pjaustyklės

Jei esate estetas ir mėgstate gražią patiekimą, jūsų virtuvėje turi būti pjaustyklė, kuri tiksliai supjaustys sūrį, dešrą ir daržoves, taip pat mėsą ir žuvį. Mes jums pasakysime, kaip išsirinkti tinkamą įrenginį, ir parodysime geriausius . pjaustytuvus.

Pjaustyklės pasirinkimas
jaustytojai: .

 • Viatto VA-MS2218
 • Ritter E16
 • Bomann MA 451CB
 • Tristar EM-2099
 • Gorenje R506E
 • Gorenje R607A
 • Clatronic AS 2958
 • CENTEK CT-1380
 • Viatto VA-MS1918
 • Ritter Markant05
 • Gemlux GL-MS-190
 • Ritter Markant01
 • Gorenje R401W
 • Zelmer ZFS0916
 • Magio МG-381

Pjaustyklės palyginimo diagrama
DUK

Pjaustyklės pasirinkimas

Norėdami įsigyti pjaustyklę gaminiams pjaustyti ir palengvinti savo gyvenimą bei nesukelti papildomo galvos skausmo, turite žinoti, kokiais kriterijais ją pasirinkti.

Kas yra pjaustyklė ir kodėl ji reikalinga

Pjaustyklė arba pjaustyklė yra diskinis pjūklas, varomas varikliu, taip pat tvirtinimo elementais. Jis naudojamas automatizuoti gaminių pjaustymą, be to, leidžia juos supjaustyti lygiais ir tvarkingais griežinėliais. Yra galimybių tiek mažoms virtuvėms, tiek maisto gamybai. O mes atrinkome 15 geriausių pjaustyklų, kurios tinka kasdieniam naudojimui namuose ir pravers versle.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis pjaustyklę

Galia. Šiuo atveju kalbame apie variklio galią, kuri matuojama vatais. Kuo jis aukštesnis, tuo prietaisas produktyvesnis: galinga pjaustyklė be įtempimo pjauna kietesnius gaminius ir gali ilgai dirbti neperkaisdama. Namams gero maisto pjaustyklės galia iki 100 vatų. Tačiau profesionaliam naudojimui reikalingas 100 W ir didesnis indikatorius, kitaip prietaisas tarnaus neilgai.

Impulsinis darbo režimas kuriai esant galia smarkiai didėja ir mažėja. Būtina turėti pjaustant kietą maistą, pavyzdžiui, šaldytą mėsą. Tačiau kasdieniame gyvenime visiškai įmanoma apsieiti be jo.

Greičių skaičius. Kuo jų daugiau, tuo daugiau galimybių pjaustyti gaminius. Didelis greitis leidžia tiksliai pjaustyti minkštus gaminius, mažas – kietus. Patogiausias pasirinkimas yra sklandus ašmenų sukimosi greičio reguliavimas, tačiau buitiniuose pjaustytuvuose ši parinktis yra retai įrengta.

peilio medžiaga. Tai gali turėti įtakos pjovimo kokybei, taip pat papildomos priežiūros poreikiui. Dažniausiai buitiniuose pjaustytuvuose naudojami nebrangūs ir praktiški nerūdijančio plieno peiliai. Profesionalus pjaustyklė gali būti komplektuojamas su titaniniais peiliais – brangiais, bet itin patikimais ir ilgaamžiais.

Peilio forma. Pjaustyklės darbo įrankio ašmenys gali būti tvirti arba dantyti. Pirmieji tinka minkštiems maisto produktams, tokiems kaip dešra ir sūris, pjaustyti, antrieji – šaldytai mėsai ir kitiems kietiems dalykams.

Peilio skersmuo. Kuo jis didesnis, tuo didesnis našumas, tuo turtingesnės galimybės ir didesni įrenginio matmenys. Namų pjaustytuvai retai būna su didesnio nei 150-200 mm skersmens peiliais, tačiau profesionaliuose modeliuose gali būti ir 300 mm ar didesnių peilių.

Būsto medžiaga. Pjaustyklės gali būti plastikinės arba metalinės. Plastikas yra pigesnis, lengvesnis ir estetiškesnis nei metalas. Be to, jis nėra atsparus korozijai, o tai svarbu virtuvės prietaisui. Tačiau nerūdijantis plienas arba aliuminis yra daug tvirtesnis ir atsparesnis smūgiams ir yra skirtas kasdieniam naudojimui daugelį metų. Todėl plastikiniai prietaisai geriau tinka namams, o metaliniai – verslui.

Apsaugos sistemos. Tai visų pirma apima sistemas, skirtas apsaugoti pirštus nuo atsitiktinio prisilietimo prie ašmenų. Be to, gali būti įrengta apsauga nuo galimos įrenginio perkrovos.

Įranga. Geras pjaustytuvas dažnai būna su pjaustytų gaminių padėklais, tvirtinimo ant stalo mechanizmais, apsauginiais dangčiais, keičiamais peiliais ir jų galąstuvais. Iš esmės nėra nieko blogo su ne itin turtinga pakuotė: dažnai geriau pirkti atskirai tai, ko jums reikia būtent tai, nei permokėti už kalną nereikalingo šlamšto, kuris patenka į pjaustyklės apkrovą.


Geriausiosulčiaspaudės

jaustytojai: .

Atrinkome geriausias pagal kainą ir kokybę pjaustytuvus namams. Taip pat išanalizavome vartotojų atsiliepimus, kad nustatytų modelių patikimumo ir ilgaamžiškumo lygį.

Viatto VA-MS2218

Ši elektrinė pjaustyklė dešrai, mėsai, kumpiui, saliamiui, daržovėms. Galite reguliuoti griežinėlių storį. Dizainas turi nuimamą vežimėlį, todėl jį lengva valyti. Guminės kojelės užtikrina didesnį stabilumo lygį ant stalo paviršiaus. Prietaisas puikiai tinka tiek maitinimo, tiek namų reikmėms.

Gamintojas nerekomenduoja įrenginiu pjaustyti šaldytos mėsos, kurios temperatūra žemesnė nei -6. Vartotojai patenkinti dažniausiai naudojamų produktų: sūrių, dešrų, duonos pjaustymo kokybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *