Vakuuminis dulkių siurblys – pirkimo vadovas, reitingas ir bandymas
Savaeigiai dulkių siurbliai tampa vis populiaresni, nes jie valo namus be mūsų pagalbos. Kokia įranga verta dėmesio? Vartotojų nuomone, šiuo metu geriausias modelis yra modelis Xiaomi MiJia Mikurį galima valdyti komplekte esančiu nuotolinio valdymo pulteliu arba išmaniuoju telefonu (tik įdiekite specialią programą). Prietaisas aprūpintas 12 skirtingų jutiklių, todėl gali išvengti visų kliūčių ir kruopščiai išvalyti grindis. Pilnai įkrauta dulkių siurblio baterija garantuoja 2,5 val. veikimą, o išsikrovus įrangai, ji pati grįžta į prijungimo stotį. Jei dėl kokių nors priežasčių įrenginys jums netinka, peržiūrėkite kitus modelius, aprašytus mūsų reitinge. Antroji vieta priklauso produktui iRobot Roomba 695, kuris išsiskiria ne tik efektyviu dizainu, bet ir geru veikimu. Įranga yra kompaktiškų matmenų, todėl gali būti po baldais. Modelį galima valdyti išmaniajame telefone esančios aplikacijos pagalba. Baigęs darbą arba išsikrovus akumuliatoriui, įrenginys grįžta į prijungimo stotį. Dulkių siurblys gali būti naudojamas ant bet kokio paviršiaus.
palyginimo lentelė
Privalumai
Defektai
Santrauka
Pasiūlymai
Antras pasirinkimas
Privalumai
Dulkių siurblys efektyviai išvalo trupinius, plaukus ir kailį, valo po baldais ir aplink juos. Prietaisas turi giluminio valymo režimą, kurį galima įjungti esant didelei netvarkai patalpoje. Virtualių sienų nustatymas leidžia įrangai veikti tik jose.
Defektai
Modelis prastai valo kilimus, nes pasitaiko, kad bandydamas užvažiuoti ant medžiagos, jis ją užkiša ir joja po ja, o ne siurbia.
Santrauka
Prietaisas sveria 3,56 kg, o jo matmenys: 33,5 cm x 9,3 cm, todėl neužima daug vietos. Įranga su pilnu akumuliatoriumi veikia 60 minučių. Priedas valdomas programa, kurią galima įdiegti išmaniajame telefone. Dulkių siurblys leidžia efektyviai išvalyti beveik visą grindų paviršių.
Pirkimo vadovas – kokį važiuojamą dulkių siurblį pirkti?
Daugelis žmonių pripažins, kad siurbimas nėra jų mėgstamiausia veikla. Taip yra todėl, kad tai trunka gana ilgai. Vis daugiau užimtų žmonių ieško įvairių modernių būdų, kaip sutrumpinti laiką, reikalingą kruopščiai išvalyti mūsų grindis. Jei priklausote šiai grupei, jums tikrai bus malonu žinoti, kad rinkoje yra savaeigių dulkių siurblių, kurie veikia automatiškai. Taigi, tiesiog įjunkite įrenginį ir tęskite savo verslą. Tačiau norint džiaugtis švariomis grindimis, būtina įsigyti geriausią įmanomą produktą rinkoje. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kuriame pasakysime, į ką atkreipti dėmesį ir kokį savaeigį dulkių siurblį rinktis.
Kaip veikia toks prietaisas?
Prieš pereinant prie patarimo pirkti, verta žinoti, kaip veikia tokia mašina. Na, o automatiniai modeliai juda erdvinių jutiklių dėka. Specialūs jutikliai nukreipia mašiną į nešvarias vietas, tuo pačiu aptikdami kliūtis kelyje. Dėl to jums nereikės jaudintis, kad gaminys nukris nuo laiptų ar su didele jėga atsitrenks į ant žemės stovinčią vazą. Be to, juose yra prijungimo stotelė, kurioje yra infraraudonųjų spindulių prievadas. Jis nukreipia prietaisą į vietą, kur jis gali įkrauti baterijas. Viskas vyksta automatiškai, todėl dulkių siurblys visada bus paruoštas darbui.
Tokio tipo įranga galima valyti trupinius, plaukus ir kitus nešvarumus nuo parketo grindų, kilimėlių ir mažai pūkuotų kilimų. Prieš paleisdami įrenginį, būtinai nuimkite nuo grindų laidus, žaislus, popierinius daiktus, drabužius ir virveles, nes atsitrenkus į juos gaminys gali nebeveikti.
Kaip valyti – koks savaeigis dulkių siurblys yra geriausias?
Pagal siurbimo būdą prietaisus galima suskirstyti į du tipus. Pirmasis tipas yra įranga, kuri atsimuša į kliūtis, su kuriomis susiduriama darbo metu, pavyzdžiui, spintelės ar stalo kojos. Dėl šio stiliaus mašina kelis kartus uždengia tą patį plotą, todėl galima kruopščiau surinkti šiukšles. Tačiau dėl to pailgėja darbo laikas, o tai gali būti problemiška.
Antrojo tipo dulkių siurbliai siūlo sistemingą darbo režimą tiesia linija. Dėl gerai suprogramuoto algoritmo įrenginys maršrutą įveikia tik vieną kartą, ko dėka darbo laikas gana trumpas.
Dulkių siurblio efektyvumas
Savaeigės mašinos yra belaidžiai, o jų akumuliatoriaus veikimo laikas yra ribotas. Dėl šios priežasties prieš pirkdami turėtumėte įsitikinti, kiek laiko aparatas veiks po pilno įkrovimo. Veiksmingi įrenginiai gali nepertraukiamai veikti 1,5–2 valandas, kurių pakanka butui išvalyti. O įkrovimo laikas yra iki 4 valandų.
Šis parametras itin svarbus, nes kai kurie prastesnės kokybės modeliai siūlo dirbti daugiausiai 30 – 40 minučių, o to ne visada pakanka susidoroti su nešvariomis grindimis.
Verta apsvarstyti galimybę įsigyti tokį tipą, kuris turi savarankiško darbo laiko programavimo funkciją.
Valdymo sistema
Jei jus domina savaeigis dulkių siurblys, jis yra skirtas pagerinti jūsų valymą, būtina, kad jis turėtų intuityvią operacinę sistemą. Dėl to įrenginys atsimuš nuo jo arba pakeis savo kelią ir toliau dirbs susidūręs su kliūtimi. Deja, kai kurie iš šių įrenginių gali atkakliai smogti kliūtims, su kuriomis susiduria, kol jos nepajudinsite.
Be to, norint padidinti modelio naudojimo komfortą, gerai, kad komplekte yra nuotolinio valdymo pultas, kuris leis greitai jį įjungti.
Jutikliai, atsakingi už efektyvų valymą
Kad jus dominantis produktas būtų efektyvesnis, verta atidžiau pasidomėti jame esančiais jutikliais. Svarbiausias iš jų – purvo jutiklis. Dėl to įrenginys nuskaito artimiausią aplink jį esantį paviršių, o tada intensyviai valo rastą vietą. Antrasis jutiklių tipas, kuris padidins įrenginio našumą, yra daugybės kliūčių aptikimas.
Geri modeliai, naudojantys infraraudonuosius spindulius, gali aptikti laiptus, slenksčius ar baldų kojeles ir jų išvengti. Toks papildymas labai svarbus, nes padeda išvengti avarijos, galinčios sugadinti elektroniką. Paskutinis įdomus jutiklis yra artumo jutiklis, kuris neleidžia mašinai atšokti nuo baldų. Aptikęs juos, jis jų išvengia.
Purvo konteineris
Pirkdami dulkių siurblį visada atkreipiame dėmesį į atliekų rezervuaro talpą. Kuo jis didesnis, tuo rečiau turime jį ištuštinti. Deja, nusprendus įsigyti savaeigį modelį, tenka skaičiuoti dažnu konteinerio valymu. Taip yra dėl nedidelių įrenginio matmenų, o tai reiškia, kad bako talpa neviršija 0,5 l.
Triukšmas
Žmonės, nusprendę įsigyti savaeigę įrangą, dažniausiai tai daro, nes nori daugiau laiko atsipalaiduoti. Deja, ilsėtis yra gana sunku, kai dulkių siurblys yra per garsus. Dėl šios priežasties rekomenduojame atkreipti dėmesį į jus dominančio gaminio skleidžiamo triukšmo lygį eksploatacijos metu. Gerai, jei sukuriamas garsas neviršija 60 dB arba daugiausiai 65 dB.
Filtrai
Nusprendus įsigyti dulkių siurblį, verta atkreipti dėmesį, ar jis turi specialų HEPA ar EPA filtrą. Jie leidžia įrenginiui išvalyti grindis ir orą ne tik nuo dulkių, bet ir nuo bakterijų bei grybelių. Alergiškiems žmonėms tokie sprendimai turėtų skirti ypatingą dėmesį.
Savaeigiai dulkių siurbliai geromis kainomis
Svarbus kriterijus, kuris leis išsirinkti įrenginį – jo kaina. Tačiau atminkite, kad svarbiausia – efektyvus darbas ir patvari modelio konstrukcija. Nes būtent šie parametrai turi įtakos efektyviam valymui. Priklausomai nuo įkrautos baterijos veikimo laiko, įrenginiai gali kainuoti nuo 700 PLN iki net 3000 PLN.
5 populiariausi važinėjantys dulkių siurbliai. Nuomonės 2023 m
Kasdienis valymas gali būti sunkus darbas, ypač žmonėms, kurie dirba profesionaliai. Patogus sprendimas – investuoti į automatinį dulkių siurblį, kuris pats išvalys butą, net kai jūsų nėra namuose. Renkantis tinkamą gaminį, verta atkreipti dėmesį į įrenginio darbo laiką ir jame įrengtus režimus. Žemiau pateikiame savaeigių dulkių siurblių reitingą, į kurį įtraukti geriausi rinkoje siūlomi modeliai.
1. „Xiaomi MiJia Mi Robot“ dulkių siurblys
Xiaomi MiJia Mi yra modelis su 0,5 l purvo baku ir 5200 mAh baterija (suteikia 2,5 valandos nepertraukiamo darbo). Prietaisas idealiai tinka butams ir namams, kurių plotas iki 250 m2. Dėl įrangos galime džiaugtis švariomis grindimis nesisiurbdami.
Prietaiso matmenys: 38 cm x 33 cm x 8 cm. Kadangi dulkių siurblys yra mažas, jis tikrai tilps po baldais. Lazerinis atstumo jutiklis yra atsakingas už gaminio efektyvumą. Jis nuskaito kambarį 180 kartų per sekundę ir sudaro jo žemėlapį. Norėdami nustatyti tinkamą įrangos veikimo režimą, galime pasiekti nuotolinio valdymo pultą arba įdiegti „Mi Home“ programą išmaniajame telefone.
Įrangoje yra bešepetėlis variklis, sukuriantis 1,8 kPa vakuumą siurbimo sistemoje. Tai leidžia efektyviai pašalinti nešvarumus nuo grindų. Prietaisas susilaukė daug palankių nuomonių, nes nėra per daug triukšmingas ir valosi net arti sienų (neatsitrenkiant į jas).
Xiaomi MiJia Mi įrangos matmenys: 38 cm x 33 cm x 8 cm. Įrenginys maitinamas 5200 mAh talpos baterija, kuri užtikrina 2,5 valandos veikimo.
Privalumai
Automatinis grįžimas į doką:
Kai akumuliatoriaus lygis nukrenta iki 10%, įrenginys automatiškai grįžta į prijungimo stotį.
Efektyvus darbas:
Modelyje yra šoniniai ir pagrindiniai šepečiai, kurie kruopščiai surenka nešvarumus. Gaminys turi lazerinį atstumo jutiklį, kuris nuskaito kambarį ir sukuria jo žemėlapį.
Patogus valdymas:
Į…