Geros 15–36 kg automobilinės sėdynės su miego funkcija

Geriausia automobilinė kėdutė su 15-36 kg su miego funkcija pasirodė esanti „Britax & Romer Kidfix II XP SICT“. Iš kur mes žinome, kad šis modelis nusipelno ypatingo pripažinimo? Tai radome atidžiai išanalizavę vartotojų atsiliepimus. Tėvai, nusprendę įsigyti produktą, sako, kad jis yra saugus, patogus ir estetiškai pagamintas. Jis turi visas savybes, kurias turėtų turėti tokio tipo įranga. Sėdynėje yra praktiški saugos diržų kreiptuvai, leidžiantys lengvai ir teisingai montuoti automobilyje. Modelis turi gerai išvystytą apsaugos nuo šoninio smūgio sistemą. Sustiprintos sienos labai gerai apsaugo avarijos atveju. Produktas turi lengvai reguliuojamą galvos atramą. Tačiau jei mūsų pasiūlymas jūsų visiškai neįtikina, perskaitykite kitų modelių aprašymus. Antroji reitingo vieta priklauso automobilinei kėdutei su miego funkcija „Espiro Omega FX 10“. Modelyje yra atlošas, kurį galima pakreipti 3 skirtingais būdais. Šone yra praktiškas vandens butelių laikiklis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

15-36 kg svorio automobilinės kėdutės su miego funkcija – reitingas

„Britax & Romer Kidfix II XP SICT“

„Britax & Romer Kidfix II XP SICT Cosmoc Black“ modelis yra pasiūlymas žmonėms, kurie vertina šiuolaikišką kėdutės išvaizdą ir novatoriškus sprendimus, užtikrinančius maksimalų vaiko saugumą.

Produktas užtikrina didesnę apsaugą susidūrus su priekiu dėl „XP-Pad“ sistemos, kuri išsklaido iki 30% smūgio energijos iš kaklo srities. Kitas elementas, kuris padidina vaiko saugumą kelionės metu, yra pagal „SecureGuard“ technologijos standartus uždėtas diržas, kurio dėka jis visada bus dedamas reikiamoje vietoje, kad apsaugotų klubų ir pilvo sritį. vaikas. Sėdynė taip pat gaminama naudojant SICT technologiją, kuri užtikrina aukščiausią apsaugą nuo šoninių smūgių.

ISOFIX dėka modelio surinkimas yra labai paprastas. Indikatorius ant fiksatorių leidžia patikrinti, ar visuma tinkamai pritvirtinta. Tai puikus sprendimas žmonėms, dažnai sėdintiems tarp automobilių. Vartotojų nuomone, tai yra modernus modelis, atitinkantis žmonių, vertinančių saugumą, taip pat šiuolaikišką dizainą ir naudojimo patogumą, reikalavimus.

„Britax & Romer Kidfix II XP SICT“ 15–36 kg svorio kėdutė su miegojimo funkcija yra kelių spalvų. Modelis montuojamas į priekį.

Privalumai

Palaikymas: Sėdynė turi V formos atlošą, kuris garantuoja labai gerą „Britax & Romer Kidfix II XP SICT“ tvirtinimą nepaisant vaiko ūgio. Tai užtikrina, kad net jei mūsų vaikas yra didesnis, pateiktas modelis užtikrins jai ne tik saugumą, bet ir vairavimo komfortą.

Saugos diržų kreiptuvai: Siekdamas sumažinti netinkamų saugos diržų tvirtinimo riziką, gamintojas sėdynę aprūpino praktiškais saugos diržų kreiptuvais.

Šoninio smūgio apsauga: Sėdynė labai gerai apsaugo nuo šoninių smūgių. Viskas dėl gilių, minkštai paminkštintų šoninių sienų ir SICT technologijos.

Saugos diržai: Pagaminti iš minkštų ir patvarių medžiagų, saugos diržai švelnūs mažylio odai. Tai sumažina odos dirginimo riziką.

Kontrolė: Tėvai, inter alia, gali: lengvai reguliuojamas galvos atramos ilgis. Todėl kėdutė idealiai tinka vaikui, nepaisant jos aukščio.

Trūkumai

Byla: Nors modelis turi nuimamą dangtį, kurį galima lengvai nusiplauti, jo uždėjimas užima daug laiko.

„Espiro Omega FX 10“

Tarp rekomenduojamų 15-36 kg svorio kėdžių su miegojimo funkcija yra „Espiro Omega FX 10“ modelis, kurį galima rinktis iš kelių spalvų. Įranga sveria 7,3 kg, todėl neturėtume turėti didelių problemų ją nešioti. Produktas atitinka įstatymų reikalaujamus standartus, o smūgio bandymų rezultatai yra labai geri.

Tėvas gali lengvai reguliuoti galvos ir atlošo aukštį, o tai leidžia juos pritaikyti vaiko ūgiui. Be to, galima pakeisti atlošo padėtį, kad būtų užtikrintas mažylio patogumas ilsintis. Sėdynė turi plačias šonus, kurios papildomai apsaugo kūną. Galvos atramoje naudojami papildomi energiją vartojantys sluoksniai.

Pasak vartotojų, naudingas aksesuaras yra geros formos vandens butelių laikiklis. Jis toks gilus, kad net atliekant staigius manevrus nereikia jaudintis dėl gėrimo apvirtimo. Modelį dengianti medžiaga yra maloni liesti ir lengvai švari.

15-36 kg svorio kėdutė su miego funkcija „Espiro Omega FX 10“ sveria 7,3 kg. Modelis turi ISOFIX tvirtinimą.

Privalumai

Galimybė prisitaikyti prie vaiko poreikių Automobilių sėdynėje yra reguliuojamas galvos atlošas ir atlošas. Todėl neturėtume turėti problemų pritaikydami įrangą dabartiniams mažylio poreikiams.

Saugos garantija: Galvos atramoje yra papildomų energiją vartojančių sluoksnių, kurie labai gerai apsaugo galvą sunkiai stabdant ar susidūrus. Kėdutė taip pat turi plačias šonus, apsaugančias vaiko pečius ir liemenį.

Puodelio laikiklis: Praktiškas sprendimas yra tas, kad šone yra puodelio laikiklis. Jo dėka jūsų vaikas visada gali turėti po ranka gėrimą ir nebijoma jo išpilti.

Porankiai: Naudingi elementai yra porankiai, leidžiantys vaikui užimti patogią padėtį vairuojant.

Trūkumai

Sėdynės nuėmimas: Montuodami įrangą naudodamiesi ISOFIX sistema, turime atsižvelgti į tai, kad ją nuimti gali pasirodyti nepatogu ir sunku, ypač pradžioje.

„Cybex Solution M FIX SL“

„Cybex Solution M – FIX SL Purple Rain“ sėdynė yra modernios išvaizdos derinys su patikimumo ir saugos standartais. Šiame „Cybex“ modelyje yra LSP sistema, kuri labai ankstyvoje stadijoje sugeria energiją, susidariusią per šoninį smūgį. Taip yra dėl apsauginės pagalvės kartu su pečių ir galvos apsaugomis. Šis sprendimas leidžia vaiko galvą aktyviai nuvesti į saugią smūgio vietą.

Produktas yra labai funkcionalus, nes turi 12 padėčių galvos atramos aukštį, todėl puikiai prisitaiko prie vaiko ūgio ir kūno. Galimos spalvų versijos taip pat patiks ir vaikams, ir tėvams, kurie vertina dizainą.

Pirkėjai mano, kad „Cybex“ kėdutė yra vienas iš geriausiai sukonstruotų modelių, galimų mūsų rinkoje. Dėl funkcionalumo ir ilgesnio tarnavimo laiko dėl naudojamų sprendimų, ji tampa viena iš perkamiausių automobilių kėdžių.

„Cybex Solution M FIX SL“ yra 15–36 kg svorio kėdutė, kurią galima įsigyti kelių spalvų. Produkto matmenys: 42 cm x 54 cm x 63 cm.

Privalumai

Du tvirtinimo variantai: Sėdynę automobilyje galima sumontuoti ne tik su saugos diržais, bet ir su ISOFIX sistema. Tai daro modelį universalesnį.

Šoniniai dangteliai: Tinkamai profiliuoti ir užpildyti aukštos kokybės putomis šoniniai dangteliai užtikrina maksimalų saugumą avarijos atveju.

Galvos atramos reguliavimas: Svarbus pranašumas yra tas, kad galvos atramą galima reguliuoti 12 padėčių, o tai yra puikus uždavinys tobulai pritaikyti kėdutę mūsų vaiko ūgiui.

Trūkumai

Vykdymo medžiaga: Kai kurie žmonės mano, kad sėdynės dangtelio medžiaga gali būti šiek tiek malonesnė. Vos po kelių skalbimų audinys praranda pradines savybes.

Kokią 15-36 kg svorio kėdutę su miego funkcija turėtumėte pasirinkti?

Kai mūsų vaikas išaugs iš iki šiol naudotos kėdutės, pats laikas pagalvoti apie modelio pirkimą, kuris leistų vaikui keliauti sėdint. Mūsų pirkimo vadovo dėka sužinosite, į ką atkreipti dėmesį perkant automobilinę kėdutę su miegojimo funkcija vyresniems vaikams – 15–36 kg svorio kategorijoje.

Pasak vartotojų ir specialistų, geriausiose 15–36 kg svorio kėdutėse su miego funkcija yra įrengtos įvairios apsaugos sistemos, kurios avarijos atveju turi kuo labiau apsaugoti kūdikį. Šios saugos funkcijos turi skirtingus pavadinimus, populiariausios: SPS, Safe Side, ASP, Xp-Pad arba SIP.

Tėvų teigimu, medžiaga, iš kurios pagaminta sėdynė, yra gana svarbi. Tai turėtų užtikrinti kūdikio odos vėdinimą – tai ypač svarbu ilgoms kelionėms. Mikropluoštas šiuo atveju gerai veikia. Ne mažiau svarbu yra nuimamas dangtelis ir paprastas skalbimas. Keliaudamas vaikas dažnai geria ir valgo, o tai gali sutepti medžiagą.

Žmonės, kelis kartus per dieną paguldę vaiką į kėdutę, žino, kaip svarbu sureguliuoti saugos diržus. Tai turėtų būti kiek įmanoma supaprastinta, kad būtų galima greitai pritvirtinti mobilų mažylį. Diržai taip pat turėtų būti padengti medžiaga, neleidžiančia trinti subtiliai kūdikio odai.

Kitas svarbus sėdynės bruožas yra plati kėdutė, ypač svarbi kelionių žiemos metu, kai vaikas yra apsirengęs keliais drabužių sluoksniais. Mažajam reikia turėti pakankamai vietos aplinkui, kad jis galėtų jaustis patogiai. Taip pat svarbu mokėti pritaikyti galvos atramą ir atlošą, pageidautina, kad jis gulėtų. Tada net ilgų kelionių metu vaikas galės patogiai pailsėti.

Praktiškas sprendimas taip pat yra daugelyje naujų automobilių randama ISOFIX sistema. Tai maksimaliai supaprastina sėdynės montavimą, tvirtai pritvirtindama ją prie sėdynės.

Geriausia automobilinė kėdutė su 15-36 kg miego funkcija 2021 m., Be minėtų savybių, taip pat turi patrauklų dizainą ir konstrukciją, leidžiančią vaikui išlaikyti patogią ir teisingą laikyseną keliaujant. Patogūs porankiai, pagalvėlės, padedančios išlaikyti galvą ir konstrukciją …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *