Geri kūdikių kubilai su stovu

Kūdikio vonelė su stovu – labai praktiškas gaminys, palengvinantis kūdikio priežiūrą. Parduotuvėse yra daug patrauklių modelių, todėl pasirinkti vieną iš jų nėra akivaizdu. Kilus abejonėms, kuri vonia su stovu yra geriausia, nusprendėme parengti reitingą. Jame yra tėvų vertinamų produktų aprašymai. Vonia Chicco Cuddle & Bubble Comfort eukaliptas sąraše užėmė pirmąją vietą. Produktą galima naudoti nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Neabejotinas modelio privalumas yra tai, kad sulankstytas jis neužima daug vietos. Dėl to žmonės, turintys mažus butus, taip pat gali sau leisti jį nusipirkti. Vonia pagaminta iš sveikatai saugių medžiagų. Plastikai taip pat atsparūs pažeidimams. Tačiau jei ieškote kažko kitokio, skaitykite kitų produktų aprašymus. Tega Baby 120cm yra vonia, užėmusi antrą vietą reitinge. Stovo aukštis gali būti reguliuojamas, o tai turi įtakos naudojimo patogumui. Komplekte yra tvirtai pagamintas termometras.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią kūdikio vonią su stovu rinktis?

Pirkimo vadovas

Jauniems tėvams dažnai kyla problemų, kaip pasirinkti geriausią vonią savo vaikui. Nes be tinkamo pajėgumo ir mažylio saugumo garantijos, reikia nepamiršti ir apie savo stuburą. Deja, nuolatinis lenkimas suaugusiems sukelia lėtinį skausmą. Jei problema jums artima, rekomenduojame įsigyti modelį su stovu, kurį galėsite pasidėti bet kurioje savo namų vietoje. Siekdami padėti jums įsigyti geriausią įmanomą produktą, parengėme šį vadovą. Perskaitę žinosite, į ką atkreipti dėmesį perkant. Be to, mūsų straipsnio pabaigoje įtraukėme nedidelį trijų sąrašą geriausios kūdikių vonios su stovu.

Modelių su stovu populiarumą lemia tai, kad juos galite pastatyti bet kurioje namų vietoje. Dėl to tėvai galės plauti savo vaikus vertikalioje padėtyje, nereikės slampinėti. Taip pat rinkoje yra modelių su gerokai didesniu, iki 150 cm ilgio stovu, kurie dedami ant žemės.

Nusprendę pirkti vonią atkreipkite dėmesį, ar jos kojos turi neslystančius įklotus. Šis sprendimas užtikrins didesnį jūsų mažylio saugumą. Didelė dalis tokio tipo įrangos komplekte turi ir specialų kilimėlį, kuris dedamas po rėmu. Tai garantuoja didesnį stabilumą ir apsaugo nuo paviršiaus užtvindymo.

Prieš pirkdami turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar jus dominantis modelis turi kojų užrakto sistemą. Dėl to jums nereikės jaudintis, kad naudojimo metu jie susilankstys savaime. Kai kuriuose modeliuose yra garsus spragtelėjimas, kuris informuoja tėvą apie teisingą kojų išskleidimą ir užfiksavimą.

Labai svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra gaminio medžiaga. Daugelis specialistų rekomenduoja rinktis vonias iš polipropileno. Ši medžiaga naudojama maitinimo įrangos gamybai, todėl nekelia grėsmės žmogaus gyvybei. Be to, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kiek atestacijų ir sertifikatų turi jus dominanti įranga. Verta pasidomėti, ar vonią rekomenduoja Motinos ir vaiko institutas.

Kūdikių vonelės su stovu – Reitingas

Chicco Cuddle & Bubble Comfort eukaliptas

Pristatome Chicco Cuddle & Bubble Comfort Eucalyptus vonią kūdikiui su stovu. Modelyje taip pat yra praktiškas persirengimo stalas, padengtas švelnia medžiaga. Šį elementą lengva prižiūrėti, o tai leidžia išlaikyti tinkamą higienos lygį, neskiriant per daug laiko valymui.

Gaminio matmenys yra tokie: 85,5 m x 103 cm x 32,5 cm, o svoris 12 kg. Vonia skirta vaikams nuo gimimo iki maždaug 12 mėnesių amžiaus. Modelį lengva surinkti – tereikia paspausti vieną mygtuką. Svarbu tai, kad gaminys neužima daug vietos, todėl jį laikyti paprasta.

Internete galite rasti daug teigiamų Chicco Cuddle & Bubble Comfort Eucalyptus atsiliepimų. Jie įrodo, kad vonia pagaminta iš kokybiškų medžiagų ir yra praktiška. Tėvai teigiamai atsiliepia apie talpią lentyną, skirtą vaikui laikyti kosmetiką.

Chicco Cuddle & Bubble Comfort Eucalyptus vonia su persirengimo stalu yra 85,5 m x 103 cm x 32,5 cm. Gaminys sveria 12 kg. Modelis skirtas vaikams nuo gimimo iki maždaug 12 mėnesių amžiaus.

Privalumai

Sulankstomas:

Pateikta vonia greitai sulankstoma. Tiesiog paspauskite vieną mygtuką. Naudodami šią parinktį galime sutaupyti vietos, kai gaminio nenaudojame. Tai labai svarbu, ypač jei turime nedidelį butą.

Reglamentas:

Vartotojas gali reguliuoti modelio aukštį ir lengvai priderinti prie savo ūgio. Aukštiems žmonėms nereikia per daug pasilenkti, kad maudytumėte vaiką, o tai, kaip žinoma, yra nepatogu.

lentyna:

Modelis turi lentynėlę, kurioje galima susidėti visą vonios metu reikalingą kosmetiką. Pasak tėvų, tai labai patogus sprendimas.

Minkštumas:

Skaitydami vartotojų atsiliepimus galite pastebėti, kad persirengimo stalas yra itin minkštas. Dėl to vaikui suteikiamas tinkamas komfortas persirengimo metu.

Rankena:

Lentynoje yra rankšluosčių laikiklis, kuris yra labai praktiškas. Mums nereikia per toli siekti, kad nusišluostytume komfortą po maudymosi.

Trūkumai

Spalvos:

Produktas yra 3 atspalvių. Kai kas sako, kad spalvų pasirinkimas ribotas.

Tega Baby 120cm

Tega Baby 120 CM modelis yra labai populiarus Kūdikių vonelė su stovu už gerą kainą. Gaminio privalumas – spalvų gausa, todėl galite pasirinkti įrangą, atitinkančią jūsų pageidavimus. Modelio populiarumą lemia apačioje esantis nutekėjimas, kuris padeda greitai pašalinti vandenį iš vonios po vonios.

Funkcionalus priedas – atskira vieta muilui, kuri leis tėvams greitai ir patogiai išmaudyti mažylį. Pristatomas modelis pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, kuris garantuoja jo ilgaamžiškumą. Be to, vonia turi visus reikiamus patvirtinimus ir sertifikatus, todėl galite būti tikri, kad korpuso cheminė sudėtis nekelia grėsmės jūsų vaikui.

Stovo kojos apdailintos neslystančiomis trinkelėmis, kurių dėka įranga yra visiškai saugi. Kai nenaudojamas, jį galima sulankstyti, todėl visas kubilas užima mažiau vietos. Stovo ilgis 102 cm, o tai reiškia, kad tėveliams nereikia prausti kūdikio susigūžus. Atsiliepimai apie pateiktą vonią yra labai teigiami. Gausus būrys tėvelių gyrė už kokybę ir mažą kainą.

Modelis Tega Baby 102 cm vaikiška vonia sveria 1,25 kg. Tai 102 cm ilgio gaminys, kurį galima rinktis iš kelių spalvų: baltos, mėlynos, žalios, rožinės ir geltonos.

Privalumai

Praktiški muilo indai:

Vonia turi muilinius, t.y. vietas, kur galime pasidėti muilą ar vonios reikmenis. Taigi viską turime po ranka ir galime sutelkti dėmesį į besimaudantį mažylį.

Lengvai išskleidžiamas stovas:

Komplekte esantis stovas yra tvirtas ir lengvai surenkamas. Ši operacija užtruks tik keliasdešimt sekundžių.

Saugi vonia:

Ypatinga vonelės forma leidžia paguldyti kūdikį į tinkamą, saugią padėtį.

Lengvumas:

Modelis lengvas, todėl problemų neštis ar pastatymas ant stovo neturėtų kilti. Taip pat prekę galite pasiimti su savimi į kelionę su vaiku.

Trūkumai

Korozijai atsparus stovas:

Vartotojų teigimu, geriausia stelažą po kiekvieno naudojimo sausai nušluostyti prieš dedant į spintą. Priešingu atveju ant jo paviršiaus gali atsirasti korozija.

Rotho Top Baby Perl Blue

Rotho Top Baby vonia Perl Blue yra vienas populiariausių modelių dėl savo elegantiško dizaino. Didelis įrangos privalumas – specialus, neslystantis kilimėlis, užtikrinantis vaiko saugumą maudymosi metu.

Komplekte taip pat yra termometras, kuris padės kontroliuoti vandens temperatūrą. Tai ypač svarbu kūdikiams, kurių oda yra labai jautri. Šiuo modeliu galima prausti naujagimius gulimoje padėtyje arba šiek tiek vyresnius, jau galinčius sėdėti vaikus. Taigi ši moderni vonia jums tarnaus ilgai.

Vonia yra labai ergonomiškos formos, pritaikyta prie vaiko anatomijos. Komplekte esantis stovas turi galimybę reguliuoti aukštį (jis kinta nuo 95 cm iki 105 cm), kurio dėka kiekvienas tėvelis gali individualiai reguliuoti vonios išdėstymą.

Dar vienas modelio privalumas – komplekte esanti išleidimo žarna, kuri užtikrina greitą ir lengvą vandens pašalinimą po maudynių. Vartotojų nuomonė apie šį produktą yra labai glostanti. Daugelis tėvų šią vonią įsigijo dėl elegantiško dizaino ir galimybės reguliuoti stovo aukštį.

Rotho Top Baby Perl Blue gaminys – tai rinkinys, į kurį įeina vonelė, stovas ir aksesuarai, naudingi maudant kūdikius. Modelis yra sidabrinės spalvos.

Privalumai

Vandens termometras:

Komplekte yra praktiškas termometras, kuriuo galime valdyti vandens temperatūrą. Taigi nėra rizikos, kad kūdikiui paruoštoje vonelėje bus per karšta ar per šalta.

Lengvas vonios ištuštinimas:

Mums nereikia kelti pilnos vandens vonios, kad ją ištuštinti. Tiesiog prijunkite išleidimo žarną. Tai puikus patogumas, tėvams, kurie negali pakelti sunkių daiktų dėl nugaros problemų.

Universalus rinkinys:

Iš komplekto galime…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *