Geriausi plaukimo akiniai

Plaukimo akiniai – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Jei esate plaukikas, tikriausiai žinote, kokie svarbūs yra geri akiniai. Tinkamo modelio pasirinkimas gali užtrukti. Peržiūrėjome daugybę vartotojų atsiliepimų ir išsiaiškinome, kokie yra geriausi plaukimo akiniai. Remiantis mūsų išvadomis, vienas geriausių pasiūlymų yra Arena Cobra Ultra. Tai akiniai su polikarbonatiniais lęšiais, kurie yra labai atsparūs braižymui ir kitiems mechaniniams pažeidimams. Dėl Anti Fog sistemos jums nereikės jaudintis, kad plaukimo metu akiniai aprasos, todėl matomumas gerokai pablogės. Modelis turi patvarius, tačiau švelniai odai, silikoninius dirželius, leidžiančius laikyti jį tinkamoje padėtyje. Antroje vietoje randame akinius Aqua Sphere KAIMANkurios labai gerai prilimpa prie veido, todėl nereikia bijoti, kad treniruotės metu jos nukris. Aprašyto modelio akiniai pagaminti iš labai tvirtos medžiagos Plexisol. Produktas yra žinomas dėl puikios apsaugos nuo saulės spindulių.

10 geriausių plaukimo akinių. Nuomonės 2021 m

Plaukti be akinių galima, bet ar tai geras sprendimas mūsų akims? Baseino vandenyje yra daug chloro ir tai dirgina junginę. Be to, plaukimas atmerktomis akimis reikalauja praktikos. Štai kodėl akinių pora yra nepakeičiamas kiekvieno plaukiko priedas. Peržiūrėkite mūsų plaukimo akinių reitingą ir pasirinkite modelį, kuris atitiks jūsų lūkesčius.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Arena plaukimo akiniai

1. Arena Cobra Ultra plaukimo akiniai

„Arena Cobra Ultra“ yra geri plaukimo akiniai, kurių negalėjo trūkti mūsų sąraše. Tai modelis, rekomenduojamas tiek moterims, tiek vyrams. Gaminys turi juodą spalvą ir subtilius oranžinius elementus, todėl priderinti prie maudymosi kostiumėlio nėra sunku.

Akiniai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų: polikarbonato, silikono ir termoplastinio kopoliesterio (TPE). Pirmoji iš šių medžiagų buvo panaudota lęšiams gaminti, todėl jie yra labai atsparūs braižymui ir kitiems mechaniniams pažeidimams. Priedų dirželiai pagaminti iš malonaus liesti silikono. Akiniai turi UV filtrą, nosį galima reguliuoti.

Arena Cobra Ultra produktas sulaukia gerų atsiliepimų iš vartotojų, kurie nedvejodami nurodo, kad jis turi daug privalumų. Visų pirma, plaukimo akinius patogu naudoti ir jų karts nuo karto nereikia koreguoti. Be to, jie nesuspaudžia galvos ir yra pagaminti iš odai švelnių medžiagų.

Arena Cobra Ultra plaukimo akiniai yra juodos spalvos ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Modelis pagamintas iš silikono. TPE ir polikarbonatas.

Privalumai

Rūko apsaugos sistema: Pateikti plaukimo akiniai yra puikūs, be kita ko. nes jie turi specialią sistemą, kuri efektyviai apsaugo nuo lęšių rasojimo. Nėra baimės, kad plaukdami prarasime matomumą.

Naudojimo saugumas: Arena Cobra Ultra naudojimas yra visiškai saugus ne tik dėl plataus žiūrėjimo kampo ir aukštos kokybės medžiagų, kurios prilimpa prie odos, bet ir dėl UV filtro.

Patogu dėvėti: Modelis turi dvigubą dirželį iš silikono, kuris gerai laiko akinius ir neleidžia jiems atsilaisvinti. Dėl to jums nereikia jų nuolat tobulinti.

Patvarus stiklas: Arena Cobra Ultra turi polikarbonato lęšius, kurie yra labai atsparūs smūgiams.

Platus matymo laukas: Akiniai suteikia platų matymo lauką ir taip padidina mūsų pasitikėjimą po vandeniu.

Defektai

Nosies reguliavimas: Vartotojas gali reguliuoti nosies dalį taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą. Nepaisant to, ši veikla, priešingai nei atrodo, nėra tokia lengva, kaip būtų galima tikėtis.

Negaruojantys plaukimo akiniai

2. Aqua Sphere KAIMAN plaukimo akiniai

Aqua Sphere KAIMAN yra plaukimo akiniai, kuriuos galima pritaikyti prie mūsų veido formos. Taip yra dėl lanksčių sandariklių, pagamintų iš silikono. Taigi esame tikri, kad modelis nenuslys nuo mūsų veido treniruotėse ar varžybų metu.

Dvigubas dirželis yra labai lengvai reguliuojamas ir užtrunka ne ilgiau nei kelias sekundes. Dirželiai, taip pat pagaminti iš silikono, gerai priglunda prie galvos ir nekeičia savo vietos net ir labai agresyvių judesių metu. Kita vertus, lęšiai pagaminti iš specialios Plexisol medžiagos. Jis yra atsparus įbrėžimams ir įtrūkimams. Lęšiai turi Antifog sluoksnį, kuris apsaugo nuo rasojimo. Savo ruožtu aukštas filtras apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių.

Naudotojų nuomone, pateikti akiniai labai gerai prilimpa prie veido ir beveik niekada nenukrenta. Jie taip pat mini antspaudus, kurie prisitaiko prie veido formos. Produktas yra kruopščiai pagamintas ir tikrai tarnaus mums ilgą laiką.

Aqua Sphere KAIMAN yra akiniai su pleksizolio lęšiais. Tai modelis, tinkantis kasdienėms plaukimo treniruotėms.

Privalumai

Saugumas: Pateikto gaminio akiniai turi aukštą UV filtrą. Taigi galime būti tikri, kad mūsų akys yra apsaugotos nuo saulės spindulių, kurie gali mus apakinti ir pakenkti regėjimui.

Matomumas: Akiniai aprūpinti Antifog sluoksniu, kurio dėka modelis beveik niekada nerasoja. Todėl mūsų matomumas nėra ribojamas treniruočių ir varžybų metu.

Vykdymas: Plexisol, medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, yra atspari įbrėžimams. Lęšiai atsparūs lūžimui, todėl galime būti tikri, kad akiniai plaukimo treniruotėse lydės dar ilgai.

Patogumas: Dėl lanksčių sandariklių ir lengvai reguliuojamų silikoninių dirželių akiniai gerai prilimpa prie veido. Tai labai patogus modelis.

Defektai

Figūra: Pateikiami akiniai nėra labai aptakūs. Todėl greitai plaukiant jie gali sukelti trintį, kuri gali turėti įtakos mūsų plaukimo rezultatams. Todėl produktas labiau rekomenduojamas pradedantiesiems.

Geri plaukimo akiniai

3. AntiFog Cleacco SG-1517-1 plaukimo akiniai

Patogūs plaukimo akiniai Cleacco SG-1517-1, pagaminti iš geros kokybės silikono, puikiai tinka plaukioti baseine ir natūraliuose vandenyse. Lęšiai su UV 400 filtru apsaugo akis nuo žalingų UVA, UVB ir UVC spindulių, kurių dėka regėjimas yra 100% apsaugotas nuo per didelės spinduliuotės poveikio. Apsaugos nuo rasojimo sistema apsaugo nuo rasojimo, kuris trukdo plaukikui.

Plaukimo akiniai komplekte turi keičiamas nosies pagalvėles, taip pat reguliuojamą silikoninį dirželį, kuris leidžia tinkamai priglusti prie vartotojo galvos. Silikoninės tarpinės aplink lęšius neleidžia vandeniui patekti į vidų, užtikrindamos tinkamą komfortą nardymo metu. Lęšių matmenys yra 5,9 cm pločio, 3,4 cm aukščio be apvado ir 4,5 cm aukščio su rėmeliu. Silikono sandariklio aukštis 4,9 cm, plotis 7,2 cm.

Vartotojai, kurie mėgsta leisti laiką fizinei veiklai, pavyzdžiui, plaukiojimui, atkreipia dėmesį, kad Cleacco SG-1517-1 iš tikrųjų yra sandarus ir neišgaruoja net po pakartotinio nusileidimo ir pakilimo.

Plaukimo akiniai su reguliuojamu silikoniniu dirželiu ir keičiamomis nosies pagalvėlėmis labai praverčia plaukimą mėgstantiems žmonėms. Lęšiai, padengti UV 400 filtru, apsaugo akis nuo UV spindulių, o nuo rasojimo sistema neleidžia rasoti leidžiantis ir kylant.

Privalumai

UV filtras: Lęšiuose yra UV 400 filtras, kuris apsaugo akis nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Dėl šios priežasties vartotojui nereikia jaudintis dėl pernelyg didelio saulės poveikio plaukiant atvirame vandenyje.

Apsauginė nuo rasojimo sistema: Lęšiai padengti specialia danga, kuri neleidžia lęšiams rasoti plaukiant, o tai žymiai padidina naudojimo komfortą.

Silikono dirželis ir sandarikliai: Naudojant reguliuojamą silikoninį dirželį, vartotojas gali reguliuoti akinių perimetrą prie galvos. Tarpinės, kurios taip pat yra pagamintos iš silikono, neleidžia vandeniui patekti į vidų.

Defektai

Jokio nosies pagalvėlių reguliavimo: Akiniai parduodami su dviem keičiamomis noselėmis, kurios neleidžia tiksliai nustatyti atstumo tarp lęšių.

Profesionalūs plaukimo akiniai

4. Michael Phelps Aqua Sphere Xceed veidrodiniai plaukimo akiniai

Verta susipažinti su išsamiu Michael Phelps Aqua Sphere Xceed Mirrored plaukimo akinių aprašymu, kuriuos vartotojai išrinko kaip vieną iš geresnių šiandien rinkoje esančių modelių. Produkto kokybė yra labai gera, tai patvirtina atlikti bandymai. Akiniai ilgą laiką išlaiko savo pirminę išvaizdą, ant jų paviršiaus nesimato įbrėžimų.

Michael Phelps Aqua Sphere Xceed Mirrored yra modelis, pagamintas, be kita ko pagamintas iš silikono. Iš išorės akinius laikanti guma turi specialią struktūrą, kuri neleidžia jiems nuslysti nuo veido. Specialiai išlenkti lęšiai garantuoja didelį matymo lauką, taip pat ir šonuose. Modelis turi keičiamas nosies pagalvėles. Lęšiuose naudojama Anti Fog technologija ir UV danga.

Kodėl verta pirkti Michael Phelps Aqua Sphere Xceed Mirrored plaukimo akinius? Atsakymas, kurį galite perskaityti daugelyje komentarų, pirmiausia susijęs su pastatymo kokybe. Vartotojams taip pat patinka, kad produktas garantuoja gerą regėjimą.

Michael Phelps Aqua Sphere Xceed Mirrored akiniai turi polikarbonato lęšius su Anti Fog technologija. Modelio spalva yra juoda ir geltona.

Privalumai

Lenktas stiklas: Dėl to, kad akiniai turi lenktus lęšius, matymo laukas yra padidintas. Asmeniui, kuris naudojasi priedu, nereikia judinti galvos, kad pamatytų, kas vyksta šonuose.

Silikono guminė juosta: Silikono guma su vidine tekstūra užtikrina labai gerą sukibimą. Nesijaudinkite, kad akiniai nuslys…

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *