Geriausias vaizdo domofonas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Gegužės mėn

Tobulėjant technologijoms, keičiasi ir mūsų kasdienį gyvenimą palaikantys elementai. Šį kartą norime rekomenduoti vaizdo domofoną. Tai prietaisas, kuris vykdo buvusią domofono funkciją, tačiau ją derina su vaizdo rodymu. Mūsų nuomone, modelis nusipelno skirtumo „El Home“ MARS VDP-18A3 su 4,3 colių spalvotu ekranu. Prietaiso kasetė skirta montuoti ant paviršiaus, tačiau nereikėtų bijoti, kad ji suges, pvz., Dėl kritulių. Jo korpusas yra atsparus vandalams ir turi stogą, kuris apsaugo vidinį modulį nuo gedimo, kurį sukelia nepalankios oro sąlygos. Įrenginyje yra kamera, kurios žiūrėjimo kampas yra 46 laipsnių. Modelis taip pat labai vertinamas Legrand 369220, taip pat įrengtas 7 colių ekranas. Jį galima papildomai išplėsti iki 2 šeimų versijos. Todėl, prieš nuspręsdami įsigyti modelį sau, taip pat perskaitykite jo parametrus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Įrangoje yra 4,3 colių spalvotas ekranas, leidžiantis greitai patikrinti, kas skambina durimis. Prie domofono pritvirtintas apsauginis baldakimas. Jis apsaugo vidinį modulį nuo nepalankių oro sąlygų.

Trūkumai

Domofonas neleidžia fotografuoti žmonių, kurie skambino mums prie namų, kai buvome toli nuo namų. Daugelis žmonių mano, kad dėl to modelis yra nepraktiškas.

Santrauka

Prietaisas turi korpusą iš aliuminio lydinio, todėl jis yra patvarus. Domofonas gerai veikia dieną ir naktį, visa tai dėka įmontuotų 6 šviesos diodų. Įranga turi kamerą, kurios žiūrėjimo kampas yra 46 laipsniai. Svarbu tai, kad modelio surinkimas nėra sunkus.

Kurį vaizdo domofoną pirkti?

Pirkinių vadovas

Vaizdo domofonų tema yra gana nauja. Dar neseniai savo turtą galėjome įrengti tik balso telefonspynėmis. Dabar galime papildomai stebėti aplinką ir monitoriuje patikrinti, kas stovi priešais mūsų vartus. Todėl pats laikas parengti vaizdo pokalbių vadovą. Į ką atkreipti dėmesį perkant. Koks yra geriausias vaizdo domofonas, atsižvelgiant į mūsų turimas sąlygas.

Išorinis skydelis

Pirmiausia žiūrime į vietą, kurioje ketiname sumontuoti išorinį skydą. Jei turime siaurą tvoros stulpą, tai taip pat turi būti mūsų panelė. Kai mūsų tvoros stulpelis yra pagamintas iš plytų su dideliu plotu, galime rinktis iš platesnio asortimento, tačiau čia geriau pasirinkti panardintą plokštę. Tai yra geras sprendimas, nes kabelį, einantį ant stulpo, lengva nupjauti, nesvarbu, ar vandalizmo metu, ar ketinant vogti. Taip pat toks kabelis, paslėptas po tinku, netrikdys tvoros estetikos.

Taip pat svarbus išorinio skydo aukštis. Naudojant aukštesnės klasės prietaisus, kai objektyvas yra pasukamas, tai nebus taip svarbu, kaip su prietaisais be horizontalaus reguliavimo arba tik su horizontaliu reguliavimu. Tokios kameros paprastai montuojamos 160 cm aukštyje. Taip pat turite atkreipti dėmesį, kad fotoaparatas nebūtų montuojamas prieš šviesą, nes dėl akinančios saulės gali būti neįmanoma pamatyti. Labai svarbu, kad fotoaparate būtų apšvietimas, leidžiantis žiūrėti naktį.

Be to, apsvarstydami, kurį vaizdo domofoną pasirinkti, apsvarstykime modelį, kuriame įrengtas artimųjų kortelių skaitytuvas. Ši funkcija leidžia pašalinti tradicinius raktus. Tai gali būti kortelės arba raktų pakabuko forma, kurią pritvirtiname, pavyzdžiui, prie automobilio raktų. Be to, modelis, aprūpintas tokiomis kortelėmis, leidžia valdyti visus įvestis viena kortele arba rakteliu.

Svarbus variantas bus ir tai, kiek modelių, kuriuos norite įsigyti, įvesties, fotoaparatų ir monitorių, palaiko. Labiausiai paplitę vienos šeimos namų modeliai palaiko du įėjimus. Tai, pavyzdžiui, vartai ir įėjimo vartai. Tada tokiame įrenginyje yra viena kamera ir vienas vidinis monitorius. Rinkoje taip pat yra modelių, kurie standartiškai turi vieną įrenginį, tačiau turi galimybę nusipirkti ir prijungti daugiau išorinių ir vidinių plokščių, taip pat gali tvarkyti didesnį įėjimo į turtą skaičių. Kai turite didelį namą, svarbu kiekvienam įėjimui įrengti automatinę angą ir tai, kad tai galima padaryti iš kelių namo vietų. Kai turime keletą monitorių skirtingose ​​namo vietose, jie papildomai sujungiami su vidiniu domofonu, su kuriuo vartotojai gali bendrauti balsu.

Monitoriaus funkcijos

Norėdami gauti geriausią vaizdo domofoną, taip pat turėtumėte patikrinti, kokį monitorių siūlo produktas. Technika keičiasi taip greitai, kad siūlome rinktis monitorių su aukščiausiais parametrais su kuo daugiau funkcijų. Kas šiandien yra prabanga, po kelerių metų taps būtinybe, o juk pirkdami įrenginį norime, kad jis mums tarnautų kelerius metus.

Taigi čia mes patikriname monitoriaus dydį ir jo skiriamąją gebą. 7 colių spalvoti monitoriai šiais laikais yra standartiniai. Mes turime visą valdymo skydelį viename korpuse su monitoriumi. Kai kurie prietaisai valdomi šalia mygtukų arba su šoniniu arba apatiniu jutikliniu skydeliu, kai kuriuose įrengtas jutiklinis ekranas. Atkreipkime dėmesį į funkcijų, kurias mums suteikia įrenginys, skaičių. Vaizdo domofonai už gerą kainą leidžia koreguoti vaizdo nustatymus, jo ryškumą ir kontrastą, taip pat galite pasirinkti melodijos tipą, kurį nustatome kaip durų skambutį. Paprastai pokalbio garsumas įrenginyje taip pat nustatomas. Bet tai yra pagrindinės funkcijos. Pirkdami pažangesnius įrenginius, mes galime palaikyti domofono ryšį tarp atskirų namo taškų ir nustatyti kitokį signalą domofono garsui. Tokie prietaisai taip pat gali palaikyti keletą išorinių skydelių su jų kamerų peržiūra. Tačiau dažnai taip pat būtų naudinga, jei kamera galėtų įrašyti įvykius ar bent jau fotografuoti. Šiai funkcijai jau reikalinga vidinė atmintis. Kai kurie pažangūs modeliai turi ne tik vidinę atmintį, bet ir kišenę papildomos atminties kortelės įdėjimui.

Moderniausi prietaisai leidžia perkelti domofono skambutį iš anksto nustatytu telefono numeriu. Tai užtikrina specialus įtaisas, prijungtas tarp monitoriaus ir išorinio skydelio. Kai tik paspausite ant jo esantį varpelio mygtuką, būsite prisijungę prie užprogramuoto numerio. Tokiu būdu, net kai nesame namuose, mes visiškai kontroliuojame namų vaizdo domofono valdymą. Ši funkcija taip pat gali būti naudinga didelių objektų savininkams. Esant toli nuo monitoriaus, sode, pakanka pasiimti telefoną su savimi, kad nepraleistumėte svečių.

Kompiuteriu valdomi prietaisai, kurie yra namų kompiuterių tinklo dalis, yra vaizdo domofonų ateitis. Bet tai yra kitos pamokos tema. Kol kas kviečiame susipažinti su pagrindiniais vaizdo domofonais, kurių reitingas pateiktas žemiau.

Geriausi vaizdo domofonai 2021 m

Kai jau susipažinsite, kokias savybes turėtų turėti geras vaizdo domofonas, laikas pereiti prie konkrečių modelių. Žemiau pasirinkome keletą jų. Kiekvienas žmogus turi aibę funkcijų, kurios patenka į klientų noriai perkamą grupę. Galbūt tarp jų rasite tą, kuri pateisins jūsų lūkesčius.

Mūsų rekomendacijos

„El Home“ MARS VDP-18A3

„El Home MARS VDP-18A3“ yra vaizdo domofonas, aprūpintas 4,3 colių spalvotu ekranu. Dėl šios priežasties galime greitai pamatyti, kas skambina. Įranga turi fotoaparatą, kurio žiūrėjimo kampas yra 46 laipsnių. Modelis pritaikytas montuoti ant paviršiaus. Jums nereikia jaudintis, kad vidaus modulis suges dėl nepalankių oro sąlygų. Apsauginis gaubtas to neleidžia.

Vaizdo domofono matmenys: 13,6 cm x 14,3 cm x 1,9 cm. Prietaisas turi naktinį režimą, todėl sutemus galime matyti ir kas skambina durimis. Įmontuoti šviesos diodai tai leidžia. Laisvų rankų ekrane yra rankenėlės. Jie naudojami reguliuoti žiūrimo vaizdo garso lygį, ryškumą ir spalvų sodrumą.

Prietaiso veikimas nėra sunkus, kaip ir jo surinkimas. Žmonės, nusipirkę pristatytą modelį, sako, kad kamera garantuoja gerą kokybę, aiškų vaizdą. Be to, vaizdo domofono kasetė yra atspari vandalams ir maža, ji neužima per daug vietos ant sienos.

„El Home MARS VDP-18A3“ įranga skirta montuoti ant paviršiaus. Vaizdo domofono matmenys: 13,6 cm x 14,3 cm x 1,9 cm. Tai modelis su 4,3 colio ekranu.

Privalumai

Kasetė, atspari vandeniui:

Išoriškai sumontuota kasetė yra nepralaidi vandeniui. Jis turi specialų stogą, kuris apsaugo vidinį modulį nuo nepalankių oro sąlygų.

Pateikia geros kokybės vaizdą:

46 laipsnių žiūrėjimo kampo kamera užtikrina gerą vaizdo kokybę, kad galėtume atpažinti, kas skambina prie durų.

Palaiko antrą įvestį:

Šis modelis yra toks naudingas, kad leidžia valdyti antrą įėjimą į namą, pavyzdžiui, įėjimo vartus į turtą.

16 melodijų:

Įrenginio skambėjimo būdą galima pritaikyti pagal jūsų poreikius. Galima rinktis iš 16 skirtingų skambėjimo melodijų.

Nakties rėžimas:

Įranga gerai veikia ne tik dieną, bet ir naktį. Jame yra 6 šviesos diodai, kurie sutemus leidžia apžiūrėti aplinką priešais namą.

Trūkumai

Nėra nuotraukų režimo:

Tai nėra įranga, kuri fotografuoja skambinančiuosius jums nesant. Vaizdo domofonas neturi fotografavimo režimo, taip pat neįrašo vaizdo įrašų.

Legrand 369220

Dviejų spynų nuotolinio atidarymo galimybę numato „Legrand 369220“ modelis, skirtas naudoti individualiuose namuose, tačiau yra išplėstas naudoti dviem šeimoms. Mes taip pat turime galimybę nusipirkti ir prijungti papildomą kamerą ir papildomą išorinį skydelį.

Pateikto išorinio skydelio matmenys yra 161 x 100 x 37 mm, o namuose sumontuotas ekranas – 167 x 238 x 26 mm. Šalia ekrano yra 4 mygtukai, kurie naudojami …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *