overlokerai, užraktai ir viršelių dygsniai

Kokybiška siuvimo įranga padeda sukurti originalius dalykus. Kai paprastos siuvimo mašinos neužtenka, į pagalbą ateina specializuota įranga, kuri padės gaminiams suteikti išbaigtą išvaizdą.

Pristatome geriausių etų overlokerių, koverlokų ir viršelių susiuvimo mašinų reitingą. Prietaisai pravers tiek mėgėjams, tiek patirties turinčioms siuvėjoms – palengvins darbą ir pakels hobį į naują lygmenį.

  Šiame reitinge – patikrinti modeliai. Jei nenorite gilintis į pasirinkimą, o vėliau dėl to apgailestaujate, pasirinkite užduočiai tinkamą modelį ir piniginę.

  Jus gali sudominti šios medžiagos: šaldytuvai, robotai dulkių siurbliai ir telefonai moksleiviams.

  Kaip išsirinkti overlocker, carpetlocker ar dygsniuoklį

  Perkant papildomą siuvimo įrangą, svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieno modelio funkcionalumą ir technines galimybes. Pradedantiesiems siuvimo srityje tinka pagrindinis dekoratyvinių siūlių ir siūlių rinkinys., o profesionalams svarbu dirbti su bet kokio tankio ir elastingumo medžiaga.

  Įprasta siuvimo mašina neleidžia atlikti visų operacijų norint sukurti gatavą gaminį. Norint apdoroti drabužių kraštus, sukurti patikimas ir patvarias siūles, naudinga papildoma įranga:

  • overlokas;
  • overlokas;
  • porvelok;
  • kilimų užraktas;
  • Siuvimo mašina.

  Gerai, antras ir trečias punktai yra išgalvoti, bet šiaip viskas teisinga.

  Kas yra overlokas

  ? Overlokas – savotiška siuvimo technika. Apkarpo ir apdengia pjūvių kraštus, apsaugo nuo tekstilės medžiagų išsiliejimo.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis overloką?

  Galia. Kuo didesnė galia, tuo efektyvesnis overlokas dirbant su tankiais audiniais: džinsais, apačia, oda.

  Siūlų skaičius. Overloko staklės kraštams apdailinti naudoja 2-5 siūlus. Kuo daugiau siūlų, tuo geresnis rezultatas. Apliejus gaminio kraštai netrupa, o siūlės lygios ir tvirtos.

  Siūlių tipai ir skaičius. Nuo šių parametrų priklauso audinių apdorojimo būdas. Pradedantiesiems pakanka pagrindinių tipų, profesionalioms siuvėjoms svarbios papildomos siūlės – pavyzdžiui, kratiniams.

  Valdymo tipas. Mechaniniame overlokeryje reikia rankiniu būdu reguliuoti dygsnio dydį, dygsnio tipą ir siūlų įtempimą. Modeliai su elektroniniu valdymo tipu tai daro automatiškai.

  Sriegimas. Tai vyksta rankiniu būdu arba automatiškai, pirmuoju atveju praleidžiama daugiau laiko, antruoju – pinigai (už šios funkcijos buvimą).


  Kas yra kilimas

  ? Užraktas – universali siuvimo technika, derina overloko ir siuvimo mašinos funkcijas. Šlifuoja megztus audinius ir aplieja gaminio kraštus.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis kilimą?

  Sriegimas. Siūlės kokybė priklauso nuo teisingo sriegimo – svarbu, kad sriegimas būtų patogus rankiniu režimu arba būtų reguliuojamas automatiškai.

  Sriegio įtempimo reguliavimas. Automatinis reguliavimas leidžia gauti tvirtą ir patikimą siūlę. Su rankiniu būdu – yra linijų nulinkimo galimybė. Pradedantiesiems rekomenduojame automatinį reguliavimą.

  našumas ir galia. Vieno gaminio darbo ir siuvimo greitis priklauso nuo siūlių skaičiaus per minutę. Nuo galios iki našumo.

  Papildomos funkcijos. Galimybė reguliuoti pėdutės spaudimą ar pradūrimo jėgą leidžia dirbti su įvairaus storio ir tankio audiniais. O jei rankovėms yra skydelis, bus lengviau apdoroti rankogalius ir kojas.


  Kas yra siuvimo mašina

  ? Dangtelių siuvimo mašina – profesionali siuvimo mašina, skirta dirbti su trikotažu ir elastiniais audiniais. Apdoroja visas gaminio dalis: rankoves, kaklą, drabužių kraštus. Sukuria plokščią elastingą siūlę, kuri neleidžia audiniui pažeisti nešiojimo ir skalbimo metu.

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis siuvimo mašiną?

  Siūlų skaičius. Dauguma mašinų dirba su 3-5 sriegiais. Kuo daugiau gijų įtraukta, tuo daugiau operacijų atlieka įrenginys.

  siūlių skaičius. Pagrindiniam darbui pakanka trijų adatų plokščio dygsnio ir dviejų siūlų dygsnio. Dekoratyvinei apdailai – bus daugiau siūlių.

  Adatų skaičius. Siauroms siūlėms užtenka dviejų adatų, jei užduotis yra padaryti siūles nuo 5 mm, reikia trijų adatų.

  Siūlo įtempimas. Rankinis įtempimas patogus profesionalioms siuvėjoms, automatinis – pradedantiesiems. Tačiau atminkite, kad jei siūlai yra prastos kokybės, tada, esant automatiniam įtempimui, jie dažnai gali nutrūkti.

  Darbo greitis. Optimali vertė pradedančiajam yra 1000 siūlių per minutę. Profesionalai renkasi modelius, kurių greitis yra 1500.


  Kuo skiriasi overlokas ir koverlokas

  Pagrindinis skirtumas tarp dviejų mašinų yra tas kilimų užraktas sujungia overlokerio ir siuvimo mašinos funkcijastačiau yra ir kitų neatitikimų:

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *