Geriausi moterų slidinėjimo batai

Ponios, kurios mėgsta slidinėti, raginame perskaityti šio puslapio straipsnį. Jame pristatome populiarius slidinėjimo batus. Geriausiu 2021 m. Pripažintas modelis yra „Rossignol Fun Girl“ J4. Šie batai skirti mergaitėms ir gali žymiai palengvinti pagrindinių jojimo technikų mokymąsi. Jų lankstumas yra 50. Avalynė yra lengva, todėl ji pernelyg neapkrauna kojų. Be to, tai suteikia malonų šilumos pojūtį, kuriam, be kita ko, įtakos turi ir korinio vidinio pado naudojimas. Modelis gerai tinka kojoms ir užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją. Reikėtų pridurti, kad batai yra su sustiprinta trinkele, leidžiančia geriau valdyti slides. Vyresnio amžiaus slidininkams, taip pat ir labiau patyrusiems, rekomenduojame modelį „Fischer Cruzar W.“ su lankstumu 75. Dėl „Soma Tec“ sistemos batai leidžia teisingai nustatyti pėdas. Avalynė nesudaro odos įbrėžimų, pvz. nes liežuvis buvo vientisai sujungtas su apvalkalu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius moteriškus slidinėjimo batus pirkti?

Pirkinių vadovas

Slidinėjimo batai yra svarbiausia įranga kiekvienam asmeniui, mėgstančiam aktyviai leisti laiką šlaituose. Jų užduotis yra išlaikyti mūsų koją ir apsaugoti ją nuo kulkšnies ir kitų sužalojimų. Tačiau rinkoje yra daug skirtingų modelių. Kiekvienas iš jų turi skirtingas savybes ir yra skirtas skirtingam stiliui. Štai kodėl mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kuriuos moteriškus slidinėjimo batus pasirinkti.

Tipai – kokie geriausi moterų slidinėjimo batai?

Sprendžiant pirkti moteriškus slidinėjimo batus, verta atkreipti dėmesį į tokios avalynės rūšis, kurias galima įsigyti sporto parduotuvėse. Jie skiriasi viena nuo kitos pagal struktūrą ir savybes. Todėl jie skirti įvairiems vairavimo lygiams. Tarp jų mes išskiriame batus:

pradedantiesiems – tai modeliai, skirti žmonėms, kurie tik pradeda savo nuotykius nuo slidinėjimo. Šio tipo įranga puikiai tinka mokymuisi. „Allround“ batai turi minkštą apvalkalą, kurio kietumas nustatomas nuo 60 iki 80. Be to, specialus palengvinimas batų dėvėjimui ir nusiavimui yra naudingas ir vaikams. Šio tipo prietaisai taip pat turi „Ski-walk“ mygtuką. Su jo pagalba galime pakeisti nustatymus ir režimą, atsižvelgdami į tai, ar tam tikru momentu mums rūpi vairuoti, ar vaikščioti.

Tarpiniams slidininkams – tai slidinėjimo batų modeliai, kurie dažniausiai yra pagaminti iš termoformuotų medžiagų. Jų užduotis yra užtikrinti tinkamą kvėpavimą avalynės viduje ir pašalinti drėgmę.

Pažengusiems – tai geriausi slidinėjimo batai žmonėms, kurie profesionaliai sportuoja. Visi kalnų batai turi apvalkalą, kuris kietumo skalėje svyruoja nuo 90 iki net 120. Tokia įranga turi būti ne tik patogi, bet ir užtikrinti tinkamą kojų atramą. Šio tipo batai dažniausiai yra suvarstomi, nes šis sprendimas leidžia juos tiksliai pritvirtinti prie mūsų kojos. Be to, jie turi iš termoformuotų medžiagų pagamintą membraną, kuri daro mus atsparius vandeniui.

Nemokamas pasivažinėjimas – ši avalynė yra panaši į „All Mountain“ modelius. Tačiau jų vertė svyruoja nuo 110 iki 130 pagal apvalkalo kietumo skalę. Be to, šio modelio bagažinė papildomai izoliuota. Pats batas turi guminį padą, kurio užduotis yra suteikti mums komfortą vairuojant ir lipant.

Profesionalas – tai modeliai, skirti žmonėms, kurie užsiima varžybomis. Šio tipo įranga dažnai vadinama RACE, taip pat skirta slidinėjimo lenktynėms ar slalomui nuo kalno. Tokius batus naudoja sportininkai. Tai labai lengvas prietaisas, kuris nėra izoliuotas. Čia mums rūpi kuo mažesnis svoris. Plutos vertė nuo 130 iki net 150 pagal kietumo skalę.

Kevalo kietumas

Nusprendę pirkti moteriškus slidinėjimo batus, turėtumėte atkreipti dėmesį ir į bato kiautą. Nuo to priklauso mūsų slidinėjimo patogumas šlaite. Jis nustatomas pagal skalę:

60–80 – taip apibrėžiami minkšti batai. Ši įranga skirta žmonėms, kurie pradeda nuotykius šlaite ir mokosi slidinėti. Tokio tipo batai tikrai suteiks mums komfortą net ilgomis vairavimo valandomis.

90 – 120 – taip apibūdinami vidutinio kietumo batai. Tokio tipo modeliai skirti vidutinio lygio slidininkams, tačiau turintiems pagrindinės slidinėjimo patirties. Tokiuose batuose mes tikrai jausimės patogiai ir tuo pačiu metu jie leis mums pasiekti didelį greitį šlaite.

130 – 150 – taip apibrėžiami profesionalams skirti kieti batai. Tokio kietumo kiautą galima rasti slidinėjimo batuose, skirtuose ekstremaliam čiuožimui ir lenktynėms. Tokios savybės leis mums pasiekti didelį greitį važiuojant.

Plotis

Modelio plotis taip pat yra labai svarbi bet kurios slidinėjimo avalynės savybė. Jo pagrindu mes galime nustatyti, kam jie skirti.

104 mm – tokio pločio batai skirti žmonėms, kurie tik mokosi slidinėti. Dėl šios priežasties tokia įranga turi būti labai patogi, o tai leis mums kelias valandas linksmintis šlaite.

102 mm – tokio pločio batai skirti pažengusiems žmonėms arba tiems, kurių pėdos yra labai siauros. Kojos tvirtai laikomos ir užtikrins mums puikų manevringumą šlaite.

98, 96 mm – tokio pločio batai skirti profesionalams. Šio tipo avalynė yra labai aptempta, todėl ji laiko koją vienoje vietoje. Tai leidžia pasiekti didelį greitį ir staigiai pasisukti slalomo metu.

Moteriški slidinėjimo batai geromis kainomis

Moteriškų slidinėjimo batų kaina priklauso ne tik nuo apdirbimo kokybės, bet ir nuo modelio tipo. Todėl pigiausia avalynė yra universali, skirta žmonėms, kurie tik pradeda savo nuotykius šlaituose. Tokio modelio kaina yra apie 300 PLN. Batai pažengusiems slidininkams bus daug brangesni. Tokio prietaiso įsigijimo kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki net tūkstančio zlotų. Brangiausi modeliai yra skirti sportininkams, kurie užsiima profesionaliu ir varžybiniu slidinėjimu. Tokia įranga gali pasiekti iki kelių tūkstančių zlotų kainą.

Geriausi moterų slidinėjimo batai 2021 m

Geri slidinėjimo batai yra pagrindinė kiekvieno slidininko įranga. Kadangi vyro ir moters kūno anatomija labai skiriasi, šioje apžvalgoje norime jums pateikti tik moterims skirtus modelius. Mes pasirinkome 5 geriausius produktus iš įvairių rinkoje esančių kainų diapazonų.

Mūsų rekomendacijos

„Rossignol Fun Girl“ J4

Ieškantiems geros slidinėjimo avalynės mergaitėms rekomenduojame šį modelį „Rossignol Fun Girl“ J4. Tai, be kitų, išskiria estetinis dizainas. Tai balti batai su mėlynomis ir rausvomis dekoracijomis. Jų yra 23–26,5 dydžių. Bato lankstumas yra 50, todėl jis yra geras produktas pradedantiesiems slidininkams.

Verta paminėti, kad batai yra lengvi. Jie sveria 1,95 kg, todėl vaikas, mokantis slidinėti, neturėtų skųstis diskomfortu. Aprašytas modelis turi vidinį padą su korio struktūra. Tai yra papildomas šilumos izoliacijos sluoksnis. Avalynėje yra tvirtas, sustiprintas padas, kuris leidžia išlaikyti didesnę slidžių kontrolę.

Mažiesiems slidininkams batai yra gražūs ir patogūs. Pasak tėvų, „Rossignol“ modelis puikiai apsaugo nuo šalčio. Avalynė gerai dera prie vaiko pėdos formos. Jis tvirtinamas keturiomis polikarbonato sagtimis. Jie leidžia išlaikyti kojas teisingoje padėtyje, nesukeliant trinties ir per didelio spaudimo.

Batai „Rossignol Fun Girl J4“ yra skirtos mergaitėms. Šis modelis yra nuo 23 iki 26,5 dydžio ir sveria 1,95 kg. Avalynės lankstumas yra 50.

Privalumai

Geras kojos tvirtinimas:

Batai gerai priglunda prie pėdų formos, todėl mažasis slidininkas važiuodamas nejaučia diskomforto.

Vidinis padas:

Skiriamasis modelio bruožas yra vidinis padas su korio struktūra. Tai yra papildomas šilumos izoliacijos sluoksnis.

Lengvumas:

Batai per daug neapkrauna kojų, todėl vaikas neturėtų skųstis, kad slidinėjant skauda raumenis ir sausgysles.

Kietas apvalkalas:

Avalynės apvalkalas pagamintas iš medžiagų, kurios nėra atsparios mechaniniams pažeidimams.

Užtikrinkite oro cirkuliaciją:

Nors batai gerai apsaugo vaikų kojas nuo nušalimų, jie neprisideda prie pernelyg didelio jų prakaitavimo. Modelis garantuoja tinkamą oro cirkuliaciją.

Trūkumai

Užsegimo sagtys:

Avalynė tvirtinama keturiomis polikarbonato sagtimis, kurios kartais stringa. Tuomet vaikui gali kilti problemų nusimovus ar apsiavus batus.

„Fischer Cruzar W.“

Batai „Fischer Cruzar W“ idealiai tinka pradedantiesiems ir vidutinio lygio moterims. Jis yra juodos spalvos, todėl galite lengvai priderinti jį prie slidinėjimo aprangos. Pateikto modelio lankstumas yra 75. Batai tvirtinami keturiomis sagtimis iš aliuminio.

Korpuso pamušale yra minkšta medžiaga, kuri apsaugo nuo nepatogumų, atsirandančių trinant odą. Batas gerai tinka pėdai, o tam daugiausia įtakos turi termoformuoto vidpadžio naudojimas. Ant liežuvio ir nugaros yra dirželiai, palengvinantys batų apsiavimą ir nuėmimą. Verta paminėti, kad padas buvo profiliuotas, kad būtų užtikrintas geras sukibimas vaikštant sniegu nuėmus slides.

Pasak slidinėjimo mėgėjų, batai yra tvirti ir patogūs, jie puikiai tinka mokytis važiuoti. Specialiai profiliuotas batų apvalkalas leidžia greičiau pakeisti kraštus, trumpesnį posūkio spindulį ir lengvai pasiekti didelį greitį …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *