Geriausi elektriniai dantų šepetėliai

Elektriniai dantų šepetėliai palengvina dantų valymą ir efektyvumą nei įprasti dantų šepetėliai. “ redaktoriai nusprendė išanalizuoti vartotojų nuomones apie šiuos įrenginius. Peržiūrėjome įvairių elektrinių dantų šepetėlių apžvalgas ir atrinkome 5 geriausius modelius, kurių atsiliepimai buvo teigiami, kurie padės jums įsigyti geriausią elektrinį dantų šepetėlį.

Geriausių elektrinių dantų šepetėlių

Norėdami sudaryti geriausių elektrinių dantų šepetėlių topą, ištyrėme 36 modelius, kurie turi kelis veikimo režimus ir efektyviai valo dantis nuo apnašų ir akmenų. Į reitingą įtrauktas penketukas su daugybe teigiamų klientų atsiliepimų, kurie yra svarbūs . Kiekvienas modelis yra maitinamas baterijomis ir turi galimybę pakeisti purkštukus naujais.

6 vieta Oral-B Vitality 100 3D White1

5 vieta Oral-B PRO 2 2000 CrossAction

4 vieta MEGA Ten Kids Sonic Duckling

3 vieta Oral-B PRO 2 GumCare

2 vieta Philips Sonicare Protective Clean 5100 HX 6850/57

1 vieta Polaris PETB 0101 TC
Kokį elektrinį dantų šepetėlį pirkti


6 vieta Oral-B Vitality 100 3D White

Nebrangus elektrinis šepetys su apvaliu antgaliu. Jis turi vieną veikimo režimą, kuriame užtikrinamas 7600 stūmoklinių apsisukimų per minutę greitis.

Prietaisas veikia iš akumuliatoriaus neįkraunant iki 30 minučių. Įkrovą galima papildyti per 24 valandas. Komplekte: 1 antgalis, baterija, pakrovėjas. Šepetys turi įmontuotą laikmatį, kuris jį išjungia praėjus 2 minutėms nuo darbo pradžios.

Odontologai parduodami baltais, mėlynais ir rožiniais dėklais. Apvalus antgalis efektyviai valo apnašas ir akmenis nuo dantų, gydo juos iš visų pusių. Galvos viduryje yra guminis įdėklas, aplink kurį iš keturių pusių simetriškai išsidėstę trys šerių kuokšteliai.
Nebrangus modelis

žema kaina;
moderni išvaizda;
lengva rasti parduodamus pakaitinius purkštukus;
gerai valo dantis.
nėra įspėjimo apie išsikrovusią bateriją;
veikia tik vienu režimu;
įkrovimas greitai sunaudojamas.

Geriausi drėkintuvai burnos ertmei

5 vieta Oral-B PRO 2 2000 CrossAction

Kainos ir kokybės požiūriu geriausias elektrinis šepetys yra baltos ir mėlynos spalvos, su apvaliu antgaliu. Jis turi du veikimo režimus: kasdienį valymą ir subtilų. Suteikia greitį iki 40 000 pulsacijų arba 8800 apsisukimų atgal per minutę. Modelis turi ant dantų įmontuotą slėgio jutiklį, kuris praneša apie stiprų spaudimą. Tinka vaikams ir suaugusiems.

Prietaisas veikia iš akumuliatoriaus neįkraunant iki 30 minučių. Įkrovą galima papildyti per 24 valandas. Komplekte: 2 purkštukai, stovas, baterija. Šepetys turi įmontuotą laikmatį, kuris jį išjungia praėjus 2 minutėms nuo darbo pradžios. Kas 30 sekundžių pasigirsta garsinis pranešimas, kad laikas pakeisti šepetėlio vietą.

Kampuoti CrossAction galvutės šereliai apgaubia kiekvieną dantį, švelniai pašalindami apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų ir išilgai dantenų linijos. Minkšti Sensitive šepetėlio galvutės šereliai idealiai tinka jautrioms burnos vietoms valyti. Suapvalinti šerių galiukai apsaugo emalį. Šepetys aprūpintas vandeniui atsparia ergonomiška rankena.
Gerai valo

gerai valo dantis
lengvas, patogus laikyti rankoje;
naujus purkštukus lengva rasti parduodant;
tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams
akumuliatorius įkraunamas ilgai;
įkrovimas greitai sunaudojamas.

4 vieta MEGA Ten Kids Sonic Duckling

Burnos higiena svarbi nuo gimimo, todėl svarbu kuo anksčiau išmokyti vaikus valytis dantis. Kad procesas būtų efektyvus, jums reikia geriausio elektrinio dantų šepetėlio vaikams. Norėdami jį pasirinkti, pirmiausia turite atsižvelgti į amžiaus apribojimus ir nusipirkti modelį, kuris nepažeidžia trapios emalio.

Geriausias vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis pagal mūsų versiją yra MEGA Ten Kids Sonic Duck, kurį galima naudoti nuo pirmųjų dantų atsiradimo momento. Modelis pagamintas iš geltonos anties formos ir tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms. Minkštas šepetėlis su 20 000 šerių švelniai, bet efektyviai valo vaikų dantis nepažeisdamas emalio ir netraumuodamas dantenų. Šepetys daro 16 000 vibracijų per minutę, o antgalis sukasi 360 laipsnių kampu – valant nereikia sukti šepetėlio. LED apšvietimo dėka vaikai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *