Geri motoroleriai 5 metų vaikams – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

5 metų motoroleris – apsipirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Motoroleris yra puiki dovanų idėja 5 metų vaikui. Ši transporto priemonė suteikia daugiau malonumo lauke ir gali tapti transporto priemone į darželį. Pirkdami tokį gaminį, mes skatiname savo vaikus leisti laiką lauke. Pasak daugelio tėvų, geriausias motoroleris yra AS „Frozen“ 50162. Šis modelis labiausiai patinka merginoms, nes jis susijęs su populiariąja pasaka „Frozen“. Motoroleris turi didžiausią maksimalią apkrovą, todėl galite būti tikri, kad vaikas galės juo naudotis ir užaugęs. Produktas yra lengvas ir jo nešiojimas nevargina. Neslystanti platforma palengvina stabilios laikysenos išlaikymą važiuojant ir padidina judesių pasitikėjimą savimi. Vairo aukštis yra reguliuojamas, o tai leidžia puikiai sureguliuoti įrangą. Modelis taip pat turi daug kitų privalumų, apie kuriuos galite perskaityti mūsų parengtoje santraukoje. Kitas motoroleris, rekomenduojamas 5 metų vaikui, yra Darbininkas Whiz 100. Transporto priemonėje yra stendas, todėl ją galima pastatyti bet kur.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Prekių vadovas – kokį motorolerį turėtumėte pasirinkti 5 metų vaikui?

Įdomus žaislas, kuris tikrai paįvairins jūsų mažųjų laiką ir tuo pačiu išlaikys jų formą, yra motoroleris. Šis produktas jį naudodamas suteikia labai daug malonumo, kad mažasis net nepastebėtų, kada jam patinka pratimai. Kadangi įranga skirta daugiausia mažiems vaikams, turime įsitikinti, kad pasirinkome geriausią įmanomą modelį. Dėl šios priežasties mes parengėme šį vadovą. Sužinosite, ko ieškoti ir kokios funkcijos turėtų turėti geriausius 5 metų amžiaus motorolerius. Kad jūsų sprendimas būtų dar lengvesnis, mes taip pat parengėme nedidelį produktų sąrašą. Čia rasite tris kruopščiai aprašytus modelius, kuriuos verta apsvarstyti.

Jei norite įsigyti geriausią įmanomą įrenginį, pirmiausia turėtumėte įsitikinti, kaip sukonstruotas visas mechanizmas. Svarbiausia, kad vamzdis ir vairo sistema būtų pagaminti iš geros kokybės medžiagų. Dėl to jie žaisdami nesugrius. Medžiaga, kurią norėtume rekomenduoti, yra aliuminis, nes ji pasižymi dideliu patvarumu. Be to, ši medžiaga taip pat yra lengva, todėl visas paspirtukas nebus per daug sveriantis. Tai leis jūsų vaikui savarankiškai nešiotis. Jei jus domina geriausias 5 metų amžiaus motoroleris 2017 m., Įsitikinkite, kad jis yra patvarus. Maži vaikai dažnai krenta ar susiduria su įvairiais daiktais. Jei produktas nėra patvarus, jis greitai suges.

Jei norite, kad jūsų vaikas galėtų lengviau naudotis paspirtuku, patikrinkite, ar produktas per sunkus. Pažangūs modeliai, skirti daugiausia suaugusiesiems, gali sverti iki 10 kg. Tai našta, kurios 5 metų vaikas negali pakelti. Dėl šios priežasties rekomenduojame naudoti prietaisus, kurių svoris neviršija 2 kg. Jie tuo pačiu metu yra lengvi, tačiau taip pat garantuoja aukštą stabilumą važiuojant.

Svarbus elementas, į kurį turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį, yra aparatinė platforma. Įsitikinkite, kad jis padengtas neslidžia medžiaga. Tai užtikrins visišką kūdikio judesių stabilizavimą ir garantuos jo saugumą lietaus metu.

Labai svarbus klausimas yra galimybė reguliuoti vairo aukštį. Dėl to motoroleris bus tinkamas vaikui, net kai jis šiek tiek paaugs. Be to, visas transporto priemonės sulankstymas palengvins jos gabenimą.

Populiariausi 5 metų motoroleriai. Nuomonės 2021 m

1. AS „Frozen 50162“ dviratis motoroleris

Jei ieškote geros kokybės žaislo, kuris įtikintų jūsų mažylį, kad sportuoti yra įdomu, rekomenduojame „AS Frozen 50162“. Tai elegantiškas ir spalvingas paspirtukas. Produktas yra labai įdomus ir tuo pačiu metu reikia naudoti jėgą, kuri leidžia išlaikyti gerą formą. Tai labai svarbu, nes kasmet vis daugiau vaikų turi problemų dėl antsvorio.

Produktas turi 2 ratus, todėl skirtas šiek tiek vyresniems vaikams, neturintiems pusiausvyros problemų. Ratai yra palyginti maži, todėl nereikia jaudintis, kad mažasis išvystys per didelį greitį. Produkto struktūra yra lengva, nes jis pagamintas iš aliuminio. Dėl to vaikas galės pats nešiotis savo žaislą. Platforma buvo padengta neslidžia medžiaga, kuri garantuoja visišką saugumą. Mašinos stabdys yra užpakalinėje dalyje, kad būtų galima lengvai pasiekti.

Daugelis šį pirkinį įsigijusių tėvų yra labai patenkinti. Jie pastebėjo, kad pagerėjo vaikų būklė. Gausus būrys mažylių net nepastebėjo, kai pradėjo mėgautis sportu.

AS „Frozen 50162“ yra 5 metų amžiaus motoroleris, turintis 12,5 cm skersmens ratus. Platformos matmenys yra: 34,5 cm x 10 cm.

Privalumai

Galimybė reguliuoti vairą:

Tėvas gali reguliuoti vairo aukštį nuo 74 cm iki 83 cm. Puikiai priderintas motoroleris garantuoja, kad vaikas jaustis užtikrintai.

Sklandžiai važiuojantys ratai:

Modelyje yra patvarūs ratai, pagaminti iš PVC. Jie yra atsparūs dilimui ir sklandžiai. Jie net ir po ilgo naudojimo neskleidžia nemalonių garsų.

Neslystanti platforma:

Dėl to, kad platforma yra padengta neslidžia medžiaga, mažylis važiuodamas gali lengvai išlikti stabilus.

Lengvas svoris:

Produktas sveria kiek daugiau nei 2 kg, todėl galite jį nešioti nesijaudindami dėl rankų nuovargio.

Jėga:

„AS Frozen 50162“ modelis yra labai patvarus, tai patvirtino 5 metų senumo paspirtuko bandymas.

Trūkumai

Tik mergaitėms patinka:

Dauguma vartotojų pripažįsta, kad produktas sukelia mergaičių ir tikrai rečiau berniukų susidomėjimą. Tai susiję su žaislo spalva ir naudojamais motyvais.

2. Vaikų motoroleris „Pink Worker Whiz 100“

Jei norite įsigyti geros kokybės motorolerį savo vaikui, rekomenduojame apsvarstyti galimybę pasirinkti „Worker Whiz 100“. Tai gerai sukonstruotas, spalvingas modelis, kuris tikrai patiks kiekvienam vaikui. Dėl to jums nereikės jo ilgai įtikinėti sportuoti. Žaislas skirtas mažiesiems nuo 3 iki 8 metų.

Produkto rėmas pagamintas iš plieno. Ši medžiaga yra atspari mechaniniam poveikiui, todėl ši investicija truks kelerius metus. Vairas yra reguliuojamas, todėl jo aukštį galite lengvai pritaikyti augančiam vaikui. Reguliavimo vertė svyruoja tarp 75 cm ir 80 cm. Transporto priemonės ratai yra 10 colių, o tai leidžia važiuoti dideliu greičiu. Stabdys dedamas ant motorolerio galinės pusės, kad būtų lengva jį pasiekti. Platforma padengta neslidžia medžiaga, kuri garantuoja visišką saugumą.

Savo nuomonėje tėvai pabrėžė, kad tai yra itin saugus žaislas. Jos dėka vaikai gali pasirūpinti savo būkle, o tai padės kovoti su antsvoriu ar galimu nutukimu.

5 metų „Worker Whiz 100“ paspirtukas turi vairą, kurį galima reguliuoti nuo 75 cm iki 80 cm. Produktas sveria 5 kg.

Privalumai

Naudojimo sauga:

Modelis atitinka Europos standartus, ką patvirtina TÜV-GS išduotas EN-71 sertifikatas. Tai įrodo, kad 5 metų amžiaus motorolerį naudoti saugu.

Dideli ratai:

Pažymėtina yra dideli ratai, pagaminti iš geros kokybės medžiagų. Padangos netrina, o motorolerį vaikas gali naudoti ne tik lygioje vietoje, bet ir šiek tiek reiklesnėje vietovėje.

Tootsy:

Praktiškas sprendimas yra koja, esanti „Worker Whiz 100“ pagrinde. Jos dėka galite pastatyti transporto priemonę kur tik norite.

Vairo rankenos:

Medžiaga, dengianti vairo rankenas, yra maloni liesti ir nedirgina odos.

Trūkumai

Svoris:

Produktas sveria 5 kg. Nors tai atrodo nedaug, lyginant kitus rinkoje esančius modelius, galite padaryti skirtingas išvadas.

3. „Vision One Move“ paspirtukas

Jei kyla problemų įtikinant vaiką pradėti sportuoti, rekomenduojame įsigyti „Vision One Move“. Tai aukštos kokybės, spalvingas motoroleris, kuris tikrai patiks kiekvienam 5 metų vaikui. Spalvingas dizainas įtikins jūsų mažylį pradėti sportuoti. Šio žaislo dėka mankšta greitai virs pramoga.

Reguliuojamas vairas yra šio elegantiško 5 metų amžiaus motorolerio pranašumas už gerą kainą. Dėl to produktą galima pritaikyti augančiam mažyliui. Reguliavimo vertė svyruoja nuo 60 cm iki 78 cm. Be to, visa konstrukcija pagaminta iš aliuminio ir plieno. Šių medžiagų naudojimas yra visiško saugumo garantas. Taigi nereikia jaudintis, kad nedidelio kritimo metu prietaisas suges ir pakenks jūsų mažyliui. Platforma pagaminta iš neslidžios medžiagos, todėl motorolerį leidžiama naudoti net lietaus metu.

Aprašytas modelis turi daug teigiamų atsiliepimų iš patenkintų tėvų. Savo nuomonėje vartotojai pabrėžė, kad žaislas yra visiškai saugus. Kartu tai garantuoja mažiesiems daug linksmybių ir leidžia numesti nereikalingus kilogramus bei padeda kovoti su antsvoriu.

„Vision One Move“ yra geras motoroleris 5 metų vaikui iki 50 PLN. Platformos matmenys: 38 cm x 10 cm, o vairą galima reguliuoti nuo 60 cm iki 78 cm.

Privalumai

Saugus vairavimas:

Motoroleris turi neslidžią kaladę, o tai reiškia, kad važiuojant jūsų vaikui lengviau balansuoti. Tai sumažina kritimo riziką. Negana to, modelio gale yra efektyvus stabdys.

Lengvas laikymas:

Modelį lengva surinkti, todėl jį laikyti nėra sunku. Žaislas tilps ne tik garaže, bet ir kambario kampe.

Puikiai tinka:

Vairo aukščio reguliavimo diapazonas yra platus, todėl mes galime puikiai pritaikyti transporto priemonę pagal vaiko aukštį ir pageidavimus.

Trūkumai

Vairo rankenos:

Medžiaga, dengianti vairo rankenas, nedirgina odos, tačiau dėl jos oda intensyviai prakaituoja.

Kaip važiuoti motoroleriu 5 metų vaikui?

Įsigyti motorolerį 5 metų vaikui yra geras pasirinkimas, nes jo dėka galime išmokyti vaiką, kad jis yra …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *