3 būdai, kaip iš įprasto televizoriaus padaryti išmanųjį televizorių

Norite pakeisti savo įprastą televizorių į modernų su Smart TV ir esate pasiruošę pakloti tvarkingą sumą? O gal garaže gulėjo pilvotas 90-ųjų Panasonic, kurį ketino išmesti? Neskubek! Net iš lempa Televizorius gali būti išmanus ir daug sutaupyti.


    Įdomios medžiagos jums: geriausi išmaniųjų televizorių dėžutės ir geriausios garso juostos.

    Per Miracast adapterį


    Kitų gamintojų Miracast pavadinimai: Anycast, MiraScreen, Chromecast ar DLNA – adapterių veikimo principas toks pat. Šaltinis: market.yandex.ru

    Tai mažas „flash drive“ pavidalo įrenginys, rodantis medijos failus iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio televizoriaus ekrane be laidų. Pavyzdžiui, patogu žiūrėti mėgstamus serialus ar nuotraukas dideliame ekrane. Adapteris kainuoja nuo 1000 iki 3000 r, priklausomai nuo modelio.

    Kaip prijungti „Miracast“:

    ✅ Įkiškite vieną adapterio galą į televizoriaus HDMI;
    ✅ Kitą galą prijunkite prie USB maitinimo.

    Gyvenimo įsilaužimas: jei televizoriuje nėra HDMI prievado, problemą išspręs keitiklis į AV (RCA), liaudiškai vadinamą „tulpe“.

    Tada ekrane pasirodys ryšio būsena, Miracast tinklo pavadinimas ir jo slaptažodis.


    Eikite į visų belaidžių tinklų sąrašą įrenginyje, kurį norite prijungti prie televizoriaus. Raskite televizoriaus ekrane rodomą tinklą ir įveskite slaptažodį

    Prisijungę galėsite iš karto transliuoti mediją – išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio ekranas automatiškai kopijuoja televizorių. Tiesa, žiūrėti filmą Ultra HD ar 4K raiška nepavyks – maksimali raiška, kuria galima leisti failus, yra 1920 x 1080.

    Deja, „Miracast“ neturi vidinės atminties ir operacinės sistemos, todėl nepalaiko kitų Smart TV funkcijų (programėlių, naršymo internete, debesų žaidimų). Kitas šio metodo trūkumas – visiška priklausomybė nuo kito įrenginio. Pavyzdžiui, jei įjungsite filmą televizoriuje naudodami „Miracast“, negalėsite lygiagrečiai dirbti su nešiojamuoju kompiuteriu arba pasiekti „Messenger“ iš savo išmaniojo telefono – transliacija bus nutraukta.

    Privalumai:

    🟢 kompaktiškas dydis;
    🟢 biudžetinės išlaidos;
    🟢 susijungia per minutę;
    🟢 pridės „Wi-Fi“ prie jūsų senojo televizoriaus.

    Minusai:

    🔴 nepalaiko Ultra HD ir 4K;
    🔴 visiškai priklausomas nuo kito įrenginio;
    🔴 nepalaiko kitų išmaniojo televizoriaus funkcijų.

    Apskritai, „Miracast“ adapteris tikrai padarys seną televizorių šiek tiek išmanesnį, tačiau visiškai jo paversti išmaniuoju televizoriumi nepavyks. Bet kaip už beveik tą pačią kainą pridėti kitų išmaniųjų funkcijų – mes pasakysime kitame metode.


    Kokie virtuvės įtaisai ištrauks iš jūsų gyvybę

    Per TV Stick


    Lazdelė yra su nuotolinio valdymo pulteliu su valdymu balsu ir CEC funkcija, todėl televizoriui ir Smart TV galėsite naudoti vieną nuotolinio valdymo pultą. Šaltinis: market.yandex.ru

    Išoriškai jis primena įprastą „flash drive“, bet viduje: integruotas procesorius, atmintis ir operacinė sistema, daugiausia Android televizorius. Šis būdas tinka bet kokiam televizoriui, nes lazda perima visas technines galimybes, o įrenginį naudoja tik kaip ekraną. Šauniausia, kad „TV Stick“ yra nebrangus – nuo 2500 rubliųo palaiko beveik visas Smart TV funkcijas.

    „TV Stick“ prijungti taip pat paprasta, kaip ir „Miracast“ – vienas galas įkišamas į ekrano HDMI, o kitas – į netoliese esantį USB prievadą arba maitinimo lizdą. Tada jus pasitiks nustatymų vedlys, paragintas prisijungti ir įdiegti programas.

    Ką palaiko TV Stick:

    • „Chromecast“, kad galėtumėte belaidžiu būdu perduoti turinį iš savo išmaniojo telefono ar nešiojamojo kompiuterio;
    • IPTV – televizijos kanalų žiūrėjimas internetu;
    • internetiniai kino teatrai. Pavyzdžiui: Kinopoisk, Ivi, Smotryoshka ir kiti;
    • Google paslaugos – Youtube, Twitch;
    • vaizdo įrašas Full HD 1920 × 1080 – brangesniuose modeliuose taip pat galite rasti 4K palaikymą.

    Taip atrodo pagrindinis ekranas „Android TV“. Tai sutrumpinta versija, skirta tik „Smart TV“ – į visavertę naršyklę įeiti nepavyks. Šaltinis: help-wifi.com

    Kadangi „TV Stick“ yra nebrangus įrenginys, jis turi paprasčiausią aparatinę įrangą, todėl nesitikėkite žaidimų. Atmintis čia taip pat yra minimali – paprastai 1 GB RAM ir 8 GB pagrindinės atminties. To pakanka norint žiūrėti „Smart TV“, tačiau lazda nėra skirta daugiau.

    Privalumai:

    🟢 prieinama kaina;

    🟢 kompaktiškas dydis;

    🟢 nuotolinio valdymo pultas su CEC funkcija ir valdymu balsu;

    🟢 Palaiko beveik visas išmaniųjų televizorių funkcijas.

    Minusai:

    🔴 silpnas procesorius – negalite žaisti žaidimų;

    🔴 nėra naršyklės naršyti internete;

    🔴 mažai vidinės atminties, kurios negalima išplėsti;

    🔴 Negalite prijungti periferinių įrenginių, tokių kaip žaidimų pultas, klaviatūra.

    „TV Stick“ rekomenduoju tiems, kuriems televizoriaus reikia tik „Smart TV“ žiūrėjimui. Pavyzdžiui, tai geras būdas atgaivinti seną televizorių kaime ar virtuvėje. O tiems, kurie nori žaisti debesies žaidimus, naršyti internete ir skambinti vaizdo skambučiais, tiks toks būdas.


    Viktorina: iš kokios dainos ši programėlė?

    išmaniojo televizoriaus dėžutė


    Pavyzdžiui, k…

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *