Skrudintuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. spalio mėn

Savo skrudintuvų reitinge atsižvelgėme į geriausius šiuo metu rinkoje esančius pasiūlymus. Tarp jų buvo ir modelis Bosch TAT 3A014 kurio galia 980 W. Tai funkcionalus skrudintuvas, nes turi skrudinimo reguliavimą. Jis taip pat turi šaldytos duonos šildymo ir bandelių skrudinimo funkciją. Dėl daugybės įdomių sprendimų, tokių kaip automatinė duonos centravimo sistema ar skrebučio pakėlimo mechanizmas, naudojimasis skrudintuvu mums yra vienas malonumas. Išvaizda taip pat verta dėmesio. Pateiktas skrudintuvas atrodo gražiai ir be rūpesčių. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių šis produktas jums nepatiko, rekomenduojame modelį Philips HD2586 / 20. Šis skrudintuvas leidžia vienu metu paruošti du skrebučius. Jis įrengtas sprendimai, tokie kaip apsauginis jungiklis, jei gabalėliai įstrigtų įrenginyje. Taip pat verta paminėti, kad ši įranga turi rudumo reguliavimą. Jei norite sužinoti kitas pristatomo produkto savybes, kviečiame į likusį mūsų straipsnį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausi skrudintuvai 2021 m

Skanūs skrebučiai pusryčiams – nėra nieko geresnio maloniai dienos pradžiai. Ypač kai į jį dedame uogienės. Skrudintuvas taip pat yra puikus prietaisas šaldytai duonai atitirpinti ar šiek tiek pasenusiai duonai atgaivinti. Mūsų skrudintuvų reitinge yra geriausi pasiūlymai buitinės technikos rinkoje. Patikrinkite, kuris iš jų geriausiai tiks jūsų virtuvėje.

Mūsų rekomendacijos

1. Bosch TAT 3A014

980 W galios skrudintuvas Bosch TAT 3A014 – tai prietaisas, padėsiantis greitai paruošti pusryčius. Pateiktas modelis turi dvi kameras, todėl vienu metu paruošite du skrebučius. Be to, ši įranga turi 6 lygių skrudinimo lygio reguliavimą. Papildomas patogumas – šaltų skrebučių šildymo funkcija. Dėl to, kad prietaisas turi korpuse integruotas nerūdijančio plieno groteles, juo galima skrudinti bandeles.

Praktiškas sprendimas – STOP mygtukas, kurio dėka galime automatiškai sustabdyti skrudinimo procesą, neleisdami duonai pridegti. Šis modelis taip pat turi automatinę duonos centravimo sistemą, taip pat Hi-Lift duonos pakėlimo mechanizmą. Šio skrudintuvo saugos funkcija yra automatinio išsijungimo funkcija, jei duona užsikimštų.

Vartotojai savo vertinimuose pabrėžia, kad įranga yra ne tik labai paprasta naudoti ir funkcionali, bet ir patraukli. Gražus, raudonas korpusas patraukliai atrodo įvairiuose interjeruose. Be to, skrudintuvo naudotojai pažymi, kad jis yra be rūpesčių.

Bosch TAT 3A014 yra funkcionalus įrenginys, kurio galia siekia 980 W. Šis geras skrudintuvas iki 100 PLN turi dvi kameras, kurios leidžia vienu metu paruošti du skrebučius. Šio modelio matmenys: 19 cm x 31 cm x 16 cm.

Privalumai

Reglamentas: Pateiktas modelis turi 6 lygių skrudinimo laipsnio reguliavimą. Tai labai patogus sprendimas, nes skrebučius visada paruošite taip, kaip jums labiausiai patinka.

Bandelių stovas: Verta paminėti, kad modelis parduodamas komplekte su plieninėmis grotelėmis, kurias galima montuoti ant skrudintuvo viršaus. Tai leidžia kepti suktinukus ar raguolius.

Funkciniai sprendimai: Tarp įdomių šio modelio variantų rasite duonos pakėlimo mechanizmą, centravimo sistemą, automatinio išsijungimo funkciją, kai duona užsikemša, taip pat praktišką sustabdymo mygtuką.

Be gedimų: Daugelis žmonių pastebi, kad pateiktas modelis yra labai be gedimų. Net jei skrudintuvą naudojate dažnai, jums nereikia jaudintis, kad jį sugadinsite.

Dizainas: Pateikto modelio dizainą įvertino ir vartotojai. Be jokios abejonės, tai patrauklus bet kurios virtuvės priedas. Taigi, jei orientuojatės ne tik į funkcionalumą, bet ir į išvaizdą, tai pasiūlymas jums.

2. Philips HD2586 / 20

Philips HD2586 / 20 skrudintuvas yra itin praktiškas prietaisas, turintis dvi skylutes su jų pločio reguliavimo sistema. Taip įgyjame galimybę paskrudinti ne tik plonas duonos riekeles, bet ir storesnes bandeles.

Įranga turi praktišką atitirpinimo ir šildymo funkciją. Labai įdomus sprendimas – aukštas duonos keltuvas, taip pat atšaukimo mygtukas. Dėl to įrenginio veikimas yra saugesnis ir patogesnis.

Apsaugą nuo nudegimų garantuoja nešildomas korpusas. Tačiau nuo duonos pridegimo esame apsaugoti apsauginiu jungikliu, kuris įsijungia, kai riekelės užblokuotos. Skrudintuvo valymas taip pat nesukels problemų, nes šis modelis turi nuimamą trupinių padėkliuką.

Skrudinimo laiko reguliavimas septyniais lygiais leidžia pritaikyti įrangos veikimą pagal mūsų lūkesčius. Pateikto įrenginio galia siekia 950 W.

Vartotojai labai teigiamai vertina gaminio tvirtumą, dizainą ir funkcionalumą. Be to, jie pabrėžia, kad šio skrudintuvo valdymas yra labai paprastas.

Philips HD2586 / 20 skrudintuvas yra praktiškas prietaisas, kurio galia 950 W. Šio modelio matmenys: 13 cm x 32 cm x 12 cm. Prietaisas turi praktiškas, gumines, neslidžias kojeles, taip pat yra vieta susuktam kabeliui, todėl jį patogu laikyti.

Privalumai

Reguliavimo sistema: Pateiktame įrenginyje yra dvi angos su jų pločio reguliavimo sistema. Dėl to skrudintuve galime iškepti ir labai plonas, ir storesnes riekeles.

Nešildomas korpusas: Daugelio skrudintuvų atveju problema yra intensyviai įkaistantis korpusas. Deja, galite nemaloniai nudeginti pirštus. Laimei, šis gaminys turi puikią šilumos izoliaciją ir korpusas neįkaista.

Paprasta naudoti: Daugelis žmonių mano, kad skrudintuvą naudoti labai paprasta. Taip yra dėl paprastos įrangos veikimo reguliavimo sistemos, taip pat dėl ​​kepimo atšaukimo mygtuko.

Valymo paprastumas: Kadangi šis modelis turi nuimamą trupinių padėklą, tai jo valymas mums nesukels problemų.

Defektai

Kaina: Atsižvelgiant į tai, kad aparatas vienu metu gamina tik du skrebučius, tai gana brangu

3. Severinas AT 2509

7. Severinas AT 2509Skrudintuvų reitingą užbaigia automatinis modelis su pailgintomis skylutėmis – Severin AT 2509. Unikalus dizainas leidžia talpinti iki keturių skrudintuvų, todėl tai idealus pasiūlymas didesnei šeimai. Jame taip pat yra integruotas stovas, ant kurio galite dėti, pavyzdžiui, ritinius. Siekiant užtikrinti saugumą, korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų (nerūdijančio plieno) ir tinkamai izoliuotas, kad kepant neįkaistų.

Dėl kiek didesnių išmatavimų skrudintuvas turi 1400 W. Elektroninis skrudinimo reguliatorius ir temperatūros jutikliai garantuoja, kad iš skrudintuvo iššokantys skrebučiai bus tobuli. Prietaisas turi dar vieną naudingą funkciją – duonos pašildymą be papildomo skrudinimo.

Modelyje taip pat yra duonos atitirpinimo ir ciklo išjungimo mygtukas. Žinoma, visos funkcijos turi indikacinę lemputę. Daugelis šio modelio naudotojų įvertino tai, kad jums nereikia jaudintis dėl to momento, kai duona įstrigo skrudintuve ir pradeda per daug ruduoti.

Žinoma, taip yra dėl automatinio išsijungimo funkcijos, kai duona užstringa.

Severin AT 2509 – pasiūlymas didesnei šeimai, nes vienu metu skrudintuve galime paruošti 4 skrebučius. Šio modelio galia 1400 W. Prietaiso matmenys: 37 cm x 15,5 cm x 18 cm.

Privalumai

Talpa: Tuo pačiu metu skrudintuve galime paruošti net 4 riekeles duonos.

Darbo sistema: Prietaisas turi elektroninį kepimo valdiklį ir temperatūros jutiklį. Dėl šių sprendimų modelis puikiai iškepa duoną, ir mums nereikia jaudintis, kad mūsų skrebučiai bus apdegę.

Saugumas: Visų pirma, prietaisas yra gerai izoliuotas, todėl kepdami duoną neapdegsite. Be to, jame yra kontrolinė lemputė, informuojanti, kad ji veikia. Labai naudingas sprendimas yra ir tai, kad įranga automatiškai išsijungia, kai duona įstringa skrudintuve.

Saugumas: Prietaisas turi automatinio išsijungimo funkciją, kai duona užblokuota. Be to, šis modelis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir apsaugotas nuo nudegimų naudojant skrudintuvą.

Defektai

Matmenys: Tai vienas didžiausių modelių mūsų sąraše. Jo saugojimas gali būti problemiškas.

4. Russell Hobbs Storm 18954-56

3 Russell Hobbs Storm 18954-56Kitas pasiūlymas yra iš mažiau populiaraus gamintojo, nors Russell Hobbs Storm 18954-56 modelis vis dar išlieka skrudintuvų reitingo viršuje ir užima trečią poziciją. Šis skrudintuvas turi naudingą duonos atitirpinimo funkciją. Puikiai įkaitina įvairaus dydžio griežinėlius – tai įmanoma dėl skrudinimo laipsnio reguliavimo. Šis gaminys yra iš Colors Storm Grey dizaino linijos.

Tai paprasta, klasikinė serija, o pati medžiagos struktūra šiuolaikiška ir labai patraukli. Šis geras ir pigus skrudintuvas taip pat turi labai plačias angas, aukštą duonos keltuvą, kurio dėka galime paruošti įvairaus dydžio skrebučius. Patogus sprendimas taip pat yra kreiptuvai, centruojantys skrudintus griežinėlius. Nuimamas trupinių padėklas taip pat yra šio modelio įrangos dalis.

Russell Hobbs Storm 18954-56 skrudintuvas turi įmontuotą laido laikiklį ir patogias bei praktiškas neslidžias kojeles. Šio modelio galia yra 1100 W, todėl jis sunaudoja šiek tiek daugiau elektros nei mūsų anksčiau pasiūlyti skrudintuvai.

Šį gaminį vertina vartotojai, kurie savo nuomonėse dažnai mini aukštos kokybės darbą ir įdomią išvaizdą.

Russell Hobbs Storm 18954-56 yra modelis, kurio galia lygi 1100 W. Turi praktiškas kojeles, kurios neleidžia paslysti ant stalviršio paviršiaus. Jis dažnai pasirenkamas dėl patrauklaus dizaino.

Privalumai

Atšildymo funkcija: Jei užšaldysite duoną, šis modelis jums patiks, nes jis turi praktinę duonos atitirpinimo funkciją.

Reglamentas: Pateikta įranga turi galimybę …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *