Geriausios021 m. vyno spintos: nepriklausomas TOP-30

Vynas – kaprizingas gėrimas, kuriam reikia tinkamos temperatūros ir drėgmės. Geriausia, kad jie bus aprūpinti specialia vyno spintele. Kad padėtume jums pasirinkti, į nepriklausomą TOP-30 surinkome geriausias 2021 m. vyno spinteles.

Turinys

Vyno spintos pasirinkimas

2021 m. vyno spintelių TOP 30

Geriausiosometic vyno spintos

Geriausiositfort vyno spintos

Geriausiositų gamintojų vyno spintos

DUK

Vyno spintos pasirinkimas

Vynui itin svarbu laikytis laikymo sąlygų – temperatūros, drėgmės ir šviesos trūkumo. Sukūrus idealų mikroklimatą gėrimo kokybei išsaugoti, suteikiama vyno spinta arba vyno rūsys. Apsvarstykite pagrindinius įrenginio pasirinkimo aspektus.

Kas yra vyno spinta ir kodėl ji reikalinga

Vyno spinta – tai specialus įrenginys, leidžiantis laikyti vyną kuo arčiau vyno rūsių. Iš išorės jis atrodo kaip įprastas šaldytuvas. Nemažai modelių turi stiklines duris, kurios leidžia matyti turinį.

Pačioje spintelėje atstumas tarp lentynų yra mažas, nes vyno buteliai turi gulėti horizontaliai, kad oras nepatektų į vidų. Pagrindinė tokios įrangos savybė bus nuolatinis kompresoriaus veikimas. Tai būtina norint palaikyti mikroklimatą ir temperatūrą prietaise visą parą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vyno spintą

Norint pasirinkti tinkamą vyno spintelę, būtina atsižvelgti į pagrindinius parametrus.

Temperatūros sąlygos

Namuose tinka paprasti vienos temperatūros modeliai. Jei reikia, juose gali būti įrengtas specialus skyrius cigarams ar taurėms laikyti. Taip pat yra 2 temperatūrų (ekspozicija iki 10 laipsnių), 3 temperatūrų (iki 20), kelių temperatūrų gaminiai (jie yra daugiau nei 10 sekcijų, kurių diapazonas 7-21 laipsnis).

Kamerų skaičius

Galite rinktis atskirai stovintį arba įmontuotą modelį, su skirtingu kamerų skaičiumi. Parduodami produktai su 3 ar daugiau kamerų. Viskas priklausys nuo biudžeto ir asmeninių pageidavimų.

talpa

Būtina įvertinti, kiek butelių planuojama laikyti spintoje, tada padidinti skaičių 1,5. Vartojantiems gėrimus tik per šventes, tinka termoelektrinės spintos po 8-16 butelių. Kai vietos labai mažai, galima rinktis 15 cm pločio modelį, kuriame buteliai dedami 1 eile.

Energijos klasė

Kaip ir daugelio šaldymo agregatų atveju, geriausia energijos klase laikoma A ar aukštesnė. Kuo didesnis balas, tuo brangesnė spinta. Taip pat yra modelių su parametrais A +, A ++, B, C, D.

Klimato klasė

Nuo to priklausys vyno rūsio temperatūros diapazonas. Yra 3 klimato klasės, kai kurie modeliai palaiko jas visas: N – normalus ir SN-subnormalus, ST-subtropinis, T-tropinis.

Temperatūros rodymas

Laikymo temperatūra nustatoma valdymo skydelyje, o skaitmeniniame ekrane rodoma tiksli temperatūra. Garsinis ir vaizdinis signalas informuos apie atidarytas duris arba temperatūros pokyčius vyno šaldytuve. Valdymo skydelyje yra užrakto funkcija, kad vaikai nepakeistų nustatymų.

Triukšmo lygis

Tokios įrangos triukšmo laipsnis svyruoja tarp 39-43 dB. Optimalu, kai maksimalus indikatorius neviršija 40 dB, tačiau viskas priklausys nuo patalpos, kurioje yra spinta. Manoma, kad įrenginiai su inverteriniais kompresoriais ir be No Frost yra tylesni.

Ekranas ir kitos parinktys

Spintelės priekiniame skydelyje sumontuotas ekranas, kuriame rodoma temperatūra ir drėgmė. Gaminiai su reguliavimu tiekiami su reguliavimo mygtukais. Pažangios vyno spintelės yra su nuotolinio valdymo pulteliu, jutikliniu valdymu, todėl galėsite valdyti temperatūrą kameroje ir nustatyti norimą režimą.

Papildomos funkcijos

Naudingos papildomos parinktys bus garso signalas apie temperatūros reguliavimą ir durų atlaisvinimą. Foninis apšvietimas padės susipažinti su turiniu neatidarant spintelės. Kitas variantas bus vietų įvairių dydžių konteineriams.

2021 m. vyno spintelių TOP 30

Vyno spinta yra svarbus aksesuaras tiems, kurie vertina puikų vyną. Sudarėme geriausių vyno spintelių, išsiskiriančių lengvu valdymu, maloniu dizainu ir konstrukcijos kokybe, reitingą.

Geriausiosometic vyno spintos

Švedijos prekės ženklas Dometic yra gerai žinomas vyno spintelių gamintojas. Įmonė sukūrė originalią absorbcinio aušinimo technologiją. Dėl to, kad nėra triukšmo ir vibracijos, jis plačiai naudojamas ilgalaikiam įvairių prekių ženklų vyno saugojimui. Buitiniai modeliai išsiskiria aukšta surinkimo kokybe ir gražiu dizainu. Jie pasižymi patikima apsauga nuo UV spindulių, puikia oro cirkuliacija, temperatūros ir drėgmės palaikymu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *