Geri purškiami plaukų dažai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Purškiami plaukų dažai leidžia patogiai ir greitai atnaujinti mūsų sruogų spalvą. Tačiau rinkoje esančių produktų skaičius gali mus šiek tiek priblokšti. Iš šimtų kitų sunku pasirinkti vieną kosmetiką. Todėl, norėdami padėti jums įsigyti geros kokybės produktą, parengėme sąrašą. Jam pasirinkome kosmetiką, kurioje vartotojai atsiliepia palankiausiai. Joanna Blond Reflex yra purškiami plaukų dažai reitingo viršuje. Priežastis, kodėl šis produktas yra toks populiarus, yra jo patraukli kaina. Taip pat svarbu, kad asmuo, neturintis patirties šiuo klausimu, galėtų atlikti dažymo procedūrą. Vartotojai pabrėžia, kad dažai yra efektyvūs. Taip pat turėtumėte sužinoti kitus mūsų pasiūlymus. Antroji reitingo vieta priklauso purškiamiems plaukų dažams „L’Oreal Hair Touch“. Jis yra kelių patrauklių atspalvių.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius plaukų dažus turėčiau pasirinkti?

Ar norite šiek tiek pakeisti savo stilių, galbūt tiesiog norite pridengti žilus plaukus? Jei jūsų netenkina plaukų spalva, visada galite naudoti dažus. Galima rinktis iš daugybės spalvų, todėl tikrai rasite tai, kas jums patinka. Tačiau perkant dažus nepakanka tik pasirinkti tinkamą spalvą. Verta atkreipti dėmesį į keletą kitų veiksnių – pvz., Formą. Purškalai pastaruoju metu tampa vis populiaresni. Šio tipo gaminius lengva pritaikyti, o jų poveikis yra nuolatinis. Kitame straipsnyje mes jums pasakysime, kas yra svarbiausia renkantis purškiamus dažus. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums apsipirkti.

Pradėkime nuo veido spalvai tinkamos plaukų spalvos pasirinkimo. Šiltos spalvos odai rekomenduojame kaštono ir rudus atspalvius. Tokios odos žmogus taip pat gerai atrodys raudonus plaukus. Juodos, vyšnios ar raudonmedžio spalvos tiks žmonėms, turintiems šviesų ir šaltą odos atspalvį. Norėdami pabrėžti šviesias akis, rinkitės šviesius arba šviesiai rudus dažus.

Kiekviename gaminyje yra informacija apie pakavimo talpą. Remdamiesi tuo, pasirinkite savo plaukams tinkamą kosmetikos kiekį. Jei neketinate keisti savo spalvos, o norite tik padengti šaknis, rinkitės maždaug 100 ml talpos dažus. Tačiau jei norite atnaujinti visą plaukų paviršių, geriausia rinktis maždaug 150 ml talpos dažus.

Geriausi purškiami plaukų dažai yra nuolatiniai. Atidžiai perskaitykite, kiek savaičių dažai liks ant mūsų plaukų. Taip pat svarbu, kad duota kosmetikos priemonė padengtų visus žilus plaukus. Tokia informacija taip pat turėtų būti nurodyta ant konkretaus produkto dėžutės.

Kompozicija taip pat yra svarbus klausimas. Geriausi purškiami plaukų dažai 2021 m. Yra natūralūs. Mes patariame vengti vaistų, kuriuose yra amoniako ar dirgiklių. Jie gali dirginti galvos odą ir pakenkti plaukams. Idealiu atveju dažuose turėtų būti daug natūralių ingredientų. Aliejaus kiekis produkte padės mums išlaikyti plaukus geros būklės.

Purškiamus dažus labai lengva tepti, todėl tai galime padaryti patys, be kirpėjo pagalbos. Galite pasirinkti trumpalaikę versiją, kuri nuplaunama iškart po plaukų plovimo, ir ilgalaikę. Tokiu atveju dažai ilgai išlieka ant plaukų.

Purškiami plaukų dažai – reitingas

Joanna Blond Reflex

Jei ieškote geros kosmetikos plaukų šviesinimui, patekote į reikiamą vietą. „Joanna Blond Reflex“ yra purškiami plaukų dažai už gerą kainą, kurie garantuoja malonius, vasaros atspindžius. Produktas švelniai paryškina pasirinktas plaukų sruogas ar visą šukuoseną. Dažų pakuotės talpa yra 150 ml, todėl galite dažyti net ilgus plaukus.

Pateiktuose dažuose yra daugybė medžiagų, gerinančių mūsų plaukų būklę. Vienas iš jų yra ramunėlių ekstraktas, švelniai paryškinantis sruogas. Kompozicijoje taip pat yra aliejų, dėl kurių mūsų plaukai išliks švelnūs ir blizgūs. Apšviestų sruogų poveikis trunka labai ilgai. Medžiagos naudojimas yra labai lengvas. Galime patys pasigaminti namuose.

Kosmetikoje nėra pavojingų medžiagų. Panaudojus dažus, galvos oda nebus dirginama ir plaukai nebus pažeisti. Vartotojai mano, kad produktas labai gerai atlieka savo darbą. Kosmetika ilgai išlieka ir suteikia malonų efektą. Dažai nepažeidžia plaukų, priešingai, panaudojus produktą, sruogos yra lygios ir minkštos.

„Joanna Blond Reflex“ yra labai geras purškiamas plaukų dažymas iki 10 PLN. Kosmetika sukurta specialiai žmonėms, turintiems šviesias sruogas.

Privalumai

Palaipsnis apšvietimas:

Gamintojas užtikrina, kad naudodami „Joanna Blond Reflex“, mes palaipsniui galime šviesinti plaukus. Nesijaudina, kad ant sruogų atsiras šviesių dėmių, todėl norėdami pašalinti šią problemą turėsime kreiptis į kirpyklą.

Patogus dozatorius:

Dažai turi patogią pakuotę. Tvirtai pagamintas dozatorius leidžia tiksliai pritaikyti. Tai gerai veikia, todėl plaukus dažyti greitai.

Švelnus plaukams:

Daugelio vartotojų atliktas „Joanna Blond Reflex“ plaukų purškimo testas patvirtino, kad kosmetika yra švelni plaukams ir jų neišsausina.

Natūralus poveikis:

Produktas rekomenduojamas žmonėms, neturintiems dažymo patirties. Kosmetikos pagalba gaunamas efektas yra subtilus ir natūralus, neatsižvelgiant į mūsų įgūdžius.

Efektyvumas:

Dažai yra labai efektyvūs. Verta pridurti, kad jį galima įsigyti už labai patrauklią kainą.

Trūkumai

Nemalonus kvapas:

Grupė vartotojų pripažįsta, kad kosmetikos aromatas nėra labai džiuginantis.

„L’Oreal Hair Touch“

„L’Oreal Hair Touch“ yra purškiami dažai, skirti žmonėms, norintiems lengvai paslėpti ataugančius ar žilus plaukus. Kosmetika labai gerai uždengia sruogas, todėl nereikia jaudintis, kad nepageidaujama spalva vis tiek bus matoma. Šio produkto pritaikymas yra labai lengvas. Tiesiog purtykite dažus ir tada purkškite mūsų pasirinktose vietose. Dėl lengvo pritaikymo galime padengti plaukus kosmetikos priemonėmis.

Pateiktas produktas yra saugus mūsų sveikatai. Jame nėra amoniako ir nėra kenksmingų medžiagų, galinčių pakenkti mūsų plaukams ar odai. „L’Oreal Hair touch“ pakuotės talpa yra 75 ml. Pasiūlyme yra 4 skirtingos spalvos. Taigi galime pasirinkti spalvą, artimiausią plaukų atspalviui.

Pasak vartotojų, tai yra ilgalaikis produktas – dažų poveikis ilgai išlieka plaukuose. Internautai ypač vertina pateiktų dažų našumą. Savo komentaruose jie pamini, kad tai trunka labai ilgai ir gerai dengia žilus plaukus.

Purškiamų dažų „L’Oreal Hair Touch“ talpa yra 75 ml. Produktas yra įvairių atspalvių.

Privalumai

Efektyvus ir greitas žilų plaukų padengimas:

Šis profesionalus ataugų maskuoklis leidžia greitai ir efektyviai padengti pilkus plaukus. Visa procedūra trunka tik kelias minutes ir nereikalauja jokios patirties.

Nedirgina galvos odos:

Produktas yra saugios sudėties, todėl nedirgina odos ir nesukelia alerginių reakcijų.

Gerai sugeria:

Reikia pripažinti, kad dažai labai greitai įsigeria į plaukų struktūrą, todėl jo pagalba gaunamas efektas yra natūralus.

Skirtingi atspalviai:

Produktą galima įsigyti įvairių atspalvių vaistinėse, įskaitant: šviesiai rudą, raudonmedžio ar tamsiai blondinę. Yra tikimybė, kad rasite tobulą spalvą, atitinkančią jūsų natūralius plaukus.

Trūkumai

Trumpalaikis veikimas:

Kosmetika ant plaukų lieka tik iki kito plovimo, t.y., vidutiniškai nuo 1 iki 2 dienų.

„Syoss“ šaknų retušatorius

Norėtume pristatyti „Syoss Root Retoucher“. Tai purškiami dažai, kurie padės mums padengti plaukų ataugimą spalva. Šis produktas turi trumpalaikį poveikį. Spalva išlieka, kol plauname plaukus.

Šio produkto pakavimo talpa yra 120 ml. Šios sumos pakanka apytiksliai 25 paraiškoms. Daugelis moterų mano, kad tai labai efektyvūs dažai. Šio preparato taikymas yra labai lengvas. Vos keli purškalai, o mūsų šaknys yra padengtos intensyvia spalva. Plaukai atrodo gaivūs, o dažai gražiai susilieja su likusių plaukų spalva.

„Syoss Root Retoucher“ yra kelių spalvų, todėl tikrai vienas iš jų padės jums padengti pilkus plaukus. Pasak interneto vartotojų, pateikti purškiami dažai yra labai efektyvūs ir intensyvūs. Tai idealus produktas žmonėms, norintiems sugrąžinti savo natūralią spalvą ir nelabai patinkantiems žįsti.

„Syoss Root Retoucher“ yra purškiami plaukų dažai, kuriuos galima įsigyti 120 ml pakuotėje. Galime rinktis iš 5 kosmetikos spalvų.

Privalumai

Efektyvumas:

Vienos produkto pakuotės pakanka 25 paraiškoms, tai yra maždaug per mėnesį (priklausomai nuo to, kaip dažnai mes plauname plaukus). Kosmetika gerai veikia, jei tenka ilgai laukti, kol aplankysime kirpyklą.

Aprėptis:

Daugelis žmonių pripažįsta, kad dažų danga yra labai gera. Jis gali uždengti šaknis ir žilus plaukus.

Nedažo galvos odos ir rankų:

Gamintojas užtikrina, kad kosmetika nepaliks dėmių ant rankų ir galvos odos, todėl negaištame laiko joms plaudami.

Trūkumai

Palieka nemalonų plaukų sluoksnį:

Vieniši žmonės, atlikę plaukų dažų purškimą, teigia, kad „Syoss Root Retoucher“ ant sruogų palieka nemalonų sluoksnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *