Geriausias išmaniesiems namams

Dar prieš kelerius metus idėja namus paversti „protingu namu“ atrodė fantastiška, tačiau šiandien naujoviškos technologijos yra prieinamos kiekvienam. Tuo pačiu metu neprivalote pirkti vieno gamintojo programėlių rinkinio, galite rinktis skirtingus modelius ir juos susieti. Iš skirtingų gamintojų atsirinkome programėles, kurias galima integruoti į geriausias etų išmaniųjų namų sistemas.

Turinys

Išmaniųjų namų spynos

Išmaniųjų namų apsaugos kameros

išmaniosios lempos

Temperatūros ir drėgmės kontrolė

Miegamojo įtaisai
Vonios įtaisai

Virtuvės prietaisai

Kiti išmaniųjų namų įrenginiai

Siūlome jums daugybę įrenginių, kurie padės tvarkyti jūsų namus ir palengvins gyvenimą.

Galbūt jus domina šios medžiagos: geriausios išmaniosios svarstyklės, geriausi išmanieji skėčiai ir išmanieji įrenginiai su Alisa: top 2022

Išmaniųjų namų spynos

Būtų keista nepasirūpinti savo buto saugumu, kuriame gausu naujų dalykėlių. Todėl pirmas dalykas, kurį reikia įsigyti jau turint visapusišką išmaniojo namo sistemą – atitinkamą užraktą, kuris pašalina riziką, kad į jūsų namus nepateks nepažįstamų žmonių. Tai taip pat puikus būdas apsisaugoti, kai vaikus tenka palikti vienus namuose. O naudojant išmaniąją spyną galima nustoti jaudintis, ar durys užrakintos, nes tai patikrinti galėsite jau išėję iš namų.

Lockitron varžtas

Kompaktiškas įrenginys, tinkantis bet kokiai užraktai. Pagrindinis jo privalumas – universalumas, suderinamas su bet kokiu telefonu.

Duomenų kanalai:

  • NFC – išmaniesiems telefonams, pagrįstiems Android;
  • „Bluetooth“ – tinka „iPhone“ ir kitų programėlių be NFC savininkams.

Lockitron Bolt tinka net ir tiems, kurie turi įprastus mygtukinius telefonus – programėlę galite valdyti išsiuntę jai trumpąją žinutę su atitinkama komanda. Šis metodas yra mokamas, prenumeratos kaina yra apie 300 rublių per mėnesį.

Užraktas puikiai papildo išmaniojo namo sistemos elementus – fiksuoja, kai kas nors išeina iš namų ir siunčia pranešimą į telefoną. Galite suteikti prieigos teises savo šeimos nariams ir draugams.


rugpjūčio Smart Lock

Gerai išmaniojo namo sistemai reikia apsaugos, tai suteiks ši stilinga kompaktiška spyna, kurią galima įmontuoti į duris, o ne įprastą. Jis montuojamas kuo paprasčiau – pakeičiama tik spynos šerdis, todėl nereikia papildomai montuoti įrenginio.

Turi dvi funkcijas:

  • Everlock, kuris atpažįsta išmaniojo telefono signalą ir užrakina duris;
  • Automatinis atrakinimas – atpažįsta jus artėjant ir automatiškai atidaro duris.

Dėl šių parinkčių užrakto valdymo procesas tampa greitas ir tylus. Tačiau nepamirškite apie riziką netyčia atrakinti duris, tiesiog būnant šalia.

Geriausiosaizdo stebėjimo sistemos namams

Išmaniųjų namų apsaugos kameros

Kitas apsaugos įrenginys – išmaniųjų namų kamera. Priklausomai nuo modelio, jis gali ne tik stebėti, kas vyksta ir tai fiksuoti, bet gali turėti ir papildomų funkcijų.

Xiaomi Small Square Smart Camera

Kompaktiška kvadratinė kamera, kuri, nepaisant miniatiūrinio dydžio, gali nustebinti savo funkcionalumu. Turi 1920–1080 FullHD skiriamąją gebą ir 8 kartų priartinimą. Net ir maksimaliai priartinus objektus, jie nepraranda savo detalių.

Yra naktinio fotografavimo režimas, kuris leidžia stebėti būstą visą parą neprarandant vaizdo kokybės.

Palaiko balso pranešimų atkūrimą, pavyzdžiui, galite nuraminti naminius gyvūnus ar perduoti informaciją vaikui, net kai esate toli nuo namų.


Jame papildomai sumontuotas dūmų ir anglies monoksido detektorius, kuris, esant reikalui, praneša apie pavojų. Lengva montuoti ant bet kokio paviršiaus, galima montuoti ir ant sienos. Jis sklandžiai sinchronizuojasi su likusia buto išmaniojo namo sistema.

Netatmo Sveiki atvykę

Išmaniųjų namų funkcijas puikiai papildo prie įėjimo sumontuotas stilingas prietaisas pailgu korpusu, transliuojamą vaizdo įrašą galėsite žiūrėti per išmanųjį telefoną. Pagrindinė funkcija – veido atpažinimo funkcija, kamera perspės, kai vienas iš šeimos narių grįš namo….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *