Geros „Tefal“ garų stotys – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

„Tefal“ garų stotis – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

„Tefal“ garų stotys laikomos vienu geriausių prietaisų rinkoje. Tačiau gamintojo pasiūlyme yra daug patrauklių modelių, todėl pasirinkti vieną iš jų nėra akivaizdu. Jei nenorite praleisti per daug laiko palygindami atskirus įrenginius, turėtumėte perskaityti mūsų reitingą. Mes įtraukėme funkcionaliausių „Tefal“ garo stočių aprašymus. Pirmoji reitingo vieta priklauso modeliui „Tefal GV8962“. Jame yra didelis vandens rezervuaras, todėl jums nereikia pernelyg dažnai nutraukti darbo, kad jį užpildytumėte. Svarbu tai, kad prietaisas nenaudoja daug elektros energijos, o vartotojas gali nustatyti „Eco“ režimą. Dėl didelės galios ir efektyvaus garų generatoriaus, lygindami lygintuvą, galime išlyginti net pačius raukšlėtiausius drabužius. Antrą vietą reitinge užėmė garų stotis „Tefal Easy Pressing GV5245“. Lygintuvas turi tvirtą ir atsparų įbrėžimams koją. Verta paminėti, kad šis elementas yra tinkamai profiliuotas, o tai leidžia lengvai lyginti rankogalius ar vietas šalia sagų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kurią Tefal garų stotį pasirinkti?

Viešojoje erdvėje turėtume ypatingą dėmesį skirti savo drabužių išvaizdai. Jei jie bus išlyginti, tikrai atrodysime profesionalesni. Tokie dalykai yra ypač svarbūs per darbo pokalbius ar įmonės forumo pristatymus. Deja, ne visas medžiagas galima lyginti lygintuvu. Dėl šios priežasties yra gera investicija nusipirkti garų stotį, kuri padėtų pašalinti raukšles. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, parengėme šį vadovą, iš kurio sužinosite, ką gali pasiūlyti geriausios „Tefal“ garo stotys. Be to, straipsnio pabaigoje aprašėme tris rekomenduotinus įrenginius.

„Tefal“ savo naujoviškus produktus rinkai pristato daugiau nei 50 metų. Savo klientams jis tapo žinomas kaip vienas iš pirmaujančių puodų ir keptuvių gamintojų, tačiau jo pasiūloje yra ir buitinė technika. Tokio didelio vartotojų pasitikėjimo prekės ženklu priežastis yra aukšta prietaisų kokybė ir elegantiška jų išvaizda.

Nusprendę įsigyti garų stotį, būtinai atkreipkite dėmesį į prietaiso galią. Šis parametras yra svarbus tiek įrangos veikimui, tiek mūsų rinkai. Palanku įsigyti greitai įkaista įranga, kuri taip pat turi galimybę reguliuoti temperatūrą. Tai padės pritaikyti mašinos veikimą prie šiuo metu spaudžiamos medžiagos. Jei jus domina geriausia „Tefal“ garų stotis 2021 m., Rekomenduojame investuoti į modelį, kurio galia yra 2000 W – 2500 W.

Vandens bako talpa taip pat yra svarbus parametras. Svarbu, kad bakas būtų didelis, nes tai padidins jus dominančio įrenginio efektyvumą. Tokie modeliai leidžia ilgiau veikti, tačiau jų šildymo laikas yra ilgesnis. Šiame vadove norėtume paskatinti investuoti į įrenginius, kurių bakai yra nuo 1,2 l iki 1,8 l. Be to, būtinai patikrinkite, kaip atrodo konteinerio pildymas, kol mašina veikia.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra laikas, per kurį reikia pašildyti vandenį. Šis parametras yra tiesiogiai atsakingas už mūsų naudojimo patogumą. Juk niekas nemėgsta per ilgai laukti. Garų stočių standartas yra dvi minutės, kol laukiama šilumos, ir mes norėtume jums rekomenduoti tokius prietaisus.

Daugelis garo generatorių neturi rankenėlių, tačiau turime ekraną, kuriame pasirenkame atitinkamas funkcijas. Dėl šios priežasties rekomenduojame įsigyti įrangą, kurioje gausu lyginimo galimybių, nes tik toks prietaisas padės pasirinkti tinkamą audinio programą.

3 geriausios „Tefal“ garo stotys. Nuomonės 2021 m

1. „Tefal Pro Express Total Plus GV8962“ garo generatorius

Jei norite įsigyti modernią garų stotį, rekomenduojame „Tefal Pro Express Total Plus GV8962“ modelį. Didžiausias prietaiso privalumas yra tai, kad jis saugo aplinką, nes tam nereikia per daug elektros energijos.

Dėl novatoriškos technologijos anti-calc sistema neleidžia kalkėms nusėsti geležies viduje. Tai žymiai padidina prietaiso tarnavimo laiką. „Auto off“ sistema užtikrina visišką saugumą, kuris išjungia mašiną po 30 sekundžių stovėjimo vietoje ir 8 minutes vertikalioje padėtyje. Kiekvienas vartotojas gali savarankiškai pasirinkti vieną iš 3 temperatūros lygių, o tai leidžia tiksliai pritaikyti įrangos veikimą pagal audinio tipą. Verta paminėti, kad stotis leidžia papildyti vandenį 1,6 litro talpykloje nenutraukiant lyginimo. Garų slėgis yra 6,5 ​​baro, o tai leidžia pašalinti net didelius raukšles.

Vartotojų nuomonė apie šią įrangą yra labai glostanti. Daugelis žmonių įvertino elegantišką įrenginio dizainą ir didelę galią. Ši įranga gamina iki 120 g garų per minutę. Jis taip pat turi papildomą 430 g per minutę poveikį.

„Tefal GV8962“ yra garų stotis, kurios galia yra 2200 W. Įrenginys generuoja 120 g garo per minutę. Vandens bako talpa yra 1,6 litro.

Privalumai

Anti-calc sistema:

Įranga turi „Anti-Calc“ anti-calc sistemą, kuri efektyviai sumažina geležies viduje susidariusias nuosėdas. Tai teigiamai veikia jo efektyvumą ir prailgina naudojimo laiką.

Saugumas:

Prietaisą saugu naudoti dėka „Auto off“ sistemos. Dėl to lygintuvas automatiškai išsijungia po 30 sekundžių neveikimo horizontalioje padėtyje ir po 8 minučių neveikimo vertikalioje padėtyje.

„Eco“ režimas:

Jei norite sumažinti sąskaitas už elektrą, galite pasirinkti „Eco“ darbo režimą. Tai leidžia ne tik sumažinti energijos suvartojimą, bet ir prisidėti prie aplinkos apsaugos.

Vandens rezervuaras:

Modelyje yra didelis vandens indas. Bako privalumas yra ne tik didelis talpa, bet ir tai, kad jį galima užpildyti nenutraukiant lygintuvo veikimo.

Efektyvumas:

Lygintuvas yra galingas ir turi gerą formos pėdą, todėl jis yra efektyvus.

Trūkumai

Svoris:

Prietaisas yra gana sunkus, todėl po kelių dešimčių minučių lyginimo galime pajusti lengvą rankų skausmą.

2. „Tefal Easy Pressing GV5245“ lengvai sklandantis

„Tefal Easy Pressing GV5245“ prietaisas yra labai elegantiška ir ekologiška garų stotis, kuri padės jums pašalinti beveik visų medžiagų raukšles. Verta paminėti, kad inovatyvių technologijų dėka „Anti Calc Collector“ sistema pati pašalina nuosėdas, kurios kaupiasi rezervuare. Todėl mašinos tarnavimo laikas yra daug ilgesnis.

Pateikto gaminio galia yra 2320 W, o tai garantuoja greitą ir efektyvų lyginimą. Vandens bako talpa yra 1 l, kurio pakanka išlyginti keliolikai marškinių. Žinoma, yra galimybė tiesiog užpildyti skystį talpykloje, nestabdant įrangos. Puikus patogumas yra vertikalaus lyginimo galimybė, leidžianti atsikratyti elegantiškų suknelių ar kostiumų raukšlių. Prietaisas turi galimybę nuolat gaminti 90 g garų per minutę. Mašinos sukurtas slėgis yra 4,3 baro.

Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami. Daugelis žmonių įvertino sklandų audinio slydimą ir kompaktiškus matmenis, kad būtų lengva juos laikyti. Taip pat verta paminėti, kad dėl „Eco“ funkcijos energijos suvartojimas yra daug mažesnis nei kitų prietaisų atveju. Tai užtikrina, kad garų stotis neturėtų neigiamo poveikio aplinkai.

Garų stotelėje „Tefal Easy Pressing GV5245“ yra baltos ir mėlynos spalvos korpusas. Prietaiso galia yra 2320 W, o vandens rezervuaro talpa – 1 l.

Privalumai

Maitinimo laidas:

Gerai pagamintas maitinimo laidas atkreipė daugelio žmonių dėmesį. Jis pagamintas iš tvirtų medžiagų, o tai sumažina sulaužymo riziką. Verta pridurti, kad lyginant laidas nesusipainioja.

Pėda:

Lygintuvas turi „Ulatragliss“ pėdą, kuri garantuoja labai gerą slydimą ant audinio, todėl lengviau lyginti. Be to, pėda yra atspari įbrėžimams ir lengvai prižiūrima.

Visų tipų audiniams:

Prietaisas pritaikytas išlyginti įvairių tipų audinius. Jis puikiai susidoroja net su storais ir stipriai susiraukšlėjusiais drabužiais.

Blokada:

Garų stotyje yra užraktas, užtikrinantis, kad lygintuvas neslystų nuo pagrindo, kai jį perkelia. Tai užtikrina saugumą ir sumažina įrangos sugadinimo dėl jos kritimo ant grindų riziką.

Trūkumai

Bako pildymas:

Vartotojai sako, kad vandens baką papildyti nepatogu.

3. „Tefal Optimo GV4630 Easy Gliding“ garo generatorius

Garų stotis „Tefal GV 4630“ yra labai modernus ir rekomenduojamas prietaisas, kuriam būdingas mažas energijos suvartojimas. Dėl to šis modelis neturi neigiamos įtakos mūsų sąskaitoms. Be to, tai neprisideda prie aplinkos blogėjimo.

Įdomi funkcija yra stipraus garo sprogimo galimybė, leidžianti pašalinti labai stiprias raukšles. Susidaręs garas giliai įsiskverbia į audinį ir tada jį minkština. Garų slėgis yra 4,2 baro, o garų susidaro 110 g per minutę. Tačiau verta pridurti, kad kiekvienas vartotojas gali pakeisti šią vertę pasirinkdamas kitą programą. Šioje rekomenduojamoje „Tefal“ garo stotyje už gerą kainą yra 0,7 litro bakas. Tačiau atminkite, kad galima greitai užpildyti skystį, nestabdant mašinos. Lygus, keraminis „Easy Gliding“ padas suteikia gerą audinio slydimą.

Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami. Daugelis žmonių įvertino vertikalaus lyginimo galimybę, nes tai leidžia pašalinti suknelių ir kostiumų raukšles.

„GV 4630“ modelis yra gera „Tefal“ garų stotis už 350 PLN. Garų generatoriaus galia yra 2200 W. Įrenginys gamina 110 g garo per minutę.

Privalumai

Funkcionalumas:

Pateikta įranga yra funkcionali. Lygintuvas leidžia lyginti ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai. Naudodami prietaisą, mes galime greitai išlyginti marškinius ar palaidines, neišimdami lyginimo lentos iš drabužių spintos.

Kabelio skyrius:

Garų stotyje yra praktiškas kabelių skyrius, kuris sumažina laidų įsipainiojimą ir yra būtinas, kai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *