Geriausiosompiuterinės pelės

Seniai praėjo laikai, kai kompiuteris buvo valdomas be pelės. Nuo to priklauso darbo našumas, žaidimų patirtis ir tiesiog kasdienis vartotojo patogumas. Tuo pačiu metu manipuliatorių asortimentas toks platus, kad nenuostabu apsigauti. Norėdami padėti jums nusipirkti gerą pelę, mes sudarėme geriausių . modelių reitingą.

    Šie straipsniai gali jus sudominti: kompiuterių kėdės, geriausios klaviatūros ir geriausi SSD diskai.

    Kuri pelė yra geriausia namų ar žaidimų kompiuteriui

    Norėdami suprasti, kuri pelė geriausiai tinka jūsų atveju, turėtumėte nuspręsti dėl pagrindinių jos savybių:

    • paskyrimas;
    • tipas;
    • leidimas;
    • raktų skaičius;
    • balsavimo dažnumas;
    • ryšio tipas;
    • orientacija.

    Daugumoje manipuliatorių yra du ar trys mygtukai ir slinkties ratukas puslapiams slinkti. Tokie įrenginiai skirti standartinėms užduotims kompiuteryje spręsti.

    Tikslas

    Renkantis sau pelę, svarbu suprasti, kokiam tikslui ji skirta. Labiausiai glaustai yra biuro modeliai – jie neturi papildomų funkcijų, yra su dviem ar trimis mygtukais ir slinktuku, yra patogūs naudoti ir gali dirbti be kilimėlio. Biuro modelių padėties nustatymo tikslumas ir greitis yra vidutiniai, jie priklauso biudžetinių kainų segmentui. Tačiau žaidimų pelės paprastai yra daug brangesnės, tačiau jos taip pat turi sudėtingesnį dizainą, originalų dizainą ir turtingas funkcijas, tokias kaip papildomi programuojami mygtukai ir reguliuojama jutiklio skiriamoji geba.

    Tipas

    Pagal veikimo principą pelės skirstomos į LED, lazerines ir giroskopines. Mechaninių manipuliatorių (su guminiu kamuoliuku) nebeparduodama.

    LED pelė nuskaito darbinį paviršių, tada jį nufotografuoja ir siunčia signalą į asmeninį kompiuterį. Jis gali veikti be kilimėlio, nes gali nuskaityti bet kokį paviršių.

    Lazerinė pelė veikia panašiai kaip LED pelė. Jo ypatybė ta, kad nuskaitymui naudojamas lazeris. Tokia pelė sunaudoja mažiau energijos ir aiškiai nuskaito duomenis iš paviršiaus.

    Giroskopinė pelė veikia dėl įmontuoto giroskopo. Kasdieniniam naudojimui su kompiuteriu tai nėra labai patogu, bet pristatymams ar išmaniojo televizoriaus valdymui – kaip tik.

    Jutiklio skiriamoji geba

    Rezoliucija lemia žymeklio padėties tikslumą. Biuro modeliams šis parametras nėra ypač svarbus, o žaidimų modeliams, priešingai, jis yra labai svarbus.

    Raktų skaičius

    Papildomi mygtukai rimtai išplečia pelės, ir ne tik žaidimų, galimybes. Jie gali patobulinti RPG įgūdžius, perjungti naršyklės skirtukus arba dažnai naudojamus sparčiuosius klavišus, pvz., Ctrl + C – Ctrl + V. Kad darbas biure būtų kiek patogesnis, užtenka poros tokių mygtukų, tačiau MMORPG – keliolika – ne riba.

    Apklausos dažnumas

    Apklausos dažnis yra parametras, nustatantis pranešimų, kuriuos pelė siunčia į kompiuterį apie jo buvimo vietą, dažnį per sekundę. Žaidimų pelės turi didžiausią apklausos dažnį, kurio indikatorius yra 1000 Hz. Tai reiškia, kad atsakymas vyksta tūkstantį kartų per sekundę. Kuo mažesnis dažnis, tuo lėtesnė reakcija. Vėlgi, tai nėra esminis dalykas buitiniams ir biuro modeliams, tačiau mažai tikėtina, kad žaidimų įrenginys, skirtas eSportui, tiks dėl didelio delsos.

    Ryšys

    Pagal ryšio tipą pelės skirstomos į laidines ir belaides. Pirmieji yra patikimi ir prieinami. Pastarieji yra patogesni, nes nėra nuolat susipainiojusių ir susisukusių laidų.

    Laidiniai manipuliatoriai dažniausiai jungiami per standartinį USB prievadą. Įrenginiai su PS / 2 jungtimi jau yra praeities dalykas.

    Belaidės pelės gali prisijungti prie kompiuterio per Bluetooth arba radiją. Pirmasis būdas yra patogesnis (nereikia atskiro siųstuvo, kuris užima negausią USB prievadą) ir ekonomiškesnis, tačiau antrasis dažnai yra patikimesnis ir greitesnis, tai yra labiau tinka žaidimams.

    Orientacija

    Viskas priklauso nuo kūno formos. Pelės orientacija gali būti skirta dešiniarankiams arba kairiarankiams. Universalūs modeliai tinka ir vieniems, ir kitiems, tačiau ergonomika, žinoma, gerokai nusileidžia specializuotiems prietaisams.


    SD diskai

    Geriausioselės:

    Norėdami sudaryti geriausias geriausias peles, atsižvelgėme į technines modelių charakteristikas ir vartotojų atsiliepimus. 2021 metais atrinkome geriausias belaides žaidimų peles, taip pat laidinius modelius, o etais atnaujinome sąrašą – patikrinome modelių tinkamumą, taip pat dar kartą išnagrinėjome klientų nuomones, kad suprastume, kaip gerai veikia kiekviena pelė. Todėl mes sudarėme naujausią geriausių modelių, turinčių aukštą patikimumo įvertinimą, reitingą…

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *