5 geriausios virtuvės mašinos


Virtuvės mašinos, tai taip pat modifikuoti planetiniai maišytuvai, yra būtiniausi prietaisai virtuvėje. Jie gali pakeisti iki 5 įrenginių vienu metu ir gali dalyvauti ruošiant pusryčius, pietus, vakarienę ir desertus. Ir visa tai viename automobilyje.

Man ir mygadget komanda paruošti TOP 5 geriausi planetiniai maišytuvai. Peržiūrėjome populiariausių . sąrašą ir išskyrėme penkis mėgstamiausius. Palyginę juos pagal pagrindines charakteristikas, išsirinkome geriausią ir kruopščiai išbandėme.

Spoileris: Įvertinimą laimėjo Wollmer T1000. Universalus virtuvės kombainas, vienodai galintis tiek minkyti tešlą, tiek pjaustyti mėsą, padedantis paruošti kokteilį. Įrenginio viduje sumontuotos metalinės krumpliaračiai, kurie ženkliai prideda kombainui patikimumo ir ilgaamžiškumo.

🚀 Geriausias pasirinkimas (.)
Įrengta daugybė apsaugos sistemų, taip pat metalinės pavarų dėžės krumpliaračiai, vadinasi, tarnaus ilgai
Nebūtina iš karto imti visų purkštukų, jei reikia, likusius galima įsigyti vėliau
Aukštos kokybės mišiniai, plakimai ir minkyti produktai dėl didelės galios, purkštukų trajektorijos ir sklandaus greičio valdymo
Šauni greito keitimo tvirtinimo sistema, leidžianti greitai paruošti net sudėtingus receptus

Laikmatis neturi atgalinės atskaitos
Wollmer T1000
⭐ asiūlymai
Wollmer T1000
OZONAS
1 mln
Iš Maskvos, 2 dienos
Paimti
27 990 ₽ -10% 30 900 ₽

Turinys:


  Kaip buvo pasirinkta

  Antonas Sidorinas, “ įkūrėjas ir buvęs vyriausiasis redaktorius

  Remontuoju buitinę techniką daugiau nei 20 metų. Nuo 2018 m., kai įkūriau “, programėlių testavimas ir naujų įrenginių stebėjimas yra mano darbas. Per mano rankas perėjo daugiau nei šimtas maišytuvų, kombainų ir virtuvės mašinų. Atidžiai ištyriau kiekvieną iš šių įrenginių. Turėdamas šią patirtį, man buvo lengva suformuluoti reikalavimus geriausiam planetiniam maišytuvui.

  Išsamiai išnagrinėjęs visą virtuvės mašinų ir planetinių maišytuvų segmentą, atrinkau 5 galimus modelius, kurie pretenduoja į geriausius. Savo trumpąjį sąrašą sudariau pagal šiuos kriterijus:

  1. Variklio galia ne mažesnė kaip 1000 W. Priešingu atveju maišytuvui neužteks galios kokybiškai maišyti kietus ir sudėtingus produktus, taip pat apdoroti mėsą arba užtikrinti kelių purkštukų veikimą vienu metu.
  2. Modifikavimo galimybė. Planetinis maišytuvas nėra mažas prietaisas. Jei negalite prie jo prijungti papildomų purkštukų, tai yra kolosas, kuris virtuvėje užima per daug brangios vietos.
  3. Patikimumas. Tai gali būti apsauga nuo perkaitimo, perkrovos, išjungimo laikmatis. Didelė premija bus metalinių krumpliaračių buvimas viduje.

  Tyrinėdamas paprastų pirkėjų atsiliepimus, pastebėjau, kad daugelis stebisi kainų skirtumu tarp virtuvės mašinų. Iš savo patirties pasakysiu: geras prietaisas kainuoja nuo 20 000 rublių. Pigesnių kombainų surinkimo kokybė palieka daug norimų rezultatų. Jei jūsų biudžetas ribotas, tuomet rekomenduoju buitinę techniką pirkti atskirai – taip laikui bėgant virtuvėje turėsite viską, ko reikia, o buitinė technika tarnaus ilgai.

  Kuo skiriasi virtuvės kombainas, planetinis maišytuvas ir virtuvės mašina?

  • Planetinis maišytuvas – prietaisas tešlai maišyti naudojant dubenį ir tris antgalius: kabliuką, plaktuvą, mentele.
  • Virtuvės kombainas – daržovėms ir mėsai pjaustymo įrenginys, naudojant dubenį su peiliais ir papildomais priedais, leidžiančiais reguliuoti pjaustymo laipsnį ir formą
  • Virtuvės mašina – universalus įrenginys, galintis atlikti planetinio maišytuvo, virtuvinio kombaino, mėsmalės, blenderio ir daugybės kitų buitinių prietaisų funkcijas, skirtas įvairių produktų malimui ir maišymui. Viskas priklauso nuo gamintojo ir priedų, kuriuos galima naudoti su virtuvės mašina.

  Ką aš turiu omenyje sakydamas geriausios virtuvės mašinos sąvoką?

  Geriausia virtuvės mašina yra mašina, kuri gali pakeisti daugybę pagrindinių virtuvės prietaisų geriau nei kiti: planetinis maišytuvas, blenderis ir mėsmalė. Puiku, jei purkštukus galima įsigyti atskirai ir yra papildomų lustų kaip laikmatis ar svarstyklės.

  Geriausių virtuvės mašinų

  #Modelisapibūdinimas
  vienasWollmer T1000⭐ Geriausias kainos ir kokybės pasirinkimas. Patikimas planetinis maišytuvas su laikmačiu ir…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *