Geriausiosabletės iki 30 000 rublių

Geras modernus planšetinis kompiuteris – programėlė visoms progoms. Jame galite dirbti, žaisti, žiūrėti filmus kaip navigatorius. Svarbiausia, kad charakteristikos leidžia.

Geros kokybės planšetinis kompiuteris dabar yra pigesnis nei prieš 3–5 metus. Mes patikrinome, kurios tabletės yra geros ir nebrangios: rekomenduojame patrauklius modelius, kurių kaina yra iki 30 000 rublių.

TOP 10 geriausių tablečių iki 30 000 rublių

Geriausias pigus planšetinis kompiuteris darbui

Geriausias planšetinis kompiuteris filmams

Geriausias planšetinis kompiuteris su klaviatūra

Geriausias planšetinis kompiuteris vaikams

Geriausias planšetinis kompiuteris žaidimams

Geriausias SIM planšetinis kompiuteris

geriausia 8 colių planšetė

Geriausias 10 colių planšetinis kompiuteris

Geriausia piešimo planšetė

Geriausias planšetinis kompiuteris automobiliui


TOP 10 geriausių tablečių iki 30 000 rublių

Dėl pandemijos trūko komponentų planšetiniams kompiuteriams ir kitiems elektroniniams prietaisams (neveikė gamyklos, neskraidė lėktuvai – prisiminkite patys). Todėl šių žinomų prekių ženklų žavesių kainos išaugo, kartais net porą kartų. Ir tada į rinką įžengė nauji gamintojai – pasirodė prieinamos prekės. Asortimente turime ir šios rinkos „manekenų“, ir visų jau išbandytų prekių ženklų.

Geriausias planšetinis kompiuteris šiandien: nebrangus, bet kokybiškas

rocesoriai yra MediaTek, Qualcomm ir Kirin. Net ir paprastame planšetiniame kompiuteryje su tokiu procesoriumi galite naršyti „Instagram“, žaisti mėgstamą žaidimą, skaityti knygas metro einant namo, išvengti Maskvos kamščių (ačiū, gps). Žaidimų ir programų kūrėjai ruošia savo produktus, daugiausia dėmesio skirdami būtent šiems procesoriams. Apskritai, planšetiniuose kompiuteriuose su tokiu įdaru be problemų galite padaryti viską, kas pažįstama. Tačiau jie taip pat yra brangesni nei panašūs modeliai su kitais procesoriais. Pavyzdžiui, iš Unisoc pagrindu veikiančio planšetinio kompiuterio negalite tikėtis našumo stebuklų, tačiau lengvos užduotys patrauks.

Operacinė sistema ir sąsaja turi įtakos įrenginio naudojimui. Jums bus patogu dirbti su planšetiniu kompiuteriu ar ne, tai taip pat priklauso nuo operacinės sistemos ir sąsajos. Kiekvienas gamintojas sistemos meniu turi savo lustus, kurie išplečia arba riboja funkcionalumą. Taigi, „Huawei“ planšetiniai kompiuteriai neturi „Google“ paslaugų, įskaitant programų parduotuvę. Tokius niuansus reikėtų išsiaiškinti krante, kad nekiltų apgauti lūkesčiai.

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį: pirkėjo vadovas

Internetas iš planšetinio kompiuterio: mobilusis ir Wi-Fi

Wi-Fi tinklai pasiekiami ne visur. Norint naudotis planšetiniu kompiuteriu kelyje, gatvėje, kaime, reikia pasirinkti modelį su 4G palaikymu.

Kurį ekraną pasirinkti

Populiarumo viršūnėje yra dvi technologijos: Amoled ir IPS. Ekrano skiriamoji geba yra svarbi vaizdo kokybei. Čia galioja principas „kuo daugiau, tuo geriau“. Apsvarstykite modelius, kuriuose palaikoma „Full HD“ ir aukštesnė raiška – vaizdo detalės ir tikroviškumas bus geriausi. Žaisti žaidimus yra vienas malonumas! Na, o vaizdo įrašus žiūrėti daug maloniau, jei ekranas kokybiškas.

Kamera planšetiniame kompiuteryje

Kameros biudžetiniuose planšetiniuose kompiuteriuose yra prastesnės nei išmaniųjų telefonų. Planšetinis kompiuteris pravers fotografuojant „darbe“: nufotografuokite skelbimą, vizitinę kortelę, puslapį iš spausdintos knygos. Tačiau sukurti šaunią nuotrauką, vertą šimtų „patinka“ paspaudimų „Instagram“, nebrangiame planšetiniame kompiuteryje nepavyks.


Geriausias pigus planšetinis kompiuteris darbui: Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F

Planšetė darbui normaliai dirbti su dokumentais ir internetinėmis paslaugomis (pvz., „Google“ dokumentai, „Bitrix“ ir kt.), apsaugokite duomenis ir atrodykite normaliai su pliusu ar minusu.


Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F

Geriausias pigus planšetinis kompiuteris darbui yra Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F. Modelis išleistas dar 2019 m., tačiau galios jam užtenka darbinėms užduotims atlikti. Tablėtė galima pritvirtinti prie stalo ir spausdinant – ranka nenukris po valandos rašymo maratono ar ilgo pranešimo. Net ir su tokia fiksacija patogu žiūrėti vaizdo įrašus YouTube, internetinėse konferencijose, dalyvauti priartinimuose su kolegomis. 10,1 colio (maždaug A5 lapo) didelės raiškos IPS ekranas tikroviškas vaizdas ir nevargina akių.

Energiją taupantis Snapdragon 439 procesorius ir 7000 mAh baterija apie 13 valandų veikimo be įkrovimo, jis bus įkraunamas per 4,5 valandos. 3 GB RAM pakanka norint greitai dirbti su įvairiais failais, naršyti naršyklėje su 20 atidarytų skirtukų, redaguoti paprastus vaizdo įrašus, sklandžiai įkelti sunkius puslapius internete.

  • Ekranas: 10,1 colio
  • Procesorius: Qualcomm Snapdragon 439
  • Kameros: pagrindinė 8 MP, priekinė 5 MP
  • Baterijos talpa: 7000 mAh
  • Svoris: 570 g
Pirkite „SbermegaMarket“.

Geriausias filmo planšetinis kompiuteris: Jumper EZpad Pro 8

Dažniausiai planšetės tinka pramogoms, nebrangios, bet geros. Norėdami žaisti vaisių ninjzya,…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *