Geros dušo užuolaidos voniai

Kokią dušo užuolaidą pasirinkti voniai?

Dušo užuolaida yra ne tik elementas, skirtas vandens nuotėkiui izoliuoti, bet ir papildo vonios kambario vidaus apdailą. Jei vis dar ieškote tobulo modelio savo voniai ar dušui, kviečiame perskaityti mūsų pirkimo vadovą. Stengėmės nurodyti mūsų nuomone svarbiausias užuolaidų savybes, kuriomis verta vadovautis jas perkant, kad kuo labiau džiaugtumėtės savo pasirinkimu.

Lygindami geriausias dušo užuolaidas voniai, nusprendėme jas suskirstyti į minkštas ir kietas. Pirmieji gali būti laisvai formuojami ir smulkinami, o antrieji tvirtinami prie sienos. Kur kas mažiau problemų kelia minkštos užuolaidos, kurias galima nukirpti, susukti ir priderinti prie vonios ar dušo padėklo.

Kalbant apie medžiagą, labiausiai paplitusios yra polietileno užuolaidos. Paprastai jie yra pigiausi, bet taip pat prasčiausiai susidoroja su vandens srovės galia. Jie gerai išlaiko vandenį vonioje, tačiau duše jie netiks. Tokio tipo užuolaidas gana sunku išlaikyti švarias. Vinilo užuolaidos dabar yra daug populiaresnės. Jie turi daug storesnę struktūrą nei anksčiau minėti ir yra daug lengviau valomi. Kai kuriuos rinkoje esančius modelius taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje, o tai neleidžia susidaryti negražiems spalvos pakitimams ar grybeliui. Vis labiau populiarėja ir užuolaidos iš audinį imituojančios medžiagos. Juos galima skalbti, o tai svarbu – nerizikuojant prarasti spalvą. Šio tipo užuolaidos vonios interjerui suteiks šiek tiek stiliaus.

Geriausia dušo užuolaida voniai 2021 metais yra ne tik lengvai valoma ir vizualiai patraukli, bet ir labai greitai sumontuojama. Užuolaidą galima pakabinti ant metalinio vamzdžio arba specialaus karkaso, kurio dėka ji bus sulankstyta kaip širma. Priklausomai nuo to, kaip gaminys bus surinktas, atminkite, kad būtų gerai gana greitai išardyti konstrukciją, kad būtų galima išplauti ar išplauti užuolaidą. Priežiūra šiuo atveju ypač svarbi, nes vonios kambarys yra nuolat drėgna aplinka, kuri, kaip žinome, yra labai draugiška aplinka bakterijoms ir grybeliams. Taigi nepamirškime dažnai valyti viso daikto.

Dušo užuolaidos voniai – reitingas

Ruonio odos kristalas 212021300

Sealskin Crystal 212021300 yra modelis, pagamintas iš PVC. Jo išmatavimai 180 cm x 200 cm, tad uždengs vonią ir gana didelį irklavimo baseiną. Užuolaida montuojama ant dušo bėgelio. Dėl PVC medžiagos naudojimo vanduo teka per užuolaidos paviršių.

Visa tai atrodo labai estetiškai. Užuolaida yra nepaprastai elegantiška ir tuo pat metu paprasta, todėl tai beveik tobulas gaminys, puikiai tinkantis tiek su voniomis, tiek su dušo padėklais. Tai tikrai konkuruoja su medžiaginėmis užuolaidomis. Kaip vieną iš pagrindinių šio modelio privalumų vartotojai įvardija jo patvarumą.

Tai susiję su technologijų, leidžiančių nutekėti vandeniui, naudojimu – ir tai neleidžia daugintis grybams ir pelėsiams. Ant užuolaidos paviršiaus nenusės kalkių nuosėdos, muilo ar dušo želė likučiai. Šveisti jos nereikia – užtenka kartkartėmis nuvalyti užuolaidos paviršių kempinėle, suvilgyta vonios paviršių plovikliu.

Magic Vida Natur serijos persikų žiedai

„MagicVida Natur“ serijos persikų žiedai – tai pasiūlymas žmonėms, kurie mėgsta gėlių raštus ant vonios kambario aksesuarų. Užuolaida pagaminta iš lengvai prižiūrimos medžiagos, kurią galima skalbti skalbimo mašinoje. Dėl ryškių spalvų ir gražiai atkurto gėlių motyvo gaminys puikiai atrodys elegantiškai įrengtuose vonios kambariuose.

Užuolaidoje yra nerūdijančio, sustiprinto plastiko ąselės, kurių dėka jos negražiai nerūdys. Pirkėjų teigimu, tai kokybiška alternatyva dušo kabinai. Jis taip pat labai gerai uždengia vonią, kad erdvė aplink ją būtų sausa ir švari. Gaminio matmenys, 180 cm x 200 cm, leidžia aprėpti gana didelę erdvę.

Pasak pirkėjų, tai labai patrauklus gaminys, jei tik dėl gražaus, gėlių rašto. Tai atkreipia dėmesį, ypač kai užuolaida yra išskleista. Net jei vonios kambarys dekoruotas prislopintomis spalvomis, gėlių motyvas interjerui suteiks gyvybės.

Ruonio oda Granada

Modelis Sealskin Granada – tai pasiūlymas žmonėms, ieškantiems dušo užuolaidos voniai už gerą kainą. Gaminys pagamintas iš patvarios PVC/PEVA medžiagos. Tai lengvai valoma folija, kuri užtikrina atsparumą vandeniui.

Užuolaida turi sustiprintą viršų, kad būtų išvengta trinties. Jo gana universalūs matmenys, 180 cm x 200 cm, leidžia lengvai priderinti prie beveik bet kokio dušo padėklo ir vonios. Užuolaida montuojama ant metalinio strypo.

Vartotojai produktą vertina labai aukštai dėl jo kokybės. Graži, turkio spalva suteikia interjerui išraiškingumo ir gaivumo. Be to, lengva išlaikyti visą švarą, nes galite greitai nuimti užuolaidą nuo strypo ir išplauti, o tuo pačiu ir nuvalyti strypą. Tačiau atminkite, kad užuolaidos nesukite. Vėl pakabinus, jis išdžius. Modelis veikia labai gerai, nes efektyviai sulaiko vandenį vonioje ir irklavimo baseine.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *