keptuvės skersmuo yra 28 cm. Šildymo laukas yra 24 cm. Modelis turi 3 mm indukcinį dugną.

Privalumai

Patvarumas ir geras šilumos laidumas:

Ši keptuvė pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio. Ši medžiaga išsiskiria labai geru šilumos laidumu. Dugnas greitai įkaista, todėl taupoma energija. Tai patvirtina ir atliktas blynų keptuvės testas.

Tvirtai pagaminta rankena:

Tvirtas sukibimas yra svarbus dalykas, turintis įtakos ne tik patogumui, bet ir saugumui kepant blynus. Ambition Nature rankena padengta Soft Touch medžiaga, kuri imituoja medieną. Keptuvę lengva laikyti rankoje.

estetinis dizainas:

Daugelis žmonių atkreipia dėmesį į virtuvės perkamų priedų dizainą. Šis modelis yra paprasto ir elegantiško dizaino.

Defektai

Valymas:

Atskiruose komentaruose galite perskaityti, kad keptuvės valymas kartais užima daug laiko.

» Naršykite ankstesnių metų produktus

Vittore Comforto Valdinox

Mūsų sąrašas nebūtų baigtas be Vittore Comforto Valdinox modelio. Tai 25 cm skersmens blynų keptuvė, tinkanti naudoti ant visų tipų viryklių.

Gaminys pagamintas iš aliuminio, jo gamybai naudotas liejimo slėgiu metodas. Indas greitai įkaista ir ilgai išlaiko šilumą. Jis padengtas trijų sluoksnių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *