„Bluetooth“ garsiakalbis – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas 2021 m
Jūsų paieškos tikslas yra geriausias „Bluetooth“ garsiakalbis 2021 m., Tačiau nežinote, kur pradėti paiešką? Galbūt neįsivaizduojate, į kokias tokių produktų savybes atkreipti dėmesį? Jei jūsų atsakymas į mūsų užduotus klausimus yra „taip“, dabar pažvelkite į mūsų svetainę. Ypač jums išanalizavome šimtus nuomonių, kurias pateikė vartotojai, įsigiję ir išbandę tokių pranešėjų galimybes. Pasirodo, kad geriausias iš jų yra modelis „JBL Charge 2+“. Jis nepraleidžia vandens, todėl gali būti naudingas daugelyje vietų, įskaitant lauke. Šis prietaisas išsiskiria unikaliu, labai moderniu dizainu, taip pat labai aukšta iš jo sklindančių garsų kokybe. Tačiau jei šis garsiakalbis neatitinka visų jūsų lūkesčių, atidžiau pažvelkite į modelį „Denon Envaya Mini“. Jis taip pat yra nepralaidus vandeniui ir ypač kompaktiškas, todėl jį galite pasiimti su savimi visur, kur einate. Be to, šis produktas atrodo puikiai.
palyginimo lentelė
Privalumai
Trūkumai
Santrauka
Pasiūlymai
Kokį „Bluetooth“ garsiakalbį pirkti?
Pirkinių vadovas
Belaidžiai garsiakalbiai tampa vis dažnesni. Dėl ryšio metodo tokius garsiakalbius galima suskirstyti į tuos, kurie turi NFC, „Wi-Fi“, „AirPlay“ ir „Bluetooth“ ryšį. Šioje pamokoje apžvelgsime „Bluetooth“ garsiakalbius ir pabandysime padėti tiems, kuriems įdomu, kaip tai padaryti kurį „Bluetooth“ garsiakalbį pasirinkti.
„Bluetooth“ garsiakalbių tipai
Apskritai, nešiojamas garsiakalbis yra susijęs su mažu įrenginiu, o be mažų šio segmento nešiojamųjų garsiakalbių turime ir didelių nešiojamųjų garsiakalbių bei prijungimo stotelių.
Mažų nešiojamų garsiakalbių pranašumas yra jų dydis. Tai yra prietaisai, kuriuos galite nešiotis su savimi ir, jei reikia, prijungti prie grotuvo, kuris gali būti, pavyzdžiui, telefonas. Dėl savo mobilumo jie turėtų būti pagaminti iš patvaraus plastiko. Tokie maži garsiakalbiai gali būti įvairios kokybės, nuo labai prastų iki nelaidžių vandeniui ir dulkėms.
Dideli nešiojamieji garsiakalbiai taip pat gali būti naudojami kaip nešiojamieji (jie dažnai turi specialią rankeną, kad būtų lengviau nešiotis), tačiau tokie modeliai nebetilps į kišenę, nes jų svoris yra nuo kelių iki kelių kilogramų. Siūlant didesnius matmenis, toks garsiakalbis taip pat suteikia geresnį pagrindą garso kokybei. Nesvarbu, kokioje padėtyje veikia garsiakalbis, kiekvienoje iš jų jis gali suteikti solidžią decibelų dozę.
Kita vertus, dokai yra įranga, skirta konkrečiam siųstuvui. Pavyzdžiui, nešiojamam kompiuteriui ar „iPod“. Dažnai dokai yra skirti konkrečios įmonės įrangai ir nebendradarbiauja su kitu. Kalbant apie funkcionalumą, jie yra beveik identiški nešiojamiesiems garsiakalbiams. Tačiau yra ir modelių, kurie padidina nešiojamojo kompiuterio galimybes, leidžia prijungti didelį kiekį periferinės įrangos, turi kietąjį diską, bet neturi garsiakalbių! Taigi būkite atsargūs pirkdami doką, kuris būtų nešiojamas garsiakalbis. Tačiau tai nereiškia, kad visose dokų stotyse, kuriose yra daugybė funkcijų, nėra garsiakalbių.
Galia
Čia taip pat turime įvairovės. Maitinant iš tinklo, nešiojamojo garsiakalbio idėja šiek tiek iškrenta, nes garsiakalbį galite pasiimti su savimi, tačiau jo nenaudosite be maitinimo šaltinio. Taigi, kad „Bluetooth“ garsiakalbis veiktų, turite jį prijungti prie lizdo.
Baterijomis maitinami įrenginiai vienu įkrovimu gali leisti nuo kelių iki kelių valandų. Daugelis modelių yra nuo 7 iki 10 valandų. Įkrovimas užtrunka nuo 2 iki 7 valandų. Todėl, nusprendžiant dėl akumuliatoriaus garsiakalbio, verta susipažinti su akumuliatoriaus tipu, nes įkrovimo ir darbo laiko skirtumai gali būti dideli.
„Bluetooth“ garsiakalbius taip pat galima maitinti per USB prievadą. Maitinimas gali būti tiekiamas tiesiogiai iš nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio, bet ir per įkroviklį, prijungtą prie lizdo. Tai, Kas yra tau geriausias „Bluetooth“ garsiakalbis ir kuris įkrovimas bus tinkamiausias turite nuspręsti atsižvelgdami į tokio įrenginio lūkesčius.
Dažnio atsakas
Dažnio atsakas yra parametras, atsakingas už aukštus ir žemus tonus. Apatinė suaugusio žmogaus girdimumo riba svyruoja apie 20 Hz. Todėl nebus klaida, jei šią vertę laikysime apatine riba. Nepaisant to, tai jau yra vertybė audiofilų ir garso žinovams, ir paprastai šią vertę pasiekia „Bluetooth“ garsiakalbiai. Daugumos jų atsakas yra mažesnis, pradedant 80 Hz dažniu. Viršutinė dažnio atsako riba turėtų svyruoti apie 20 kHz, o tai yra ir viršutinė žmogaus klausos riba.
Garsiakalbio galia
Tai yra vertė, kuri lemia, kiek decibelų mes gauname iš garsiakalbio. Dėl mažo dydžio mažų „Bluetooth“ garsiakalbių galia yra apie 10 W, 20 W galia yra retenybė. Didelių garsiakalbių galia gali būti 40–50 W, net 80 W ir daugiau. Galia visada eina koja kojon su dydžiu, taigi, jei nuspręsite įsigyti 8 kg garsiakalbį, galite pasikliauti daugybe energijos.
Gamintojai galią nurodo skirtingai, žymėdami ją. Pavyzdžiui, parametras PMPO („Peak Music Power Output“) yra didžiausia galia, kurią garsiakalbis gali skleisti, o ją viršijus – sugadinamas. Ši galia gaunama tik laboratorijos sąlygomis ir į ją nereikia atsižvelgti perkant. Kita vertus, RMS (Root Mean Square) yra parametras, reiškiantis efektyvią galią, t. Y. Tas, kuriame garsiakalbis nebus pažeistas, ir į šį parametrą reikėtų atsižvelgti perkant įrangą.
Pasirenkami priedai
Kaip ir bet kuris elektroninis prietaisas, „Bluetooth“ garsiakalbis gali turėti daugybę papildomų priedų. Dažniausiai tai yra įmontuota atmintis garso failams laikyti įrenginyje. Šio sprendimo dėka jūs tam tikru mastu būsite nepriklausomas nuo žaidėjo. Dažnai garsiakalbis taip pat turi tokias funkcijas kaip FM radijas, laikrodis su žadintuvu arba mikrofonas, leidžiantis naudoti garsiakalbius kaip garsiakalbį. Didesniuose modeliuose gali būti LCD ekranas, nors tai dar nėra labai įprasta galimybė.
Tačiau didesniuose modeliuose paprastai yra nuotolinio valdymo pultas. Jei jūsų „Bluetooth“ garsiakalbyje yra ekvalaizeris, galėsite pakeisti grojamos muzikos tembrą. Kita vertus, LED efektai gali palaikyti jūsų vakarėlius efektyvia šviesa, nors tai yra funkcija, kuri žymiai sumažina darbo laiką vienu įkrovimu.
„Bluetooth“ garsiakalbiai geromis kainomis
Pigiausius, mažus 3 W galios „Bluetooth“ garsiakalbių modelius galima įsigyti už 50 PLN. Tačiau tai yra pigesnės kainos ir kokybės lentynos modeliai. Jei jus domina geras „Bluetooth“ garsiakalbis, rekomenduojame tuos, kurie kainuoja apie 400 PLN. Tai yra geros kokybės įranga ir tinkama kokybė. Toks garsiakalbis jau gali pasiūlyti atkūrimą 10 valandų vienu įkrovimu. Brangiausi, pažangiausi modeliai kainuoja 800–1000 zlotų. Tokie garsiakalbiai siūlo aiškų garsą, stiprų bosą ir daug papildomų funkcijų.
Geriausi „Bluetooth“ garsiakalbiai 2021 m
Organizuojant lauko renginį dažnai kyla garsiakalbių trūkumas, kuris leistų groti muziką. Kai vakarėlis vyksta šalia namo, tai nėra problema, tačiau kai artimiausioje vietoje nėra išleidimo angos, tada muziką galime groti tik iš telefono. Kaip žinote, efektas nėra toks geras, kaip naudojant gerą garso aparatūrą. Todėl mes pasiruošėme reitingą geriausias „Bluetooth“ garsiakalbiai 2021 mtai leis mums klausytis bet kur.
Mūsų rekomendacijos
„JBL Charge 2+“
„JBL Charge 2+“ yra pirmasis mūsų pasiūlymas. Šis purslų atsparus belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis taip pat veikia kaip doko stotis. Šio produkto vartotojai įvertino galingą garsą ir unikalią išvaizdą. Jame yra talpi baterija, o įmontuoto USB dėka jis gali įkrauti kitus nešiojamus įrenginius. Didelis produkto pranašumas yra jo nepralaidžios konstrukcijos.
Jo dėka mes galime naudoti šią įrangą net prie baseino ar lietaus metu. Modelyje yra du įmontuoti, galingi garsiakalbiai ir du pasyvūs žemų dažnių garsiakalbiai, todėl garso kokybė yra itin patraukli. Jis tiksliai atkuria gilius ir žemus tonus. Garsiakalbis maitinamas 6000 mAh baterija, leidžiančia leisti muziką iki 12 valandų.
Taip pat nereikėtų pamiršti, kad „JBL Charge 2+“ yra pažangus ir jautrus mikrofonas, leidžiantis skambinti be rankų. Be to, turime atkreipti dėmesį į tai, kad išorinis triukšmas ir aidėjimas yra efektyviai slopinamas kompensavimo grandinių dėka.
Geriausias „Bluetooth“ garsiakalbis 2021 m turi siųstuvą „Bluetooth 3.0“, kurio galia iki 4 dBm. Prietaiso matmenys yra 79 mm aukščio, 185 mm pločio ir 79 mm gylio. Jis yra įvairių spalvų, įskaitant juodą, mėlyną ir raudoną.
„JBL Charge 2“ yra „Bluetooth“ garsiakalbis. Įrangos matmenys yra tokie: aukštis – 79 mm, plotis -185 mm ir gylis – 79 mm. Įrenginyje yra 6000 mAh baterija, kurios pakanka 12 valandų muzikos atkūrimui.
Privalumai
Vandeniui nelaidus:
Pateiktas garsiakalbis yra nepralaidus vandeniui. Todėl vasarą einant prie jūros ar ežero jis nepamainomas. Jūs neturite jaudintis, kad purslų įranga sukels jos gedimą.
Baterija:
Produkto privalumai yra talpi baterija, leidžianti klausytis muzikos iki 12 valandų. Tai yra daug, palyginti su kitais Lenkijos rinkoje esančiais modeliais.
Galia:
Įrenginyje yra galingi garsiakalbiai ir du pasyvūs žemų dažnių garsiakalbiai. Būtent dėl tokių papildymų įrangos galia yra labai didelė, o garso kokybė išties tenkina.
Mikrofonas:
Šis modelis turi mikrofoną, kuris gerai pakelia garsus. Todėl garsiakalbis taip pat gali būti naudojamas kaip laisvų rankų įranga.