Geriausia akustinė gitara – reitingas ir apžvalgos 2022 m. gruodžio mėn

Akustinė gitara – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Pagal klientų atsiliepimus Yamaha F310 Šiuo metu yra geriausia šešių stygų gitara savo klasėje rinkoje. Patogus kaklas palengvina patekimą į skraistes, o tai svarbu gitaristams, bet juo bus patenkinti ir profesionalai. Ši akustinė gitara turi eglės viršūnę ir meranti medienos šonus bei nugarą. Visas dalykas buvo baigtas itin blizgiu. Modelis skirtas dešiniarankiams. Sparnas CD60, su juoda apdaila, yra antras modelis pagal klientų susidomėjimą. Jis skirtas pradedantiesiems ir pažengusiems gitaristams. Ieškodami sau gitaros, būtinai perskaitykite jos aprašymą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokią akustinę gitarą pirkti?

Jei norite pradėti savo nuotykius su muzika, geriausias instrumentas yra akustinė gitara. Beveik visos šiuolaikinės roko žvaigždės savo karjerą pradėjo nuo tokios įrangos. Daugelis tėvų nusprendžia jį nusipirkti, kad sudomintų savo vaikus muzika. Gitara taip pat yra dažnas atostogų kelionių elementas. Nesunku įsivaizduoti, kad šeima ar draugų būrys sėdi prie laužo ir dainuoja skautiškas dainas, akompanuojant šiam instrumentui. Tačiau norint, kad ši svajonė išsipildytų, pirmiausia reikia įsigyti tokią įrangą. Deja, pasirinkti tinkamą modelį gali būti gana sunku. Mūsų vadovo pagalba sužinosite, į ką atkreipti ypatingą dėmesį ir kokią akustinę gitarą pasirinkti, kad galėtumėte mėgautis aiškus garsu.

Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kuo pasižymi akustinės gitaros. Pradžioje reikia pabrėžti, kad jų paskirtis – veikiau pramoginė muzika, o ne akompanimentas su flamenko. Nuo klasikinių modelių juos išskiria metalinės stygos. Būtent jų dėka gaunamas garsas yra švarus. Jis skiriasi nuo to, kurį galime gauti iš nailoninių stygų ant klasikinės gitaros. Be to, tokiuose instrumentuose galvos visada pilnos. Be to, akustinės gitaros derintuvai tvirtinami toje pačioje pusėje kaip ir galvutė. Taip pat verta paminėti, kad tokių modelių kaklas yra gana siauras.

Gamybos medžiaga

Tikriausiai galvojate, kuri akustinė gitara yra geriausia. Paprasčiausias atsakymas į šį klausimą: toks, kuris pagamintas iš geros kokybės medienos. Būtent tai garantuos jūsų instrumentui gerą skambesį ir ilgaamžiškumą. Specialistai rekomenduoja modelius, kurių viršutinė plokštė pagaminta iš eglės medienos. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, kurio dėka įsigytas instrumentas jums tarnaus ilgus metus. Turite žinoti, kad geras viršutinės plokštės ir paties korpuso apdirbimas yra dinamiško jūsų gitaros skambesio garantas. Kita populiari medžiaga yra raudonmedžio mediena. Gitaros, kurių korpusai pagaminti iš šios medžiagos, pasižymi maloniu skambesiu.

Prietaiso svoris

Viena iš svarbių bet kurios akustinės gitaros savybių yra jos svoris. Dėl to, kad tai instrumentas, kurį grodami laikome rankose, jis negali būti per sunkus. Jei mankštos metu mėšlungis rankose, nes negalite jo išlaikyti, greičiausiai greitai pasiduosite. Negana to, daugelis ryžtasi mokytis groti gitara, nes tai – nešiojamas instrumentas, kurį galima pasiimti su savimi į įvairias keliones. Taigi, jei jis bus per sunkus, su juo nebus patogu keliauti, o nugarą stipriai ištempsite.

Gitaros stygos

Vienas iš pagrindinių skirtumų tarp akustinių ir klasikinių gitarų yra stygos. Pirmojo tipo jie yra metaliniai, antrame – nailoniniai. Šis skirtumas taip pat pasireiškia žaidimo būdu. Dėl aštrios medžiagos akustiniams instrumentams naudojamas specialus kirtiklis. Jis turi būti laikomas taip, kad jis liestųsi su metalinėmis stygomis, o ne pirštais. Priešingu atveju tai gali sukelti rimtų ir kruvinų sužalojimų.

Dėl šios priežasties, perkant gitarą, rekomenduojama pasirinkti tinkamą pasirinkimą. Tai ypač svarbu pradedantiesiems muzikantams, kurių žaizdos ant pirštų gali atgrasyti nuo tolesnio mokymosi. Kulkšnies forma ir dydis turi atitikti mūsų pirštų dydį.

Nauja ar sena gitara?

Tai reiškia ne pasirinkimą tarp naujo ir naudoto modelio, o tarp jau kelerius metus rinkoje esančių ir naujausių gitarų. Turite žinoti, kad tarp mėgėjų yra įsitikinimas, kad visada reikia pirkti šviežiausią gaminį, nes tik tokie produktai yra visiškai funkcionalūs. Tai nėra visiškai tiesa. Nesvarbu, ar perkama naujausio modelio gitara, kurią galima įsigyti tik mėnesį, ar prieš 5 metus pagamintas instrumentas. Svarbu tik tai, kaip jis saugomas.

Deja, švaraus garso iš sausos gitaros negausite. Todėl gamintojams taip svarbu savo instrumentus laikyti specialiose, tinkamai drėgnose patalpose, pakankamai žemoje temperatūroje. Tai idealios sąlygos laikyti akustines gitaras. Prieš pirkdami būtinai atkreipkite dėmesį į medienos kokybę – jei ji išdžiovinta, geriau keisti parduotuvę.

Spalva

Nors iš pirmo žvilgsnio akustinės gitaros spalvos ir dizainas gali atrodyti antraeiliai dalykai, jie yra gana svarbūs. Daugelis vartotojų nusprendžia pirkti modelius, padengtus juodais dažais, nes jie atrodo daug geriau. Natūralu, kad negalima paneigti jų estetinių savybių, tačiau naudojant jų pranašumas greitai virsta trūkumu. Deja, greitai ir intensyviai grojant gitara, griaunami dažai ant grifo. Dėl to vietoj skoningos juodos spalvos gauname nušiurusią gitarą, kuri atrodo kaip dešimtmečių senumo.

Esant tokiai situacijai, turėtumėte nueiti į muzikos parduotuvę, kad padengtumėte mūsų įrangą atitinkamos spalvos dažais. Tačiau tai gali pasirodyti gana brangu. Norėdami to išvengti, ypač su pirmąja gitara, geriau pasirinkti modelį be dažų. Tai bus didelis pinigų sutaupymas.

Saugumas žaidimo metu

Kadangi grojant gitara naudojate pirštus be apsauginės priemonės, turite įsitikinti, kad neįsipjaustote. Bet kokie netobulumai ir atplaišos gali būti pavojingi, ypač pradedantiesiems muzikantams. Kad to išvengtumėte, patariame pirštų galiukais švelniai perbraukti juostą. Tai leis jums patikrinti, ar nėra skeveldrų, kurios neišnyksta žaisdami. Būtinai tai padarykite prieš pirkdami. Nepatikrinus ir paaiškėjus, kad duotas modelis buvo pagamintas netiksliai, remonto išlaidas teks apmokėti patiems.

Akustinės gitaros geromis kainomis

Deja, akustinių gitarų kainos yra šiek tiek didesnės nei klasikinių modelių kainos. Taip yra dėl to, kad jie tikrai yra patvaresni. Taigi galite būti tikri, kad kelionės metu jie nepateks į avariją. Negana to, jei dėl net intensyvaus naudojimo lūžta korpusas, instrumento nereikia iš karto nurašyti. Jei jis pagamintas iš kokybiško plastiko, mažas įbrėžimas garso kokybei įtakos neturės. Atminkite, kad šio tipo gitara yra gana atspari. Tai ypač svarbu, jei jūsų vaikas nori išmokti žaisti žaidimą.

Verta paminėti, kad akustinių gitarų kainos prasideda nuo 300 PLN. Tačiau jei šis instrumentas bus naudojamas roko žvaigždės karjerai pradėti, geriau investuoti į kiek geresnį ir sunkesnį modelį. Profesionalesnėse gitarose kaklas turi specialią atramą, kuri garantuoja jo ilgaamžiškumą.

Taip pat atminkite, kad jei norite įsigyti gitarą su dėklu, kurį bus lengviau nešiotis, turite atsižvelgti ir į papildomas išlaidas. Tačiau tai pakankamai reikalingas pirkinys, kuris pravers ne tik kelionių metu. Tai taip pat padės tinkamai laikyti instrumentą.

5 populiariausios akustinės gitaros. Nuomonės 2021 m

Kas iš mūsų nesvajojo būti roko žvaigžde? Garsais, sklindančiais iš mūsų gitaros, grobiame minias gerbėjų. Pirmas žingsnis link svajonių įgyvendinimo – tinkamos akustinės gitaros įsigijimas, ant kurios galėsime išmokti groti kaip profesionalai. Taigi patikrinkite mūsų reitingą, kokie gitarų modeliai yra prieinami, išsirinkite sau tinkamiausią ir pradėkite įgyvendinti savo svajones.

1. Yamaha F310 akustinė gitara

1-yamaha-f310Yamaha F310 yra pirmasis mūsų pasiūlymas. Ši šešių stygų gitara tiks tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Šis modelis skirtas dešiniarankiams žaidėjams. Šios akustinės gitaros viršus pagamintas iš eglės medienos, o šonai ir nugara – iš kietmedžio, vadinamo meranti, kilusio iš Malaizijos ar Indonezijos.

Visas kūnas yra drednought ir turi labai blizgų apdailą. Šis atlikimas garantuoja subalansuotą garsą, taip pat subalansuoja vidutinius ir žemus tonus. Šis modelis pasižymi itin patogiu kaklu su grifu, pagamintu iš raudonmedžio. Jo forma palengvina lengvą prieigą prie viršutinių strypų, o tai ypač svarbu žmonėms, kurie tik mokosi groti gitara.

Patys grioveliai yra gerai įkrauti ir poliruoti. Skaitydami nuomones, kurias paliko žmonės, įsigiję šį produktą, galime pasakyti, kad taip geriausia akustine gitara prieinama rinkoje. Vartotojai daugiausia giria pastatymo kokybę ir gražų garsą. Be to, jie nurodo, kad, atsižvelgiant į puikią kokybę, šio modelio kaina yra itin patraukli.

Yamaha F310 yra šviesiai rudos spalvos šešių stygų akustinė gitara. Priekinė plokštė pagaminta iš eglės, o šonai ir nugara – iš meranti medienos. Modelis pritaikytas dešiniarankiams.

Privalumai

Medžiaga:

Gitara pagaminta iš…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *