Geriausios elektrinės kepsninės

Norite įsigyti elektrinį grilį kepsniams kepti, daržovėms kepti, shawarma, mėsainiams ar dietiniams patiekalams gaminti? Specialiai Jums parinkome geriausias pagal kainą ir kokybę elektrines kepsnines namams, atsižvelgėme į atsiliepimus apie jas ir rekomendavome modelius, kuriuos naudojome patys. Be to, surinkome atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir pateikėme keletą naudingų rekomendacijų.

Mūsų elektrinių grilių TOP yra tik patikrintų modelių. Visos nominacijos paimtos iš tikrų žmonių apžvalgų. Tai padės išsirinkti kokybišką modelį, patikrintą serviso, laiko ir krūvos pridegusių kepsnių. Rūpinkitės ribeye nuo mažens!

Šios medžiagos gali jus sudominti: geriausios oro grotelės, sumuštinių keptuvės ir multicookeriai.


  Elektrinių grilių namams

  „Kokią elektrinę kepsninę geriau pirkti namams? – labai paprastas, bet geriausias įmanomas klausimas, nes visos kontaktinės grotelės yra labai panašios viena į kitą. Dvi plokštės, šildymo elementas, temperatūros jutiklis ir mygtukų pora yra standartinis komplektas. Kaip tada pasirinkti?

  Atrinkome patikimus gamintojus, su ekspertais išsiaiškinome pirkimo ir aptarnavimo niuansus, atrinkome geriausias elektrines kepsnines.

  Kategorija Vieta Modelis Kas yra gerai

  Geriausiosebrangios namų kepsninės

  #keturi Kitfort KT-1628 Pirkėjų pasirinkimas
  #3 Polaris PGP 2902 Grilis „bakalauras”
  #2 REDMOND Steak Master RGM-M800 „2 viename”
  # vienas Kitfort KT-1637 Ištikimas padėjėjas virtuvėje

  Geriausioslektrinės mini grotelės

  #2 Tefal GC306012 „Laiko patikrinta“
  # vienas Kitfort KT-1652 „Klientų pasirinkimas“ ir „Stebuklingas dalykas“
  Geriausioslektrinės kepsninės #2 De’Longhi MultiGrill CGH 1030D „Trys viename”
  # vienas Tefal Optigrill XL GC722834 „Smart Grill”
  Geriausias elektrinis grilis # vienas Wollmer S807 Redaktoriaus pasirinkimas

  . geriausiųjų reitingą sudarėme pagal šiuos parametrus:

  Galia

  Kuo aukščiau, tuo geriau. Maksimali kaitinimo temperatūra ir tai, kaip greitai grilis pasieks ir išlaikys norimą vertę, priklauso nuo galios. Geros kepsninės galia turėtų būti didesnė nei 1000 vatų. Idealiu atveju nuo 1500 iki 2000. Tokios galios taip pat galima rasti nebrangiuose modeliuose. Jie yra mūsų sąraše.


  Maksimali temperatūra

  Gera kepsninė, kurioje galima kepti kepsnį ir daržoves, ir apskritai susidoroti su bet kokiu produktu, turėtų įsibėgėti iki 230-240 laipsnių. Didesnių verčių nereikia.

  Paprastai gamintojai sąžiningai nurodo ir galią, ir temperatūros diapazoną, tačiau kartais pasitaiko ir nesąžiningų kinų vaikinų. Štai kodėl rekomenduojame pasiimti įrangą iš patikimų gamintojųkaip ir mūsų viršuje.


  Medžiaga

  Namui ar vasarnamiams skirtų elektrinių grilių darbinių plokščių paviršius yra nelimpantis. Pagaminta iš ketaus arba aliuminio. Naudojimo ar skalbimo metu jis gali nulupti, todėl renkantis geriau išstudijuoti atsiliepimus kiti vartotojai. Ypač jei perkate iš nežinomų gamintojų, nes dažnai net laboratorinėmis sąlygomis paviršius gali gerai pasirodyti, tačiau defektai jau išryškėja naudojant kovinėmis sąlygomis.

  ⚠️ Taip pat būkite atsargūs valydami. Netinkamai nuvalius plokštes, gali būti pažeista neprideganti danga. Kaip juos tinkamai išvalyti – mes pasakysime straipsnio pabaigoje.
  Priešingu atveju kiekviena grilis iš reitingo tinka bet kokiam namų ūkiui, todėl pasirinkite bet kurį šio straipsnio modelį, nesijaudindami dėl prasto surinkimo ir pavojingo perjungimo.


  Ar plokštės nuimamos?

  Šis veiksnys turi įtakos priežiūros patogumui, o jei taip, gedimo atveju juos galima nesunkiai pakeisti.

  Nuimamos plokštės prie korpuso tvirtinamos skląsčiais, lengvai nuimamos, o jei tinka, jas galima net plauti indaplovėje. Tačiau net ir nuplaunant jas po tekančiu vandeniu, tai padaryti lengviau nei naudojant nenuimamas plokštes.

  Be to, dažnai, jei plokštės yra nuimamos, jas galima pakeisti gaminant įvairius patiekalus: gofruotą paviršių lygiam arba vafliams, ir atvirkščiai.

  Paprastai jie randami brangesniuose įrenginiuose.


  Nešvarus ir lengvai valomas

  Grilis greitai susitepa dėl į visas puses skraidančių riebalų ar aliejaus purslų ir retkarčiais deginančių maisto likučių. Grilis turi būti valomas po kiekvieno naudojimo.

  Specialus padėklas, kuriame nutekės riebalų ir drėgmės likučiai, palengvins priežiūrą. Pats dėklas turi būti ergonomiškai išdėstytas ir lengvai nuimamas.

  Kaip toli ir kaip dažnai nuskris purškalas, galima iš anksto numatyti pagal tarpų tarp plokščių ir korpuso storį arba pasimokyti iš apžvalgų, kurias padarėme kiekvienam modeliui.


  Dangčio atidarymo kampas

  Kai kurių grotelių maksimalus atidarymo kampas yra 90 laipsnių. Daugumai jau daugiau – 180. Tai paverčia elektrinę mini kepsnių kepsninę į beveik užbaigtą kepsninę.

  Brangūs modeliai turi mechanizmą, kuris …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *