Geriausi kavos malūnėliai

Rytas prasideda nuo kavos, bet geras rytas prasideda nuo tinkamai paruoštos kavos. Jei esate šio aromatingo gėrimo žinovas, kaip ir mes, ir galvojate, kokią kavos malūnėlę įsigyti, atsisėskite. Pakalbėkime apie juos visus svarbiausius.

Mes sudarėme geriausių kavos malūnėlių, skirtų įvairiems skoniams ir biudžetams, įvertinimą, atsižvelgdami į jų charakteristikas ir suskirstę pagal įvairovę – konkrečioms užduotims atlikti.

Taip pat peržiūrėjome šimtus atsiliepimų, dešimtis atsiliepimų ir uždavėme nepatogių klausimų pardavėjams iš M.Video, Eldorado ir DNS. Laimei, visos parduotuvės buvo šalia. Ir, žinoma, negalėjome aplenkti DNS patikimumo įvertinimo, kad palygintume pardavėjų pasakojimą su tuo, kuo skundžiasi tikri vartotojai.


  Šios medžiagos gali jus sudominti: geriausios kavos pupelės ir geriausi kavos aparatai

  Kavos malūnėlių

  Kategorija Vieta Modelis Kas šaunu

  Geriausioslektrinės kavos malūnėlės

  #keturi LUMME LU-2605 Biudžetiškiausias ir didelės talpos
  #3 Kitfort KT-1315 Nuimamas dubuo
  #2 REDMOND RCG-M1609 Pats galingiausias
  #vienas Bosch MKM 6000/6003 Pakreiptas dubuo / Patogiausias malimas

  Geriausi šlifuokliai

  #5 De’Longhi KG 79 Nuimamas viršutinis šerdis
  #keturi Kitfort KT-741 Sulankstoma konstrukcija / didžiausias šlifavimo laipsnių skaičius
  #3 Wilfa WSCG-2 Pats erdviausias
  #2 Rommelsbacheris EKM 300 Yra porcijų dozė
  #vienas Nivona NICG 130 CafeGrano Su tiesioginiu šlifavimu ir laikmačiu

  Geriausiosankinės kavos malūnėlės

  #3 Hario Mini Slim Plus MSS-1DTB Skaidrus indas maltai kavai
  #2 Karštas turinys Terra Antica medinis dėklas
  #vienas Timemore Chestnut C2 Platus šlifavimo diapazonas

  Geriausiosebrangios kavos malūnėlės

  #keturi VITEK VT-7124 Metaliniai peilių ašmenys
  #3 ENDEVER COSTA-1052 Pats kompaktiškiausias
  #2 REDMOND RCG-M1608 Pats tyliausias
  #vienas Kitfort KT-1329 2 dubenys su skirtingu peilių skaičiumi

  Kavos malūnėlis nustato maltos kavos skonį. Kavos pupeles reikia sumalti prieš pat verdant. Sumalami vos pusvalandį prieš naudojimą, jie tampa „negyvi“ – ​​praranda aromatą, skonio gylį ir naudingus elementus.

  Visos kavos malūnėlės veikia skirtingai.. Kai kurie maldami grūdus gali pašildyti – tada gėrimas bus kartaus. Kai kuriose grūdai susmulkinami stambiai arba nepakankamai tolygiai – tokiu atveju kepimas užtrunka ilgai, o skonis iki galo neatsiskleidžia. O kavos malūnėlio pagalba galite sumalti net prieskonius, riešutus ir cukrų.

  Kuris kavos malūnėlis geriausiai tinka kavos pupelėms, o kurį geriau pasiimti į namus ar biurąbūtinai pasakysime. Mūsų reitinge yra įvairių tipų ir skirtingų kainų kategorijų modeliai.

  Vartotojų atsiliepimai ir pardavėjo komentarai antras dalykas. Pirmiausia turite nustatyti pagrindines savybes, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

  Malimo kokybė. Kaip tolygiai susmulkinami grūdai. Nuo to priklauso gėrimo skonis – jei susidurs dideli gabaliukai, kava bus karti.
  Malimo dydis. Kuo daugiau malimo laipsnių, tuo daugiau kavos rūšių galima paruošti. Šlifavimo dydį galima reguliuoti tik šlifavimo modeliuose.
  Dalių medžiagos. Nuo jų priklauso kavamalės saugumas ir ilgaamžiškumas. Pavyzdžiui, metalinis korpusas tikrai patikimesnis nei plastikinis.


  Geriausioslektrinės kavos malūnėlės

  Elektrinės kavos malūnėlės skirstomos į rotacines ir burbulines: rotaciniu būdu pjaustomi grūdai, girnos malami ir smulkinami.

  Mūsų topuose yra keturi modeliai su rotaciniu tipu. Jie tolygiai ir smulkiai sumala grūdus, yra pagaminti iš saugių medžiagų, kurios neišskiria kenksmingų medžiagų ir nesugenda nuo dažno naudojimo.

  Ir taip patvisi turi papildomą apsaugą – jei pamiršite uždaryti dangtį, prietaisas neįsijungs.

  ?Test: kurios programėlės yra tikros, o kurios išgalvotos

  Pagrindinis rotacinių kavos malūnėlių privalumasjie yra nebrangūs. Minusas – nebus galima reguliuoti šlifavimo dydžio. Jei norite šlifuoti mažiau, tiesiog palaikykite ilgiau.

  Norėdami įvertinti geriausias elektrines kavos malūnėles, palyginome populiariausių iš jų specifikacijas, ištyrėme realių vartotojų atsiliepimus ir žiūrėjome išsamias vaizdo įrašų apžvalgas.

  Modelis Kas šaunu
  #keturi LUMME LU-2605 Biudžetiškiausias ir didelės talpos
  #3 Kitfort KT-1315 Nuimamas dubuo
  #2 REDMOND RCG-M1609 Pats galingiausias
  #vienas Bosch MKM 6000/6003 Pakreiptas dubuo / Patogiausias malimas

  4 vieta LUMME LU-2605

  Reitingas „Yandex.Market“ – 4,6, „Ozone“ – 4,9

  Atsidaro geriausių . kavos malūnėlių TOP biudžetinis modelis su didele 250 vatų galia.

  2 peilių antgalis susmulkina 50 gramų grūdų per 30 sekundžių. Dubuo ir peiliukai pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl yra atsparūs korozijai ir išoriniams pažeidimams. Medžiaga nesugenda nuo dažno naudojimo ir yra sukurta ilgą laiką …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *