Geriausioselaidės ausinės

Tikriausiai jau žinote, kad ausinės yra labai reikalingos (dabar ieškote geriausių belaidžių ausinių, kainos ir atsiliepimai apie jas). Ir žinote kodėl. Ir vargu ar nori čia skaityti jų išradimo istoriją.

? Beje, istorinis faktas: pirmosios belaidės ausinės pasirodė 2005 metais!

O dabar, pavyzdžiui, „Yandex Market“ parduodama daugiau nei 3 tūkstančiai skirtingų gamintojų modelių. Išsirinkti geras belaides ausines „iPhone“, „Android“, „Windows“, „Linux“, mamai, tėčiui ir bet kam kitam yra sudėtinga užduotis.

Bet mes tai padarėme.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: žaidimų ausinės, išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.


  Geriausių . belaidžių ausinių

  Kai kurias ausines išbandėme patys. Tekstas apie likusią dalį yra peržiūrėtų atsiliepimų vaisius ir ištirtų apžvalgų rezultatas. Ir taip pat – jais prekiaujančių žmonių, kurie iš pirmų lūpų apie kokybę žino, patarimai, nes nepatenkinti klientai dažniausiai grįžta į parduotuvę ir juos išsineša… atsiliepimai apie geras belaides ausines. Pats autorius juos pardavė ir žino, apie ką rašo.

  Atidžiausiems: taip, tokios pastraipos dažnai rašomos tik tokioms frazėms kaip „geriausia belaidė ausinė telefonui“ arba „gerų bevielių ausinių apžvalgos“. Gyvenk su juo. Mėgaukitės skaitymu!

  Kokias belaides ausines geriausia pirkti

  Šios formuluotės klausimą galima išgirsti gana dažnai. Atsakymas paprastas: viskas priklauso nuo to, kam jie skirti ir koks jūsų biudžetas.

  Žaidėjams ir muzikos mylėtojams reikalingas geras garsas, sportininkams – patogiai prigulti, o nuotoliniams darbuotojams ir laisvai samdomiems darbuotojams – geras mikrofonas dažniems skambučiams. Mūsų geriausios ausinės turi pasirinkimą kiekvienam už skirtingus kainų taškus.

  Kad būtų lengviau išsirinkti, kiekvienam modeliui skyrėme savo nominaciją.

  Geriausiosebrangios belaidės ausinės: TOP-10

  Normalu, kai kišenėje neturi daug pinigų. Pavyzdžiui, kai esate moksleivis ar studentas. Ir net pagirtina, jei prieš 2 minutes google ieškojote „geriausios biudžetinės belaidės ausinės“. Nes net ir finansiškai suvaržytomis aplinkybėmis verta mylėti save ir ieškoti geriausio.

  Jei jums atrodo, kad geriausios jūsų išmaniojo telefono belaidės ausinės kainuos nemažus pinigus, tada ne. Ir mes tai įrodysime. Žemiau yra TOP-10, kuriame yra geriausios belaidės ausinės telefonams iki 2000 rublių.

  Jei vis dar netikite, pabandykime įtikinti:
  BELAIDĖS AUSINĖS
  GERIAUSIŲ BELAIDŽIŲ AUSINIŲ REITINGAS
  ????

  Bet jei rimtai, žinoma, jie turi trūkumų – nesitikėk pirmos klasės garso. Mes nuoširdžiai papasakosime ne tik apie privalumus ir savybes, bet ir įspėsime apie sunkumus, su kuriais susidursite naudodamiesi jais.

  Apskritai ir apskritai ir trumpai – nelepinkite savęs, bet skaitykite bet kokiu atveju. Mes surinkome saldžiausias sultis jūsų ausims. PIGIAI!

  Modelis Kas šaunu
  #10 Hoco EW02 Pats nebrangiausias
  #devyni Faison HP-K20 Įkraunama greitai, ilgai tarnauja
  #aštuoni Hoco W23 Norėdami žiūrėti filmus
  #7 Faison HP-19 Turintiems mažas ausis
  #6 Hoco W27 katės ausis Mergaitėms
  #penki Hoco ES29 Geros ausines uz 1000 rub
  #4 JBL Tune 215BT JBL už prieinamą kainą
  #3 Sony WI-C200 Įkraunama greitai, ilgai tarnauja
  #2 JBL Tune 115 2 viename: stilius ir kokybė
  #vienas Sony WI-C310 Trys viename: stilius, kaina, kokybė

  10 vieta: Hoco EW02

  Vienas iš gerų ausinių variantų kategorijoje „Norėčiau… kaip iPhone… tik tūkstančiui šių mažų baltukų“ Beje, mokyklinukams tinka tokie kalbos posūkiai pardavėjai. Bet naudingiau paklausti kitaip: „nenaudingas dėde, kokias belaides ausines geriau pirkti?”. Teisybės dėlei sakykime taip „Hoco“ ausinės yra vienos geriausių „AirPods“ imitatorių.

  Garso kokybė apskritai yra gera. Kaip daugelis rašo, „yra net bosų“. Tuo pačiu metu bosas yra „riebus ir apgaubiantis“. Aukšti ir vidutiniai dažniai – „tarsi jie vis dar bandytų nepastebimai įpilti smėlio į ausis“, tačiau tai apdorojama ekvalaizeriu.

  Ergonomika lygiu – gerai sėdi ausyse ir nenukrenta net aktyviai bėgiojant ir treniruojantis sporto salėje. Jie puikiai veikia bute, o jei fone nesigirdi gatvės triukšmo, juose netgi galite kalbėtis telefonu. Bet su kažkokiu nelabai meiliu barškučiu.Jei šiame tope pažiūrėsi kokios belaidės ausinės geresnės, bet tik 1000 rublių kišenėje, imk Hoco. Žinoma, gailėsitės, bet ne tiek, kiek užsisakėte kitą noname iš Aliexpress.

  Specifikacijos:

  • Darbo laikas (h): 4;
  • Svoris (g): 47;
  • Konstrukcija: įdėklai (uždaros);
  • Bluetooth versija: 5.1.
  Pats nebrangiausias

  ? normali garso kokybė,
  ? gera apimtis,
  ? ergonomiškas,
  ? Atrodykite stilingai.

  ? ne spontaniškas mikrofonas – švelnesnis nepasakysi :),
  ? Jei pasakysite, kad tai Hoco, jie nustoja atrodyti stilingi.

  Pirkite sbermegamarket  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *