Geri „Saeco“ kavos aparatai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Balandžio mėn

„Saeco“ yra vienas populiariausių kavos aparatų gamintojų. Taigi nusprendėme patikrinti, kuris minėto prekės ženklo modelis laikomas geriausiu 2021 m. Tuo tikslu išanalizavome pirkimo tendencijas ir vartotojų apžvalgas. Paaiškėjo, kad labiausiai giriamas modelis „Saeco Lirika“ „One Touch Cappuccino“ kurio galia 1850 W. Įrangoje yra didelis vandens indas (2,5 l), kurio talpos pakanka kavai virti keliems žmonėms. Dėl reguliuojamo snapelio gėrimą galime paruošti net ir labai aukštame puodelyje. Be to, prietaisą lengva naudoti ir jis elegantiškai atrodo ant virtuvės stalviršio. Antras pagal populiarumą yra kavos aparatas „Saeco PicoBaristo Deluxe SM5573 / 10“. Jo galia taip pat yra 1850 W. Įranga turi „AquaClean“ filtrą, kuris apsaugo nuo nuosėdų susidarymo. Jo dėka galite paruošti 13 skirtingų kavos rūšių, ne tik klasikinį espresso ar kapučino, bet ir „caffe latte“ bei „americano“.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Saeco“ kavos aparatą turėtumėte pasirinkti?

Esame įsitikinę, kad beveik visi respondentai sutiks, kad kava yra geriausias gėrimas, nuo kurio galima pradėti dieną. Būtent jos dėka mes galime pabusti ir būti produktyvūs visą dieną. Nesvarbu, kokio tipo gėrimo norite: latte, kapučino, macchiato ar mažos juodos kavos, geriausias būdas yra paruošti jį aparate. Dėl to mes galime mėgautis nuostabiu aromatu ir skoniu. Tikriausiai daugelis iš mūsų svajoja apie geros kokybės įrenginį, tačiau nežinome, kaip pasirinkti tinkamą. Čia mūsų gidas praverčia. Sužinosite, kokios funkcijos turėtų turėti geriausią „Saeco“ kavos aparatą 2021 m.

„Saeco“ yra garsus italų prekės ženklas, kuris specializuojasi automatinių kavos aparatų gamyboje. Dėl to kiekvienas iš mūsų gali paruošti šį skanų gėrimą namuose. Gamintojo pasiūlyme taip pat yra portafiltrų modeliai – maltai kavai, taip pat „A Modo Mio“ aparatai – kavai virti iš „Lavazza“ kapsulių.

Rinkoje yra perpildymo, slėgio ar kapsulių įrangos. Pirmajam tipui būdingi keičiami filtrai arba integruotas tinklelis, į kurį dedame maltą kavą. Deja, mažą pirkimo kainą kompensuoja ilgas gėrimo paruošimo laikas. Be to, jei įsigysite įrangą su pieno baku, valymo procesas bus sunkesnis. Slėginiai gaminiai skirstomi į tris tipus: rankiniai, automatiniai ir kavos virimo aparatai. Pirmojo tipo kavos aparatuose turime specialią rankeną, kurią reikia paspausti, kad susidarytų slėgis. Taip pat automatiniai prietaisai tai daro patys. Kavos aparatų slėgis susidaro verdant vandenį, kol įranga stovi ant viryklės. Paskutinis tipas yra kapsulių produktai, tačiau jiems reikia naudoti paruoštus produktus, kuriuose gali būti konservantų. Todėl tai nėra labai sveikas sprendimas.

Turtas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra produkto stiprumas. Kuo didesnis šis parametras, tuo greitesnis ir efektyvesnis viso aparato veikimas. Žemiau pateikiame geriausius „Saeco“ kavos aparatus.

„Saeco“ kavos aparatai – reitingas

„Saeco Lirika“ „One Touch Cappuccino“

Geros kavos mėgėjams norėtume rekomenduoti aukštos kokybės „Saeco Lirika One Touch Cappuccino“ modelį. Tai novatoriškas slėgio espreso aparatas. Produktas pasižymi mažais matmenimis, dėl kurių jis tiks bet kurioje virtuvėje. Tuo pačiu metu aparatas siūlo greitą veikimą, nes tai yra 1800 W galia, o vienos kavos paruošimas trunka tik kelias minutes.

Kavos pupelių bako talpa yra 500 g, o tai garantuoja iki 15 porcijų paruošimą. Todėl pristatytas kavos aparatas tikrai taps neįkainojama pagalba per didelius šeimos vakarėlius. Savo ruožtu vandens indas gali tilpti net 2,5 litro. Prietaisas gali paruošti iki 35 kavų per vieną dieną. Didelis patogumas yra paruošti 2 juodąsias kavas vienu metu. Vis dėlto didžiausias privalumas yra tas, kad galite paruošti kapučino tik vienu mygtuku. Įrangos korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, kuris garantuoja apsaugą nuo mechaninių pažeidimų.

Daugelis žmonių nusprendė investuoti į modelį dėl elegantiškos išvaizdos ir didelio darbo efektyvumo.

Įranga „Saeco Lirika One Touch Cappuccino“ galia yra 1850 W ir 2,5 l vandens talpa. Prietaiso matmenys: 21,5 cm x 37 cm x 42,9 cm. Šis geras „Saeco“ kavos aparatas sveria iki 1700 PLN, sveria 8 kg.

Privalumai

Plieninis korpusas:

Kavos aparato korpusas pagamintas iš plieno, todėl yra atsparus pažeidimams ir atrodo elegantiškas.

Reguliuojamas snapelis:

Prietaisas išsiskiria reguliuojamu snapeliu nuo 10,5 cm iki 15 cm aukščio. Taigi kavą galime išvirti mažame puodelyje, taip pat mėgstamą aukštą puodelį.

Talpus vandens rezervuaras:

Atsižvelgiant į vandens rezervuaro talpą, gaminant kavą visiems namų ūkiams nereikia jos per dažnai papildyti.

Įmontuotas pieno putotojas:

Prietaiso pagalba galime greitai paruošti gėrimą su pieno putomis. Net puodelio nereikia judinti, tereikia paspausti vieną mygtuką.

Paprasta naudoti:

Kavos aparato valdymas nėra sunkus, jį galite greitai išmokti. Tai žymiai palengvina įskaitomas ekranas.

Trūkumai

Per triukšminga:

Daugelis žmonių mano, kad įranga yra per daug triukšminga. Garsai, informuojantys apie prietaiso įjungimą ir išjungimą, yra ypač garsūs.

„Saeco PicoBaristo Deluxe SM5573 / 10“

Sąrašas negalėjo būti užpildytas be kavos aparato „Saeco PicoBaristo Deluxe SM5573 / 10“, kurio galia 1850 W. Įranga sukuria iki 15 barų slėgį. Įrenginyje yra spalvotas, lengvai skaitomas LCD ekranas su jutikliniu valdymo skydeliu. Dėl šios priežasties pateikto modelio naudojimas yra paprastas ir nesukels problemų namų ūkio nariams.

Prietaisas leidžia jums išsaugoti kavos ir pieno aromato ar proporcijos nustatymus, dėl ko galite greitai paruošti skanų gėrimą. Vandens bako talpa yra 1,7 l, o kavos indas – 250 g. Įrangos matmenys: 22,1 cm x 34 cm x 43 cm ir svoris 7,2 kg. Mašinoje yra įmontuotas malūnėlis pupelėms malti ir pieno putojimo sistema.

Su virtuvėje esančiu „Saeco PicoBaristo Deluxe SM5573 / 10“ galite lengvai paruošti espreso kavos, kavos latte, kapučino ir dar kelių rūšių kavos. Įrangos savininkams tai elegantiška ir tvirta. Be to, prietaisas veikia patikimai ilgą laiką, kuriam, be kita ko, įtakos turi ir „Auqa Clean“ filtras sumažina nuosėdų kaupimąsi.

Modelis „Saeco PicoBaristo Deluxe SM5573 / 10“ turi 1,7 litro vandens baką. Įrangos galia yra 1850 W. Įrenginio matmenys: 22,1 cm x 34 cm x 43 cm ir svoris 7,2 kg.

Privalumai

Verda 13 kavos rūšių:

Dėl įrangos galime lengvai paruošti gardžią aromatų kavą. Tarp kitų galime rinktis: espresso, caffe latte, ristretto, americano ir melange.

„AquaClean“ filtras:

„AquaClean“ filtras pagerina kavai ruošti naudojamo vandens kokybę ir apsaugo nuo apnašų kaupimosi vidinėje mašinos grandinėje.

Įmontuotas keraminis šlifuoklis:

Tai modelis su įmontuotu keraminiu malūnėliu, kuris leidžia iš šviežiai maltų pupelių paruošti mažiausiai 20 000 puodelių skanios kavos.

Asmeninio profilio funkcija:

Aparatas leidžia savarankiškai pasirinkti kavos ruošimo parametrus (stiprumą, temperatūrą ir kt.) Ir išsaugoti juos savo atmintyje.

Trūkumai

Nėra šildomo dėklo:

Įrangoje nėra puodelio dėklo su šildymo funkcija, kuri neleistų gatavai kavai per greitai atvėsti.

„Saeco Xelsis SM7581 / 00“

Įranga „Saeco Xelsis SM7581 / 00“ galia siekia 1850 W, o slėgis siekia iki 15 barų. Aparatas leidžia išvirti du puodelius kavos vienu metu, o tai sutaupo daug laiko. Be to, įranga leidžia paruošti 12 skirtingų gėrimų rūšių, įskaitant: amerikano, espreso, latte macchiato, espresso lungo ir kapučino.

Kavos aparatas turi plieninį, sidabrinį ir juodą korpusą ir gražiai atrodo ant virtuvės stalviršio. Be to, prietaisas neužima daug vietos jame (jo matmenys: 28,3 cm x 39,3 cm x 48,9 cm). Įranga leidžia nustatyti atskirus profilius 6 vartotojams, leidžiant greitai paruošti tobulą kavą. Pateiktame modelyje yra 450 g kavos indas ir 1,7 l vandens talpa.

Prietaiso pranašumai daugiausia yra: intuityvus valdymas, įmontuotas malūnėlis pupelėms malti ir galimybė paruošti karštą vandenį ir šiltą pieną. Įrangoje yra signalizacija, informuojanti apie poreikį nukalkinti interjerą. Daugelis žmonių kavos aparatą įvertino ir todėl, kad čiaupo aukštį galima reguliuoti.

„Saeco Xelsis SM7581 / 00“ yra 1850 W galios kavos aparatas, kurio matmenys: 28,3 cm x 39,3 cm x 48,9 cm. Įrenginyje yra vandens bakas, kurio talpa yra 1,7 litro.

Privalumai

Arbatos ruošimas galimas:

Kavos aparato pagalba galime greitai paruošti ne tik kavą, bet ir arbatą ar žoleles. Pakanka įdėti puodelį po antgaliu ir paspausti atitinkamą mygtuką, kad iš jo tekėtų karštas vanduo.

Tylus veikimas:

Veikdamas prietaisas nesukelia daug triukšmo. Tai reiškia, kad kavą galime paruošti bet kuriuo metu nerizikuodami sutrikdyti kitų namų ūkio narių ramybės.

Lengva išlaikyti švarą:

Įrangą lengva išlaikyti švarią, o tai reiškia puikų kavos skonį. Viskas dėl automatinio valymo ir nukalkinimo programos.

Trūkumai

Keblus pieno indo valymas:

Pieno grafino forma yra tokia, kad sunku kruopščiai išvalyti kempine. Daugeliui žmonių sunku.

„Saeco PicoBaristo HD8925 / 09“

Jei ieškote geros kokybės kavos aparato, rekomenduojame „Saeco PicoBaristo HD8925 / 09“. Tai kompaktiškas prietaisas, kuris tiks bet kurioje virtuvėje. Naujoviškų technologijų dėka galėsime paruošti iki 5000 puodelių be nukalkinimo. Be to, įrangoje yra įmontuota sistema, leidžianti paruošti net 11 rūšių kavos.

Modelio pranašumas yra specialus pieno indas, kurio dėka galite paruošti gėrimą tokiu pačiu stiliumi kaip ir kavinėje. Malūnėlis, esantis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *