Geri plaukų dažai tamsiai blondinai – 2021 m. spalio mėn. reitingai ir apžvalgos

Svajojate apie gražius tamsiai šviesius plaukus, bet nenorite išleisti daug pinigų apsilankymui pas kirpėją? Tada galite patys dažyti plaukus naudodami geros kokybės kosmetiką. Kaip tokį rasti? Jums nereikia gaišti laiko lyginant atskirus produktus ir nuomones apie juos, nes mes tai padarėme už jus. Mūsų reitinge rasite geriausius tamsiai šviesių plaukų dažus. L’Oreal Paris Prodigy yra produktas, užėmęs pirmą vietą reitinge. Dėl to, kad kosmetinėje priemonėje nėra amoniako, ji neskleidžia nemalonaus kvapo. Be to, jis yra nekenksmingas odai. Naudodami jau minėtus dažus, galite išgauti natūralų poveikį plaukams. Priemonė padengia iki 100% žilų plaukų. Į komplektą įeina visi spalvinimui reikalingi priedai. Taip pat rekomenduojame dažyti tamsiai šviesius plaukus Londa Color Blend N.25. Kosmetikos priemonė kreminės konsistencijos, todėl nenubėga nuo sruogų. Dėl to nepriklausomas dažymas nėra toks sunkus, kaip mums gali atrodyti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Tamsiai šviesūs plaukų dažai – reitingas

L’Oreal Paris Prodigy

L’Oreal Paris Prodigy – tai dažai, kurie patenkino daugybę moterų. Pateikto produkto populiarumo priežastis yra natūrali spalva, kurią jis leidžia išgauti. Dažai susideda iš daugybės mikropigmentų kompozicijos, kurios kartu sukuria gražų, natūralų galvos efektą, o plaukai tviska įvairiais tamsiai blondinės atspalviais.

Aprašytas specifiškumas neturi amoniako. Todėl jis nepažeidžia plaukų. Tai mikro aliejų pagrindu paruošti dažai, kurie leidžia lengvai paskleisti specifiką ant plaukų, o po dažymo sruogas padaro švelnias ir blizgančias. Daug kas patvirtina, kad pasitepus dažais plaukai neišsausėjo ir jų būklė daug geresnė.

Pristatoma kosmetika padengia iki 100% žilų plaukų. Tai labai geras sprendimas žmonėms, kurie nori ne tik pakeisti spalvą, bet ir pridengti bei pamaitinti žilus plaukus. Permanentiniai dažai nenusiplauna labai ilgai. Vartotojai pareiškia, kad jiems patinka natūralus poveikis ir kad dažai nepažeidė plaukų.

Tamsiai šviesaus atspalvio plaukų dažai L’Oreal Paris Prodigy yra pagaminti iš aliejų. Produkto sudėtyje nėra amoniako.

Kremas Londacolor Nr.25

Žmonėms, kurie ieško gerų dažų tamsiai šviesiems plaukams, galime rekomenduoti Londacolor Cream NR.25, kuris garantuoja itin ryškią spalvą 8 savaites. Tai ilgalaikiai dažai, todėl praėjus šiam laikui jie tik praras savo blizgesį – nors šį procesą galime sulėtinti naudodami tinkamus šampūnus ir kondicionierius.

Jei norite paslėpti žilus plaukus, jums nebereikia jaudintis. Daugelio nuomone, už gerą kainą pristatomi tamsiai šviesūs plaukų dažai kai kuriais atvejais padengia net iki 100% žilų plaukų. Taip yra todėl, kad kosmetikos molekulės įsiskverbia giliai į plauką, kur tada aktyvuojasi.

Tai dažai, kuriuos užtepus, mirguliuoja daug tamsiai blondinių atspalvių, o tai suteikia natūralų efektą. Pakuotėje yra viskas, ko mums reikia savaiminiam dažymui, t.y. pirštinės, mentelė, kondicionierius po dažymo. Vartotojai giria tai, kad kosmetika padengia visus žilus plaukus.

Londacolor Cream NR.25 yra labai geri tamsiai šviesių plaukų dažai iki 10 PLN. Spalva ant sruogų išlieka iki 8 savaičių.

Color & Soin patvarus 6G

Jei turite labai gležną galvos odą ar plaukus, tikrai jus sudomins Color & Soin Durable 6G. Tai dažai, kuriuose nėra jokių dirginančių ingredientų, tokių kaip silikonai, parabenai, o svarbiausia – plaukus sausinantis amoniakas. Produkto pagrindą sudarantys baltymai ir aliejai leidžia spalvai ilgai išsilaikyti ant plaukų, tačiau jų nepažeidžia.

Tai permanentiniai dažai, kurie spalva padengia visą plaukų paviršių. Todėl spalva atrodo labai natūrali. Specifiškumas yra atsparus saulės spinduliams ir chlorui, todėl dažai ant sruogų išliks labai ilgai.

Produktas patikrintas dermatologiškai – patvirtinta, kad jis nesukelia alergijos, taip pat tinka labai jautriai galvos odai. Vartotojai mano, kad dažus tepti labai paprasta, o mes galime juos sėkmingai užtepti namuose. Be to, jie giria gražią spalvą, kuri išlieka ilgai.

Tamsiai šviesių plaukų dažų Color & Soin 6G talpa yra 135 ml. Komplekte yra apsauginės pirštinės.

Kokius tamsiai šviesius plaukų dažus rinktis?

Perkant dažus neužtenka susitelkti tik į norimą pasirinkti atspalvį (nors iš tiesų tai nelengva užduotis – ypač šviesių spalvų atveju). Taip pat turite žinoti, kas turėtų patraukti jūsų dėmesį, kai kalbama apie dažų sudėtį ar ilgaamžiškumą. Žemiau rasite visą svarbiausią informaciją. Šio vadovo tema bus tamsiai šviesūs plaukų dažai.

Iš pradžių verta paminėti, kad yra keletas plaukų dažų tipų. Populiariausia yra permanentinė kosmetika, t.y tos, kurios nenusiplauna po kelių plovimų. Tačiau net ir naudojant permanentinius dažus po kurio laiko spalva tampa ne tokia intensyvi. Norėdami pakeisti spalvą, tereikia užtepti naujus dažus. Kiti preparatai lieka ant plaukų keletą plovimų, o po to savaime išskalaujami. Taip pat populiarūs įvairių tipų šampūnai, suteikiantys plaukams spalvą pirmajam plovimui.

Dažymo metu mūsų sruogos gali būti lengvai pažeistos. Daugelis kirpėjų teigia, kad geriausi tamsiai šviesūs plaukų dažai yra natūralios sudėties, kuri nedirgina galvos odos ir nesausina sruogų. Labiausiai venkite dažų su amoniaku. Tai vienas iš galingiausių ingredientų, galinčių mums pakenkti. Verčiau rinkitės kosmetiką, kurioje yra daug natūralių ingredientų, įskaitant aliejus. Jie rūpinasi mūsų plaukų būkle ir juos maitina.

Turite atsiminti, kad ne kiekviena spalva tiks kiekvienam odos tonui. Tamsi blondinė yra geriausias pasirinkimas šiltos odos spalvos žmonėms. Kartu su labai blyškia veido spalva tamsiai blondinė gali suteikti veidui nuovargio jausmą ir pabrėžti blyškumą. Dažai turi gerai padengti visus žilus plaukus (tam tinka ne kiekvienas produktas).

Geriausi tamsiai šviesūs plaukų dažai 2021 m. yra tie, kuriuos galite pasitepti patys namuose. Kiekvienas apsilankymas kirpykloje gali būti nuostolingas. Jei žinote, kaip teisingai užtepti dažus, rinkitės kosmetiką su mentele, pirštinėmis ir maišymo dėžute.

Kas geriau: tamsiai šviesūs plaukų dažai ar dažantis šampūnas?

Vaistinėse yra daug plaukų dažymo priemonių. Prodiuseriai pranoksta vienas kitą idėjomis dėl geresnių ir geresnių specifikų. Mūsų straipsnyje palyginsime dažų ir dažymo šampūną. Jei dvejojate tarp šių dviejų plaukų produktų, mes jums pasakysime, kurią verta rinktis, jei turite šviesius plaukus. Atidžiai perskaitykite mūsų vadovą ir sužinosite, kurios spalvos gaminys bus geresnis jūsų sruogoms.

Rinkitės natūralumą

Šviesių plaukų dažymas gali būti gana problemiškas, o gydymas ne visada pavyksta taip, kaip norėtumėte, ypač jei nuspręsite dažyti namuose. Aišku viena – paklausti, kokie tamsiai šviesūs plaukų dažai rekomenduojami, vartotojai atsako, kad jie yra natūralūs, turintys kuo mažiau priedų, galinčių pažeisti sruogas.

Kam tinka dažymas klasikiniais dažais?

Dažus turėtų rinktis tos moterys, kurios siekia ilgalaikio efekto. Paprastai tamsiai blondiniai dažai nepraranda savo intensyvumo iki 48 plovimų, t.y net 2-3 mėn. Per šį laiką galite mėgautis gražia pasirinkta spalva. Tuo pačiu po šio laikotarpio atsiranda ataugų, todėl dauguma moterų atnaujina spalvą. Jei norite padengti žilus plaukus, būtinai pasirinkite dažus. Tik geras produktas gali padengti visus žilus plaukus ir atrodyti jauniau.

Kas turėtų nuspręsti dėl spalvoto šampūno?

Dažantis šampūnas – tai priemonė, kuri padės atnaujinti spalvą, kuri jau buvo užtepta ant sruogų. Pavyzdžiui, užtepus įprastus dažus, kai jie praranda šviežią spalvą, galite naudoti dažantį šampūną. Tokio tipo priemonės puikiai tiks ir tiems, kurie nenori pažeisti plaukų stipriais ingredientais arba ieško trumpo efekto – dažnai paaugliai tokias priemones renkasi pirmiesiems plaukų dažymo bandymams.

Kas neturėtų rinktis plaukų dažų?

Kartais vietinėje vaistinėje sunku rasti dažų su natūraliais ingredientais. Daugelyje produktų yra amoniako ir kitų ingredientų, kurie rimtai pažeidžia sruogas. Vienkartinis tepimas nėra pavojingas, bet jei kartojama per dažnai, o plaukai silpni, tai nėra geras žingsnis. Jei rūpinatės plaukų būkle, turite rasti dažus, kurie jų nepažeistų arba tiesiog naudoti kitokią kosmetiką. Deja, dažniausiai natūralūs dažai nėra labai patvarūs.

Atminkite, kad patiems tepti įprastus dažus gali būti sunku. Jei negalite tikėtis kažkieno pagalbos, o jūsų plaukai yra ilgi, tai gali reikšti, kad pati sugaišite daug laiko pridengdama sruogelius priemone. Taip pat gali atsitikti taip, kad netyčia praleidžiate tam tikrą plaukų dalį ir laikui bėgant teks pačiai susidoroti su pasikartojančiu ataugimu.

Kam nereikia dažančio šampūno?

Žmonės su šviesiais plaukais šiek tiek rizikuoja, siekdami spalvoto šampūno. Kartais tokio tipo kosmetika nedažytų plaukų taip, kaip tikėtasi, o spalva gali nustebinti. Kai kurie žmonės, kurie plaukus dažo dažomuoju šampūnu, taip pat mano, kad sruogų spalva gali keistis su kiekvienu plovimu, o tai …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *