belaidžiai garsiakalbiai

Kompaktiškas ir mobilus belaidis garsiakalbis – galimybė klausytis mėgstamos muzikos bet kur. Tačiau tarp daugybės pasirinkimų sunku išsirinkti kokybišką modelį su geru garsu. Norėdami tai padaryti, mes pasirinkome geriausius belaidžius garsiakalbius, atsižvelgdami į vartotojų nuomones ir techninių charakteristikų analizę. Taip pat paruošėme jums ekspertų patarimus, į ką atkreipti dėmesį perkant, ir atsakymus į populiariausius klausimus.


  uzikos centrai

  Belaidžio garsiakalbio

  Nešiojamoji akustika yra vienas populiariausių Hi-Fi klasės namų garso sistemų formatų. Tokios kolonėlės neužima daug vietos, optimaliai įsilieja į interjerą ir yra aprūpintos įvairiomis belaidėmis sąsajomis.

  Norėdami sudaryti geriausius belaidžius garsiakalbius, ištyrėme populiariausių modelių charakteristikas, išanalizavome jų kainos ir kokybės santykį, susipažinome su prekės ženklo reputacija ir klientų aptarnavimu. Jei jums reikia belaidžio garsiakalbio, galite nusipirkti bet kurį modelį iš mūsų reitingo ir gauti aukštos kokybės akustiką be jokių kompromisų.

  BL belaidžiai garsiakalbiai

  JBL yra vienas geriausių kūrėjų, gaminančių aukštos kokybės belaidžius muzikos garsiakalbius. Šio prekės ženklo produktus naudoja daugelis vartotojų, kurie palieka teigiamus atsiliepimus apie produktus. Kad galėtumėte įsigyti geriausią belaidį garsiakalbį, peržiūrėkite JBL nešiojamųjų garsiakalbių pasirinkimą .


  JBL Partybox 310

  Patogi belaidė „Bluetooth“ kolonėlė, stebinanti savo galia (240 W). Vienas garsiausių ir labiausiai tinkamų piknikams ir vakarėliams. Modelis turi nemažą svorį – virš 17 kg, todėl jį pirkti žygeiviams nėra pats geriausias pasirinkimas.

  Tai vienas didelis stulpelis, sujungiantis kelis įrenginius viename pagal All-in-One sistemą. Prietaiso atveju „sujungta“ karaokė, grotuvas, apšvietimas ir gitaros prievadas. Kad būtų lengviau judėti, JBL Partybox 310 yra su ratukais ir ištraukiama rankena viršuje, tačiau atsiliepimai teigia, kad tokiu būdu įrenginį bus galima perkelti tik nedidelį atstumą.

  Partybox 310 veikia iš tinklo ir iš savo baterijos. Antruoju atveju garsiakalbio veikimo laikas – 18 valandų.To visiškai pakanka net ilgiems vakarėliams su šokiais, dainomis su gitara.
  Galingas bosas

  galingas bosas;
  apsaugos nuo drėgmės klasė IPX4;
  didelis garsas;
  ilgas baterijos veikimo laikas;
  yra foninis apšvietimas;
  gražus dizainas.
  nėra įkrovimo laido;
  didelis svoris.  Geriausios021 m. garso juostos

  JBL Partybox 100

  Ergonomiškas belaidis Bluetooth garsiakalbis. Už garsą atsakingi garsiakalbiai, kurių bendra galia 160 vatų. Garsios muzikos mėgėjai įvertins „boso stiprinimo“ parinktį, kuri suteikia garsui galios.

  Partybox 100 jungiamas per Bluetooth, yra AUX ir USB jungtys flash diskų skaitymui. Be to, norint pagerinti garsą, galima susieti su 2 JBL garsiakalbiais. Vienu įkrovimu baterija laiko iki 12 valandų. Naudojant saikingai, Partybox 100 reikia įkrauti ne daugiau kaip 3 kartus per savaitę. Remiantis apžvalgomis, visiškai įkrauti akumuliatorių prireiks apie 6,5 valandos. Naudojant „Powerbank“ parinktį, mokestis gali būti dalijamas su kitomis programėlėmis.

  Partybox 100 nėra laikomas galingiausiu iš JBL prekės ženklo, tačiau jo funkcionalumo pakanka triukšmingam vakarėliui lauke. Jis yra garsus ir lengvai valdomas, o tai patrauks vartotojų dėmesį.
  Guma dengtas korpusas

  statybos kokybė;
  Gumuotas korpusas;
  Valdymo paprastumas;
  garso grynumas;
  yra foninis apšvietimas;
  „Powerbank“ funkcija;
  Yra prievadas, skirtas prijungti gitarą ir mikrofoną.
  nėra apsaugos nuo drėgmės.  JBL Xtreme 3

  Geriausias belaidis nešiojamasis JBL garsiakalbis kainos ir kokybės atžvilgiu. „Xtreme 3“ turi 4 x 50 W garsiakalbius ir 2 pasyvius žemųjų dažnių radiatorius. Parinktis „PartyBoost“ sinchronizuoja Xtreme 3 su kitais garsiakalbiais, kad gautų erdvinį garsą.

  Įrenginys turi patogų ir suprantamą valdymą, vyksta sinchronizavimas…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *