Geriausias šampūnas po keratino tiesinimo

Keratino tiesinimo šampūnas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Ar ką tik atlikote keratino plaukų tiesinimo procedūrą ir nežinote, kaip prižiūrėti savo šukuoseną, kad poveikis ilgai išliktų ant galvos? Esant tokiai situacijai, būtina įsigyti tinkamos kosmetikos, ypač šampūno. Žemiau rasite trumpą geriausių priežiūros produktų, kuriuos pasirinkome iš daugelio parduotuvių, aprašą. Pasak specialistų ir vartotojų, šiuo metu geriausias šampūnas yra Biolaven 300 ml. Tai labai gera kosmetika, skirta visiems plaukų tipams. Preparatas kruopščiai, bet švelniai valo galvos odą. Be to, šampūnas padaro mūsų plaukus minkštus ir lygius, todėl jie tampa atsparesni išorės veiksniams. Kosmetikos konsistencija yra jos didelis pranašumas, nes ją lengva ir patogu paskirstyti per visą plaukų ilgį. Nuskalauti taip pat nėra problema. Antras pagal populiarumą šampūnas yra Sylveco 300 ml. Šis prekės ženklas yra žinomas dėl to, kad savo kosmetikoje naudoja daug natūralių ingredientų. Šio produkto gamybai buvo naudojami geros kokybės kviečiai ir avižos, kurie puikiai atstato susilpnėjusią plaukų struktūrą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Kosmetikos kompozicijoje rasite tik natūralius, ekologiškus aliejus. Šampūno konsistencija teka, todėl galite lengvai jį paskleisti ir nuplauti nuo galvos odos. Plaukų būklės pagerėjimą galima pastebėti jau po kelių kosmetikos naudojimo būdų.

Trūkumai

Kadangi šampūne yra tik vienas konservantas, produkto galiojimo laikas yra labai trumpas (tik mėnesį).

Santrauka

Produkto pranašumai gerokai atsveria jo trūkumus. Šampūnas neapsunkina plaukų. Be to, skalbimo metu kosmetika gerai putoja ir gali būti lengvai paskirstoma per visą plaukų ilgį. Būtinai švelniai plaukite plaukus, nes taip išvengsite sruogų susipainiojimo. Produkto pranašumas yra gražus kvapas.

Antras pasirinkimas

Privalumai

Šampūnas yra švelnus, todėl nedirgina galvos odos ar akių. Be to, kosmetika yra lengva, todėl ją galite greitai ir patogiai paskirstyti ant plaukų, o tada nuplauti. Produkto naudojimas yra malonus, nes jis turi malonų kvapą.

Trūkumai

Žmonės su ilgais plaukais, kurie naudoja produktą, greitai pastebi, kad kosmetika nėra labai efektyvi ir greitai baigiasi.

Santrauka

Šiek tiek didesnę kosmetikos kainą lemia tai, kad gaminyje yra aukštos kokybės ingredientų. Šampūnas pagamintas iš natūralių ingredientų, gaunamų iš ekologiškų, lenkiškų kultūrų. Produktas yra hipoalergiškas ir padeda plaukams atgauti ankstesnį blizgesį.