Geri lauko akvariumų filtrai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Gegužės mėn

Jei norite įsigyti išorinį akvariumo filtrą, bet nežinote, kurį produktą pasirinkti, rekomenduojame mūsų parengtą reitingą. Į jį įtraukėme išsamius kelių modelių aprašymus. Mes pasirinkome tik tuos įrenginius, kuriuos gerai vertina vartotojai. Tai užtikrina, kad prietaisai būtų veiksmingi – jie gerai filtruoja vandenį ir sudaro tinkamas sąlygas akvariume gyvenančioms žuvims. Geriausias išorinis akvariumo filtras pasirodė esąs modelis „Aquael Unimax 250“. Produktas pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Tarpinės efektyviai apsaugo viduje esantį mechanizmą. Taigi nėra baimės, kad dėl potvynių įranga bus apgadinta. Modelis turi kompaktiškus matmenis ir jo surinkimas trunka mažai laiko. Išorinis akvariumo filtras užėmė antrą vietą reitinge „Aquael Versamax FZN-2“. Prietaisas veikia tyliai, o tai yra neabejotinas jo pranašumas. Žmonės, išbandę įrangą, užtikrina, kad ji būtų efektyvi ir lengvai naudojama. Be to, jis turi estetinį dizainą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį išorinį akvariumo filtrą pasirinkti?

Išorinis filtras, t. Y. Tas, kuris dedamas už akvariumo ribų, gali pasirodyti labai praktiškas. Tačiau norint efektyviai išvalyti vandenį ir sukurti geras sąlygas būtinoms nitrifikuojančioms bakterijoms, reikia skirti šiek tiek laiko ieškant tobulo modelio. Norėdami šiek tiek sutrumpinti paieškos laiką, mes sukūrėme vadovą su keletu svarbių patarimų. Pirkimą taip pat gali palengvinti reitingas, išdėstytas pabaigoje su trim įdomiais šio tipo produktais.

Išorinius akvariumo filtrus skirstome į du tipus. Pirmieji iš jų yra kaskados modeliai, kurie yra prijungti prie akvariumo vandens įsiurbimo vamzdžiu. Jie skirti rezervuarams, kur nepatartina naudoti per daug vandens. Pagrindiniai kaskados produktų privalumai yra mažas energijos suvartojimas, didelis efektyvumas ir žema kaina. Deja, ne visi akvariumo dangčiai pritaikyti tokio tipo filtrų montavimui.

Antrasis tipas yra kaušų modeliai. Jie montuojami akvariumuose, kurių talpa viršija 50 l. Toks produktas turėtų būti sumontuotas po rezervuaru (vanduo tiekiamas į jį vamzdžiais). Didžiausias kibirų filtrų pranašumas yra didelis filtrų kasečių pajėgumas ir tai, kad jų atveju galima naudoti skirtingų tipų kasetes. Tačiau jie taip pat turi didesnį energijos suvartojimą ir didesnę kainą.

Teigiama, kad geriausias išorinis akvariumo filtras 2021 m. Turėtų būti efektyvus ir pritaikytas prie rezervuaro talpos. Tai tiesa, todėl pirkdami turite atsižvelgti į šį dalyką. Apskaičiuoti filtro efektyvumą nesunku ir pagelbės paprasta formulė. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padauginti bako talpą iš 3 (arba iš 2, jei reikia mažiau atsargų). Tada gausite optimalią produkto našumo vertę, kuri yra maždaug tokia:

25 l akvariumas – siurbiant filtrą nuo 30 l / h iki 90 l / h

Akvariumas 54 l – filtro pumpavimas nuo 65 l / h iki 195 l / h

Akvariumas 112 l – siurbiant filtrą nuo 134 l / h iki 402 l / h.

Taip pat visada turite patikrinti, kokio tipo filtrus tam tikras produktas pateiks jūsų bakui. Paprastai tai bus biologinis filtravimas, tai yra neutralizuoja toksiškas ir chemines medžiagas vandenyje. Kai kurie modeliai taip pat užtikrina mechaninį filtravimą. Jo dėka vanduo valomas nuo visų priemaišų, galinčių pakenkti akvariume gyvenančioms žuvims.

Išoriniai akvariumo filtrai – reitingas

„Aquael Unimax 250“

Norime jums pristatyti „Aquael Unimax 250“ filtrą, kuris yra iki 250 l talpos bakams skirtas kibirų modelis. Jo skiriamosios savybės yra labai tylus veikimas ir didelis efektyvumas. Pateiktame gaminyje yra lengvai naudojamas savaiminio įsiurbimo mechanizmas. Tai garantuoja greitą ir be rūpesčių paleidimą po įdiegimo.

Aprašytame gaminyje taip pat yra lietaus dušas, kuris yra atsakingas už vandens kontakto su oru padidinimą. Taip vanduo gerai aeruojamas. „Aquael“ prekės ženklo modelis skirtas akvariumams, kuriuose gyvena jūrinės ir gėlavandenės žuvys. Tai garantuoja tiek mechaninį, tiek biologinį, tiek cheminį filtravimą, kuris įrodo jo aukštą efektyvumą.

Remiantis vartotojų išsakytomis nuomonėmis, galima daryti išvadą, kad pagrindiniai minėto produkto privalumai yra lengvas montavimas ir mažas energijos suvartojimas. Negana to, „Aquael Unimax 250“ modelis užtikrina nuolatinę vandens cirkuliaciją ir neleidžia susidaryti vadinamiesiems. negyvų zonų, todėl vandens skaidrumas išlaikomas labai aukštame lygyje.

Akvariumo išorinio filtro „Aquael Unimax 250“ galia yra 11 W. Maksimalus įrangos efektyvumas yra 650 l / h. Modelis skirtas akvariumams iki 250 litrų.

Privalumai

Filtro kasetės:

Gaminyje yra 3 filtrų krepšeliai (mechaniniai, cheminiai ir biologiniai). Dėl to, kad jie turi didelį tūrį, prietaisas laikomas veiksmingu.

Vandens filtro užpildymo mechanizmas:

Pateiktame filtre yra specialus mechanizmas, kuris automatiškai užpildo įrangą vandeniu. Todėl vartotojui garantuojamas naudojimo patogumas.

Antspaudai:

Iš geros kokybės silikono pagamintos tarpinės garantuoja maksimalų sandarumą. Taigi galime būti tikri, kad mechanizmas, įjungiantis filtrą, yra tinkamai apsaugotas.

Triukšmingas darbas:

Daugelis žmonių patvirtina, kad eksploatuojant įranga nesukelia didelio triukšmo. Todėl nėra baimės, kad prietaisas dūzgės, o tai gali trukdyti atlikti mūsų kasdienes pareigas.

Kompaktiški matmenys:

Modelis neužima daug vietos, todėl jo laikymas ar nešiojimas nėra problema.

Trūkumai

Paslauga:

Kai kurie žmonės sako, kad prietaiso veikimas atrodo sudėtingas, ypač pradžioje.

„Aquael Versamax FZN-2“

Jei jus domina išorinis akvariumo filtras už gerą kainą, jums puikiai tiks „Aquael Versamax FZN-2“ modelis. Tai yra kaskadinis produktas, lengvai montuojamas ant bako dangtelio. Tai užima nedaug vietos ir tuo pačiu užtikrina intensyvų vandens filtravimą.

Pateiktas produktas idealiai tinka bakams, kurių talpa yra nuo 40 l iki 200 l. Jo pranašumas yra paprastas valdymas, didelis efektyvumas ir tylus veikimas. Dėl šios priežasties visą laiką veikiantis filtras po kurio laiko tikrai netaps sunkiu nei jums, nei bet kuriam jūsų šeimos nariui. Jo veikimą galima laisvai reguliuoti rankenėle, kuri užtikrina naudojimo patogumą.

Vartotojai įvertino mūsų aprašytą modelį pirmiausia dėl jo efektyvumo kartu su mažu energijos suvartojimu. Daugelio jų privalumas taip pat yra paprastas ir sandarus dizainas (filtro talpyklą sudaro tik viena dalis, todėl ji neteka).

„Aquael Versamax FZN-2“ yra labai geras išorinis akvariumo filtras iki 100 PLN. Įrangos galia yra 7,2 W. Didžiausia galia yra 800 l / h.

Privalumai

Efektyvumas:

Prietaisas garantuoja efektyvų vandens filtravimą (didelės galios ir didelio efektyvumo). Todėl akvariumo vanduo ilgą laiką išlieka gaivus, o viduje esančioms žuvims užtikrinamos tinkamos gyvenimo sąlygos.

Tylus veikimas:

Vartotojų apžvalgos patvirtina, kad filtras darbo metu nesukelia erzinančio triukšmo.

Paprasta naudoti:

Vartotojas gali reguliuoti filtro efektyvumą naudodamas rankenėlę, uždėtą ant korpuso. Be to, naudojant minėtą elementą taip pat galima pakeisti filtro kampą.

Krepšeliai:

Modelyje yra specialūs krepšeliai filtrų kasetėms. Dėl to jūs galite lengvai išlaikyti savo įrangą efektyviai. Tiesiog ištuštinkite krepšelius, kad įdėtumėte naujas filtro kasetes.

Trūkumai

Viršelis:

Dangtis nėra tvirtai sukonstruotas. Pasak kai kurių vartotojų, šis elementas netinka visam dalykui ir jis purtomas veikiant.

„Tetra EX 800 Plus“

„Tetra EX 800 Plus“ yra išorinis kibirų filtras, skirtas akvariumams, kurio talpa yra nuo 100 l iki 300 l. Jis teikia saugų ir ypač švarų vandenį žuvims, kuris leis jas nuolat stebėti. Be to, pateiktame modelyje komplekte yra filtro įdėklai, kuriuos itin lengva valyti.

Produktas turi išankstinio filtravimo funkciją, kad būtų lengva prižiūrėti, taip pat savaiminio išsiurbimo funkciją. Jo dėka galite greitai paleisti filtrą po surinkimo. Bake esantis vanduo teka per 5 skirtingas filtro kasetes, todėl „Tetra“ modelis yra labai efektyvus.

Žuvų auginimu užsiimantys vartotojai sako, kad geriausi išoriniai akvariumo filtrai turėtų ne tik puikiai išvalyti vandenį rezervuare, bet ir ramiai veikti. Abi šias sąlygas atitinka „Tetra EX 800 Plus“ produktas. Dėl savo konstrukcijos jis nėra per garsus, o našumą galite reguliuoti patys, atsižvelgdami, pavyzdžiui, į akvariumo talpą.

Akvariumo išorinio filtro „Tetra EX 800 Plus“ galia yra 10,5 W. Įrangos efektyvumas yra 790 l / h. Tinklo kabelio ilgis yra 1,65 m.

Privalumai

TÜV / GS sertifikatas:

Modelis turi TÜV / GS sertifikatą, kuris patvirtina, kad įranga pagaminta iš geros kokybės medžiagų. Tai leidžia manyti, kad įrenginyje labai trūksta gedimų.

Filtro kasetės:

Rinkinyje yra daugkartiniam naudojimui skirtos filtro kasetės. Pakanka kartkartėmis kruopščiai išvalyti šiuos elementus, kad būtų užtikrinta maksimali prietaiso veikla.

Surinkimas:

Daugelis patenkintų vartotojų patvirtina, kad įrangos montavimas nėra sudėtingas net nepatyrusiam asmeniui.

Trūkumai

Sandarumas:

Interneto vartotojų grupė nurodo, kad galva nėra sandariai uždaryta. Po kurio laiko iš jo ima lašėti vanduo.

Kaip prijungti išorinį filtrą prie akvariumo?

Jei nusprendėte įsigyti išorinį akvariumo filtrą, tikriausiai jus domina, kaip šis įrenginys sumontuotas. Nors aparatūros diegimas atrodo labai lengvas, kartais tai šiek tiek vargo. Taigi neleiskime jiems pasirodyti ir gaukite …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *