vertikalūs garlaiviai


Vertikalus garlaivis palengvina daiktų priežiūrą, tačiau užima daug vietos. Jai reikia skirti atskirą vietą, skirtingai nei rankiniai modeliai, kuriuos galima tiesiog padėti ant lentynos. Todėl ypač svarbu tinkamai pasirinkti, gaila, jei įrenginys veltui užima vietos. Paruošėme geriausių vertikalių garlaivių topus tiems, kuriems rūpi kokybė ir nerūpi kaina bei tiems, kurie nori sutaupyti.


  etų geriausių vertikalių garlaivių

  Norėdami nusipirkti gerą vertikalų garlaivį ir nenusivilti, apsvarstykite:

  1. Galia – nustato, kaip greitai įrenginys ruošiasi veikti, kuo didesnis šis parametras, tuo mažiau laukiama šildymo, minimalus skaičius yra 1000 W.
  2. Garų išeiga yra pagrindinis rodiklis sprendžiant klausimą, kuris garintuvas geriausiai tinka drabužiams. Kuo didesnis skaičius, tuo geriau prietaisas susidoroja su audinio raukšlėmis ir raukšlėmis.
  3. Bako tūris – turi įtakos nepertraukiamo veikimo laikui, kuo didesnis tūris, tuo geriau. Tačiau nepamirškite, kad tai padidina įrenginio matmenis.
  4. Žarnos ilgis paprastai yra 150-170 cm, to pakanka įprastiems dalykams, yra modelių su žarnomis iki 185 cm, taip pat įrenginių su pasirenkamomis ilgomis žarnomis (2,5 – 3 metrai) darbui su užuolaidomis.
  5. Papildomos funkcijos: garų reguliavimas, automatinis išjungimas, horizontalus garinimas ir kitos parinktys, kurios padidina įrenginio kainą. Kad nepermokėtų, derėtų iš anksto pagalvoti, kokios galimybės tikrai bus naudingos.

  Reitinguodami geriausius vertikalius garlaivius, atsižvelgėme į šias savybes ir ištyrėme klientų atsiliepimus, kad pasirinktume patikimiausius skirtingų kainų kategorijų modelius.


  arlaiviai

  nt grindų stovintys drabužių garlaiviai

  Ant grindų stovintis garlaivis yra geresnis nei rankinis garintuvas, jei neketinate jo nešiotis su savimi. Jis turi daugiau galios, todėl geriau susitvarko su storesniais audiniais ir viršutiniais drabužiais. Šiame skyriuje mes parenkame geriausius aukščiausios kokybės modelius, atsižvelgdami į klientų atsiliepimus ir techninių specifikacijų analizę.

  5 vieta: MIE Grande

  Stilingas garintuvas su patikimu teleskopiniu stovu ir lyginimo lenta. Maksimaliam patogumui jį galima montuoti skirtingais kampais. Garų lygintuvas su keraminiu padu subtiliai apdoroja audinį. Prietaiso galia yra 2280 W, o didžiausias garų tiekimas yra 85 g / min. Dėl šių savybių garintuvas gali būti naudojamas net profesionaliems tikslams. Vandens bako tūris yra 1,2 litro, kurio pakanka 35-40 minučių nuolatiniam darbui, o šildymo laikas – 60 sekundžių. Saugumui užtikrinti yra apsaugos nuo lašėjimo sistema ir automatinio išjungimo funkcija. Komplekte nėra papildomų purkštukų, tačiau yra funkcija reguliuoti garų padavimo intensyvumą. Valdymo mygtukai yra ant rankenos, todėl jums nereikės vėl pasilenkti.

  Specifikacijos:

  • konstrukcijos tipas – grindys;
  • galia – 2280 W;
  • maksimalus garų tiekimas – 85 g / min;
  • vandens bako tūris – 1,2 l;
  • maitinimo laido ilgis – 2,02 m;
  • teleskopinio stovo aukštis – 60-155 cm;
  • šildymo laikas – 60 sek.
  lyginimo lenta su galimybe keisti nuolydį;
  garų reguliavimas ant rankenos;
  apsaugos nuo lašėjimo sistema;
  automatinis išjungimas.
  nėra papildomų purkštukų;
  ilgai įkaista.
  MIE Grande
  ⭐ asiūlymai
  MIE Grande
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  24990 ₽ – keturiolika procentų 28990 ₽
  MIE Grande
  SberMegaMarket
  120 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  24990 ₽ – keturiolika procentų 28990 ₽

  4 vieta: RUNZEL PRO-S/J-205 Digital Steamer

  Kompaktiškas modelis su dideliu 3,2 l baku, kuris įkaista per 45 sekundes ir gali nepertraukiamai veikti iki 1 valandos. Galia – 2000 W, maksimalus garų tiekimas – 50 g / min, to pakanka drabužiams apdoroti, tačiau garintuvas iki galo nesusidoros su tankiu ir natūraliu audiniu. Į komplektą įeina šepetėlio priedas plaukams ir naminių gyvūnėlių plaukams šalinti. Garintuvas automatiškai išsijungs, jei…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *