Geriausios fitneso apyrankės

Fitneso apyrankė yra kompaktiška ir naudinga programėlė, rodanti laiką ir sekanti fizinį aktyvumą. Bet kaip išsirinkti sau tinkamą modelį? Tam padės mūsų geriausių etų kūno rengybos apyrankių , sudarytas kartu su asmeniniu kūno rengybos instruktoriumi, atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus.

10 geriausių fitneso apyrankių, pasak ekspertų ir vartotojų

  • 10 vieta – „Xiaomi Mi Band 3“.
  • 9 vieta – HONOR Band 6
  • 8 vieta – „Huawei Band 6“.
  • 7 vieta – „Amazfit Band 5“.
  • 6 vieta – OPPO Band 2
  • 5 vieta – GSMIN WR22
  • 4 vieta — Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC EN
  • 3 vieta – GEOZON FIT PLUS
  • 2 vieta – DIGMA Force C7
  • 1 vieta – Garmin Vivofit 4

Kam reikalinga fitneso apyrankė

Ką gali padaryti fitneso apyrankės – ekspertų nuomonė

Kaip išsirinkti kūno rengybos apyrankę – ekspertų patarimai


10 geriausių fitneso apyrankių, pasak ekspertų ir vartotojų

Šiam reitingui fitneso apyrankes atrinkome pagal tokius kriterijus kaip kaina, kokybė ir galimybės. Mums padėjo realių „Yandex.Market“ klientų apžvalgos, didelių elektronikos parduotuvių aptarnavimo centrų patikimumo duomenys ir ekspertų patarimai – asmeninis kūno rengybos instruktorius Islamas Chakimovičius Kenžajevas.

10 vieta – „Xiaomi Mi Band 3“.

Mūsų prasideda senu, bet vis dar paklausiu „Mi Band 3“, kurį galima nusipirkti už mažiau nei du tūkstančius rublių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie niekada nenaudojo kūno rengybos stebėjimo priemonės ir nori išbandyti nepažįstamą programėlębet nenori per daug išleisti.

„Xiaomi Mi Band 3“ – ovali kapsulė, sverianti vos 20 g. 0,78 colio įstrižainės vienspalvis OLED ekranas su 128 × 80 pikselių raiška yra pakankamai ryškus, kad informaciją matytų net ir po ryškia saule.

Programėlė skaičiuoja žingsnių skaičių ir sudegintas kalorijas, stebi pulsą ir miegą. Yra žadintuvas su vibracija, chronometras ir orų prognozė. Įrenginys praneša apie skambučius ir rodo žinutes, kurios ateina į jūsų telefoną.

Atskirai verta paminėti autonomiją. Treniruoklis veikia vienu įkrovimu iki 20 dienų – tai puikus rezultatas, kuriuo negali pasigirti dauguma naujų produktų.

Modelis suderinamas su iOS 9 ir naujesne versija, taip pat su Android 4.4 versija. ir aukščiau yra solidus pliusas senesnių išmaniųjų telefonų savininkams. Traserio dirželis yra silikoninis, netrina odos ir netrukdo treniruotis. Vandeniui atsparus dizainas leidžia saugiai plaukioti baseine nenusiimant laikrodžio.


patogus pritaikymas Mi Fit;
pabusti iš miego režimo pakėlus riešą;
ryškus ekranas;
žema kaina;
didelis jutiklių tikslumas.

GPS trūkumas;
trapus ekranas be apsaugos nuo įbrėžimų.

Pirkti

Peržiūrėkite kūno rengybos apyrankę Honor Band 5

9 vieta – HONOR Band 6

Tai išmanioji apyrankė, kuri panaikina ribas tarp išmaniojo laikrodžio ir kūno rengybos stebėjimo priemonės. Kompaktiškas, bet funkcionalus modelis matuos ne tik pulsą ir širdies ritmą, bet ir deguonies bei streso lygį. Visą parą stebint pagrindinius rodiklius, prietaisas pateikia patarimų, kaip pagerinti jūsų gyvenimo grafiką ir sveikatą.

Pagrindinis fitneso apyrankės bruožas – didelis AMOLED ekranas, kurio įstrižainė – 1,47 colio, o skiriamoji geba – 368 × 194. Šių matmenų pakanka, kad ekrane būtų rodoma visa reikalinga informacija, o ryškumo pakanka viską perskaityti net esant tiesioginiams saulės spinduliams. Ekranas apsaugotas oleofobine danga, kuri atstumia riebalus, todėl pirštų atspaudus lengva nuvalyti ir jie taip lengvai nepasirodo.

Apyrankė turi 10 sporto režimų: ėjimas, elipsė, treniruoklis, irklavimo treniruoklis, plaukimas baseine ir kt. Patogu, kad kiekviename galite sekti pulsą ir gauti pranešimą, kai jis pasiekia per aukštus rodiklius. Galite plaukti ir maudytis neišėmę prietaiso.

Modelio baterijos veikimo laikas yra dvi savaitės standartiniu režimu ir iki 10 dienų intensyviu režimu. Yra greitas įkrovimas, vos per pusvalandį galite atkurti išteklius savaitei.


didelis ryškus ekranas;
belaidis greitas įkrovimas;
daug treniruočių režimų;
deguonies lygio ir streso matavimas;
stabilus poravimas su išmaniuoju telefonu.

nėra NFC funkcijos.

Pirkti

8 vieta – „Huawei Band 6“.

Kitas mūsų reitingo modelis yra tikras atradimas tiems, kurie …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *