Rotorinė skalbimo mašina. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Gegužės mėn

Atrodytų, kad rotacinių skalbimo mašinų pasaulis jau praeitis, tačiau paaiškėja, kad daugelis klientų ieško būtent šio įrenginio. Priežastys skirtingos. Ši skalbimo mašina nereikalauja specialaus montavimo, sunaudoja mažai vandens ir yra tinkama mažiems namų ūkiams, kur nėra daug skalbinių. Norėjome supažindinti visus klientus, ieškančius tokio modelio Światowit MD-15A legenda apie rotacines skalbimo mašinas. Mažas skersmuo ir aukštis leidžia jį laikyti net itin kukliose vietose. Pati skalbimo mašina pašildo vandenį iki reikiamos skalbimo temperatūros ir vienu metu išskalbia iki 1,2 kg drabužių. Kai šildymo funkcijos nereikia – ją galima išjungti. Dėl didelio patikimumo prietaisas sulaukė tiek daug pasekėjų. Energijos sąnaudos taip pat yra mažos, o naudojimo paprastumo negalima pakeisti jokiu kitu modeliu. Šiek tiek technologiškai pažangesnis modelis, vienodai aukštai įvertintas už rotacines skalbimo mašinas, yra „Ravason XPB72-LP“. Be skalbimo, šis prietaisas taip pat turi sukimo funkciją. Taigi, jei ketinate įsigyti rotacinę skalbimo mašiną, sužinokite apie jos pranašumus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią rotacinę poveržlę pirkti?

Pirkinių vadovas

Nors rotacinės skalbimo mašinos pamažu tampa praeitimi, vis dar yra daug vartotojų, kurie vertina tokio tipo skalbimą. Manoma, kad rotacinės skalbimo mašinos yra ekonomiškesnės nei automatinės skalbimo mašinos ir jose sunaudojama mažiau vandens, ploviklių ir elektros. Bet jei kas nors įsivaizduoja rotacinę skalbimo mašiną kaip mūsų lenkišką, gerą „Frania“, jis jau seniai nesilaiko naujausių šios pramonės tendencijų. Technologinis bumas paveikė ir rotacines skalbimo mašinas, kurios yra visiškai skirtingi įrenginiai nei tie, kuriuos naudoja mūsų močiutės. Todėl kurią sukamą skalbimo mašiną pasirinkti? Žemiau, mūsų vadove, pristatome modernios rotacinės skalbimo mašinos savybes. Pasirinkite sau tinkamiausią.

Išorinis dydis ir talpa

Nors pradedamos automatinės skalbimo mašinos (pačios mažiausios), kurių skalbimo talpa yra 4 kg, rotorinės skalbyklės turi savo kelionines versijas. Toks modelis gali sverti 4 kg ir vienu metu skalbti 3 kg drabužių. Matmenys taip pat neabejotinai yra turistiniai, nes plotis ir gylis yra 35 cm, o aukštis – 50 cm. Kita vertus, didesni įtaisai, kuriuose yra atskira skalbimo kamera ir antroji – verpimui, paprastai turi didesnius matmenis, netgi siekia 70 cm x 40 cm x 80 cm ir sveria beveik 20 kg. Šis didelis rotacinės skalbimo mašinos modelis vienu metu skalbia 7 kg sausų skalbinių. Žinoma, yra ir tarpinių įtaisų. Pasirinkimas šiuo klausimu yra didžiulis ir galite rasti rotorių skalbimo mašinos geromis kainomiskad jums tiks skalbinių dydis, svoris ir talpa.

Rotacinės skalbimo mašinos valdymas

Paplitusi nuomonė, kad skalbimo mašinos yra skirtos klientams, turintiems problemų su tekančiu vandeniu. Arba jie to neturi, arba slėgis negali valdyti skalbimo mašinos. Bet kam šiuo metu namuose nėra tekančio šalto vandens? Taip pat galvojo rotacinių skalbimo mašinų gamintojai ir pradėjo gaminti modelius, kurie iš tinklo ima vandenį, panašius į automatines skalbimo mašinas. Žinoma, vis dar yra modelių, kurie nevartoja šio vandens. Todėl pirkdami turite atkreipti dėmesį į šią detalę.

Be to, šiuolaikinės rotacinės skalbimo mašinos, kaip taisyklė, atlieka vandens šildymo funkciją. Žinoma, viskas vyksta vartotojo prašymu, kuris gali išjungti šildymą, kai to nereikia.

Kiekvienoje rotoriaus skalbimo mašinoje po plovimo taip pat yra vandens nutekėjimas. Iš esmės tai yra gravitacinis nutekėjimas, todėl įsitikinkite, kad vandenyje yra kur nutekėti. Naudinga tada yra vadinamoji grotelės po vonia, nes žarna tada žemesnė ir vanduo lengvai nuteka. Deja, šiuolaikinio vonios kambario, kuriame visos kanalizacijos sandariai uždarytos, savininkams gali tekti pastatyti skalbimo mašiną ant pakeltos platformos, kad vanduo galėtų patekti, pavyzdžiui, į tualetą.

Didžioji dauguma sukamųjų poveržlių taip pat turi centrifugą. Dažnai tai yra antrasis skyrius, kuris daugumoje skalbimo mašinų yra šiek tiek mažesnis nei skalbimo skyrius. Nepaisant to, centrifuga veikia puikiai ir daugelis jų pasiekia 1400 apsisukimų per minutę, o tai dažnai pranoksta automatines skalbimo mašinas. Centrifugose yra net mažos turistinės skalbimo mašinos, nes jos jau yra rotacinių skalbyklių standartas.

programavimas

Rotacines skalbimo mašinas paprastai yra lengviau naudoti nei automatines skalbimo mašinas. Paprastai tai atliekama naudojant analogiškas rankenėles prietaiso viršuje. Skirtinguose modeliuose yra skirtingas rankenėlių skaičius ir jų naudojamos funkcijos. Tačiau dažniausiai jie turi rankenėlę skalbimo trukmei nustatyti, skalbimo intensyvumui ir vandens temperatūrai pasirinkti. Be to, atskirai nustatoma centrifuga, kuri turi savo nustatymus.

Kai kurie modeliai turi automatinį jungiklį (tuos, kurie turi galimybę nustatyti skalbimo laiką), kuris pasibaigus programai išjungs skalbimo mašiną. Taip pat yra prietaisų, kuriuos galima nustatyti užpildyti vandeniu, atsižvelgiant į skalbiamų drabužių kiekį. Modeliai su trijų lygių vandens užpildymu yra geri, nes juos galima naudoti taupiai.

Kiti rotacinės skalbimo mašinos privalumai

Rotacines poveržles naudoti visų pirma yra labai paprasta. Štai kodėl jis yra draugiškas žmonėms, turintiems problemų dėl šiuolaikinių skalbimo mašinų naudojimo dėl pernelyg sudėtingo meniu. Tokio prietaiso pranašumas yra ir tai, kad skalbimo procesas yra greitas, nes tai trunka tik kelias ar kelias minutes. Rezultatą galima įvertinti prieš išleidžiant vandenį ir išimant drabužius iš skalbimo mašinos, o prireikus procesą galima pakartoti naudojant tą patį vandenį ir ploviklius.

Kitas tokio prietaiso privalumas yra jo mažas dydis ir mažas svoris. Butuose, kuriuose yra labai mažos erdvės, tokią skalbimo mašiną galima laikyti kampe, o prireikus – perkelti į patogesnę darbui vietą.

Be to, tai, kad skalbimo mašina gali dirbti be vandens tiekimo, gali būti naudinga stovyklavimo atostogose ar sklype.

Vienas iš svarbiausių veiksnių ir pagrindinis šio tipo skalbimo mašinų privalumas yra ir jos kaina. Už 300 PLN jau galite nusipirkti padorų ir gerai įrengtą rotacinės skalbimo mašinos modelį. Tai yra maždaug pusė pigiausios, paprasčiausios ir prastai įrengtos automatinės skalbimo mašinos kainos.

Taip pat reikėtų pridurti, kad rotorinių skalbimo mašinų galia prasideda nuo 120 W. tipinėse turistinėse skalbyklėse, net iki 400 W. pažangesniuose įrenginiuose.

Kokia geriausia gręžimo skalbimo mašina?

Deja, mes negalime vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą. Kiekvienam vartotojui skirtingas modelis gali pasirodyti geriausias. Prieš pirkdami pirmiausia turite patys žinoti savo poreikius, nustatyti, kiek žmonių skalbimo mašina turėtų tvarkyti, ar tai bus pagrindinis, ar pagalbinis modelis. Nesvarbu, ar ketinate jį naudoti namuose, kuriuose gyvenate, ar tai bus turistų savaitgalio modelis.

Geriausios rotorinės skalbimo mašinos 2021 m

Rotacinės skalbimo mašinos vis dar turi savo ištikimus pasekėjus. Jų vartotojai sako, kad jie geriau tvarko nešvarumus, yra mažesni ir todėl patogesni. Gera ir pigi sukama skalbimo mašina yra šiandienos reitingo tema. Pažiūrėkime, kokios rotorinės skalbimo mašinos yra ir kokias funkcijas jos turi.

Mūsų rekomendacijos

Światowit MD-15A

1. „Swiatowit MD-15A“Rotorių skalbimo mašinų reitingą pradėsime skalbimo mašina „Światowit MD-15A“. Tai baltas prietaisas, kurio matmenys: skersmuo 40 cm, aukštis 73 cm. Metalinis korpusas padengtas emaliu, kurio dėka skalbimo mašinos vidus yra lygus. Išorinėje kūno dalyje yra sluoksnio jungiklis su indikatoriaus lempute ir prijungta drenažo žarna.

Skalbimo mašina veikia keliais režimais: skalbimas, skalbimas šildant arba tik šildymas. Skalbimo mašina pakrauta iš viršaus ir vienu metu galime pakrauti 1,2 kg drabužių. Skalbimo mašinos bako talpa yra 14 litrų, ir mes galime jį užpildyti tokiu vandens kiekiu.

A energijos klasė užtikrina mažą energijos suvartojimą darbo metu. Šio prietaiso savininkų pranašumas yra tas, kad skalbimo mašina viską atlieka puikiai ir papildomai naudoja nedidelį kiekį ploviklio ir vandens. Todėl tai yra ekonomiškai naudingas modelis.

Klientai pabrėžia šio modelio patikimumą ir stabilumą bei tylų veikimą. Kaip pranašumą vartotojai taip pat nurodo vandens šildymo galimybę, taip pat skalbimą nenaudodami šios funkcijos. Be to, prietaiso svoris leidžia jį lengvai perkelti į patogią darbo vietą ir paslėpti, kai jis nenaudojamas.

„Światowit MD-15A“ yra populiarus Lenkijoje modelis, kurį vertina daugelis vartotojų. Prietaisas turi tokius matmenis: skersmuo – 40 cm ir aukštis – 73 cm. Pateikta įranga turi metalinį korpusą, padengtą emaliu. Produkto talpa yra 14 litrų vandens ir vienu metu skalbiama iki 1,2 kg drabužių.

Privalumai

Matmenys:

Prietaisas yra mažas. Jo skersmuo yra tik 40 cm. Todėl tai yra labai praktiškas sprendimas bet kokiam mažam vonios kambariui.

Veikimo režimai:

Skalbimo mašina turi režimą: skalbimas, skalbimas tik šildant arba šildymas. Dėl to mes pritaikysime jį savo poreikiams.

Energijos suvartojimas:

Mums visada rūpi mūsų sąskaitų suma. Todėl gamintojas įsitikino, kad įranga nenaudoja didelio energijos kiekio. Tai leidžia padaryti energijos klasė A. Prietaisas taip pat taupiai vartoja vandenį ir ploviklius.

Be gedimų:

Klientai patvirtina, kad skalbimo mašina yra be gedimų. Rinkoje tikrai sunku rasti vienodai tvirtą produktą už tokią patrauklią kainą.

Vandens šildymo sistema:

Tai labai praktiška savybė, ypač jei mes ieškome skalbimo mašinos sklypui. Tokiose vietose ne visada turime karšto vandens, o jo kaitinimas puode ar virdulyje yra laiko švaistymas. Todėl tokia įranga, kuri pati šildo vandenį, yra nepakeičiama.

„Ravason XPB72-LP“

2. „Ravanson XPB72-LP“„Ravason XPB72-LP“ yra baltos spalvos rotorinė skalbimo mašina, kurios matmenys yra 38 cm x 66 cm x 76 cm. Jame yra 2 atskiros, rakinamos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *