Geriausias Flip mobilusis telefonas

Jei ieškote atverčiamo telefono, atėjote ten, kur reikia, nes visai neseniai patikrinome, kurie iš jų yra geriausi ir džiugina vartotojus. Peržiūrėjome daugybę rinkoje esančių modelių ir atsiliepimų apie juos. Tuo remdamiesi ištraukėme modelį Emporia Flip Basic F220. Tai mažas, 89 gramus sveriantis telefonas, kuriame yra visos reikalingiausios funkcijos. Telefonų knygoje vartotojas gali išsaugoti iki 200 kontaktų, gauti SMS žinutes, naudotis skaičiuokle, kalendoriumi ir žadintuvu. 2,2 colio spalvotas ekranas leidžia aiškiai rodyti kontaktus ir pranešimus. Telefone taip pat yra avarinis mygtukas, kuriame galima išsaugoti iki 5 numerių. Paspaudus mygtuką, telefonas automatiškai po vieną rinks išsaugotus pagalbos numerius. Uždarius apsaugome ekraną ir klaviatūrą nuo pažeidimų, tačiau vis tiek galime peržiūrėti telefono funkcijas naudodami tris šviesos diodus, rodančius SMS žinutes, praleistus skambučius ir išsikrovusią bateriją. Antrasis iš mūsų rekomenduojamų modelių yra MyPhone Tango. Prieš nuspręsdami pirkti, taip pat perskaitykite jo parametrus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Lengvai skaitomas 2,4 colio ekranas, taip pat daugybė funkcijų. Galimybė naudotis internetu, mp3 grotuvu, radiju ar skaičiuotuvu. Telefonas turi visas būtinas funkcijas, kurių reikalauja pažengęs vartotojas. Tam turime didelius, įskaitomus raktus.

Trūkumai

Telefonas turi daug funkcijų, tačiau jame nėra GPS, kuris gali netikti automobilių naudotojams. Taip pat šiame modelyje sumontuota kamera turi vos 2 MPx raišką, o tai pagal šiuolaikinius standartus yra per maža.

Santrauka

Telefonas senjorams su elektroniniu kamščiu. Mes palaikome dvi telefono korteles, atminties kortelių skaitytuvą, fotoaparatą, mp3, radiją, kalendorių ir kt. Telefonas prisijungia prie interneto ir naudoja Bluetooth technologiją. Be to, jis turi 2 ekranus, iš kurių vienas yra išorinėje atvarto dalyje.

Kokį atverčiamą mobilųjį telefoną pirkti?

Pirkimo vadovas

Atrodytų, kad mūsų mobiliųjų telefonų rinkoje dominuoja tik išmanieji telefonai, kaip įrenginiai, su kuriais lygiai taip pat gera skambinti, kaip prisijungti prie interneto ar saugoti reikiamus duomenis. Tačiau tai netiesa. Vis dar mobiliųjų telefonų rinkoje galime rasti ir kitų modelių, pavyzdžiui, su atvartu. Paaiškėjo, kad paprastų telefono aparatų privalumus vertina daugelis vartotojų.

Šiame vadove norime rasti geriausią apverčiamą mobilųjį telefoną, kuris atitiktų vartotojų, kuriems telefonas yra balso skambučių įrankis, o ne mažas kompiuteris, lūkesčius. Paaiškėjo, kad tokio tipo telefonų gamintojai savo gavėjus rado seniausioje vartotojų grupėje. Modeliai su atvartu šiuo metu daugiausia skirti senjorams ir yra pritaikyti šiai amžiaus grupei.

Koks yra geriausias atverčiamas mobilusis telefonas?

Geriausias telefonas senjorams neturi turėti daug sudėtingų funkcijų, tačiau turi būti draugiškas pagyvenusiems žmonėms. Todėl gamintojai didžiausią dėmesį skyrė naudojimo paprastumui, dideliems, aiškiems klavišams ir itin intuityviam valdymui. Yra didelė grupė žmonių, kurie iš telefono tikisi tik pagrindinių funkcijų. Taigi tokių telefonų galime rasti ir rinkoje. Jų privalumas – labai paprasta atsiliepti ir baigti telefono skambutį pajudinant atvartą. Jį atidarius prijungiamas įeinantis skambutis, o uždarius – atjungiamas. Tai ypač svarbu žmonėms su regėjimo negalia. Kitos pagrindinės funkcijos, kurias gamintojai aprūpina savo telefonuose, yra galimybė siųsti SMS žinutes, žadintuvas, kalendorius ar skaičiuotuvas.

Kurį atverčiamą telefoną pasirinkti

Tačiau ne kiekvienam vyresnio amžiaus telefono naudotojui kyla problemų naudojantis elektroniniais prietaisais. Taigi telefonai su dideliais klavišais taip pat gali būti aprūpinti daugybe funkcijų. Dažnas atverčiamo telefono įvairinimas yra dviejų ekranų naudojimas. Vienas yra telefono viduje ir naudojamas rinkimui bei kitiems veiksmams telefone, o kitas, mažesnis ekranas, yra apversto išorėje. Toks ekranas skirtas informuoti apie įeinantį skambutį ir rodyti informaciją apie jį, taip pat dažnai praneša apie baterijos būseną, gautą SMS, jame yra įrengtas laikrodis ir kt.

Atverčiamų telefonų vidiniai ekranai dažniausiai būna 2,2–2,4 colio dydžio, jie yra spalvoti, priklausomai nuo modelio, rodomas skirtingas spalvų skaičius. Tokiuose modeliuose navigacija atliekama naudojant vairasvirtę, esančią skaitmeninės klaviatūros viršuje. Su šia navigacija vartotojas valdo visas fotoaparato funkcijas. Ir šios funkcijos gali būti beveik tokios pat pažangios, kaip ir išmaniuosiuose telefonuose.

Dažniausios atverčiamo telefono savybės yra kameros buvimas, galimybė prisijungti prie interneto, gauti el. laiškus, bendrauti socialiniuose tinkluose, taip pat tokios funkcijos kaip kalendorius, žadintuvas, radijas, mp3 grotuvas. , atminties kortelių skaitytuvas arba didelė telefonų knyga. Daugelis modelių taip pat turi galimybę palaikyti dvi SIM korteles. Taigi technologijas mėgstantis žmogus, naudodamasis telefonu su dideliais klavišais, skirtu vyresnio amžiaus žmonėms, galės pasiekti pažangias telefono funkcijas (naudodamas tuos pačius didelius klavišus). Taigi ji galės aktyviai dalyvauti bendraujant socialiniuose tinkluose, siųsti ir gauti nuotraukas.

Tokie telefonai, nors ir skirti senjorams, neapibrėžia, kad kiekvienas iš senjorų turi būti nepažįstamas technologijos. O kokį telefoną išsirinksite sau kaip senjorams, priklauso nuo jūsų pageidavimų. Kai nežinote ar nenorite papildomų funkcijų, galite nusipirkti fotoaparatą su beveik tik telefono skambučių funkcija. Kai jums reikia papildomų funkcijų, taip pat rasite atverčiamą telefoną.

Svarbi funkcija, galinti nulemti pagyvenusio žmogaus sveikatą ar net gyvybę, yra avarinio mygtuko buvimas. Kai kurie atverčiami telefonai turi šią parinktį. Šis mygtukas leidžia įvesti nuo vieno iki kelių telefono numerių, kuriuos paspaudus susisiekiama su vartotojo telefonu. Dėl šios priežasties nualpęs pagyvenęs žmogus vienu mygtuko paspaudimu gali susisiekti su artimaisiais ir išsikviesti pagalbą.

Apverskite mobiliuosius telefonus geromis kainomis

Pigiausius ir paprasčiausius atverčiamus telefonus galime įsigyti už maždaug 100 PLN. Tai bus modeliai su nedaug funkcijų, kurie daugiausia naudojami skambinant. Tarp jų galite rasti modelių su labai maloniu dizainu ir gražiomis spalvomis. Didėjant telefono savybėms, didėja ir jo kaina. Gerai įrengtas modelis, su atminties kortelės palaikymu ar kamera, taip pat „Bluetooth“ ir interneto prieiga, kainuos maždaug dvigubai brangiau. Tarp šios kategorijos telefonų galime rasti modelių nuo maždaug 200 PLN iki net daugiau nei 400 PLN. Jie daugiausia skiriasi prekės ženklu ir kokybe.

Geriausi atverčiami mobilieji telefonai 2021 m

Žemiau pateikiame pasirinktų modelių su atvartu reitingą. Su juo verta susipažinti, kad nenusiviltumėte įsigijus telefoną, kuris visiškai nepateisins jūsų lūkesčių. Kviečiame paskaityti.

Mūsų rekomendacijos

Emporia Flip Basic F220

Juodo plono Emporia FlipBasic F220 telefono su 16 MB vidine atmintimi matmenys yra 96 ​​mm aukščio, 49 mm pločio ir 17 mm gylio. Li-ion 1020 mAH baterija veikia 3,6 valandos pokalbio. Telefonas aprūpintas 2,2 colio spalvotu ekranu, kurio dėka rodoma informacija yra lengvai skaitoma. Prietaisas skirtas žmonėms, kurie nori jį naudoti daugiausia telefonu.

Turime didelę klaviatūrą su aiškiai atskirtais mygtukais, kurie palengvina SMS rašymą. Telefone galima išsaugoti iki 200 kontaktų, o avariniame mygtuke – penkis, kuriuos paspaudus kamera automatiškai rinks kiekvieną numerį paeiliui, kol bus užmegztas ryšys. Tai gali padėti vyresnio amžiaus žmonėms jaustis saugiai, kad artimieji bus įspėjami, jei nualps.

Kai telefonas yra sulankstytas, jo mygtukai ir ekranas yra apsaugoti nuo atsitiktinio naudojimo ir sugadinimo. Tokios formos telefonas naudoja šviesos diodus, kad informuotų jo savininką apie gautą SMS, praleistą skambutį ar išsikrovusią bateriją. Šio modelio naudotojai giria jo naudojimo paprastumą ir didelę, įskaitomą klaviatūrą.

„Emporia FlipBasic F220“ atverčiamas mobilusis telefonas turi 2,2 colio ekrano įstrižainę. Modelis sveria 89 g ir turi 1020 mAh talpos bateriją.

Privalumai

Saugumas:

Kitoje ekrano pusėje yra pagalbos telefono mygtukas. Jai galite priskirti 5 telefonų knygos numerius. Jei reikia skubiai susisiekti su artimaisiais, tereikia paspausti šį mygtuką.

Mygtukai:

Klaviatūros mygtukai yra pakankamai dideli ir išgaubti, todėl tekstinių žinučių rašymas nėra problema. Tai ypač svarbus turtas vyresnio amžiaus žmonėms.

Šviesos diodai:

Modelyje yra 3 šviesos diodai, kurie yra ant dangčio. Net jei jis uždarytas, vartotojas informuojamas apie naujas SMS žinutes, praleistus skambučius ar išsikrovusią bateriją.

Atvejis:

Mobilusis telefonas pagamintas iš kokybiškų medžiagų, todėl ant korpuso nėra jokių mechaninių pažeidimų žymių.

Patvarus ekranas:

Telefonas aprūpintas patvariu ekranu. Dėl tvirtai pagaminto atvarto ekrano nėra jokių įbrėžimų.

Trūkumai

Atsiliepimas į skambučius:

Minusas tas, kad norint atsiliepti į skambutį neužtenka tik pakelti atvartą – reikia papildomai paspausti žalią imtuvą.

myPhone Tango

„myPhone Tango“ modelis buvo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *