Geriausias kamino gaubtas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

Dūmtraukio gaubtas – pirkimo vadovas, eiliškumas ir bandymas

Ar jums įdomu, kuris kamino gaubtas šiuo metu yra populiariausias tarp vartotojų? Mes tai jau žinome. Mes atlikome išsamią internete paskelbtų komentarų analizę, norėdami sužinoti, kurie įrenginiai laikomi efektyviausiais ir funkcionaliausiais. Gaubtas yra reitingo viršuje „Akpo WK-9 Kastos 60“kuriuos galima sumontuoti kaip absorbentą ar ištraukėją. Įranga pagaminta iš stiklo ir nerūdijančio plieno, todėl yra itin elegantiška ir lengvai valoma. Be to, rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas, kuris žymiai palengvina prietaiso veikimą, jo nereikia prieiti. Antroji vieta priklauso gaubtui „Gorenje DVG 600 ZWE“. Šiame modelyje yra modernūs šviesos diodai, teikiantys ryškią, natūralią šviesą. Produktas yra baltos spalvos ir atrodo gražiai. Reikėtų pridurti, kad ši įranga taip pat gali veikti kaip ištraukėjas ar sugėriklis. Jei jums nepatiko mūsų pasiūlymai, būtinai patikrinkite kitų mūsų sąraše paryškintų gartraukių aprašymus. Tarp jų tikrai yra jūsų ieškomas modelis.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį kamino gaubtą pirkti?

Ruošdami vakarienę turime atsižvelgti į tai, kad mūsų virtuvę užpildo labai intensyvūs kvapai. Negana to, kartais indas perdega, todėl tenka susidurti ne tik su nemaloniu kvapu, bet ir su dūmais. Tokiu atveju jums reikės gartraukio, kuris sugertų kvapą. Ypatingas modelis yra kamino prietaisas, montuojamas tiesiai virš viryklės. Ilgas kaminas naudojamas vamzdžiui nusausinti nešvarumus iki ventiliacijos veleno. Deja, nemaža dalis vartotojų vis dar nežino, kaip įsigyti geriausią kamino gaubtą rinkoje. Dėl šios priežasties mes parengėme šį vadovą su keletu patarimų.

Kontrolė – kokį kamino gaubtą pasirinkti?

Rinkoje yra prietaisų su rankiniu arba elektroniniu valdymu. Pirmasis tipas yra su lengvai naudojamu slankikliu, kuriuo paleidžiame gaminį ir keičiame jo darbo intensyvumą. Alternatyva yra prietaisai su mažais, bet gerai pažymėtais mygtukais. Tokio tipo kontrolė dažniausiai būna senesniuose produktuose.

Antrasis tipas yra gaubtai su elektroniniu valdymu, kuriuose yra mažas ekranas. Ant jo yra mygtukai arba jutiklinis skydelis, kurio pagalba mes nustatome įrangos veikimo režimą. Vartotojas gali pasirinkti ne tik oro srauto greitį, bet ir užprogramuoti tikslų prietaiso veikimo laiką. Tai geras sprendimas žmonėms, kurie nori šiuolaikinių produktų su paprasta operacine sistema. Be to, dauguma jutiklinių skydelių taip pat leidžia valdyti apšvietimą. Įdomi alternatyva yra viryklės gaubtai. Įrenginius, kurių nuotolis yra geras, galima įjungti ir išjungti, kai esate kitame kambaryje.

Efektyvumas – koks yra geriausias kamino gaubtas?

Jei pasirinksite per silpną įrangą, ji negalės atsikratyti viso kambario kvapo. Savo ruožtu per stiprūs modeliai atvėsins virtuvę. Našumas nurodomas m3 / h. Norint pasirinkti tinkamą gaubtą, reikia apskaičiuoti kambario kubatūrą, t. Y. Grindų ploto ir kambario aukščio sandaugą. Tada padauginsite rezultatą iš 6, nes tai yra minimalus darbo tempas, rekomenduojamas aukštos kokybės gaminiuose. Didžiausios vertės atveju gautą kubatūrą padauginkite iš 12.

Pavarų skaičius

Kadangi ne visada būtina naudoti maksimalią gaubto galią, gerai, kad turite pavaras. Jų dėka mes galime greitai ir tiksliai pritaikyti darbo režimą pagal savo poreikius. Priklausomai nuo pasirinktos įrangos rasite peršokimo skydelį arba sklandų reguliavimą. Pirmojo prietaiso atveju yra rankenėlės ar mygtukai, o antrame – rankenėlė pasukimui.

Standartiniuose viryklių gaubtuose yra nuo 2 iki 4 pavarų, tačiau yra ir šiek tiek pažangesnių prietaisų, kurių šis skaičius yra net 8. Pirmojo tipo prietaisai veiks su 4 degiklių virykle, kurioje mes gaminame iki 3 patiekalų. Tuo pačiu metu. Tačiau jei turite didelę viryklę su daugiau virimo zonų, rekomenduojame investuoti į galingesnį gaubtą, kurio reguliavimas yra didelis.

Filtrai

Efektyvus darbas nebus įmanomas be geros kokybės filtrų, kurie yra gaubte. Pirmasis tipas yra riebalų gaudyklė. Kadangi šį produktą reikia reguliariai valyti, jis turėtų būti pagamintas iš aliuminio. Didžioji dauguma gamintojų naudoja filtrus, kuriuos galima plauti indaplovėje. Antrasis tipas yra anglies filtras, kuris garantuoja daugelio nemalonių kvapų neutralizavimą.

Apšvietimas

Apšvietimas yra kiekvieno gaubto įrangos elementas. Lempos švytėjimas krinta tiesiai ant viryklės ir ruošiamų patiekalų, o tai leidžia mums geriau kontroliuoti gaminamą maistą. Valant viryklę neabejotinai pravers papildomas apšvietimas.

Priklausomai nuo modelio, gaubtuose yra 2 arba 4 lempos. Be to, šiuolaikiniuose prietaisuose su 4 lemputėmis vartotojas gali pasirinkti šviesos intensyvumą. Atsižvelgiant į pasirinkimą, tikrai geriau pasirinkti LED arba halogeninį apšvietimą, nes tai yra pigus, bet ir efektyvus pasirinkimas. Tokie tipai garantuoja stiprią ir ryškią šviesą, kuri nedirgins mūsų akių.

Dizainas

Dėl savo konstrukcijos kamino gaubtas užims didelę dalį virš viryklės, todėl verta įsitikinti, ar gaminys yra elegantiškas. Laimei, gamintojai vis dažniau tenkina mūsų poreikius. Geras sprendimas yra geometrinės formos (daugiausia trapecijos ir kvadrato) įranga, kuri tilps į modernią erdvę. Tokie prietaisai yra įvairių spalvų ir dydžių. Tai reiškia, kad nereikia rinktis klasikinių plieno sprendimų, nes juodi gaubtai tampa vis populiaresni. Žmonėms, kurių virtuvės dekoruotos baltomis spalvomis, yra baltos arba kreminės spalvos modeliai. Kalbant apie dydžius, vartotojai taip pat turi platų pasirinkimą, nes įrangos plotis gali būti 50 cm, 60 cm, 90 cm ir net 100 cm. Ši vertė priklauso nuo vietos, kurią turime virtuvėje, ir kaitlentės pločio. Kuo jis didesnis, tuo platesnis turėtų būti gaubtas.

Natūralu, kad senovinio stiliaus gerbėjai taip pat ras kažką sau. Parduotuvėse galime rasti daug kaimiškų prietaisų, kurie savo dizainu nurodo liaudies stilių. Tokie gaminiai puikiai tiks vasarnamiuose.

Atminkite, kad geriausias viryklės gaubtas yra tas, kuris tinka kambariui. Reikėtų užtikrinti spalvų konsistenciją, nes įranga neturėtų būti matoma. Tuo pačiu metu atkreipkite dėmesį į tai, kaip valomas modelis. Jei jo vidus dulkėtas, visos atliekos pateks į jūsų viryklę ar net ruošiamą maistą ją paleidus. Be to, veikiant garams ir riebalams, gali atsirasti didelis nešvarumas. Verta įsitikinti, kad jus dominantį modelį (ar bent jau jo dalis) galima išvalyti indaplovėje. Tai naudingas patogumas, kuris prailgins jūsų įrangos tarnavimo laiką.

Garso emisija

Svarbus parametras yra ir gaubto skleidžiamas garsas. Jei įranga veikia per garsiai (viršija 90 dB), tai gali sukelti nemalonumų namų ūkio nariams. Nepamirškite, kad stipraus kvapo ar stipraus degimo atveju prietaisas turės dirbti keletą minučių, kad pašalintų užterštumą. Štai kodėl rekomenduojame investuoti į įrangą, kurios generuojamas triukšmas neviršija 60 dB. Tačiau rinkoje yra modelių, kurių triukšmo lygis yra 35dB arba 40dB, tačiau jie yra gana brangūs.

Dūmtraukių gaubtai geromis kainomis

Įrenginių kainos labai skiriasi. Aparatinės įrangos dizainas yra tai, kas juos labiausiai veikia. Taigi rasite klasikinės išvaizdos modelių, kainuojančių 100 PLN, tačiau rinkoje yra ir 2000 PLN ar net 4000 PLN modelių. Kita vertus, išskirtiniai, mažų matmenų, tačiau didelio efektyvumo produktai kainuoja iki 10 000 PLN.

Atminkite, kad modelio našumas yra svarbiausias ir turėtumėte į tai atkreipti dėmesį. Dėl šios priežasties raginame daugiau investuoti į efektyvesnį modelį.

Top 5 kaminų gaubtai. Nuomonės 2021 m

Virtuvė be ištraukiamojo gaubto – tai įmanoma, tačiau tik tuo atveju, jei gyvenate atogrąžų šalyje ir neturite sienų bei langų. Jei esate nepakankamai vėdinamas, staiga visi kambariai kvepia vakar dienos vakariene. Štai kodėl taip svarbu įsigyti geros traukos prietaisą, kurio dėka išnyks nemalonūs kvapai. Mūsų kaminų gaubtų reitingaspadės pasirinkti tinkamą virtuvės modelį.

1. „Akpo WK-9 Kastos 60“ gaubtas

1-akpo-wk-9-castos-60„Akpo Wk-9 Kastos 60“ yra pirmasis mūsų pasiūlymas su programuotojo funkcija ir papildomu nuotolinio valdymo pulteliu, kad būtų lengva valdyti. Šį modelį galima rinktis iš „inox“ spalvų, juodo ar balto stiklo, todėl lengvai rasite įrangą, kuri puikiai tinka jūsų virtuvei. Įrenginys yra gana tylus, o garsumo diapazonas yra nuo 54dB iki 60dB (priklausomai nuo pasirinktos galios).

Tačiau variklio galia yra nuo 140 W iki 250 W, o gaubto prijungimo galia – nuo 210 W iki 320 W. Šis gaminys turi itin patogų 2 x 1,8 W LED apšvietimą, gaminantis pakankamai šviesos. Didžiulis privalumas yra modernus elektroninis valdymas (jutiklinis skydelis). Karnizo matmenys yra 60 cm x 89 cm x 38,5 cm.

Ši įranga gali veikti kaip ištraukėjas arba kvapo sugėrėjas. Prietaiso galia svyruoja nuo 650 m3 / h iki 850 m3 / h. Iš tikrųjų taip yra geriausias kamino gaubtas mūsų apžvalgoje. Taip pat verta paminėti, kad produktas turi daug teigiamų vartotojų nuomonių. Pirmiausia jie pastebi, kad tai tyli, efektyvi įranga.

Dūmtraukio „Akpo WK-9 Kastos 60“ gaubto matmenys: plotis – 60 cm, aukštis – 109 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *