Geri dulkių siurbliai ir garinės šluostės viename – reitingas ir nuomonės 2023 m. sausio mėn.

Dulkių siurblys ir garinė šluota viename – tai įrenginys, leidžiantis patogiai valyti grindis. Dėl plataus pritaikymo spektro vartotojai noriai perka įrangą. Jei ir jūs norite prisijungti prie patenkintų vartotojų grupės, turėtumėte pagalvoti apie investavimą į geros kokybės modelį. Nežinote, kaip jį pasirinkti? Mūsų svetainėje pateikta informacija jums padės. Reitingas, kuriame pateikiami geriausiai įvertintų įrenginių aprašymai, yra neįkainojamas priimant sprendimą. Karcher FC 5 1.055-500.0 yra pirmasis modelis sąraše. Įranga puikiai susidoroja su sausų ir šlapių nešvarumų pašalinimu. Modelis turi tvirtą vandens baką, kurį lengva papildyti. Ilgas maitinimo laidas garantuoja judėjimo laisvę. Ariete Xvapor Deluxe 4146 yra dar vienas dulkių siurblys ir garinė šluota viename, kurių negalėjo trūkti mūsų reitinge. Modelyje grindims valyti nereikia naudoti jokių ploviklių, būtinas tik vanduo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį dulkių siurblį ir garų šluotą viename pasirinkti?

Namų valymas labai dažnai yra daug darbo reikalaujanti veikla, kuriai reikalingas didelis kiekis cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti mūsų grindims. Dėl šios priežasties verta investuoti į kokybišką garo aparatą, kuris padės pašalinti sustingusius nešvarumus ir daugybę bakterijų. Šis sprendimas itin rekomenduojamas namuose, kuriuose gyvena alergiški žmonės. Deja, ne visi žino, kaip nusipirkti tinkamą įrenginį. Jei priklausote šiai žmonių grupei, rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą, iš kurio sužinosite, kokias savybes turi geriausi dulkių siurbliai ir garinės šluotos viename. Straipsnį praturtina nedidelis reitingas, kuriame išsamiai aprašėme tris įdomius įrenginius.

Visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į gaminio svorį, nes tokio tipo mašinos puikiai tinka ir vandeniui atsparių vertikalių paviršių valymui. Deja, jei aparatas sveria per daug, greitai pavargsime.

Tada būtinai patikrinkite, kiek vatų turi jus dominanti įranga. Didėjant galiai, didėja gaminio efektyvumas, o tai leis greičiau pašalinti nešvarumus nuo didesnio ploto. Tai ypač svarbu, kai ant kilimo yra didelių dėmių. Žinokite, kad kuo daugiau garų mašina gali generuoti, tuo lengviau bus susidoroti su nešvarumais.

Geriausias 2023 m. dulkių siurblys ir garų šluota turėtų turėti ergonomiškos formos galvutes. To dėka pasieksime bet kurią vietą – tiek ant grindų, tiek ant sienos. Populiariausias sprendimas – trikampiai elementai, kurie gerai prilimpa prie spintelių ir kitų baldų paviršiaus. Deja, jei jus dominantis modelis turi tik stačiakampes ar apskritas galvutes, sunkiai susidorosite su purvu.

Garo prietaisus iš kitų išskiria rezervuaro buvimas. Į jį pilame vandenį, kuris pašildomas, o tai savo ruožtu generuoja garus. Tai labai svarbus konstrukcijos elementas, nes jo dydis lemia naudojimo komfortą ir darbo efektyvumą. Jei perkate mažą gaminį, turėsite daug kartų sustabdyti darbą, kad papildytumėte skysčio. Atminkite, kad pasirinkus dulkių siurblį su per dideliu baku, jis bus sunkus ir sunkiai pakeliamas.

Dulkių siurbliai ir garinės šluotos viename – reitingas

Karcher FC 5 1.055-500.0

Jei jus domina modernaus garo šluotos įsigijimas, rekomenduojame pasidomėti Karcher FC 5 1.055500.0 pasiūlymu. Prietaisas apjungia geriausias dulkių siurblio savybes ir įrangą, kuri veikia su garais. Dėl to produktas puikiai tinka visiems kietiems paviršiams, nuo kurių pašalinami ne tik nešvarumai, bet ir bakterijos bei mikrobai.

Modelio galia – 460 W, kas garantuoja efektyvų veikimą. Todėl dulkių siurblys galės greitai pašildyti vandenį ir per trumpą laiką susitvarkyti su nešvarumais. Bendras įrangos svoris – 4,6 kg, tai leidžia nuvalyti kai kuriuos vertikalius paviršius. Vandens bakelio talpa yra 400 ml, todėl galėsite nuvalyti vidutinio dydžio paviršių. Didelis modelio privalumas – maitinimo laidas, kurio ilgis yra 7 m, todėl norint prijungti laidą į kitą lizdą, nereikės sustoti valymo. Įrangos matmenys 32 cm x 27 cm x 122 cm.

Daugelis vartotojų įvertino aukštą mašinos našumą ir efektyvumą. Vandens garų veikimo dėka mūsų grindys bus švarios, o tuo pačiu nereikės jų paveikti ploviklių.

Karcher FC 5 1.055-500.0 dulkių siurblys ir garinė šluota viename turi 460 W galią. Vandens bakas yra 400 ml.

Privalumai

Švarūs patarimai:

Naudojimosi patogumą pagerina savaime išsivalantys įklotai. Kaskart po grindų valymo jų nereikia nuimti (tik retkarčiais nuplaukite). Tai yra nemažas laiko sutaupymas.

Mikropluošto pagalvėlės:

Taip pat verta dėmesio apdailos kokybė. Įklotų gamybai buvo naudojamas geros kokybės mikropluoštas, pasižymintis dideliu atsparumu dilimui. Medžiaga ilgai išlieka minkšta. Įklotus galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių C temperatūroje.

Sunkiai pasiekiamų vietų valymas:

Galvutės viduryje yra gerai pagaminta pavara, leidžianti efektyviai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas (pvz., paviršius prie sienų).

Sauso ir šlapio nešvarumų pašalinimas vienu metu:

Pateikta šluostė ir dulkių siurblys viename leidžia vienu metu pašalinti sausus ir šlapius nešvarumus.

Patogus naudojimas:

Įranga patogi naudoti, nes turi gerai profiliuotą rankeną ir ilgą maitinimo laidą.

Defektai

Nešvaraus skysčio bakas:

Dėl nedidelės nešvaraus skysčio bako talpos darbus reikia dažnai stabdyti ir baką ištuštinti.

Ariete XVapor Deluxe 4146

Dulkių siurblys ir garinė šluota viename Ariete XVapor Deluxe 4146 turi 1500 W galią. Galime būti tikri, kad įrenginys puikiai susidoros su įvairaus pobūdžio nešvarumų šalinimu ir tokiu būdu mūsų butas bus puikiai švarus. Vandens bako talpa 1,6 l Verta paminėti, kad eksploatacijos kaštai yra maži, nes prietaisui nereikia naudoti jokių ploviklių.

Rinkinyje daug keičiamų priedų, todėl dulkių siurblys praverčia valant įvairius paviršius. Pasirodo, jis nepakeičiamas nešvarumams nuvalyti nuo grindų ir kilimų, taip pat nuo palangių, plytelių ir fotelių. Įranga efektyviai naikina bakterijas, todėl ją dažnai renkasi alergiški.

Teigiamos nuomonės apie tai skatina pirkti dulkių siurblį ir garų šluotą viename Ariete XVapor Deluxe 4146. Modelis turi skyrių aksesuarams, todėl galėsite juos lengvai laikyti ir visada turėti po ranka. Prietaisas turi ilgą maitinimo laidą.

Ariete XVapor Deluxe 4146 yra geras dulkių siurblys ir garinė šluota viename iki 400 PLN. Prietaiso galia 1500 W. Bako talpa 1,6 l.

Privalumai

Garų intensyvumo reguliavimas:

Tam, kad kiekvienas vartotojas galėtų pritaikyti įrangą pagal savo poreikius, korpuse yra garų intensyvumo reguliavimo mygtukas.

Ilgas maitinimo laidas:

Dulkių siurblys aprūpintas ilgu maitinimo laidu, todėl jums nereikės per dažnai keisti maitinimo šaltinio, kad galėtumėte išvalyti visą butą. Kabelis pagamintas iš patvarių medžiagų.

Papildomi priedai:

Komplekte yra daug keičiamų antgalių (įskaitant besisukantį, kilimą ir apvalų šepetį), kurių dėka įrangą galime naudoti įvairių paviršių valymui.

Nereikia jokių ploviklių:

„Ariete XVapor Deluxe 4146“ paleidimas yra pigus. Modeliui nereikia naudoti specialių ploviklių. Grindims valyti reikia tik vandens.

Defektai

Apšilimo laikas:

Kaip patvirtino dulkių siurblių ir garų šluotų viename testas, pristatomos įrangos šildymo laikas kiek ilgas, o tai gali suerzinti norinčius butą greitai sutvarkyti.

Rowenta RY7557WH Clean&Steam

Savo sąrašui pasirinkome dulkių siurblį ir garų šluotą viename Rowenta RY7557WH Clean&Steam. Prietaiso įšilimo laikas yra 30 minučių. Vandens bako talpa 0,7 l, o dulkių talpa 0,4 l. Įrangos matmenys: 25,9 cm x 27,2 cm x 12,1 cm. Modelis sveria 5,4 kg.

Ant valymo galvutės yra mikropluoštas. Tai minkšta medžiaga, kuri ne tik kruopščiai pašalina nešvarumus nuo grindų, bet ir apsaugo jas nuo subraižymo. Įrangos generuojami garai puikiai susidoroja su bakterijomis ir erkėmis (efektyvumas iki 99%). Vartotojas gali reguliuoti garų intensyvumą.

Vartotojai, nusprendę įsigyti Rowenta dulkių siurblį ir garų šluotą viename, yra patenkinti savo sprendimu. Įranga pasižymi darbo efektyvumu. Taip pat didelę reikšmę turi paprastas valdymas ir mažos eksploatacijos išlaidos.

Rowenta RY7557WH Clean&Steam dulkių siurblys ir garų šluota viename turi 0,7 l talpos vandens bakelį Įrangos galia 1700 W.

Privalumai

Naikina iki 99% bakterijų:

Svajojate apie idealiai švarų butą? Tuomet pateiktas modelis kaip tik jums. Prietaiso generuojami garai sunaikina iki 99% bakterijų, erkių ir grybelių.

Efektyvumas:

Įranga turi daug galios, todėl puikiai susidoroja su didelių nešvarumų pašalinimu. Grindys švarios ir be dryžių.

Vandens rezervuaras:

Komplekte yra gerai pagamintas vandens indas. Jį užbaigę galime dirbti iki 40 minučių ir sutvarkyti iki 100 m2 ploto butą.

Defektai

Svarstyklės:

Produktas sveria daugiau nei 5 kg. Tiesa, jis yra šiek tiek sunkus, o tai ypač vargina žmonėms, kurie turi dviejų aukštų namą ir turi neštis dulkių siurblį laiptais.

» Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

Philips Steam Plus FC7020/01

Jei…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *