Geriausias anticeliulitinis masažuoklis – reitingas ir nuomonės 2022 m. gruodžio mėn

Anticeliulitinis masažuoklis – Pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Beurer CM 50 – prietaisas, kuris padės kiekvienam efektyviai kovoti su celiulitu. Dėl šios priežasties jis vartotojų buvo pripažintas geriausiu anticeliulitiniu masažuokliu. Šiam modeliui pirmiausia būdingas efektyvus veikimas. Aparatą išbandžiusios damos savo nuomone teigia, kad masažuoklio darbo poveikis matomas jau po kelių procedūrų. Išskyrus tai Beurer CM 50 atrodo gražiai. Įranga taip pat gerai profiliuota, todėl atlikdami masažą nesijausite pavargę. O po procedūros nesunkiai išplausime įrangą, nes gamintojas šį modelį aprūpino nuimamais masažiniais voleliais. Be to, reguliuojamo dirželio dėka galime reguliuoti rankenos dydį. Mūsų žinioje yra du masažo intensyvumo lygiai, todėl galime lengvai pritaikyti jį vietai, kurioje jį atliekame. Šis anticeliulitinis masažuoklis maitinamas iš tinklo. Tačiau jei prietaisas jums nepatinka, mes jį siūlome Homemedics ELMCELL 100 EU, infraraudonųjų spindulių anticeliulitinis masažuoklis, kuriame sumontuoti trys keičiami antgaliai. Šis modelis taip pat užima aukštą vietą vartotojų rekomenduojamos įrangos reitinge.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį anticeliulitinį masažuoklį pirkti?

Deja, daugeliui moterų, net ir palyginti jaunoms, tenka kovoti su celiulitu. Tai negražiai susiraukšlėjusi oda, kurios sunku atsikratyti. Daugelyje vadovų siūloma naudoti kremus, tačiau jų poveikis trumpalaikis. Alternatyva – reguliarios procedūros grožio salonuose, tačiau jų kaina gana didelė. Tačiau yra būdas pagerinti odos būklę ir padaryti ją stangresnę namuose. Svarbiausias dalykas yra dažni ir reguliarūs masažai. Rinka yra pilna produktų, kurie žada rezultatus, bet iš tikrųjų neveikia. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą. Ją skaitydami sužinosite, į ką atkreipti dėmesį ir kokį anticeliulitinį masažuoklį rinktis?

Iš kur atsirado šis celiulitas?

Turite žinoti, kad celiulitas atsiranda dėl netinkamo riebalų valdymo jūsų kūne. Tai nebūtinai turi būti susiję su antsvoriu. Daugelis labai lieknų moterų taip pat kovoja su oranžine oda. Reguliarus masažas gali padėti sumažinti. Norėdami visiškai su ja susidoroti, turite pradėti fizinę veiklą ir pakeisti mitybą. Be to, neatidėti į šalį įsigytos anticeliulitinės kosmetikos. Kova su šia problema turėtų būti visapusiška, todėl verta į ją įtraukti daug elementų.

Prietaiso veikimas

Prieš pirkdami įsitikinkite, kad įranga turi galimybę valdyti masažo intensyvumą. To dėka galėsite pritaikyti įrenginio veikimą pagal savo kūno poreikius ir jo jautrumą. Deja, celiulitas gali atsirasti daugelyje kūno vietų, ne tik ant šlaunų ir sėdmenų. Be to, odos jautrumas skirtingose ​​​​vietose yra skirtingas. Pažangiausiuose įrenginiuose darbo režimą galima keisti tarp 6 ar net 7 programų. Tai suteikia galimybę atlikti tiek stiprų ir intensyvų gydymą, tiek lėtą ir stangrinamą masažą. Aukštos kokybės masažuokliai garantuoja gerą riebalų nuosėdų skaidymą. Be to, jie efektyviai mažina odos įtampą ir pagerina jos išvaizdą.

Atminkite, kad platesnis intensyvumo lygio keitimo diapazonas garantuoja jums daugiau būdų naudoti produktą.

Masažo perdangos

Perkant masažuoklį verta rinktis tokį modelį, kurio komplekte yra keletas masažo pagalvėlių. Dėl to turėsite daugiau galimybių naudotis įrenginiu. Be to, papildomos perdangos garantuoja efektyvesnį riebalinio audinio skaidymą ir kūno stangrumą. Turėdami keletą perdangų, galime pasirinkti tinkamą tipą nurodytos kūno dalies dydžiui. Kitokiu voleliu masažuosime šlaunis, kitu – pečių masažui.

Į standartinę masažuoklių įrangą dažniausiai įeina trys dvigubos galvutės. Galiausiai jie turėtų būti naudojami ant klubų, kojų, sėdmenų ir rankų. Pažangesni modeliai kartais turi 4 arba 5 perdangas.

Patogus naudojimas – koks anticeliulitinis masažuoklis yra geriausias?

Norėdami mėgautis nuostabiais efektais, kurį laiką turėtumėte reguliariai naudoti masažuoklį. Nors odos pagerėjimas pastebimas po kelių ar keliolikos naudojimo būdų, galutiniam efektui pasiekti prireiks net kelių savaičių. Be to, masažo seansai negali trukti kelias minutes. Norint gerai stimuliuoti odą ir pasiekti gilesnius jos sluoksnius, vieną kūno dalį reikia masažuoti apie 15 minučių. Ši veikla gali varginti. Dėl šios priežasties verta patikrinti, ar konkretaus modelio naudojimas yra paprastas. Daugelis modelių turi patogią rankeną, kurios dėka prietaisą daug lengviau nešioti ant kūno odos.

Svarbus ir darbo stabilumas masažo metu. Daugelis moterų procedūrai atlikti naudoja specialų aliejų. Tai suteikia geresnį slydimą ir teigiamai veikia odos būklę. Deja, dėl to mašina taip pat gali paslysti. Esant tokiai situacijai, guminė rankena bus labai naudingas elementas.

Daugiafunkcinis

Verta investuoti į modelį, kuris garantuos ne tik kūno riebalų skaidymą. Daugelis rinkoje esančių prietaisų turi specialią funkciją, kuri garantuoja atpalaiduojantį masažą. Tai padės atsikratyti įtampos įvairiose kūno vietose.

Kai kurie rinkoje esantys modeliai turi papildomų akupunktūros patarimų. Specialūs kamuoliukai gali būti naudojami tiek karštam, tiek šaltam masažui. Dirbdami jie stimuliuoja jutimo taškus ant kūno. Šis veiksmas padeda atpalaiduoti įsitempusius, įsitempusius raumenis. Ši funkcija labai tinka pavargusioms pėdoms ir rankoms masažuoti.

Taip pat įdomus papildomas sluoksnis, skirtas pašalinti negyvą ir suragėjusį epidermį. Tai padės išlaikyti jūsų odą sveiką.

Kuo daugiau masažuoklio galimybių, tuo efektyvesnis bus jo darbas. Tai padės greičiau pasiekti norimus rezultatus.

Anticeliulitiniai masažuokliai geromis kainomis

Masažuoklio įsigijimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Pirma, didėjant programų skaičiui ir intensyvumo lygiams, modelio kaina didėja. Panašiai yra ir su komplektuose esančių perdangų skaičiumi, jei jus tenkina 2 ar 3, galite drąsiai nusipirkti standartinį komplektą už maždaug 120 – 150 PLN. Tačiau jei turite gana didelį celiulitą įvairiose kūno vietose, geriau investuoti į pažangesnį modelį. Kainų diapazonas yra gana didelis. Parduotuvėse rasite instrumentų už 50 ir 600 zlotų.

Deja, apsilankymai SPA salonuose yra gana brangūs ir ne visi turime tam laiko ar pinigų. Todėl, norint garantuoti savo kūnui vienodą priežiūros lygį, verta pasidomėti profesionalia ir modernia žinomų prekinių ženklų įranga. Jei pasirinksite pigią abejotinos kokybės aprangą, gali prireikti daug laiko, kol pasieksite odos išvaizdą, kuri netrukdys dėvėti šortų.

5 geriausi anticeliulitiniai masažuokliai. Nuomonės 2021 m

Celiulitas yra didžiausia daugelio moterų bėda. Apelsinų žievelę sunku pašalinti ir ji vis dažniau paveikia labai jaunas merginas. Kremai dažnai tik iš pažiūros leidžia atsikratyti problemos, reikia pažangesnių procedūrų, drenažų, kad oda būtų stangresnė. Reguliarūs masažai yra labai svarbūs. Atliekant juos specialiu aparatu galima pasiekti tikrai puikių rezultatų. Todėl mes pasiruošėme reitingą geriausias anticeliulitiniai masažuokliai.

1. Beurer CM 50 anticeliulitinis masažuoklis

1-beurer-cm-50Pirmasis mūsų pasiūlymas yra Beurer CM 50, kuris suteikia puikių rezultatų vos po kelių procedūrų. Kai tradiciniai kovos su celiulitu metodai neduoda rezultatų, šis prietaisas yra labai naudingas. Tai geriausias anticeliulitinis masažuoklis jis yra ergonomiškos formos ir turi labai patogią reguliuojamą rankeną. Dėl to anticeliulitinės procedūros tampa malonesnės ir paprastesnės.

Prietaisas turi galimybę reguliuoti masažo intensyvumą, kas leidžia efektyviau skaidyti kūno riebalus ir stangrinti kūną. Tai puikus pasiūlymas užsiėmusiems žmonėms, neturintiems laiko lankytis SPA ir profesionaliems masažams, bei visiems ieškantiems santaupų. Masažuoklis ne tik naikina celiulitą, bet ir skatina kraujotaką odoje.

Daugelis šio modelio naudotojų įvertino paprastą įrenginio valdymą ir tai, kad voleliai yra nuimami ir lengvai prižiūrimi reguliariai. Kad ir kiek kovotum su celiulitu, masažuoklis pasirodo labai naudingas. Dėl šios priežasties modelis turi gerą reputaciją tarp vartotojų. Manoma, kad jis yra labai efektyvus ir patogus naudoti.

Geriausias 2021 metų anticeliulitinis masažuoklis vartotojų nuomone – Beurer CM 50. Šis prietaisas sulaukė daugelio vartotojų pripažinimo, kurie patvirtina jo efektyvumą. Prietaisas leidžia atsikratyti negražios apelsino žievelės, kuri yra daugelio moterų bėda.

Privalumai

Figūra:

Masažuoklis yra ergonomiškos formos, turi labai patogią, reguliuojamą rankenėlę, kurios dėka atlikti procedūras paprasta ir malonu. Prietaisas neslysta iš rankų.

Reglamentas:

Galimybė keisti masažo intensyvumą leidžia pritaikyti įrangą pagal savo poreikius. Žmonės, kurių oda yra jautri, neturėtų naudoti prietaiso pačiu intensyviausiu lygiu. Kita vertus, moterys, kovojančios su dideliu celiulitu, galės sustiprinti masažo intensyvumą, kad per trumpesnį laiką pasiektų geresnių rezultatų.

Išsami operacija:

Kaip patvirtina vartotojai, masažuoklis padeda naikinti celiulitą, kartu stimuliuoja kraujotaką odoje, todėl ji tampa gražesnė. Nuodugniai veikiant, poveikis matomas jau po kelių procedūrų.

Lengvas valymas:

Vartotojai labai vertina be rūpesčių ritinėlių pašalinimą,…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *