Geriausi automobilių garsiakalbiai

Automobilių garsiakalbis – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Visi žinome, kaip muzika gali būti naudinga ilgų kelionių automobiliu metu. Kartais tai mus stimuliuoja, todėl norint gauti aukštos kokybės garsus reikia atitinkamų garsiakalbių. Modelis ateina mums į pagalbą „Alpine SXE-1750S“kuris teikia optimalius garsus, be triukšmo ir priemaišų. Gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos leidžia naudoti daugelį metų. Kalbėtojai taip pat verta paminėti „Pioneer“ TS-G1710Fkurias noriai renkasi vartotojai. Jas lengva montuoti, o tai iš esmės palengvina gamintojo pateikti varžtai ir dangteliai, garantuojantys estetinę išvaizdą. Įranga suteikia pakankamą žemųjų dažnių garsą, net ir esant labai žemam garsui, kurį vertina stiprią muziką mėgstantys vairuotojai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį automobilio garsiakalbį pirkti?

Vairuoti automobilį yra daug smagiau, jei jį gali lydėti muzika. Tačiau dažnai kenčiame nuo nekokybiškos įrangos. Dėl silpnų garsiakalbių jūsų klausomos dainos praranda gilumą, o kai kurios dainų dalys net nėra girdimos. Deja, rasti tinkamus garsiakalbius yra tikras iššūkis. Ypač žmonėms, kurie nėra susipažinę su garso aparatūra.

Tai, kad gamintojai dažnai pateikia technologines naujoves, reiškia žinoti koks yra geriausias automobilio garsiakalbis, turime būti atnaujinti su visomis technologinėmis naujovėmis. Todėl nusprendėme aptarti keletą svarbiausių šių įrenginių savybių, į kurias turėtume atkreipti dėmesį, jei norime įsigyti naujų garsiakalbių savo automobiliui.

Visų pirma, jei savo automobilyje turime vietą gamintojo parengtai garsiakalbiai, turėtume pasirinkti tinkamą garsiakalbių dydį. Ne tik galėsime paslėpti įrangą ir taip išlaikyti vietą automobilyje. Transporto priemonių gamintojai paprastai palieka vietą kabeliams važiuoti. Taigi, baigus diegimą, viskas atrodys estetiškai.

Žinoma, jei planuojame įdiegti garso sistemą, kuri bus prioritetinė mūsų automobilyje, galime pasirinkti galimybę subwooferį įdėti į bagažinę ir papildomus garsiakalbius, skirtus aukštesniems tonams atkurti, patalpinti mums tinkamiausiose vietose. Nepaisydamas automobilio gamintojo rekomendacijų. Į kokius parametrus taip pat turėtume atkreipti dėmesį?

Membrana

Garsiakalbio diafragmos medžiaga turi įtakos iš jos sklindančio garso kokybei. Šiuo metu rinkoje gaminami garsiakalbiai su diafragma iš popieriaus, polipropileno ir aliuminio. Populiariausios yra popieriaus membranos. Paprastai juos randame vidutinės klasės įrangoje. Deja, jie mažai perteikia žemus tonus.

Iš polipropileno pagamintas diafragmas paprastai galima rasti aukštesnės klasės garsiakalbiuose. Jie yra kietesni nei popieriniai, todėl geriau praleidžia žemus garsus. Tačiau garsas, gaunamas iš polipropileno garsiakalbio, nebus toks šiltas, kaip sklindantis iš popieriaus kūgio. Garsiakalbiai su polipropileno diafragma yra jautrūs temperatūrai, tačiau yra atsparūs išorės veiksniams. Tuo tarpu pagaminti iš popieriaus, veikiami šviesos, gali būti pažeisti. Kita vertus, aliuminio membranos dažniausiai naudojamos žemųjų dažnių garsiakalbiuose.

Garsiakalbių galia

Garsiakalbio galia turėtų būti vertinama kartu su stiprintuvo galia. Taisyklė yra ta, kad prietaisas turėtų turėti bent 1,5 karto didesnę galią nei stiprintuvas ar radijas, per kurį klausomės muzikos.

Tačiau turėtume prisiminti, kad prodiuserių suteikiama didžiausia galia, dar vadinama muzikine, pasiekiama tik akimirkai grojant muzikai, tai nėra pastovi vertė. Todėl turėtume daugiau dėmesio skirti parametrui: vardinė galia taip pat pažymėta kaip RMS. Šią vertę taip pat turėtų pateikti gamintojai. Jis yra patikimesnis, nes garsiakalbis palaiko pastovų lygį.

Garsiakalbio tipas

Svarstydami automobilio garsiakalbio įsigijimą, galime apsvarstyti pasirinkimą tarp vieno, dviejų, trijų ir keturių modelių. Šis parametras nustato, kiek membranų buvo įdiegta garsiakalbyje. Yra žinoma, kad kuo daugiau jų yra tam tikrame modelyje, tuo geresnis bus garsas.

Vienkryptėje įrangoje visas dažnių diapazonas grojamas per vieną diafragmą, o garsesnio garsumo garsiakalbiuose juostos yra atskirtos. Tai reiškia, kad dainose, kurių klausomės, galėsime išgirsti daugiau detalių, kurių žemos kokybės garsiakalbiuose mūsų ausims neaptiktų. Dviejų krypčių įrenginiuose yra atskiros žemųjų dažnių ir aukštųjų garsiakalbių grandinės, trijų krypčių garsiakalbiai papildomai aprūpinti vidutinio tono grandinėmis ir keturių krypčių garsiakalbiai su supertweeteriu, t.

Taip pat galime rasti bendraašius garsiakalbius, t. Y. Plačiajuosčio koaksialinius garsiakalbius. Jie turi didelį garsiakalbį, skleidžiantį žemus tonus, ir papildomai įmontuotus mažus garsiakalbius, kurie atkuria aukštus garsus.

Dažnio atsakas

Dažnio atsakas yra terminas, apibūdinantis dažnių diapazoną, kurį gali nešti ausinės ar garsiakalbiai. Jis išreiškiamas Hz. Kai žinosime tam tikros įrangos dažnio atsaką, sužinosime, kokius aukščiausius ir žemiausius garsus šis prietaisas atkartos.

Teoriškai todėl kuo didesnis dažnio atsakas, tuo geresnis garsiakalbio modelis. Tačiau prisiminkime, kad žmogaus ausis nėra tobula. Vidutiniškai žmogus gali girdėti nuo 20 iki 20 000 hercų diapazoną. Mes rasime be jokių problemų automobilių garsiakalbiai geromis kainomis, kurie siūlo dažnio atsaką nuo 40-60 Hz iki 20 000-22 000 Hz.

Santrauka

Perskaitę mūsų vadovą, jau turėtumėte žinoti kokį automobilio garsiakalbį pasirinkti. Tačiau įsigiję reikiamą įrangą, nepamirškite jos pritvirtinti taip, kad garso efektas būtų kuo geresnis. Bendra taisyklė yra ta, kad garsiakalbiai, skirti atkurti žemus tonus, turėtų būti dedami į apatines automobilio dalis, o aukšti – į aukštesnes. Taip pat patartina pirmiausia įdiegti žemų dažnių aparatinę įrangą ir tada išbandyti, kur geriausia pastatyti aukštų dažnių garsiakalbius.

Žemųjų dažnių garsiakalbiai dažniausiai montuojami durų apačioje, po sėdyne arba bagažinėje. Kita vertus, aukštų garsiakalbių garsiakalbiai dažniausiai randami šalia šoninių veidrodžių arba prietaisų skydelyje. Tik nepamirškite neįrengti jokių garsiakalbių per arti savo ir keleivių ausų.

7 geriausi automobilio garsiakalbiai. Nuomonės 2021 m

Mes paruošėme jums automobilių garsiakalbių reitingą. Jos dėka sužinosite, kurie modeliai yra verti dėmesio dėl gerų parametrų ir patrauklios kainos.

1. „Alpine SXE-1750S“ automobilinės kolonėlės

Ar vairuodami automobilį kovojate su neaiškių ir švelnių garsų problema? Mes turime būdą. Mes rekomenduojame įsigyti keturių „Alpine“ garsiakalbių rinkinį. Jų maksimali galia siekia net 280 W, o tai užtikrina gilius ir stiprius garsus keliaujant. Garsiakalbiai pagaminti iš patvarių elementų, todėl jie ilgai tarnaus jums be problemų.

Pateiktas automobilių garsiakalbių rinkinys, kurio dažnio atsakas yra 60 Hz, padarys iš radijo sklindančias melodijas aiškias ir daugialypes. Garsiakalbių standartinis skersmuo yra 16,5 cm, todėl jų montavimas nėra problema. Tai taip pat palengvina daugybė angų, užtikrinančių padėtį pasirinktu kampu. Pateiktos įrangos efektyvumas yra didelis, nes ji siekia 92 dB, todėl ji įgalina garsius ir aukštus garsus.

Vairuotojai, įsigiję pristatytą automobilio garsiakalbių sistemą, dažniausiai teigia apie tai teigiamai. Jų nuomone, įranga teikia švarius ir stiprius garsus, taip pat be rūpesčių surenka, o tai nereikalauja daug laiko.

Automobilių garsiakalbių „Alpine SXE-1750S“ skersmuo yra 16,5 cm. Jų efektyvumas yra 92 dB, o dažnio atsakas yra 60 Hz.

Privalumai

Galia:

Automobilių garsiakalbių rinkinys pasižymi didele galia, siekiančia 280 W. Tai suteikia švarius ir daugialypius garsus, kurie daugelį kelionių automobiliu pavers malonesnėmis.

Efektyvumas:

Pateiktas modelis turi vadinamąjį didelis efektyvumas. Jo vertė yra 92 dB, todėl džiugina visus gerbėjus klausytis muzikos garsiai.

Surinkimas:

Įranga montuojama be rūpesčių. Prie to prisideda angų skaičius, o tai leidžia garsiakalbius išdėstyti keliais kampais.

Skersmuo:

Modelio universalus skersmuo yra 16 cm. Tai leidžia garsiakalbiams pritaikyti daugumą automobilių.

Naudojimas:

Įranga pagaminta iš patvarios plastiko ir aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą, nebijant žalos ir mechaninių sužalojimų.

Trūkumai

Grotelės:

Gamintojas prie rinkinio nepritvirtino reikiamos kaukės. Todėl vartotojas turi pats jį nusipirkti, o tai sukelia papildomų išlaidų. Dėl grotelių trūkumo garsiakalbiai taip pat atrodo nepatrauklūs.

2. „Pioneer TS-G1710F“ automobilinės kolonėlės

Reitinge pateikiami dviejų „Pioneer“ automobilių garsiakalbių rinkiniai, pagaminti naudojant IMPP kompozicinį kūgį. Įrengus automobilį, užtikrinamas optimalus garsas. Didžiausia įėjimo galia yra 280 W. Garsiakalbiai suteikia labai gerą žemųjų dažnių garsą net ir tarp žemų tonų, o tai svarbu žmonėms, mėgstantiems stiprius garsus.

Automobilių „Pioneer“ garsiakalbiai pabrėš visus radijo garsus, kurie ilgą kelionę padarys daug malonesnę. Rinkinyje yra dvi grotelės ir varžtai. Papildomi elementai, kuriuos gamintojas pateikia vartotojams, padeda lengvai montuoti garsiakalbius automobilyje ir nekelia papildomų išlaidų vartotojams. Įranga …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *