Geriausi latekso dažai – 2021 m. Birželio mėn. Reitingai ir apžvalgos

Tinkamus latekso dažus nusipirkti nėra lengva. Kad jums būtų lengviau atlikti šią užduotį, mes parengėme trumpą reitingą, kuriame pateikiami tik geros kokybės produktai. Sąrašą sukūrėme atsižvelgdami į klientų nuomones ir vyraujančias rinkos tendencijas. Prieinamumas parduotuvėse taip pat buvo pagrindinis klausimas. Pirmąją vietą užėmė dažai „Tikkurila Optiva 5“ kurio talpa 9 l. Tai baltas produktas. Vartotojai mano, kad jis yra ypač efektyvus, gerai dengia, jo paskirstymas yra paprastas ir nekelia jokių problemų. Dėl to pakanka kelių teptuko brūkštelėjimų, kad mūsų siena įgytų intensyvią spalvą. Matinė danga atrodo itin elegantiška ir patraukia svečių žvilgsnius. Tačiau jei šis variantas jums nepatiko ir norite sužinoti apie kitas, įdomias prekes, perskaitykite šį straipsnį iki galo. Mes įtraukėme trumpus rekomenduojamų dažų aprašymus. Produktas užėmė antrąją vietą „Beckers“ dizaineris baltas. Jo talpa yra 10 l. Jis pasižymi dideliu efektyvumu, kurį patvirtina internete sklindančios nuomonės.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausi latekso dažai 2021 m

Kurdami latekso dažų reitingą, daugiausia dėmesio skyrėme tik rekomenduojamiems produktams. Mes atsižvelgėme į vartotojų nuomones, todėl galite būti tikri, kad mūsų reitinge pasirodžiusius produktus rekomenduoja daugelis žmonių ir jie gauna teigiamų atsiliepimų.

Mūsų rekomendacijos

„Tikkurila Optiva 5“

Jei norite nusipirkti baltus sienų ir lubų dažus, kurie suteikia pakankamą dangą, rekomenduojame „Tikkurila Optiva 5.“. Tai aukščiausios kokybės produktas, skirtas gyvenamųjų kambarių paviršiams dažyti.

Pakuotės talpa yra 9 l. Efektyvumas yra 16 m2 / l. Pateiktos prekės yra baltas pagrindas. Taigi galite jį naudoti tiesiai ant sienos arba sumaišyti su parduotuvėje esančiu pigmentu. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Verta pridurti, kad tai naujausios kartos dažai. Gamyboje naudojama kapsuliavimo technologija yra atsakinga už dažyto paviršiaus apsauginio barjero padidinimą. Apdaila yra matinė ir atrodo itin elegantiška. Produktas yra malonios konsistencijos, todėl dažus lengva valdyti, o susidariusi danga yra vienalytė ir lygi.

Nuomonės apie šio gamintojo lateksinius dažus yra labai glostančios. Su šiuo produktu nėra kitaip. Tai labai vertina vartotojai. Jie tvirtina, kad greitai išdžiūsta. Kitas privalumas yra tas, kad bet kokius nešvarumus ant sienos galima lengvai nuplauti.

„Tikkurila Optiva 5“ yra balti latekso dažai, kurie yra geras ryškių spalvų pagrindas. Pakuotės talpa yra 9 l. Produkto efektyvumas yra 16 m2 / l.

Privalumai

Skirtingi taikymo metodai: Vartotojas gali pasirinkti, kaip jis teps dažus ant sienos ir lubų. Galite pasirinkti klasikinį volą ar teptuką. Taip pat galima naudoti dušą (slėgis nuo 150 barų iki 180 barų).

Patvarumas: Produktas pasižymi dideliu patvarumu. Pagal PN-EN 13300: 2002P, PN-EN ISO 11998: 2007P dažai priskiriami 1 klasei, o tai reiškia, kad sienai valyti galite naudoti vandenį ir švelnią valymo priemonę, nebijodami sugadinti jos paviršiaus.

Atsparumas šviesai: Gamintojas atliko atsparumo UVC germicidinių lempų poveikiui bandymą, kuris parodė, kad po 8 valandų veikimo tiek sienos išvaizda, tiek spalva niekaip nesikeičia.

Gera aprėptis: „Tikkurila Optiva 5“ garantuoja labai gerą aprėptį. Norint, kad siena atrodytų patraukliai, nereikia dengti daug sluoksnių ir ant jos nesimato spalvos.

Kvapas: Dažai nekvepia per intensyviai, todėl juos tepant nejaučiate diskomforto.

Trūkumai

Spektaklis: Vartotojai mano, kad atsižvelgiant į pakuotės kainą, produkto savybės gali būti šiek tiek geresnės.

„Beckers“ dizaineris baltas

„Beckers Designer White“ yra geri ir pigūs latekso dažai, kurie pelnė didelį pripažinimą vartotojų akyse ir šiuo metu užima nusistovėjusią poziciją rinkoje. Tai aukštos kokybės gaminys, skirtas sienoms ir luboms dažyti viduje. Jis gerai veikia maisto pramonės augaluose, tačiau reikia atsiminti, kad produktas neturėtų tiesiogiai liestis su maistu.

Dažų talpa yra 10 l. Jo efektyvumas yra 14 m2 / l. Produktą rekomenduoja Lenkijos alergologijos draugija. Jis taip pat atitinka lakiųjų organinių junginių išmetimo reikalavimus. Todėl tai yra visiškai saugus variantas sveikatai. Dažai turi gerą slėpimo galią ir matinį paviršių. Bet kokias dėmes ant sienos galima lengvai pašalinti minkštu skudurėliu ir vandeniu su švelniu plovikliu.

Vartotojai mano, kad tai yra produktas, kurį verta rekomenduoti. Jis gerai plinta ir purškiasi purškiant. Jis taip pat atsparus UV spinduliuotei. Dažai ilgą laiką išlaiko intensyvią spalvą.

„Beckers Designer White“ latekso dažai yra 10 litrų pakuotėje. Produkto padengimas yra 14 m2 / l.

Privalumai

Patvirtinta Lenkijos alergologijos draugijos: Vartotojai vertina tai, kad dažus rekomenduoja Lenkijos alergologų draugija. Tai užtikrina, kad jo sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, galinčių kelti grėsmę tinkamam kūno funkcionavimui.

Puikus baltos spalvos efektas: Naudodami „Beckers Designer White“, jūs garantuojate, kad jūsų sienos bus visiškai baltos. Jūs neturite jaudintis, kad po kurio laiko jie taps geltoni.

Džiūvimo laikas: Jei norite greitai atnaujinti kambario išvaizdą, pateikto produkto pirkimas yra geras sprendimas. Dažų džiūvimo laikas yra nuo 2 val. Iki 4 val.

Matinė danga: Emulsija turi matinę dangą, kurios dėka sienos atrodo gražiai (nėra problemų dėl pernelyg didelio paviršiaus blizgesio).

Trūkumai

Per plona konsistencija: Mažai komentarų galite perskaityti, kad „Beckers Designer White“ konsistencija nėra geriausia. Dažant lengva pursloti grindis.

„Magnat Ultra Matt“

Žmonės, kurie ieško luboms dažyti skirto gaminio, turėtų atidžiau pažvelgti į „Magnat Ultra Matt“ dažus (10 l). Jis yra matinis ir atspindintis šviesą. Užtikrina tinkamą aprėptį, be neišvaizdžių tarpų.

Dažai yra pagrįsti „Non-Reflex“ technologija. Todėl jis buvo sukurtas iš kruopščiai parinktų užpildų ir titano junginių rūšių. Dėl to dažytas paviršius yra visiškai matinis. „Magnat Ultra Matt“ formulė sukuria antirefleksišką dangą ant lubų ir tuo pačiu sumažina pagrindo trūkumus. Taigi galime būti tikri, kad apdaila bus vienoda ir lygi. Prieš pradėdami naudoti, mes turime tinkamai paruošti pagrindą. Norėdami tai padaryti, pašalinkite iš jo dulkes ir nešvarumus. Prieš pradėdami darbą, turėtumėte nepamiršti kruopščiai sumaišyti gaminį.

Vartotojai savo nuomonėje pabrėžia, kad šis variantas yra patikrintas produktas. Tai ne tik gerai dengia, bet ir suteikia visiškai matinį paviršių. Be to, pasak vartotojų, dažai gerai pasiskirsto ir nepalieka dryžių.

„Magnat Ultra Matt“ yra latekso dažai, parduodami 10 litrų pakuotėje. Jo efektyvumas yra 14 m2 / l. Emulsija atspari šveitimui.

Privalumai

Vienoda apdaila: Dažai yra tinkamos konsistencijos (NONREFLEX technologija). „Magnat Ultra Matt“ ant sienos sukuria antirefleksišką dangą, kuri sumažina šviesos atspindį ir leidžia sumažinti paviršiaus trūkumų matomumą. Siena atrodo gražiai, neatsižvelgiant į šviesos kampą.

Lengva dažyti: Emulsija yra lengvai pritaikoma – ji nesitaško, todėl dirbant mums lengviau palaikyti tvarką. Tai taip pat sumažina produkto atliekas.

Atsparumas šveitimui: Jei ant dažyto paviršiaus atsirado nešvarumų, galime juos pašalinti drėgna kempine ir švelniu plovikliu (nebijodami, kad danga pasikeis iš spalvos).

Trūkumai

Aprėptis: Sieną reikia dažyti emulsija iki 3 kartų, kad būtų pasiektas puikus dangos efektas. Kartais prieš pradedant darbą būtina naudoti papildomą dirvožemį.

„Beckers“ dizainerio spalvos medvilniniai saldainiai

„Beckers Designer Color Cotton Candy“ yra efektyvūs latekso dažai. Jo talpa yra 5 l, o efektyvumas yra apie 16 m2 / l. Šis produktas rekomenduojamas dažyti sienas ir lubas.

Produktą rekomenduoja Lenkijos alergologijos draugija. Taigi esame tikri, kad tai mūsų nejautrins ir nesukels alerginių sąlygų. Dažai gali būti tepami teptuku, voleliu ar purškikliu. Vartotojai pabrėžia, kad ją lengva platinti. Dažyto paviršiaus apdaila yra matinė. Laikas, kol jis visiškai išdžius, yra maždaug 4 valandos. Paprastai, norint pasiekti patenkinamą poveikį, pagrindą reikia padengti dviem sluoksniais.

Žmonės, nusprendę įsigyti šį produktą, mano, kad tai buvo gera investicija. Visų pirma, dažai yra efektyvūs, nepalieka dryžių, greitai džiūsta ir gerai dengiasi. Taikant jis neskleidžia labai intensyvaus kvapo, todėl buvimas dažytoje patalpoje nėra varginantis ir nesukelia galvos skausmo.

„Beckers Designer Color“ medvilnės saldainių latekso dažai yra medvilninių saldainių spalvos. Gamintojo pasiūlyme yra ir kitų atspalvių. Emulsijos pakuotės talpa yra 5 litrai.

Privalumai

Bekvapis: Dažai yra bekvapiai, todėl nereikia jaudintis, kad kambaryje ilgą laiką bus stiprus, nemalonus kvapas.

Saugumas: Gamintojas užtikrina, kad produktas atitiktų europinius lakiųjų organinių junginių išmetimo standartus. Tai įrodo, kad emulsija yra visiškai saugi sveikatai.

Skirtingos spalvos: Gamintojo pasiūlyme yra daug patrauklių dažų spalvų. Galima puikiai pritaikyti sienas prie mūsų pageidavimų.

Trūkumai

Dėmės: Užtepus dažus, ant sienos atsiranda nedideli dryželiai. Jei norime visiškai lygios dangos, galime nebūti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *