Kategorijos
Uncategorized

Geriausi . išoriniai akumuliatoriai

Eidami pirkti išorinę bateriją (power bank), dauguma pirkėjų žiūri tik į talpą. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte pasiimti ir pirmą pasitaikiusį maitinimo bloką. Sudarėme geriausių išorinių baterijų . reitingą, kuriame yra skirtingos talpos, skirtingų įkrovimo standartų ir didelio pralaidumo įrenginiai. Sudarant topą buvo atsižvelgta į vartotojų atsiliepimus ir ekspertų nuomones.

Turinys

Kaip pasirinkti išorinę bateriją

Išorinių baterijų

Geriausiosšorinės nešiojamojo kompiuterio baterijos

Geriausiosebrangios išorinės baterijos

Geriausiosšorinės baterijos su belaidžiu įkrovimu

Geriausiosšorinės baterijos išmaniesiems telefonams

DUK


Kaip pasirinkti išorinę bateriją

Nuspręsti, kurią išorinę bateriją geriau pasirinkti, nėra labai sunku. Yra keletas funkcijų, į kurias reikia sutelkti dėmesį. Pagrindiniai:

Baterijos talpa. Pagrindinis parametras, lemiantis įrenginio veikimą. 5000 mAh baterijos pakanka, kad išmanusis telefonas išliktų gyvas darbo dieną. Jei planuojate ilgą kelionę, geriau tinka įrenginiai su 10 000 mAh baterija.

Srovės stiprumas. Norėdami įkrauti telefoną su mygtuku, tinka modeliai, kurių srovė yra 1 A. Planšetiniam kompiuteriui reikalingi įrenginiai, kurių indikatorius yra ne mažesnis kaip 2,1 A, kitaip krovimas užtruks ilgai arba išvis neprasidės.

Greito įkrovimo funkcija. Kai jūsų programėlė palaiko greito įkrovimo standartus, rekomenduojama įsigyti powerbank modelius su ta pačia galimybe. Taigi „perpylimas“ bus greitas ir neskausmingas, be tempimo valandų.

Jungčių skaičius ir tipas. Daugelyje modelių yra du ar daugiau prievadų, todėl vienu metu galima prijungti du įrenginius. Be to, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kurios jungtys yra tiesiogiai naudojamos. Šiuolaikiniuose modeliuose tai dažniausiai yra C tipo USB ir mikro USB.

Apsauga. Bus itin apmaudu, jei įsigytas power banko modelis netrukus suges. Patariame rinktis kokybiškus įrenginius su apsauga nuo trumpojo jungimo, perkrovų ir perkaitimo. Kai tik įmanoma, rinkitės žinomų, laiko patikrintų ir gerą reputaciją turinčių gamintojų įkroviklius. Tad mažiau šansų pakliūti į dėžę su „kiniškais miliamperais“, kurios tik ir laukia progos sprogti tiesiog savininko kišenėje.

Svoris. Dauguma 10 000 mAh baterijų savo dydžiu yra panašios į išmaniuosius telefonus, tačiau yra dvigubai storesnės ir sveria apie 250–300 g. 20 000 mAh baterijos yra panašios į nešiojamus kietuosius diskus ir traukia 400–600 g.

Suderinami įrenginiai. Daugelis maitinimo blokų yra skirti įkrauti išmaniuosius telefonus, medijos leistuvus, išmaniuosius laikrodžius, ausines ir kitą nešiojamą elektroniką. Jei reikia pratęsti nešiojamojo kompiuterio baterijos veikimo laiką, išorinė baterija turėtų būti didelės talpos, aukštos įtampos ir tinkamos jungties.

Testai ir apžvalgos. Prieš perkant patartina išstudijuoti maitinimo banko testus. Kartais nutinka taip, kad realūs parametrai gerokai skiriasi nuo kūrėjo nurodytų.


Geriausi SSD diskai

Išorinių baterijų

Šiuolaikinis žmogus nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, o išsikrovusi baterija gali būti tikra nelaimė. Jei šalia nėra lizdo, į pagalbą kviečiamas maitinimo bankas. Įrenginių įvairovė rinkoje įspūdinga, todėl pirkėjas renkantis gali sugluminti. Kad jums būtų lengviau, pasirinkome geriausius išorinius akumuliatorių įkroviklius.

Geriausiosšorinės nešiojamojo kompiuterio baterijos

Ne kiekvienas maitinimo blokas gali įkrauti nešiojamąjį kompiuterį. Visų pirma, jis turi palaikyti nešiojamojo kompiuterio įkrovimo parinktį. Be to, turite turėti reikiamą adapterį. Pasirinkime yra geriausi maitinimo blokai, įkraunantys nešiojamuosius kompiuterius. Jie turi aukštus klientų įvertinimus, pakankamą galią ir geras technines charakteristikas.

Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh PLM07ZM

Patogus nešiojamas modelis su 20 000 mAh. Kompaktiškas maitinimo blokas palaiko 45 W dviejų krypčių įkrovimą. Įrenginys yra universalus ir, be nešiojamųjų kompiuterių, tinka įkrauti beveik bet kokios prekės ženklo įtaisą: ausines, monopodus, elektronines knygas ir kt. „Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro“ taip pat tinka maitinti LED lempas su USB jungtimi.

Įrenginys turi „Power Delivery“, „Quick Charge 2.0“ ir „3.0“ greito įkrovimo standartus, todėl sutrumpės laikas, per kurį nešiojamasis kompiuteris įjungiamas į funkcinę būseną. Modelis turi dvi USB-A jungtis ir vieną USB Type-C, todėl maitinimo bloką pavers tikra jėgaine, praverčiančia kelyje ar poilsiaujant lauke.

Kūrėjas taip pat pasirūpino išorinės baterijos patikimumu, sumontuodamas plokštę, apsaugančią nuo maitinimo šuolių ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *