Tobuli antakiai

Suprantu: Yra tiek daug antakių formavimo būdų, kad gali būti, jog tai tikrai pribloškia. Nėra dviejų vienodų antakių rimtai – atidžiai pažiūrėkite į visas savo drauges, o tai reiškia, kad kelionė link „tobulų” antakių kiekvienam atrodys šiek tiek kitaip. Tačiau yra keletas bendrų patarimų, gudrybių ir patarimų, kuriuos galite išbandyti, kad pasiektumėte šį tikslą.

Prieš akis keletas genialių būdų, kaip išgauti geriausius antakius savo gyvenime. Čia aptarsime kaip antakių dažai padeda atrodyti gražiau.

Nepersistenkite su antakiais

Kai kuriems žmonėms tai gali atrodyti savaime suprantama, bet leiskite greitai priminti: Vienas iš paprasčiausių būdų gauti geriausius antakius gyvenime – palikti juos ramybėje . Taip, pincetas puikiai tinka atsikratyti neleistinų plaukelių, bet jis nėra geriausias pasirinkimas antakiams formuoti (apie tai plačiau).

„Stenkitės pincetu braukti gana toli nuo antakio – nenorite iš tikrųjų formuoti, todėl tiesiog paimkite plaukelius, kurie yra ne vietoje arba toliau nuo antakio linijos

Rask tinkamus antakių produktus

Antakių produktų yra labai daug, todėl labai svarbu įsitikinti, kad naudojate tinkamus antakių produktus. Pirma: Pagalvokite apie savo antakių tikslus. Ar bandote užpildyti retas vietas ir paryškinti antakius? Pasiimkite antakių pudrą ir kampuotą šepetėlį. Ar bandote lengvai suformuoti ir sušukuoti plaukelius? Užtepkite lengvo antakių gelio. Nesate tikri, ko norite ar ko jums reikia? Nebijokite žaisti ir kokteilių iš kelių produktų – nėra teisingų ar neteisingų, todėl tiesiog sutelkite dėmesį į tai, kad rastumėte geriausiai jums tinkantį produktą.

Apsvarstykite antakių sriegimo galimybę

Antakių sriegimas siūlais yra geriausias metodas natūraliai antakių formai paryškinti ir apibrėžti. Skirtingai nuo depiliacijos vašku, kuri puikiai tinka dideliems odos plotams (pvz., kojų ar bikinio linijos), siūlų vėrimas yra itin tikslus.

„Siūlų vėrimas iš esmės yra tada, kai paimame susuktą siūlą ir juo švelniai ištraukiame plaukelį iš folikulo, todėl galima pašalinti plaukelius, kurie yra per trumpi arba per ploni, kad juos būtų galima depiliuoti vašku”, – sako ji.

„Kadangi siūlai spaudžia odos viršų, jie gali net išstumti plaukelius iš po odos paviršiaus, kad būtų galima juos paimti ir pašalinti.” Beje, siūlų vėrimas reikalauja nemažai įgūdžių, todėl prieš bandydami tai daryti „pasidaryk pats” visada verta kreiptis į profesionalą.

Formuokite antakius naudodami antakių šabloną

Jei laisva ranka naudodami antakių produktus jaučiatės ne pagal savo įgūdžius (be atspalvio), turėtumėte pabandyti naudoti antakių šabloną, dar vadinamą mažu šablonu, kurį klijuojate arba laikote ant antakių viršaus, kad pudra, pieštuku ar geliu negalėtumėte „nuspalvinti” ne antakių linijų. Jų būna įvairių formų ir dydžių.

Tepkite antakių produktus braukiamaisiais judesiais.

Gerai, prašau, prašau, prašau, prašau, neužpildykite antakių vienu stipriu smūgiu bet kokiu produktu. Čia siekiama mažyčių, plaukelį primenančių potėpių, todėl norėsite mažais brūkštelėjimais (nesvarbu, ar naudojate pudrą ir kampuotą šepetėlį, ar paprastą pieštuką) judėti plaukelių augimo kryptimi, kad rezultatas atrodytų kuo tikroviškesnis.

Saugokite kaktos uodegą

Pernelyg išskleidę antakių uodegėlę galite sukurti nukarusių antakių efektą, dėl kurio jūsų veidas nubėgs žemyn ir atrodysite, na, šiek tiek liūdni. Antakiai natūraliai sustoja toje vietoje, kuri pakelia veidą aukštyn ir į išorę, ir jūs norite išlaikyti šį kampą. Norėdami išmatuoti, kur turi baigtis antakių uodega, padėkite antakių pieštuką įstrižai ties šnerve ir sulygiuokite jį su akies šonu. Ten, kur pieštukas pataiko į antakio kaulą, turi baigtis antakio galas (arba jį galima pratęsti), kad jis neatrodytų netikras.

Sukurkite įtikinamą antakio lanką

Per daug tankios arkos = painiai susivėlusios arba nustebusios. Taigi, jei negimėte su aukšta arka, bet norite susikurti subtilią, laikykite antakių pieštuką prie šnervės ir įstrižai ją sulygiuokite su akies viduriu. Būtent toje vietoje natūraliai turėtų būti bet koks lankas.

Tada paimkite ritininį šepetėlį, kad galėtumėte sušukuoti plaukelius žemyn. Tada su pasirinkta antakių priemone (svarbiausia – pieštukas ir lengvas prisilietimas!) šiek tiek pakeiskite antakių formą, sukurdami nedidelę viršūnę toje vietoje, kur yra natūralus antakių lankas. Galiausiai antakių plaukelius sušukuokite atgal, kad jie gražiai kristų ir antakių lankas atrodytų natūraliai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *