Laminatorius – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas
Jei ketinate įsigyti laminatorių, jums tikriausiai įdomu sužinoti, koks geriausias laminatorius yra 2021 m. Peržiūrėję vartotojų pateiktus komentarus galime pasakyti, kad jie mano, kad tai „Fellowes Saturn 3I 5746001.“ Šis modelis skirtas mažiems biurams ar namų verslo žmonėms. Prietaiso matmenys 105 x 532 x 146 mm, svoris – 2,75 kg. Be to, čia randame patogias rankenas, kurių dėka galime lengvai perkelti šį modelį. Šiame laminatoriuje įdiegta „Instaheat“ technologija, kuri įrangą paruošia darbui per 60 sekundžių. Šis modelis taip pat turi automatinio išjungimo funkciją, kuri automatiškai išjungia laminatorių, kai jis nenaudojamas 30 minučių. Laminavimo greitis čia yra 30 cm per minutę ir leidžia apdoroti dokumentus, kurių maksimalus plotis yra A3 (320 mm). Tačiau, jei jūsų netenkina laminatorius „Fellowes Saturn 3I 5746001“ tada mes raginame jus susipažinti su įrenginiu „Argo OL290“. Šis modelis taip pat sulaukė teigiamų vartotojų atsiliepimų.
palyginimo lentelė
Privalumai
Trūkumai
Santrauka
Pasiūlymai
Pirkimo vadovas – kokį laminatorių pirkti?
Laminatorius yra įtaisas, naudojamas laminatui dengti, dažniausiai popieriui. Jo tikslas – apsaugoti svarbius dokumentus, nuotraukas, plakatus. Laminuotas dokumentas yra atsparus vandeniui ir kitiems mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui, plyšimui ar lenkimui.
Mūsų pasirinktas dokumentas turėtų būti dedamas į specialią foliją, kuri tada supjaustoma pagal pageidavimą. Galiausiai visa tai dedama į iš anksto pašildytą laminatorių. Toks prietaisas yra itin paprastas ir greitas naudoti, todėl ši įranga puikiai tiks biurams ar biurams. Norėdami padėti jums pasirinkti gerą modelį, mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys kurį laminatorių pasirinkti.
Laminatorių tipai
Nepaisant to, kad laminatorius yra gana paprastas prietaisas, turintis aiškiai apibrėžtą funkciją, rinkoje yra įvairių modelių, todėl sunku pasakyti kuris laminatorius yra geriausias. Jie skirstomi pagal jų paskirtį ir folijos padengimo būdą. Mes skiriame šią įrangą:
Lygus – tiems, kur naudojamas specialus purškalas. Laminatorius dažnai būna šautuvo pavidalo. Tokie prietaisai puikiai tinka tvirtinti didelio formato plakatus, lipdukus ar reklaminius skydus. Šie modeliai yra ypač patogūs, todėl juos galima naudoti tiek biure, tiek lauke, nepaisant oro sąlygų. Todėl skysti laminatoriai yra skirti apsaugoti paviršius, veikiamus labai ilgai, dažnai sunkiomis sąlygomis. Lygiai laminuoti automobilių lipdukai bus atsparūs lietui, sniegui ar stipriam vėjui.
Nuolatinis – kitaip tariant, vaidmuo. Tai yra tie, kurie leidžia laminuoti tiek aukštoje, tiek žemoje temperatūroje. Visų pirma, nuotraukos, žemėlapiai ir plakatai yra saugiai saugomi. Tai yra tai, kas nėra skirta ilgam veikimui. Laminatorius iš abiejų pusių dokumentą padengia plonu folijos sluoksniu, o dėl aukštos temperatūros klijai nuolat prilimpa prie popieriaus paviršiaus. Kita vertus, šaltas laminavimas yra universalesnis sprendimas, kuris puikiai tiks tiek biuruose, tiek namuose. Dėl tinkamo slėgio prietaisas suspaudžia dokumentą, kuris prilimpa prie folijos. Tokiu būdu užfiksuoti dokumentai mums tarnaus daugelį metų.
Taikant folijos metodus, mes išskiriame laminatorius:
Automatinis – juos labai lengva naudoti. Pasirinktas dokumentas dedamas į specialią folijos kišenę ir tada ištraukiamas per prietaisą, kuris tuo pačiu metu uždeda laminatą. Šis modelis palaiko mažus ir didelius formatus.
Rankų darbo – tai įrenginiai, naudojami rankiniu būdu tempiant dokumentą. Jie gali būti naudojami tiek mažiems, tiek dideliems formatams apsaugoti.
Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį?
Laminatorius yra paprastas prietaisas, turintis aiškiai apibrėžtą funkciją – dokumentų laminavimas. Todėl, pirkdami tinkamą įrangą, atkreipkite dėmesį į tam tikrus parametrus, kurių dėka galėsime greitai nustatyti jos naudingumą. Pirmiausia turime omenyje palaikomą popieriaus dydį. Be to, svarbų vaidmenį vaidina ir paties įrenginio konstrukcijos kokybė.
Palaikomas formatas
Prieš pirkdami laminatorių, atidžiai patikrinkite, kuriuos formatus palaiko modelis. Populiariausi yra prietaisai, leidžiantys laminuoti A4 formato dokumentus. Tai suteikia laminavimo plotį 230 mm. Kiti, ne mažiau populiarūs modeliai yra A3 formato prietaisai, kurių laminavimo plotis yra 320 mm. Be to, yra ir didesnių mašinų, kuriomis galima pritvirtinti didesnius plakatus – A2 tipo. Jie skirti naudoti biuruose.
Vykdymas
Dažnai nepaisoma darbo, kai perkate laminatorių. Tačiau tai turi įtakos prietaiso tarnavimo laikui, taip pat dokumentų tvirtinimo kokybei. Laminavimas nebus tikslus, jei aparatūros mechanizmai nėra glaudžiai suderinti. Tokiu atveju tarp popieriaus ir plėvelės gali patekti oras. Be to, galite pastebėti, kad aptariamas dokumentas visiškai neatsparus drėgmei. Be to, viduje įstrigę oro burbuliukai niekaip nepailgina jo gyvenimo.
Kalbant apie būstą, tai visiškai nesvarbu. Jis gali būti pagamintas tiek iš plastiko, tiek iš nerūdijančio plieno. Pastarasis tikrai bus atsparesnis įbrėžimams ar smulkiems mechaniniams sužalojimams.
Palaikomo filmo rūšys
Taip pat svarbu, kokią foliją gali apdoroti laminatorius. Tarp rinkoje esančių tipų išskiriu filmus:
Fotografinis – tai tie, kurie leis mums tiksliai apsaugoti nuotraukas ir neturės įtakos spalvų ar kontrasto intensyvumui.
Matinis – jie puikiai veiks, kai norėsime lapą naudoti daug kartų. Be to, jų paviršius neatspindi šviesos, o tai yra gana dažna problema laminavimo atveju. Jų storis: nuo 2 x 75 MIC iki 2 x 125 MIC.
Standartinis – dažniausiai naudojami, kurie puikiai tinka dokumentams apsaugoti. Jie būna įvairių storių, pavyzdžiui, labai ploni 2 x 28 MIC ir storesni 2 x 250 MIC.
Su rišiklio perforacija – tai folijos rūšis, leidžianti panaudoti perforatorių laminavus dokumentą. Dėl to lapą galima sukarpyti į segtuvą. Jo storis svyruoja nuo 2 x 75 MIC iki 2 x 125 MIC.
Laminatoriai geromis kainomis
Laminatoriaus kaina priklauso nuo jo našumo ir parametrų. Mažą formatą palaikantys modeliai jau kainuoja 80 PLN. Tačiau didesnių kaina išauga iki kelių šimtų zlotų.
5 geriausi laminatoriai. Nuomonės 2021 m
Kiekvienas biuras turi skirtingus poreikius, tačiau daugumai kasdienių darbų reikalinga įrišimo įranga, taip pat dokumentų tvarkymas. Spausdintuvas, giljotina, rišimo mašina ir laminatorius. Pastarasis prietaisas yra mažiausiai populiarus, todėl daugelis žmonių nežino, kaip pasirinkti tinkamą produktą, į ką atkreipti dėmesį, kurie įrenginiai yra geriausi. Štai kodėl pateikiame laminatorių reitingą.
1. „Fellowes Saturn 3i A3 Laminator“ 5736001
Felowes Saturn 3I 5746001 modelis yra pirmasis pasiūlymas, kuris atveria mūsų laminatorių reitingą. Tai puikus prietaisas, skirtas reguliariai naudoti mažuose biuruose. Prietaiso dydis leidžia laminuoti dokumentą, kurio maksimalus plotis yra 320 mm (A3), o didžiausias laminavimo plėvelės storis yra 125 mikronai.
Tai geriausias laminatorius su sistema, leidžiančia šaltą ir karštą laminavimą 3 pozicijose. Svarbus aspektas yra ir trumpas šildymo laikas. Tai dėka „InstaHeat“ technologijos, leidžiančios jai sušilti vos per 60 sekundžių. LED diodas, uždėtas ant laminatoriaus korpuso, turi signalizuoti apie galimą laminuoto dokumento blokavimą.
Esant tokiam gedimui, jums nereikia kviesti specialisto, nes prietaisas turi ritininės pavaros atleidimo svirtį, kurios dėka galime lengvai atsiimti laminuotą dokumentą. Norėdami palengvinti darbą, gamintojas įdiegė rankeną, leidžiančią perkelti laminatorių į kitą vietą. Dažnai, pasinaudoję spausdintuvu, laminatoriumi ar panašiu įtaisu, pamirštame išjungti įrangą, kad prietaisas sunaudotų elektrą.
Štai kodėl šiame modelyje naudojama automatinio išsijungimo technologija, kurios dėka laminatorius išsijungia po 30 minučių neveikimo. Laminavimo greitis per minutę yra 30 cm. Taip pat verta paminėti, kad šis produktas yra labai vertinamas vartotojų, visų pirma dėl visos konstrukcijos kokybės ir puikių rezultatų, kuriuos ji gali pasiekti.
Daugelis vartotojų randa įsigiję „Fellowes Saturn 3I 5746001“ geriausias laminatorius 2021 m. Ar tai tiesa? Patikrinkime jo privalumus ir trūkumus.
Privalumai
Šilumos momentinė technologija: Šios technologijos dėka „Fellowes Saturn 3I 5746001“ laminatorius yra įjungtas, kad jį būtų galima naudoti vos per 60 sekundžių. Taigi mums nereikia nuolat laikyti prietaiso įjungto, o tai savo ruožtu prailgins įrangos tarnavimo laiką.
Automatinio išjungimo funkcija: Šio laminatoriaus gamintojas pasirūpino vartotojo kišene. Tai daro, be kita ko, naudodama automatinio išsijungimo funkciją, automatiškai išjungia įrenginį, kai jis nenaudojamas 30 minučių.
Šaltas ir karštas laminavimas: „Fellowes Saturn 3I 5746001“ leidžia vartotojams laminuoti dokumentus tiek karštus, tiek šaltus. Dėl to joks dokumentas nebus sugadintas.
Mobilumas: Dėl mažų matmenų ir praktiškų rankenų mes galime lengvai transportuoti laminatorių. Taigi tai bus tobula įranga žmonėms, turintiems mobilųjį biurą, arba tiems, kurie turi namų biurą.
Laminavimo greitis: „Fellowes Saturn 3I 5746001“ leidžia dokumentus laminuoti 30 cm per minutę greičiu.
Trūkumai
Kaina: Tai gana brangi įranga. Jei nuspręsime jį įsigyti, turime pasiruošti 400–500 PLN sąskaita.