Naujųjų metų išvakarėse su „MyGadget“ komanda nusprendėme savo skaitytojus pamaloninti išsamia 2021 m. mėsmalių reitingo laimėtojo analize. Apžvalgos tekste išsiaiškinsiu visus „už“ ir „prieš“ modelis, ir kas padėjo Wollmer M907 Strong Steel mėsmalei užimti pirmąją vietą.
Wollmer M907 stiprus plienas
Bet pirmiausia, pagal gerą tradiciją, pradėkime apžvalgą nuo pilno komplekto. M907 pristatomas Wollmer spalvos dėžutėje. Tuo pačiu metu ji pati yra pusiau surinktos formos. Tai reiškia, kad sraigtas, peilis ir grotelės jau įkišti į burną. Tačiau vis tiek rekomenduoju prieš naudojant mėsmalę dalis nuplauti po tekančiu vandeniu. Šio tipo surinkimas atliekamas siekiant palengvinti transportavimą ir praktiškai parodyti savininkui, kaip turi atrodyti surinktas kaklas. Viena dažniausių montavimo klaidų – netinkamas peilio montavimas.
Kas įtraukta:
- mėsmalės korpusas
- kaklas
- 3 diskai maltai mėsai (su skylutėmis 3, 5 ir 7 mm)
- kebbe priedas
- dešros priedas
- daržovių pjaustytuvas su 4 metaliniais būgnais daržovėms tarkuoti ir smulkinti
- Sraigtinė sulčiaspaudė
- metalinis padėklas
- pjautuvinis peilis
- stūmikas
- instrukcijos ir receptų knyga
Pirkdami turite galimybę pasirinkti elektrinės mėsmalės konfigūraciją namams. Tai, ką aprašiau aukščiau, reiškia „Profi plus“ rinkinį. Į profi paketą įeina visa tai, kas išvardinta, išskyrus sulčiaspaudę. Baziniame komplekte, be sulčiaspaudės, nėra daržovių pjaustyklės. Jei pageidaujate, purkštukus ir kitus priedus galima įsigyti atskirai.
Pirmiausia norėčiau išskirti Wollmer M907 mėsmalės pjautuvo formos peilius. Skirtingai nuo kryžminių, pjaunamos dalies sąlyčio su mėsa sritis yra didesnė, todėl mėsa pjaunama efektyviau.
Visų antgalių su mėsmalės korpusu tvirtinimai vyksta pagal principą „Metalas su metalu“. Tai svarbu, nes galingos šiuolaikinės mėsmalės suteikia didelę apkrovą, o metalas su ja susidoroja geriau nei plastikas. Pats montavimo procesas yra paprastas. Bet kuris purkštukas turi būti įkištas 90 laipsnių kampu į griovelius ir pasuktas ant purkštuko nurodyta kryptimi. Fiksacija tvirta, kaklas nesvyruoja.
Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad mėsmalės pavarų dėžėje yra metalinė pavara, kuri davė „Strong Steel“ modelio pavadinimą, tačiau apie juos išsamiau pakalbėsiu analizuodamas.
Mėsmalės išvaizda ir savybės
Wollmer M907 korpusas yra metalo ir minkšto plastiko hibridas, dengiantis mėsmalės viršų. Taip pat yra valdymo skydelis su trimis mygtukais:
- įjungti išjungti
- greičio keitimas
- atvirkščiai
Visi mygtukai turi gražų sklandų eigą ir foninį apšvietimą.
Po korpusu yra gumuotos kojelės, kurios užtikrina patikimą mėsmalės sukibimą su bet kokiu horizontaliu namo paviršiumi.
Korpuso šone išgraviruotas prekės ženklo logotipas – atrodo ekologiškai.
Pereikime prie gamintojo deklaruotų charakteristikų:
- Nominali galia – 800 W
- Maksimali galia – 2000 W
- Produktyvumas – 2,5 kg / min
- Greičių skaičius – 2
- Svoris – 4,1 kg
Vardinė ir maksimali galia leidžia mėsmalei efektyviai dirbti net ir su sudėtinga mėsa. Našumą išbandėme išbandydami 6 populiarius 2020 m. modelius ir patvirtinome.
Analizavimas ir testavimas
Kadangi Wollmer M907 Strong Steel veikimas buvo įrodytas praktikoje, bandymuose su produktais, domėjausi mėsmalės kokybe.
Pirmas dalykas, kurį supratau, buvo tai, koks įdaras pasirodys slenkant ant kiekvienos juostos. Norėdami tai padaryti, paėmiau kelis kilogramus kiaulienos ir ėmiausi verslo:
- Tikslaus tinklelio rezultatas:
- Rezultatas vidurinėje tinklelyje:
- Rezultatas ant didelio tinklelio:
Visur įdaras pasirodė vienalytis, malonus žiūrėti. Todėl po grotelių gautą faršą praleidau ant kebbe ir dešros priedų. Nepradėjau formuoti formelių ir dėti prieskonių, nes mums buvo svarbi gautos masės tekstūra. Rezultatas džiugina:
Baigęs valgyti mėsą, perėjau prie bandymų su daržovėmis. Tai man padėjo nuluptos žalios morkos ir pomidorai.
Naudojant daržovių pjaustytuvus mėsmalėse, pagrindinė problema, su kuria susiduria vartotojai, yra daržovių išsibarstymas dėl didelio būgnų sukimosi greičio. Wollmer M907 išsprendė šią problemą…