Dobre Rolki Fila. I reitingo nuomonės – 2021 m. Kovo mėn

Mūsų reitinge rasite dažniausiai vartotojų rekomenduojamų „Fila“ pačiūžų modelių aprašymus. Esame įsitikinę, kad mūsų parengtas straipsnis padės jums pasirinkti gerai pagamintą įrangą, kuri tarnaus jums daugelį metų. Pirmoje vietoje reitinge yra pačiūžos „Fila Mizar 84 R“kuriuo joja ne tik vyrai, bet ir moterys. Jie turi ratus, kurių kietumas yra 83A, jų medžiaga yra poliuretanas. Net važiuodami nelygiu paviršiumi neturėtume jausti jokių stiprių smūgių. Viršutinėje dalyje yra ventiliacijos sistema, užtikrinanti pastovią oro cirkuliaciją. Tai neleidžia kojoms prakaituoti važiuojant. Pačiūžos yra lengvos ir tvirtos, tinkamos pramoginiam važiavimui parke. Tačiau jei pateiktas modelis nėra tas, kurio ieškote, turėtumėte perskaityti kitos įrangos aprašymus. Moteriškos pačiūžos buvo antros sąraše „Fila Plume Lady 90“. Modelis yra visuotinai pritaikomas, todėl bus tinkamas važiuoti poilsiui ir varžyboms.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Peržiūrėti įrašą

Kokias „Fila“ pačiūžas reikėtų rinktis?

Pirkinių vadovas

Jau seniai žinoma, kad sportas naudingas sveikatai. Taigi kiekvienas iš mūsų turėtume pagalvoti apie kažkokį fizinį aktyvumą. Sportuoti galite sporto salėje ar sporto salėje, tačiau lauke šviečiant saulei lengviausias būdas yra pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu ar riedučiais. Pastarieji populiarėja, nes riedučius galime traktuoti ne tik kaip sportą, bet ir kaip transporto priemonę.

Yra daugybė kompanijų, gaminančių volelius, daugiau ar mažiau žinomų. Šio tipo asortimentas taip pat apima „Fila“ produktus. Ši įmonė tikrai bus žinoma žmonėms, kurie kasdien sportuoja ar mėgsta dėvėti sportinius drabužius. Tačiau nedaugelis žino, kad ši įmonė buvo įkurta XX a. Pirmojoje pusėje ir tai yra Italijos įmonė (įkurta brolių Filos). Šiuo metu jos būstinė yra Pietų Korėjoje. Be labai plataus sportinių drabužių ir avalynės pasiūlos, įmonės portfelyje yra ir sporto įranga, įskaitant riedučius.

Jei nusprendėte įsigyti „Fila“ pačiūžas, vis tiek turite pasirinkti tinkamą porą. Naršydami prieinamus modelius, nepamirškite, kad batas pirmiausia turi būti patogus. Kuo geriau pasirenkamas batas, tuo didesnė tikimybė, kad pačiūžas naudosime dažnai. Be to, batas turėtų gerai stabilizuoti kulkšnį. Dėl to krisdami nebūsime sužeisti. Taip pat svarbu, kad pasirinktų pačiūžų batas nebūtų per didelis. Pajudėjusi pėda važiuojant gali sutrikdyti mūsų pusiausvyrą ir taip sukelti kritimą.

Kitas labai svarbus aspektas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, jei norite pirkti geriausi „Fila“ ritiniai yra apskritimai. Šio tipo įrenginiai turi skirtingo kietumo ir skersmens ratus. Taigi turėtume pasirinkti tinkamą savo įgūdžių modelį. Mes parduodame įrangą su ratais, kurių skersmuo nuo 47 mm iki 110 mm, o kietumas – nuo 74A iki 101A. Žinoma, yra skirtingi šių dviejų parametrų deriniai. Tačiau reikia atsiminti, kad kuo didesni ir kietesni ratai, tuo mažiau sukibimas, tačiau jie gali pasiekti didelį greitį. Kita vertus, priešingos specifikacijos ratai turi gerą sukibimą, bet mažą greitį.

Ginkluotas šiomis žiniomis, ar esate pasirengęs pirkti naujas pačiūžas? Jei taip, toliau pateikiame tris modelius. Tarp jų turėtumėte rasti geriausios „Fila“ čiuožyklos 2021 m.

Riedučiai „Fila“ – reitingas

„Fila Mizar 84 R“

„Fila Mizar 84 R“ yra mūsų pasiūlymas žmonėms, ieškantiems riedučių, pritaikytų pramoginiam čiuožimui. Pateiktas modelis yra įvairių dydžių, jį noriai renkasi ne tik vyrai, bet ir moterys. Ratai pagaminti iš poliuretano, kuris nėra atsparus dilimui. Ratų skersmuo yra 84 mm, o kietumo lygis – 83A.

Važiuoti aprašytais riedučiais yra patogu. Viršutinėje dalyje įrengta ventiliacijos sistema, dėl kurios pėdas pasiekia daugiau gryno oro. Tai apsaugo nuo pernelyg didelio jų prakaitavimo ir diskomforto. Modelis turi stabdį, jis yra dešiniojo bato gale. Jei pastebime, kad jis yra pažeistas dėl dažno stabdymo, galime jį pakeisti.

Remiantis pirkėjų nuomone, „Fila Mizar 84 R“ modelis, be kitų, skiriasi: įdomus dizainas. Korpusas yra juodas, o raudoni įdėklai gražiai įsilieja į jį. Aliuminio slydimas taip pat vertas dėmesio, nes jis atsparus mechaniniams pažeidimams ir tuo pačiu yra lengvas.

„Fila Mizar 84 R“ pačiūžose yra poliuretano ratai, kurių skersmuo yra 84 mm, o kietumas – 83A. Modelyje sumontuoti ABEC7 guoliai. Jis skirtas pramoginiam važiavimui.

Privalumai

Vėdinamas viršutinis:

Viršutinė dalis yra su ventiliacijos sistema ir užtikrina nuolatinį gryno oro tiekimą į bato vidų.

Lengvumas:

Riedučiai ne per daug apkrauna kojas, neturėtume jokių problemų išvystydami greitį. Taip yra, inter alia, dėl tai, kad slydimas pagamintas iš lengvo aliuminio.

Tvirti ratai:

Poliuretano ratai yra atsparūs dilimui, jie puikiai sugeria smūgius, taip pat važiuodami duobėtu keliu.

Triguba tvirtinimo sistema:

Pačiūžose yra triguba tvirtinimo sistema, susidedanti iš: raištelių, velcro ir sagties. Tai užtikrina, kad kulkšnys bus tinkamai atremtos.

Lengva uždėti:

Uždėti ritinius nėra sunku arba nėra labai patogu. Pamušalas yra pakankamai minkštas ir palyginti lankstus.

Trūkumai

Sunkus stabdžių keitimas:

Dešinio volo gale yra stabdys, kurį galima pakeisti susidėvėjus. Kai kurie čiuožėjai teigia, kad tai nėra lengva veikla ir užima daug laiko.

„Fila Plume Lady 90“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be moteriškų pačiūžų „Fila Plume Lady 90“. Modelio dydžiai yra nuo 36 iki 39. Moterys vertina įrangą už patrauklų dizainą. Produktas yra violetinės-baltos spalvos ir išsiskiria iš kitų rinkoje esančių modelių.

Volai aprūpinti geros kokybės ratais, kurie nėra linkę trintis. Taip pat verta paminėti, kad ratai važiuoja sklandžiai ir važiuodami nekelia nemalonaus triukšmo. Modelis skirtas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Įranga turi trigubą tvirtinimo sistemą, kuri garantuoja labai gerą kulkšnies apsaugą. Iš magnio lydinio pagaminta slydimo medžiaga yra atspari įbrėžimams ir suteikia pakankamą stabilumą.

„Fila Plume Lady 90“ pačiūžas išbandę žmonės tiki, kad tai vertas dėmesio modelis. Nors produkto kaina yra gana aukšta, verta investuoti į įrangą. Patvarūs raišteliai ir lengvai reguliuojamos sagtys leidžia pritaikyti modelį pagal vartotojo poreikius.

„Fila Plume Lady 90“ pačiūžos yra violetinės ir baltos spalvos. Tai modelis, sukurtas moterims. Gaminys yra nuo 36 iki 39 dydžio.

Privalumai

Saugumas:

Pateikiamos pačiūžos turi tvirtus tvirtinimus, todėl mums nereikia jaudintis dėl traumų. Pėda gerai pritvirtinta, todėl važiuodama ji nejuda.

Naudojimas:

Įranga bus tinkama važiuoti varžybomis ir poilsiui. Todėl kiekvienas gali nuspręsti įsigyti modelį, dėl kurio produktas yra universalus.

Vykdymas:

Rėmų ir ratų gamybai buvo naudojamos geros kokybės medžiagos. Dėl to galime būti tikri, kad pačiūžos ilgai tarnaus mums ir nereikės per dažnai keisti ratų, o tai, kaip žinome, kainuoja brangiai.

Diegliai:

Daugelis žmonių tikina, kad važiuodami čiuožyklos neskleidžia ausiai nemalonaus garso.

Trūkumai

Medžiaga:

Kai kurie žmonės teigia, kad pėdos gana greitai prakaituoja, o tai rodo, kad bato vidų dengianti medžiaga nėra pačios geriausios kokybės.

„Fila X-One“ mergina

„Fila X-One Girl“ gaminys yra pačiūžos, rekomenduojamos vaikams. Šis modelis tinka tiek mažiems vaikams, kurie mokosi pagrindinių vairavimo technikų, tiek tiems, kurie turi daugiau patirties. Jame buvo sumontuoti ABEC3 guoliai ir poliuretano ratai, kurių kietumas buvo 82A.

Nereikėtų bijoti, kad vaikui riedučių reikės tik vienam sezonui. Kai pėdos pėda tampa didesnė, mes galime lengvai pritaikyti batų dydį. Svarbu tai, kad jūsų mažyliui neturėtų kilti problemų pačiam pačiūžomis pačiūžomis. Viršutinė dalis nėra visiškai sutvirtėjusi, todėl vaikas lengvai įslys koją į vidų. Modelis turi trigubą tvirtinimo sistemą, su „Velcro“, raišteliais ir sagtimis.

Tėvai, nupirkę savo vaikams pačiūžas, nesigaili dėl savo pasirinkimo. Jie yra lengvi ir tuo pačiu solidūs, vaikai jais gali važinėti kelerius metus. Tai modelis, kuris gerai sustandina kulkšnis, o tai sumažina traumų riziką iki minimumo. Be to, dešiniojo bato gale yra stabdys, kurį galima lengvai nuimti ir pakeisti.

„Fila X-One Girl“ yra modelis, sukurtas vaikams. Jame yra 82A kietumo ratai, pagaminti iš poliuretano. Riedučiai tinka pradedantiesiems ir labiau patyrusiems mažiems vaikams.

Privalumai

Dydžio reguliavimas:

Jums nereikia jaudintis, kad modelis greitai taps per mažas. Jo dydį galima reguliuoti, todėl jis gerai tinka vaikų kojoms. Tai suteikia mums pasitikėjimo, kad įranga tarnaus mažyliui ilgą laiką, net keletą metų.

Lengva uždėti:

Uždėti ritinėlius nėra sunku, vaikai tai gali lengvai padaryti be tėvų pagalbos. Riedučiai turi trigubą tvirtinimo sistemą, raištelius, sagtis ir „Velcro“. Viršutinė dalis nėra visiškai sutvirtinta, o tai leidžia kojoms greitai patekti į vidų.

Aeracija:

Modelio viršus yra veliūrinis ir užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją. Mažylis neturėtų skųstis dėl per didelio kojų prakaitavimo ir su tuo susijusio diskomforto.

Trūkumai

Jie per tamsūs:

Kai kurie vaikai sako, kad volai yra per tamsūs ir turėtų būti kitų, šviesesnių spalvų, pvz., Baltos spalvos.

Kaip aš pasirūpinsiu savo volais?

Jei perskaitėte ankstesnę straipsnio dalį, jau žinote, kurias „Fila“ pačiūžas rekomenduoja vartotojai. Laikas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *