60 colių televizoriai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

60 colių televizorius – pirkėjo vadovas, reitingavimas ir testas

Išanalizavę interneto vartotojų nuomones, priėjome išvadą, kad geriausias 60 colių televizorius yra Manta 60LUA58L imperatorius. Didelė ekrano skiriamoji geba kartu su 4K technologija leidžia mėgautis aukščiausios kokybės filmų ir serialų žiūrėjimu. Televizorius turi kojas, kurias vis dėlto galima išardyti ir taip pakabinti ekraną ant sienos. Pats surinkimas neturėtų užtrukti ilgiau nei kelias minutes. Prietaisas atrodo labai elegantiškas, todėl negadina nė vieno kambario stiliaus. Dėl daugybės įėjimų galite lengvai prijungti kitus įrenginius, pavyzdžiui, žaidimų konsolę ar telefoną. Failų perkėlimas galimas naudojant „e-share“ funkciją. Kitas televizorius, pelnęs vartotojų pripažinimą, yra „Sharp LC-60UI9362E LED 60 ″ 4K, pasižymintis tokiomis funkcijomis kaip didelis dinaminis diapazonas, plati spalvų gama ir „Dolby Digital Surround“. Jo dėka visas programas galite žiūrėti 4K kokybe. Jei jums nepatinka abu įrenginiai, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus. Be abejo, tarp jų yra jūsų lūkesčius atitinkantis modelis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį 60 colių televizorių pirkti?

60 colių televizoriai vis dažniau pasirodo namuose, nes jie atrodo stilingai ir suteikia galimybę patogiai žiūrėti filmus ir serialus. Tai yra prietaisai, kuriuos prireikus galima padėti ant lentynos arba pakabinti ant sienos. Kurį 60 colių televizorių turėtume pasirinkti, kad vėliau nebūtume visiškai patenkinti pirkiniu? Mes siūlome tai, ką reikia patikrinti ieškant tobulo įrenginio.

Ekrano tipas

Atsižvelgiant į ekrano tipą, televizorius galima suskirstyti į keturias grupes: LCD, LED, OLED ir QLED. Pirmieji paminėti prietaisai su CCFL lempomis. Jų generuojama šviesa praeina per poliarizatorius (filtrus), o tada patenka į skystąjį kristalą, kuris leidžia jums gauti tinkamas spalvas (nors jų kokybė, pasak daugumos žmonių, nėra labai aukšta). Skystųjų kristalų modeliai nėra labai modernūs, todėl jie nebėra labai populiarūs. Patobulinta jų versija yra LED televizoriai su savaime išsiskiriančiais diodais (jiems nereikia papildomo apšvietimo). Tai padidina spalvų kontrastą, taip pat galite gauti gilių juodų spalvų. Tarp prietaisų, turinčių LED ekraną, yra „Full LED“ įrenginiai (šviesos diodai yra paskirstyti visame ekrano paviršiuje) ir „Edge LED“ (šviesos diodai yra tik ekrano kraštuose). Nors televizorių, kuriuose įrengta LED matrica, žiūrėjimo kampas nėra labai platus, jie verti dėmesio. Jų pranašumai yra daugiausia didelis kontrasto santykis ir ryškios spalvos, taigi ir geros kokybės vaizdas.

OLED modeliuose naudojami organiniai šviesos diodai. Kadangi visi pikseliai apšviečiami vienas nuo kito, ekrane galima gauti pakankamai ryškias ir pabrauktas spalvas. Tokie prietaisai turi ploną korpusą ir atrodo stilingai, tačiau dėl aukštų kainų ne visi gali sau leisti juos įsigyti. „QLED“ įrenginiai, kuriuose įdiegta „Quantum Dot“ technologija, t. Y. Kvantiniai taškai, kurių dydis skaičiuojamas nanometrais, taip pat laikomi brangiais televizoriais. Tai yra prietaisai, kurie tiksliai atkuria spalvas ir jų intensyvumą, neatsižvelgiant į matymo kampą ir vaizdo ryškumą.

Plokščias ar lenktas ekranas?

Yra įsitikinimas, kad prietaisai su išlenktu ekranu (vadinamasis lenktas televizorius) optiškai praplečia mūsų regėjimo lauką ir leidžia jums gauti daugiau malonumo žiūrint filmus. Tai įmanoma, nes ekranas geriau tinka natūraliai akies kreivei. Šio tipo sprendimas gerai veikia situacijose, kai žiūrime televizorių sėdėdami priešais įrenginį. Jei neturime galimybės puikiai pastatyti televizoriaus priešais save, geriau rinkitės plokščio ekrano modelį. Tada mes nesiskųsime dėl atsirandančių šviesos refleksų ir riboto matymo lauko, žiūrėdami į prietaisą iš šono.

Ekrano skiriamoji geba

Ar televizorius suteiks mums patogumo žiūrėti mėgstamas programas, priklauso ir nuo ekrano skiriamosios gebos. Aukštųjų technologijų prietaisai leidžia jums gauti vaizdą pagal 4K Ultra HD standartą (3840 pikselių x 2160 pikselių), todėl net ir mažiausios detalės yra puikiai matomos. Ši ekrano skiriamoji geba yra ne tik šiuolaikiniuose OLED modeliuose, bet ir šviesos dioduose. Pigesnė įranga paprastai leidžia žiūrėti filmus „Full HD“ (1920 pikselių x 1080 pikselių) arba „HD Ready“ (1280 pikselių x 720 pikselių), pastarieji yra vis rečiau paplitę, daugiausia naudojami įrenginiuose su mažu ekranu.

Išmanusis televizorius

Kadangi dauguma iš mūsų kasdien naudojasi internetu, bet kur ir naudodami įvairius įrenginius, geriausias 60 colių televizorius taip pat leidžia naršyti internete ar socialinėje žiniasklaidoje. Tai įmanoma dėl „Smart TV“ funkcijos, kuri suteikia mums prieigą prie internetinių filmų ir serialų paslaugų, vaizdo žaidimų, interneto naršyklės ir populiariausių portalų. Tokioje įrangoje turi būti įdiegta operacinė sistema, pvz., „Android TV“, „Mano pagrindinis ekranas“ arba „webOS TV“ – programinės įrangos tipas priklauso nuo televizoriaus prekės ženklo.

Verta prisiminti, kad „Smart TV“ yra funkcija, kuri ne tik suteikia mums prieigą prie interneto, bet ir leidžia valdyti įrenginį per išmanųjį telefoną, o kartais net ir savo balsą. Tai reiškia, kad nereikia keisti nuotolinio valdymo pulto, kad galėtume pakeisti kanalą. Pakanka pasirinkti tinkamą parinktį telefone įdiegtoje programoje arba pasakyti trumpą komandą.

„High Dynamic Range“ technologija

„High Dynamic Range“ technologija, trumpai tariant, HDR, yra atsakinga už tikroviškesnių ir ryškesnių spalvų pateikimą ekrane. Taigi vaizdas yra lygus ir realistiškas, o visos detalės yra gerai pabrėžtos. Mes rekomenduojame HDR televizorių, įsk. žmonių, kurie mėgsta žaisti konsolėje, taip pat tiems, kurie komplektuoja šiuolaikinio namų kino įrangą.

Vaizdo ir garso kokybė

Televizorių gamintojai naudoja įvairias technologijas, kad pagerintų vaizdo kokybę. Tai gali būti, pavyzdžiui, „PurColor“ (spalvų derinimo taškų skaičiaus padidinimas) arba „Motionflow XR“, kurie apsaugo nuo vaizdo neryškumo žiūrint sporto transliacijas ir dinamiškus veiksmus. Tokios technologijos kaip „Dolby Digital“, „ClearAdio +“ ir DTS (skaitmeninis erdvinis garsas) yra atsakingos už garso kokybę. Televizoriuose yra įmontuoti garsiakalbiai, jų galia neturėtų būti mažesnė nei 20 W.

Lizdai ir jungtys

Pasirinktame įrenginyje turėtų būti keli pagrindiniai išėjimai ir lizdai. Mes kalbame apie: HDMI (pageidautina, jei yra keli), USB, LAN įvestis, ausinių išvestis ir VGA (D-Sub) prievadas. Kai kuriuose televizoriuose taip pat yra atminties kortelių skaitytuvas. Tačiau jei nenorime prijungti kitų įrenginių per kabelį, raskite modelį su „Bluetooth“ moduliu. Taip pat gali būti svarbu belaidį ryšį prijungti prie interneto per „Wi-Fi“.

Papildomos funkcijos

„Wi-Fi“ modulis, būtini prievadai ir aukšta ekrano skiriamoji geba dar ne viskas. Papildomų funkcijų skaičius taip pat lemia, kuris 60 colių televizorius yra geriausias. Vienas iš jų yra galimybė priimti skaitmeninės antžeminės televizijos signalus per įmontuotą DVB-T imtuvą (standartą naudoja visi žinomi gamintojai). Taip pat yra televizorių, kurie gali įrašyti TV programas į USB (funkcija PVR) ir vienu metu rodyti du vaizdus (PiP funkcija).

Matmenys ir svoris

60 colių prietaisai yra daug didesni nei, pavyzdžiui, 32 colių, tačiau tai nereiškia, kad jie netelpa į kambarius, kurių plotas yra palyginti mažas. Daugelis šių televizorių turi beveik visiškai plokščią užpakalinę dalį ir siaurą rėmelį aplink ekraną, todėl jie lengvai telpa lentynose ar televizorių spintelėse. Jų svoris paprastai neviršija 20 kg.

60 colių televizoriai geromis kainomis

60 colių televizorių kainos skiriasi, tam įtakos turi ir prekės ženklas, ir naudojamos technologijos. Yra modelių, kainuojančių mažiau nei 3000 PLN, taip pat daug brangesnių, už kuriuos turime mokėti net virš 10 000 PLN. Mūsų pasirinkimui įtakos turi, be kitų dalykų iš anksto nustatytą biudžetą. Nepamirškite, kad labai pigi įranga kartais neužtikrina tinkamos garso ar vaizdo kokybės, todėl gali ir neatitikti mūsų lūkesčių.

5 populiariausi iki 60 colių televizoriai. Nuomonės 2021 m

Šioje savo straipsnio dalyje mes paruošėme 60 colių televizorių reitingą. Mes įtraukėme produktus, kurie laikomi vienais geriausių.

1. „Manta 60LUA58L Ultra Hd 4K Android Tv“ televizorius

„Manta 60LUA58L EMPEROR“ yra televizorius, kuriuo tikrai būsite patenkinti. Vaizdas yra gerai kontrastingas, be to, spalvos yra labai ryškios. Todėl žiūrėti filmus 60 colių ekrane yra vienas malonumas. Įrenginyje taip pat yra daugybė skirtingų įėjimų, todėl galime juos prijungti prie kitų įrenginių.

Šis geras ir pigus 60 colių televizorius turi naršyklės funkciją, todėl informaciją galime patikrinti internete. Taip pat yra „e-share“ funkcija, leidžianti perkelti failus iš telefono į televizorių. Kalbant apie montavimą, galime pastatyti televizorių ant lentynos arba pakabinti ant sienos. Dėl universalaus ir modernaus dizaino prietaisas atrodo gerai bet kurioje vietoje ir kambaryje.

Iš garsiakalbių sklindantis garsas yra aiškus ir mes aiškiai girdime visus dialogus. Televizoriaus valdymas nėra didelė problema. Vartotojams labiausiai patinka aukšta ekrano skiriamoji geba ir gražus televizoriaus dizainas.

„Manta 60LUA58L Ultra Hd 4K Android Tv“ yra geras 60 colių televizorius iki 1600 PLN. Ekrano skiriamoji geba yra 3840 x 2160 pikselių, o įrenginio matmenys kartu su pagrindu yra: 137,2 cm x 87,3 cm x 33 cm.

Privalumai

Turi būtinas jungtis:

Televizoriuje yra visos jungtys, kurių mums gali prireikti. Tai yra: 2 USB prievadai, VGA įvestis, 2 HDMI lizdai, ausinių išvestis ir garso įvestis.

Belaidis interneto ryšys:

Įranga gali sukurti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *