ešiojamieji kompiuteriai

Mes surinkome geriausius . nešiojamuosius kompiuterius pagal kainą ir kokybę, turėdami aukščiausius įvertinimus „Yandex Market“, daugiausiai atsiliepimų iš tikrų pirkėjų ir aukštą patikimumo įvertinimą iš didelių elektronikos parduotuvių aptarnavimo centrų.


  Wi-Fi“ maršrutizatoriai

  Geriausių nešiojamųjų kompiuterių .

  Kad padėtume įsigyti gerą nešiojamąjį kompiuterį, parengėme įvairių tipų nešiojamų kompiuterių pasirinkimą: žaidimų, profesionalų, biudžetinį, darbinį, ultrabook, transformatorinį. Pakalbėkime apie pagrindines kiekvienos kategorijos nešiojamųjų kompiuterių savybes, nustatykime, kiek kainuoja geras nešiojamas kompiuteris ., ir supažindinkime su mūsų reitinge esančių modelių galimybėmis.

  ešiojamieji kompiuteriai pagal kainą ir kokybę

  Mūsų reitinge geriausi . modeliai įvairiose kategorijose. Sąmoningai nesiėmėme naujausių naujovių, siekdami įvertinti nešiojamųjų kompiuterių kokybę ir patikimumą. Pasirinkimas apima nešiojamuosius kompiuterius, kurie buvo naudojami šešis mėnesius ar ilgiau. Taigi galime kalbėti apie teisingą veikimą ir pasirinktų modelių atsilikimų nebuvimą.

  Kabrioletas nešiojamasis kompiuteris HP Envy x360 13-ay0028ur

  Nešiojamasis kompiuteris-transformatorius – aukso vidurys tarp tradicinio nešiojamojo kompiuterio ir planšetinio kompiuterio.

  Tai nešiojamas kompiuteris, kurio ekranas gali suktis įvairiais kampais ir net aplink savo ašį, atsilošti 360 laipsnių kampu arba visiškai atsiskirti nuo klaviatūros, paversdamas nešiojamąjį kompiuterį visaverčiu planšete su jutikliniu ekranu.

  Tai geriausias nešiojamas kompiuteris studentams ar tiemskurie daug keliauja ir vertina mobilumą bei universalumą. Tiesą sakant, tai yra visavertis mobilusis kompiuteris ir planšetinis kompiuteris, kurie visada yra su jumis.

  Transformatorių kategorijoje vieną iš aukščiausių eilučių užima HP Envy x360 13-ay0028ur – pats aukso vidurys savo kategorijoje.


  Pagrindinės charakteristikos:

  • 8 GB RAM, 256 GB SSD
  • Procesorius Ryzen 5 4500U
  • FHD ekranas 13,3 ′, 1920 × 1080, plačiaekranis, jutiklinis, kelių palietimų
  • Akumuliatoriaus talpa 51 Wh
  • Pirštų atspaudų skaitytuvas
  • Svoris 1,3 kg

  AMD Ryzen 5 4500U procesorius sukurtas specialiai ploniems ir lengviems nešiojamiesiems kompiuteriams. Jame yra šeši Zen 2 branduoliai, kurių bazinis dažnis yra 2,3 GHz ir dažnis iki 4 GHz, integruota vaizdo plokštė Radeon RX Vega 6, kurios dažnis yra iki 1500 MHz. Nepriklausomų tyrimų duomenimis, Ryzen 5 4500U yra greitesnis už Core i5-10210U, kartais net dvigubai greitesnis, o 26 vatų režimu nenusileidžia net 45 vatų Core i7-8750H.

  Viktorina: kokios programėlės buvo rodomos populiariuose filmuose?

  Nešiojamąjį kompiuterį galite naudoti keturiais režimais: įprastu nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu (pakreipiamas 360 laipsnių kampu), tentu („namu”) arba kaip konsolę filmams ar internetiniams seminarams žiūrėti. Jei prijungiate žaidimų pultelį, jis virsta mažu žaidimų nešiojamuoju kompiuteriu – „World of Warcraft“ ir „paslėpti objektai“ trauks.

  Plona ir lengva aliuminio važiuoklė puikiai tinka daugeliui pritaikymų. Tai pilnavertis mobilus biuras, žaidimų konsolė, planšetė knygoms skaityti ir naršyti internete, mini kino teatras filmams žiūrėti – žodžiu, tikras nešiojamas multimedijos centras.

  Nešiojamojo kompiuterio ir planšetinio kompiuterio derinys tiems, kurie vertina mobilumą ir universalumą

  Savarankiškumas yra dar vienas HP Envy x360 13-ay0028ur pliusas. Dirbant su biuro paketais ar dokumentais, įkrovimas trunka vidutiniškai 13 valandų (esant vidutiniam ekrano ryškumui). Remiantis vartotojų atsiliepimais, tinkle galite naršyti apie 9-10 valandų, žiūrėti filmus neprisijungę – 6-7 valandas. Įrenginys nesulėtėja net esant daugybei atidarytų skirtukų – reikšmingas pliusas.

  Matinis metalas labai malonus liesti, neslysta iš rankų, o ir sukti tenka gana dažnai – tai transformatorius. Plius gamintojas už dėmesingumą šiuo aspektu.

  „Lengvas svoris + geras našumas + ilga autonomija + optimali kaina pagal jo parametrus“ – taip trumpai galima apibūdinti šį stilingo, ergonomiško dizaino daugialypės terpės nešiojamąjį kompiuterį. HP Envy x360 13-ay0028ur pelnytai užima aukščiausią vietą transformatorių kategorijoje.

  12 geriausių žaidimų pelių

  Nešiojamasis kompiuteris-transformatorius Acer Spin 1 SP114-31 (NX. ABWER.005)

  Kitas transformatorius, turintis gerą mobilumo ir našumo balansą. Ekranas sukasi 180 laipsnių kampu dėl klaviatūros – jei reikia parodyti ekrano turinį pašnekovui, tai lengviau, nei atrodo.


  Pagrindinės charakteristikos:

  • 4 GB RAM, 128 GB SSD
  • Procesorius Intel Celeron N4500;
  • TFT ekranas 14 ′, 1920 × 1080, plačiaekranis, jutiklinis ekranas, daugiafunkcis
  • Svoris 1,5 kg

  Nepaisant kompaktiško dydžio, 14 colių ekrano įstrižainė patogu net žiūrėti filmus ir skaityti knygas. Su matine antirefleksine danga apibrėžimas ne…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *