Geriausias plaukų suktukas

Plaukų suktukas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Išanalizavę apsipirkimo tendencijas, taip pat vartotojų nuomonę apie pasirinktas suktukus, 2021 metais galėjome pasirinkti geriausią ir populiariausią modelį. Paaiškėjo, kad dažniausiai prietaisą perka damos „Philips StyleCare Prestige BHB876 / 00“. Tai automatinis garbanojimo geležis, o tai reiškia, kad mums nereikia patiems vynioti plaukų ant volelio. Įranga sušyla per 30 sekundžių ir automatiškai išsijungia po 60 minučių neveikimo. Modelis buvo padengtas keratino danga, todėl sumažėja plaukų pažeidimo rizika dėl aukštos temperatūros. Prietaisas turi 3 pakopų temperatūros reguliatorių, juostų šaudymo laiką galime pasirinkti ir patys. Tai puikus garbanojimo geležis moterims, kurios svajoja apie gražią šukuoseną, tačiau turi problemų su plaukų formavimo įranga. Tačiau, jei jums nepatinka šis modelis, patikrinkite kito rinkoje populiaraus produkto skiriamuosius bruožus Remington Ci95. Prietaiso ašis padengta specialia „Luxury Pearl Ceramic“ danga su perlais, kurie lygina plaukus ir suteikia jiems blizgesio.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kurį suktuką pirkti?

Kiekviena moteris nori atrodyti patraukliai, tačiau nebūtinai nori tam išleisti daug pinigų. Deja, vizitai pas kosmetologus ar kirpėjus kainuoja. Laimei, yra vis daugiau produktų, kurie leidžia mums pasirūpinti savo išvaizda namuose. Gydymą galime atlikti ne tik mums patogiu metu. Gydymo kaina mūsų neapsiribos, nes įrangos įsigijimas yra vienkartinės išlaidos.

Jei jus domina įmantrių šukuosenų kūrimas ar tiesiog norite pridėti šiek tiek apimties ir gyvenimo prie savo plaukų, tikriausiai jau svarstėte įsigyti garbanojimo geležį. Šios rūšies įrangos kainų diapazonas yra labai didelis, o rasti suktukus geromis kainomis taip pat gali būti iššūkis. Todėl gerai pasiruošti tokioms išlaidoms ir pagalvoti, ko iš tikrųjų ieškome. Kai įdėsime šiek tiek darbo ir patikrinsime, kas yra rinkoje, tikrai būsime patenkinti savo pasirinkimu. Trumpame vadove pabandysime pasiūlyti, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis.

Suktukų tipai

Prieš apžvelgdami suktukų parametrus, į kuriuos turėtume atkreipti dėmesį, patikrinkime, kokie modeliai yra rinkoje. Susipažinę su įvairiais prietaisais, žinosite, kokį suktuką rinktis sau.

Pirmasis suktukų tipas yra vadinamasis tradicinis suktukas. Tikriausiai ne kartą esate ją sutikęs. Tokio tipo įrangą naudojo (ir vis dar naudoja) mūsų močiutės ir motinos. Šiuose įtaisuose yra šilumą izoliuojanti rankena, kuri apsaugo nuo nudegimų. Kita vertus, plaukai suvyniojami ant galiuko, pagaminto arba iš metalo, arba iš keramikos. Senesni modeliai turės metalinį antgalį, o naujesni – keramikinį. Galime nusipirkti skirtingo storio suktukus, ant kurių vyniojame sruogas. Gautų garbanų tipai priklausys nuo jo storio. Deja, paprastai negalime reguliuoti temperatūros šiame įrenginyje. Taigi, mes turime būti atsargūs, kad nepažeistume plaukų formuodami.

Kitas tipas, kurį galime rasti parduotuvėse, yra garbanojimo geležis – džiovintuvai. Šiuos modelius mes tuo pačiu metu džioviname ir formuojame sruogas. Jie yra baigti keramikiniu arba metaliniu antgaliu su dantimis, panašiais į apvalų šepetį. Šios įrangos pagalba suteiksime plaukams apimtį arba sukursime garbanas ar bangas.

Taip pat parduodame kūginius suktukus. Elementas, ant kurio šiame įrenginyje vyniojame plaukus, turi kūgio formą, taigi ir įrangos pavadinimą. Bet kodėl jis turi tokią formą? Atsakymas labai paprastas. Dėl šio dizaino mes galime pagaminti storas garbanas su garbanojimo geležimi. Šiuo atveju mes vyniojame sruogas prie šaknų. Mes taip pat galime padaryti mažas garbanas, kai mes naudojame šildymo elemento antgalį.

Automatinis suktukas vis dar yra naujiena tarp suktukų. Šis modelis namuose pakeitė plaukų stilių. Tai ne tik labai patogu, bet ir norint sukurti tobulą šukuoseną, reikia daug mažiau laiko. Šis prietaisas automatiškai suvynioja pasirinktą sruogą ant ritinėlio. Viskas, ką turime padaryti, tai pasirinkti tinkamą užrakto dydį ir atiduoti jį suktukui. Prietaisas sukurtas taip, kad mums nereikėtų jaudintis dėl rankų, galvos ar plaukų deginimo. Deja, kadangi įranga buvo parduodama prieš kelerius metus, ji vis dar yra gana brangi. Tačiau jei dažnai naudojate suktuką, verta apsvarstyti galimybę investuoti į šį modelį.

Įdomus modelis yra spiralinis suktukas, kuris dėl specialaus antgalio leis mums padaryti tikslius garbanos. Mus taip pat gali dominti dvigubas suktukas. Šio tipo garbanojimo geležis bus naudinga subtilioms bangoms sukelti.

Tačiau neapsisprendusiems buvo sukurti daugiafunkciniai suktukai. Šio tipo įrangoje vartotojai gali pakeisti patarimus, kurie leidžia jums sukurti begales stilizacijų. Žinoma, atsižvelgiant į suktuko gamintoją ir modelį, rinkinyje yra įvairių patarimų. Kepurės, kurios dažnai pridedamos, yra spiralinės, plokščios, tradicinės, skirtingo storio ir kūginės. Rinkiniuose taip pat yra tiesinimo, standumo ar šukos.

Įrenginio galios ir temperatūros valdymas bei diapazonas

Kuo didesnė suktuko galia, tuo greičiau jis bus pasirengęs eiti. Dažniausiai rasime modelių, kurių galia yra nuo 10 W iki 150 W. Tačiau atminkite, kad taip pat svarbu temperatūros reguliavimo galimybė. Tai ypač svarbu, jei mūsų plaukai yra ploni, subtilūs ar pažeisti. Deja, ne visi modeliai leidžia vartotojams reguliuoti temperatūrą. Tokiais atvejais plaukus turėtume kuo greičiau paveikti aukštoje temperatūroje, o tai gali pakenkti plaukams.

Paprastai suktukai veikia nuo 100 ° iki 200 ° C. Tačiau prietaiso temperatūra turėtų būti pritaikyta prie mūsų plaukų būklės. Taigi, jei mūsų sruogos yra plonos, balintos ar linkusios į pažeidimus, neturėtume viršyti 170 ° C temperatūros. Plaukams, kurie laikomi įprastais, gali būti taikoma 150–170 ° C temperatūra. Tačiau storus plaukus reikia išsidėstę 170 ° – 200 ° C temperatūroje. Jei nesame tikri, kurią temperatūrą reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į mūsų sruogų būklę, galime pasirinkti prietaisą, kuris automatiškai sureguliuos temperatūrą pagal mūsų plaukų būklę.

Tinkama konstrukcija

Kadangi sukdami suktuko sruogas, prietaisą suksime aplink savo ašį, todėl svarbu, kad įranga turėtų besisukantį kabelį. Priešingu atveju mes pasuksime laidą aplink rankeną, o tai savo ruožtu gali sukelti nudegimo pavojų. Be to, negalėsime garbanoti plaukų tiesiai, todėl mūsų garbanos gali būti ne simetriškos. Trumpas laidas gali apriboti mūsų judėjimą.

Taip pat labai svarbi ergonomiška rankena. Saugumo sumetimais jis taip pat turėtų būti atsparus aukštai temperatūrai ir negali įkaisti. Rankena, padengta neslystančia danga, taip pat yra patogus sprendimas. Tvirtai laikysime suktuką rankose, net jei rankos šiek tiek drėgnos.

Volelių danga

Šis elementas tiesiogiai liečiasi su mūsų plaukais, todėl jis turi būti pagamintas taip, kad judant sruogas jis neišsitrauktų atskirų plaukų. Danga turėtų būti lygi. Spynos turėtų slinkti ant jo paviršiaus, o jei įstrigs plaukai, mums bus labai sunku juos išlaisvinti iš volelio, įkaitinto iki 200 ° C. Šis elementas dažniausiai gaminamas iš keramikos, kuri tolygiai įkaista. Tačiau rasime modelių, kuriuose velenas pagamintas iš metalo. Ši medžiaga gali sukelti perkaitimą, ji gali pakenkti mūsų plaukams.

Koks geriausias garbanojimo geležis?

Tinkamas modelis yra tas, kuris visų pirma nepakenks mūsų plaukams. Tai turėtų būti prioritetas renkantis naują įrangą, ypač kai planuojame suktuką naudoti dažnai. Be to, turėtume apsvarstyti, kokio tipo garbanos mus labiausiai domina. Tačiau jei negalime nuspręsti dėl konkretaus modelio, galime pasirinkti daugiafunkcinį suktuką.

Atminkite, kad šio tipo modeliai gali pasiūlyti įvairių šukuosenų, tačiau jų kaitinimo elementai bus mažesni nei vieno veleno prietaisai. Taigi gali pasirodyti, kad mūsų darbo rezultatai nebus tokie įspūdingi, kaip naudojant vienos funkcijos suktuką.

6 geriausi suktukai. Nuomonės 2021 m

Ar svajojate apie gražius, garbanotus plaukus? Ar norėtumėte pasiekti natūralių Lodzės bangų poveikį? Paslaptis yra tinkamo suktuko naudojimas, suteikiantis plaukams norimą posūkį. Bet kokia garbanojimo geležis, užimanti mūsų reitingą, verta dėmesio dėl savo kokybės ir teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie nusprendė jį įsigyti.

1. „Philips StyleCare BHB876 / 00“ automatinis suktukas

„Philips StyleCare Prestige BHB876 / 00“ yra automatinis suktukas, kuris įkaista per 30 sekundžių. Prietaisas išsiskiria stilingu dizainu ir funkcionalumu. Jame yra 3 pakopų šildymo temperatūros valdymas (170 laipsnių C, 190 laipsnių C ir 210 laipsnių C), o jo pagalba per trumpą laiką galime sukurti efektyviai atrodančią šukuoseną.

Produktas turi 2 m pasukamą laidą, kuris garantuoja patogų naudojimą. Volas, ant kurio voliojamos atskirtos sruogos, buvo padengtas keratino danga, todėl plaukai yra apsaugoti nuo pažeidimų. Įranga yra labai paprasta naudoti, o kietas korpusas nėra linkęs įbrėžimų. Po 60 minučių neveikimo prietaisas automatiškai išsijungia.

Didžiausias garbanojimo geležies pranašumas yra tai, kad jis leidžia jums vynioti sruogas natūralia kryptimi, kuria jie guli (tai leidžia vertikalus dizainas). Produktas turi 3 laikrodžio nustatymus, todėl daug lengviau formuoti plaukus. Vartotojams taip pat patiko tai, kad prie prietaiso buvo pridedami valymo priedai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *