XD Design Bobby Soft kuprinės apžvalga

Itin patogią Bobby urban kuprinę sugalvojusi kompanija XD Design išleido neįprastą naujieną – Bobby Soft kuprinę. Savo dizainu jis iš esmės skiriasi nuo kitų gamintojo modelių, tačiau išlaiko prekės ženklo eksploatacines savybes. Pažiūrėkime, kokios yra XD Design naujovės savybės. Pirmyn!

Turinys

Dizainas

Vidinė erdvė

Saugumas

Kur įsigyti su nuolaida

Dizainas

Pradėkime nuo išvaizdos. Pirmas dalykas, kuris patraukia jūsų dėmesį, yra forma, kuri nėra standartinė prekės ženklui. Pagrindinis XD Design bruožas buvo tvirtas rėmas, kurio dėka net tuščios kuprinės puikiai išlaikė savo formą.


[elementor-template id=»5816″]

„Bobby Soft“ turi minkštą korpusą, todėl jis atrodo kompaktiškas ir organiškai atrodo ant nugaros. Tačiau pasikeitė tik išvaizda, prekės ženklas išlaikė kitus lustus. Kuprinės audinys yra atsparus vandeniui, pagamintas iš perdirbtų medžiagų, tai liudija atskira etiketė.


Taip pat buvo išsaugotas minimalistinis dizainas. Nėra nereikalingų elementų ir stambių užrašų, tik įmonės pavadinimas ir šviesą atspindinti juostelė, kuri kuprinę mato tamsoje. Taip pat nėra išorinių kišenių – visi elementai yra paslėpti nuo pašalinių akių.


Nepaisant kompaktiškumo, „Bobby Soft“ yra gana erdvus. Ir vis dėlto, kuprinė turi du tūrio variantus – 13 ir 16 litrų, o dydį galite reguliuoti patys dėka sumanios užtrauktukų sistemos.


Bobby Soft pristatomas penkiomis stilingomis spalvomis, galite rinktis pagal kiekvieno skonį, tinka tiek jaunimui, tiek merginoms.

TAIP PAT SKAITYKITE

XD dizaino Bobby Hero miesto kuprinės nuo kišenvagių apžvalga

gegužės 28 d

Vidinė erdvė

Kuprinės viduje yra skyrius nešiojamam kompiuteriui iki 15,6” ir dvi mažos kišenės, kuriose galite susidėti Power Bank, piniginę, fotoaparatą ir kitas smulkmenas.


Taip pat yra nuimamas rakto segtukas ir viena maža kišenėlė su užtrauktuku – čia galima įsidėti naudingų smulkmenų, kad jos nesimėtytų po visą kuprinę.


Įdomiausia tai, kad kuprinė yra daug talpesnė nei atrodo. Nors ir neturi maksimalaus tūrio (pavyzdžiui, „Bobby Pro“ ir „Hero Regular“ modelių talpa yra 18 litrų, palyginti su 16), „Soft“ tikrai tinka daugeliui dalykų. Netgi galite įsidėti viršutinius drabužius ir porą megztinių ir kuprinė neatrodys, kad tuoj sprogs. Visa tai dėka gerai apgalvoto plastiko dizaino, leidžiančio maksimaliai išnaudoti vidinę erdvę.


Saugumas

Nepaisant didelių dizaino pakeitimų, naujasis Bobby Soft, kaip ir kiti Bobby modeliai, apsaugo jūsų daiktus nuo vagystės dėl paslėptų užtrauktukų ir kišenių bei RFID apsaugos. Ši apsauga turi talpią išorinę kišenę kuprinės gale.

TAIP PAT SKAITYKITE

„Zavtra“ natūralios odos minimalistinės kuprinės apžvalga

rugpjūčio 14 d

Atskirai noriu atkreipti dėmesį į žaibą. Kaip ir sakiau, kuprinės dydis gali keistis priklausomai nuo to, kaip ji užsegta. Jei tai darysite iš kairės į dešinę, tūris bus 13 litrų, o užtrauktukas bus paslėptas po mažu šonu, kad būtų papildoma apsauga nuo vagystės.


Užsegę užtrauktuką priešinga kryptimi gausite 16 litrų vidinio tūrio, tačiau užtrauktukas jau bus matomas. Bet nesijaudink! Ant bėgių yra papildomas paprastas, bet patikimas užraktas. Du bėgikai yra sujungti ir sujungti specialiu apsauginiu mechanizmu, todėl kuprinė nėra taip lengva atidaryti.

Dar viena išorinė kišenė yra ant kairiojo kuprinės dirželio, puikiai tinka kelioninei kortelei. Kišenė užsisega užtrauktuku, tad nereikės jaudintis, kad nepatogaus judesio metu iš jos kažkas iškris.


Kaip ir dauguma Bobby modelių, naujovė turi išorinį USB prievadą patogiam įtaisų įkrovimui keliaujant.

Kur įsigyti su nuolaida

Naujovė kainos atžvilgiu palyginama su kitais prekės ženklo modeliais. O My Gadget skaitytojams papildoma 20% nuolaida, kuri dvi savaites galios visoms XD Design kuprinėms su akcijos kodu PRODUKCIJA.

Saugokitės klastotės! Bobby kuprines rekomenduoju pirkti iš oficialaus XD Design atstovo Rusijoje internetinėje parduotuvėje https://xd-design.ru. Beje, svetainėje dabar viskam taikomos 15% nuolaidos ir jos sumuojamos su mano reklamos kodu. Taigi, paskubėkite, mūsų reklamos kodas galioja tik dvi savaites.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *